Článek

Pašeračka Tereza doufá v brzký návrat domů: Není to ale tak jednoduché, jak se zdá!

 
Tereza Hlůšková, která je známá mezi veřejností spíše jako pašeračka Tereza, si stále odpykává svůj trest za pašování drog. Z pákistánského vězení by už ráda chtěla zpět do Česka, ale má to jeden háček. Kromě toho ji neustále trápí kožní problémy a nepříjemné vedro, jak o tom informoval Blesk. 
12.08.2021 08:25 |

podobné články

Podobné články

Pašeračka Tereza doufala marně: Soud ji podrazil zničujícím rozhodnutím

 
Tereza Hlůšková (23) už dlouhé měsíce doufá, že soud brzy rozhodne o jejím osudu. Za zdmi pákistánské věznice trpí a doufá, že se brzy dostane domů. Její naděje jsou však velmi malé, státní zástupce doufá, že pašeračka dostane doživotí a soud se navíc stále nemá k tomu, aby její případ začal znovu projednávat.
21.01.2020 22:10 |

podobné články

Pašeračka Tereza udělala razantní krok! Změnila strategii a doufá v brzké propuštění

 
Tereza Hlůšková (25), známá mezi veřejností jako pašeračka Tereza, si odpykává svůj trest za pašování heroinu. Ve vězení už strávila několik let a nyní čeká na odvolací soud, který by ji mohl poslat zpět domů do Česka. Tereza se rozhodla před odvolacím soudem, který má proběhnout 29. června, že změní strategii a vyměnila advokáta. Místo zkušeného Navída Basíra s ní do boje půjde hvězdný advokát Saif ul-Malúk.
28.06.2021 12:15 |

podobné články

Heroinová pašeračka Tereza slaví výročí: Doufá, že z Pákistánu se dostane jako mladá holka

 
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) má dnes druhé výročí od doby, co jí celníci na pákistánském letišti našli v kufru téměř devět kilo heroinu. Byla zadržena a umístěna do vězení Kot Lakhpat, kde si odpykává trest. Tereza sní o tom, že část trestu si bude moci odpykat v Česku. To je ale běh na dlouho trať.
10.01.2020 12:35 |

podobné články

Zvrat v případu pašeračky Terezy: Naděje na svobodu se rozsypala jako domeček z karet

 
Už jsou to více než tři roky, co se pašeračka Tereza Hlůšková (25) dostala do pákistánského vězení za pašování tvrdých drog. Mladá Češka stále doufá, že se brzy vrátí domů, ačkoliv jí byl udělen osmiletý trest, z něhož si však značnou část už odpykala. Ve čtvrtek 17. června proběhl odvolací soud, kde se pašeračka dozvěděla, jak to bude dále. Tereza se už začala pomalu balit a navíc si ušila speciální šaty, v nichž chtěla z vězení vyjít. Nakonec se ale její sny sesypaly jako domek z karet. Soud byl znovu zrušen.
17.06.2021 18:45 |

podobné články

Kolo Touré z Manchesteru City doufá po dopingové aféře v brzký návrat

 
Obránce fotbalového Manchesteru City Kolo Touré, jenž má pozastavenou činnost od začátku března poté, co neprošel dopingovým testem, věří v brzký návrat do soutěžních zápasů.
31.03.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Kolo Touré (10 článků)

Smůla se jí lepí na paty: Pašeračka Tereza ztrácí naději, že se podívá domů, zrušili termín jejího slyšení

 
Tereza Hlůšková (25) se z pákistánského vězení zřejmě jen tak nedostane. Stále si odpykává svůj několikaletý trest za pašování drog. Už několikrát měla mít projednání o jejím odvolání, ale soudci případ vždy odložili, protože měli plné ruce práce s jinými případy. Pašeračka Tereza si tak bude muset počkat na další termín. 
05.10.2021 11:45 |

podobné články

Tereza H. stoupla v očích ostatních: Pašeračka zachránila život slavné spoluvězeňkyni

 
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) to neměla poslední dobou úplně jednoduché. Nicméně nyní udělala něco, co jí nikdy nebude zapomenuto. Údajně zachránila život své slavné spoluvězeňkyni.
25.10.2019 18:30 |

podobné články

Pašeračka Tereza má strach o své zdraví: Pákistán sužuje nebezpečná nemoc!

 
Tereza Hlůšková (25) alias pašeračka Tereza neprožívá zrovna nejšťastnější období. Pákistán momentálně sužuje nebezpečná horečka zvaná dengue, která děsí obyvatele i Terezu. Ta pro jistotu raději nevychází ze své cely, jak informoval Blesk.
08.10.2021 08:00 |

podobné články

Trpím jako Jiří Kajínek! Pašeračka Tereza promluvila o svých dnech v pákistánské base!

 
Už od začátku ledna hnije pašeračka Tereza H. (22) v pákistánské base. Celníci jí totiž v kufru našli devět kilogramů heroinu. Rozsudek zatím nepadl, ale nejčastěji se skloňuje 14 let za mřížemi. Tereza prohlásila, že jde jen o takovou etapu jejího života. Jenže teď obrátila. Vzkázala, že se cítí jako novodobý Jiří Kajínek (57)!
11.05.2018 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (842 článků)

Heroinová Tereza mohla být dávno na svobodě: Udělala ale zásadní chybu

 
Je téměř jisté, že se pašeračka Tereza Hlůšková (24), která si v pákistánské cele odpykává téměř devítiletý trest, brzy podívá na svobodu. Přesvědčený o tom je její bývalý právník Čaudhrí Džavád Zafar. Podle něj mohla být Tereza na svobodě už dávno. Jenže česká pašeračka neměla dostatek financí.
05.10.2020 15:15 |

podobné články

Pašeračka Tereza dodržuje muslimský zvyk. Soud konečně přijal její odvolání!

 
Češka Tereza Hlůšková (24), která je mezi veřejností známá jako pašeračka Tereza, si odpykává už přes tři rok trest v pákistánském vězení. Byla totiž přistižena s 9 kilogramy heroinu v kufru a kvůli tomu si od tamních úřadů vysloužila devět let za mřížemi. Nedávno se ale objevila naděje, která Terezu drží v těžkých časech nad vodou.
20.04.2021 09:45 |

podobné články

Pašeračka Tereza H. se dostane dřív domů: Kvůli koronaviru jí byl snížen trest

 
Pašeračka Tereza Hlůšková se kvůli pandemii koronaviru dostane zase o něco dřív domů. Trest odnětí svobody na dobu osmi let a osmi měsíců jí byl zkrácen už o celého půl roku, poslední dva měsíce z trestu jí nyní v souvislosti s nákazou odňal hlavní ministr Panžábu Usman Buzdar. Své dny tráví Češka na samotce, kde se sama rozhodla izolovat.
16.03.2020 09:51 |

podobné články

Pašeračka Tereza skáče radostí: Nečekaně jí zkrátí trest, domů se podívá dřív

 
Pašeračka Tereza (24) se může radovat. V Pákistánu končí muslimský svátek ramadán a blonďaté vězenkyni byl při této příležitosti snížen trest. Kdy se podívá domů?
02.05.2021 10:15 |

podobné články

Pašeračka Tereza najala právnické eso: Slavný advokát zachránil ženu před smrtí

 
Tereza Hlůšková (24), pašeračka v Pákistánu odsouzená za pašování heroinu, má nového právníka. A je to velká osobnost! Advokát Saif ul Malúk je celosvětově známý a zachránil před trestem smrti pákistánskou křesťanku odsouzenou za údajné rouhání. Tereza by se podle něj mohla dostat na svobodu.
24.06.2020 12:45 |

podobné články

Pašeračka Tereza má pořádný důvod k radosti: Zkrátili jí trest!

 
Tereza Hlůšková (25) alias pašeračka Tereza může slavit. Pákistánské úřady jí totiž znovu zkrátili trest, který si odpykává v jedné z tamních věznic za pašování devíti kilogramů heroinu. Informaci přinesl deník Blesk.
20.10.2021 08:20 |

podobné články

Pašeračka Tereza má pusu od ucha k uchu: Co se dělo na tajemné schůzce po verdiktu

 
Pašeračka Tereza (25) se už nemůže dočkat, až bude zpět v České republice. Minulé pondělí si u soudu vyslechla, že ji z pákistánského vězení po téměř čtyřech letech propustí. Se svým právníkem, který ji z vězení dostal, se sešla hned, jakmile uslyšela tu šťastnou zprávu. Co mu Tereza řekla?
08.11.2021 10:50 |

podobné články

Pašeračka Tereza přijala trest a žádá o vydání do Česka: Má to ale jeden velký háček!

 
Pašeračka Tereza, která si odpykává osmiletý trest za to, že pašovala drogy, by ráda chtěla domů! Má to ale jeden háček. Navíc ji trápí kožní problémy a ohromné horko v Láhauru.
12.08.2021 05:25 |

podobné články

Pašeračka Tereza v pákistánském kriminále: S bachaři se směje, ředitel jí radí

 
Když ji vedli k soudu, smála se na celé kolo. Zdá se, že pašeračka Tereza v pákistánském kriminále rozhodně nestrádá. Pár výtek vůči tamním podmínkám už sice vznesla, na zacházení a vztahy s vězeňskou službou si ale podle všeho rozhodně stěžovat nemůže.
18.04.2018 05:10 |

podobné články

Pašeračka Tereza si navrhla krásné šaty a zabalila si věci: Půjde z pákistánského vězení už konečně domů?

 
Tereza Hlůšková (25) už přes tři roky sedí v pákistánském vězení. Ze svého více než osmiletého trestu už si značnou část odpykala. Přesto její rozsudek stále není pravomocný, odvolací soud snad konečně proběhne ve čtvrtek 17. června. Mladá Češka tak doufá, že se konečně dostane domů. Stále si stojí za tím, že je nevinná. A jak sama řekla na podzim, ze svých chyb se poučila. Z vězení chce navíc vyjít ve speciálních šatech, které si navrhla.
17.06.2021 05:10 |

podobné články