Článek

Pátek v Ulici: Vilma zmizí a Monika ukáže Márovi, kde je jeho místo. Po jejím boku určitě ne

 
Soňa vystrčí drápky, když se jí někdo opováží zcizit stopky, bez kterých si připadá jako bez ruky. Ani Monika si v pátek nebude brát servítky, pěkně od plic Kryštofovi oznámí, že s ním žádnou budoucnost neplánuje. Vilma svou budoucnost vidí zpátky u sebe v bytě, s čímž ovšem Lumír nemůže souhlasit.
02.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Drsná pomsta v Ulici: Mára unese Jakuba! Jak si to s ním vyřídí?

 
Policejní vyšetřování evidentně uvázlo na mrtvém bodě. Tak se to alespoň jeví Márovi. Netrpělivost a touha po pomstě ho přimějí rozjet vlastní odvetnou akci. Spolu s Brunem odvleče Jakuba do lesa, kde na pana scenáristu čeká vykopaný hrob. Jaký postih bude Márovi hrozit za výhrůžky smrtí?
25.10.2022 00:30 |

podobné články

Karla z Ulice Markéta Stehlíková: Práce s dětmi je vysilující, adopci si nedokážu představit

 
Po Vánocích bude v Ulici u rodiny Marečkových dost dusno. Situace s malým Karlíčkem a školou povinným Vojtou si postupně sedá, i když k ideálu to má daleko. Nejen kvůli malému bytu, který mladá rodina obývá, ale i kvůli nedostatku financí, který jako své osobní selhání vnímá živitel rodiny Mára. Otázka bytu se brzy vyřeší, je to ale za cenu dalších výdajů. Když se na scéně znovu objeví překupník Mikulka, který Márovi nabídne rychlé řešení jeho problémů, zdá se to Márovi jako jediná možná cesta. Jenže tím ohrozí vztah s Karlou a všechny své blízké. Mezitím se Luboš s Věrkou snaží mladé rodině pomáhat a malého Vojtu kultivovat fotbalem a hrou na hudební nástroje. To přináší různé nečekané situace, protože se každý snaží prosadit to své.
06.01.2021 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

Kryštof Rímský z Ulice nechápe nenávist vůči Márovi. Nevěra je asi v módě

 
Kryštof Mareček se v seriálu Ulice neúspěšně pokouší smířit s nevěrou své manželky Karly, ačkoli se zdá, že díky vztahovému poradci by konečně mohlo svítat na lepší časy. Márův představitel Kryštof Rímský zavítal do Snídaně, kde prozradil, co si o Márovi myslí a v čem dalším aktuálně hraje.
15.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (17 článků) , Kryštof Mareček (7 článků)

Úterní Ulice: Opilá Karla vyzná lásku Márovi a Šíma se chce omluvit chlapci, kterému ublížil

 
Karla to včera trošku přehnala s pitím, a tak se teď musí potýkat nejen s kocovinou, ale i s menší ztrátou paměti. Co všechno Márovi napovídala po návratu domů? Šimon uvažuje o tom, že by se měl omluvit studentovi, jehož na nátlak šikanátorů zbil. Jak ho ale najít? Pomůže mu Romanova sestra!
29.11.2022 00:00 |

podobné články

Sexy padesátnice Vilma Cibulková předvedla své svalnaté tělo při focení: Kde vzala ty bicepsy?

 
Herečka Vilma Cibulková  (50) byla jednou ze známých osobností, které propůjčily svoji tvář a tělo pro projekt Lejly Abbasové  (34) Komunikace, který má upozornit na problematiku týraných žen z Afriky. "Lejlu, pokud se shodneme na časovém plánu, vždy ráda podpořím," svěřila Vilma.
04.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků) , Lejla Abbasová (490 článků)

Ta má teda ránu! Vilma Cibulková se proměnila v obstarožní ředitelku v upnutém retro kostýmku

 
Vilma Cibulková  (48) patří k těm typům hereček, které dokáží zahrát opravdu všechno. A přestože by ji většina fanoušků raději viděla v rolích, ve kterých by vynikl její sexappeal, Vilma se nerozpakuje a klidně si střihne postarší dámu s opravdu luxusním retro šatníkem.
12.12.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Paní Vilma se rozhodla zlomit tabu: Únikem moči jsem neskutečně trpěla!

 
Paní Vilma prý dlouho váhala, jestli nám má říct o svém životním trápení. Celá záležitost jí přišla příliš intimní a možná i trochu trapná. Pak ale při důvěrném povídání se sousedkou zjistila, že stejný problém trápí obrovské množství žen. Jen se o tom nemluví. Samovolný únik moči je zkrátka v Česku tabu. Vilma se však rozhodla mluvit. Už proto, aby ženám, které mají podobné potíže, dokázala pomoci.
06.10.2012 12:10 |

podobné články

Vilma Cibulková a její Pupendo: Víte, že o nahotu si řekla?

 
Vilma Cibulková vždy patřila k nejžádanějším herečkám v Česku. V Pupendu ukázala filmovým divákům, jak ji příroda stvořila. A nejen příroda. Vilma Cibulková předvedla v Pupendu své silikony. Možná nevíte, že o nahotu ve filmu si prý sama řekla.
24.07.2016 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Spřátelí se někdy Vilma s Kateřinou?

 
Velkou dávku sebezapření by vyžadovala možnost, že by se někdy Vilma skamarádila s Kateřinou. Vilma jí totiž nemůže přijít na jméno a vůbec nechápe, že Kateřinu a Lumíra spojují vzájemné sympatie a zamilovanost. Nepříčilo se jí přijít do hospody, aby tam s Kateřinou uzavřela příměří. Příměří za cenu toho, že Kateřina dá od Lumíra ruce pryč.
08.06.2022 07:30 |

podobné články

Vilma Cibulková dostala nepříjemnou zprávu! Jsou její dny v Ulici sečteny?

 
Vilma Cibulková (51) patří v současnosti mezi největší herecké klenoty nekonečného seriálu Ulice. Teď se ale její postava dostává do situace, ze které není zřejmé východisko. Odstěhuje se nakonec pryč z Ulice a zmizí tak i ze seriálu?
23.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Vilma Cibulková dostala nepříjemnou zprávu! Jsou její dny v Ulici sečteny?

 
Vilma Cibulková (51) patří v současnosti mezi největší herecké klenoty nekonečného seriálu Ulice. Teď se ale její postava dostává do situace, ze které není zřejmé východisko. Odstěhuje se nakonec pryč z Ulice a zmizí tak i ze seriálu?
23.04.2014 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Vilma Nyklová letos v květnu oslavila v Ulici 80. narozeniny. Herečce to však nesedí

 
Vilma Nyklová, v Ulici nazývána hanlivě též jako baba Nyklová, k seriálu patří jako jeho název samotný. Dočkala se narození pravnoučete, přežila oba své muže a stále pracuje u vnučky v jejím bistru. Letos oslavila osmdesátku. Jaký je však skutečný věk její představitelky? Na tvůrce seriálu by se mohla právem zlobit.
25.07.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (110 článků)

Čerstvá padesátnice Vilma Cibulková se vrací na obrazovky: Víme vše o jejím novém kšeftu

 
Diváci nekonečného seriálu Ulice se mohou těšit na další hereckou hvězdu. V oblíbeném seriálu si zahraje herečka Vilma Cibulková  (50) , která v pondělí oslavila padesáté narozeniny, a roli v Ulici si nadělila ke svému životnímu jubileu.
27.03.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Etzlerova exmilenka opět na scéně: Jmenuje se Bartošová a nosí šaty, pod kterými jí prosvítají bradavky

 
Po tom, co se "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) před několika měsíci "oficiálně rozvedl":http://www.extra.cz/miroslav-etzler-a-vilma-cibulkova-jsou-rozvedeni-konec-vztahu-zrejme-definitivne-znicil-romanek-s-pavlovcinovou s "Vilmou Cibulkovou":http://www.extra.cz/tema/vilma-cibulkova (50), se s napětím očekávalo, kdo se objeví po jeho boku. Jaké překvapení ale bylo, když se herec ukázal ve společnosti se svojí expartnerkou Helenou Bartošovou (31).
15.07.2013 11:10 |

podobné články

Etzlerova exmilenka opět na scéně: Jmenuje se Bartalošová a nosí šaty, pod kterými jí prosvítají bradavky

 
Po tom, co se "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) před několika měsíci "oficiálně rozvedl":http://www.extra.cz/miroslav-etzler-a-vilma-cibulkova-jsou-rozvedeni-konec-vztahu-zrejme-definitivne-znicil-romanek-s-pavlovcinovou s "Vilmou Cibulkovou":http://www.extra.cz/tema/vilma-cibulkova (50), se s napětím očekávalo, kdo se objeví po jeho boku. Jaké překvapení ale bylo, když se herec ukázal ve společnosti se svojí expartnerkou Helenou Bartalošovou (31).
15.07.2013 15:10 |

podobné články

Dnes v Ulici: Věrka Márovi navrhuje rychlou maturitu za šedesát tisíc

 
Pokud patříte mezi věrné diváky Ulice, určitě jste si všimli, že Věrka Marečková má tendence svého jediného vlastního syna Kryštofa neustále shazovat a pak ho zase zvedat nad hladinu. V tomto díle mu nabídne rychlomaturitu jako řešení všech jeho útrap.
08.11.2023 00:00 |

podobné články

Dnes v Ulici: Díky Monice je Jitka znovu v centru dění a jedině kvůli Dominice se Karla snaží randit

 
Návrat Moniky zamíchal s kartami stávajících postav. Márovi dala Monika naději na láskyplnou náruč a pro svou seriálovou mámu jednoznačně znamená návrat do hlavní dějové linky. Ještě štěstí, že Jitku scénáristé z Ulice úplně nevystřihli.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Vilma Cibulková: Možná působím tvrdě, sama ale vím, jak jsem zranitelná

 
Překonala své démony a herecky dozrála jako víno. Vilma Cibulková sklízí ve svých šestačtyřiceti plody profesní usilovnosti, píle a pověstného nasazení. V osobním životě zakotvila po plavbě bouřlivými vodami po boku milovaného a obdivovaného muže.
12.10.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků)

Vilma Cibulková o novém milenci: Bydlí spolu a mají ještě jedno tajemství!

 
Už nějakou dobu je herečka Vilma Cibulková (51) šťastná po boku skladatele Pavla Jakuba Ryby (53), až teď ale svého partnera oficiálně přiznala. Pojí je nejen láska, ale i práce.
24.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (256 článků) , Jakub Ryba (35 článků)