Článek

Partou Nizozemců brutálně zmlácený číšník poprvé promluvil: Mám za sebou operace, ale...

 
Dva dny v umělém spánku, pak dalších patnáct dní ve špitále a nejspíš i trvalé následky!Číšník z pražské restaurace Pompo poblíž Národní třídy poprvé promluvil, jak ho brutálně zmlátili turisté z Nizozemska. „Mám za sebou dvě operace a špatně vidím na pravé oko,“ řekl otec tříletého chlapečka.
16.05.2018 05:10 |

podobné články

Podobné články

Napadený číšník je doma z nemocnice: Brutálně ho zmlátila parta Nizozemců, byl v umělém spánku

 
Zbili ho do bezvědomí! Číšníka Miroslava V. koncem dubna v práci před očima návštěvníků restaurace v centru Prahy brutálně zmlátila partička Nizozemců. Ty později kriminalisté dopadli. Miroslav byl po útoku ve vážném stavu a do úterý 8. května ležel v nemocnici.
09.05.2018 17:15 |

podobné články

Chci jen zase fungovat naplno jako táta! Číšník zmlácený holandskými boxery promluvil

 
Nelituje svého jednání a ani se nezabývá trestem pro agresory, kteří ho málem připravili o život. Číšník Miroslav (35), brutálně napadený při potyčce v centru Prahy skupinou nizozemských útočníků, se plně soustředí na své uzdravení.
30.04.2018 11:45 |

podobné články

Číšník, kterého v centru Prahy brutálně napadli: Byl jsem napůl mrtvý!

 
Exkluzivní výpověď získal reportér Primy Josef Klíma (67). Když byl v nemocnici kvůli operaci zubu, vedle v pokoji ležel číšník Miroslav brutálně napadený cizinci v centru Prahy.
13.05.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (203 článků)

Policie obvinila pět Nizozemců! Dva chce poslat do vazby za brutální útok na číšníka

 
Pět ze sedmi Nizozemců, kteří brutálně zbili číšníka v centru Prahy, policie obvinila. Dva jsou stíhaní kvůli těžkému ublížení na zdraví a kriminalisté podali podnět na jejich vzetí do vazby. Další tři jsou podezřelí z výtržnictví. Poslední dva se podle policie do konfliktu nezapojili a chtěli ho spíše zmírnit.
24.04.2018 16:25 |

podobné články

GARRY KASPAROV skončil zmlácený v antonu! Šach nebo mat?

 
Zmlácený na podlaze policejního antonu skončil šachový velmistr Garry Kasparov (49), který v pátek v Moskvě přišel před soud demonstrovat proti odsouzení ruských punkerek Pussy Riot. Kritik kremelského režimu nebyl zatčen poprvé, ale tentokrát viděl snímky jeho zadržení celý svět. A vzhledem k brutalitě ruské policie to rozhodně nebyl pěkný pohled!
19.08.2012 12:05 |

podobné články

Zpověď zmláceného číšníka: Jedna rána navíc a už jsem tu nemusel být. Popsal, jak útok proběhl

 
Během sobotního večera 21. dubna se číšníkovi Miroslavovi z pražské restaurace Polpo změnil život. Při práci ho po zdánlivě nevinném napomenutí brutálně zmlátila skupina Nizozemců tak, že skončil v umělém spánku, musel podstoupit operaci hlavy a málem přišel o oko. Dva z útočníků jsou ve vazbě, další tři skončili s podmínkou a vyhoštěním. Napadený číšník se o brutálním útoku rozhodl promluvit na tiskové konferenci.
15.05.2018 13:05 |

podobné články

Přijde brutálně napadený číšník o oko? Zdravotní stav táty od rodiny je přísně tajný!

 
Postavil se na odpor běsnící smečce nevybouřených agresorů z Nizozemska a skončil tak, že podle některých zpráv má rozdrcený téměř celý obličej a hrozí mu ztráta oka. Jak na tom číšník z centra Prahy momentálně je po zdravotní stránce, zůstává obestřeno záhadou.
26.04.2018 07:00 |

podobné články

Mohl jsem UMŘÍT, ale udělal bych to zas: Číšník, kterého v Praze dokopali cizinci, promluvil!

 
Před osudnými vteřinami, při kterých ho surově domlátila parta mužů z Nizozemska, měl číšník a táta od rodiny Miroslav z centra Prahy pauzu. Slyšel ale kolegu, jak se s nimi dohaduje, a cítil, že to nedopadne dobře. Zahodil proto cigaretu a do sporu se vložil. „Bohužel jsem taková povaha, celý život sportuji, pomáhám a chráním, příroda mi dala zdatnější postavu, asi bych se zachoval stejně,“ řekl napadený na středeční tiskové konferenci.
15.05.2018 15:15 |

podobné články

Bývalý nacista Boere odsouzen na doživotí za vraždu tří Nizozemců

 
Zemský soud v západoněmeckých Cáchách poslal na doživotí do vězení bývalého příslušníka nacistických jednotek SS Heinricha Boereho za vraždu tří Nizozemců v roce 1944. Nyní osmaosmdesátiletý muž se k činu přiznal. Zda trest nastoupí, musí ještě schválit lékaři.
23.03.2010 12:00 |

podobné články

Číšník přizabitý „holandskými sportovci“ už hovoří. Děkuje policii i veřejnosti

 
Číšník o víkendu napadený sedmi cizinci v centru Prahy, promluvil. Páteční MF Dnes prozradil, co je pro něj teď nejdůležitější. Okomentoval také práci policie.
27.04.2018 08:40 |

podobné články

Číšník Mirek z útoku zhovadilých Nizozemců: KRVÁCENÍ DO MOZKU, umělý spánek a série operací!

 
Sobotní brutální útok partičky mužů s holandskými pasy, při kterém dvojice zmlátila v centru Prahy číšníka Miroslava tak, až skončil s vážnými poraněními v nemocnici, má pro oběť hodně nepříjemnou dohru. K incidentu se veřejně vyjádřil člověk blízký jeho rodině a prozradil strašné detaily!
27.04.2018 10:20 |

podobné články

Vlna podpory pro zmláceného číšníka: Kolegové mu uspořádali sbírku

 
Stačilo zastat se svého kolegy a rázem má číšník Miroslav život převrácený naruby. V sobotu 21. dubna v podvečer jej totiž surově zbila sedmice Nizozemců, kteří byli v Praze na návštěvě. Měl veliké štěstí, že přežil, i když s následky útoku se vypořádá dodnes. Jeho příběh vyvolal velkou solidaritu mezi českým obyvatelstvem, a zejména mezi kolegy z gastronomie, do které se pomocí darů může zapojit kdokoliv.
16.05.2018 13:45 |

podobné články

RABUJÍCÍ BESTIE: "Brutálně mě zbili, jsou to hyeny," líčí zmlácený hospodský z Ústí

 
Hospodský Ladislav Kratochvíl (58) z ústecké části V olšinkách ohrožené povodní ve svém podniku ráno překvapil tři rabující zloděje, ti ho brutálně zbili.
05.06.2013 08:10 |

podobné články

Brutálně zmlácený herec Veselý (37): Chystá se na útočníky!

 
Kopance do hlavy a vážná zranění ho neodradily! Ondřej Veselý (37), známý ze seriálů Vyprávěj a Svatby v Benátkách, by rád pohlédl do očí neznámým útočníkům, kteří ho brutálně zkopali na ulici.
02.04.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (66 článků) , Ondřej Veselý (66 článků)

OŽRALÝ lupič s ATRAPOU revolveru přepadl BAR! Číšník ho ODZBROJIL!

 
Bar ve Vsetíně přepadl ve středu šestadvacetiletý muž, číšník ho ale odzbrojil. Agentuře Mediafax to ve čtvrtek oznámila policejní mluvčí Lenka Javorková.
08.09.2011 13:25 |

podobné články

Na nejmocnější ženu světa převrhl číšník plný tác piv

 
Německá kancléřka Angela Merkelová si minulou středu na tradiční politické akci v Demminu musela poradit nejen s názory svých kolegů, ale také s nečekanou situací, do které ji přivedl nešikovný číšník. Na jedinečném videu ze shromáždění je vidět, jak jí na záda převrhl tác s pěti plnými třetinkami.
28.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2253 článků)

Vražda v Rudě na Šumpersku: Číšník probodl hosta a zamkl ho ve sklepě!

 
Číšník Karel K. (31) v Rudě na Šumpersku probodl hosta! Josefu O. (†52) měl vyplatit výhru z automatů, místo peněz do něj ale vrazil nůž! Umírajícího muže pak zamkl ve sklepě. A s policisty, kteří zraněného hledali, jen žertoval...
22.08.2013 12:10 |

podobné články

Voliči, prchni: Pozor, řádí falešný číšník Kalousek!

 
Miroslav Kalousek již není ministrem, ani poslancem. A tak si v mezičase, než opět zasedne do sněmovní lavice, přivydělává, kde se dá. Alespoň tak to vypadá na fotce, kdy Kalousek jako číšník obsluhuje dvě slečny či paní v Kolíně. Jestli on to ale spíš není výjev podobný známému filmu Vrchní, prchni.
18.10.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6506 článků)

Sexy Naděžda s vtípkem

 
Při obědě v jedné restauraci si jeden z hostů všiml, že všichni číšníci mají v náprsní kapsočce polévkovou lžíci. Nedalo mu to a toho, jenž jej obsluhoval, se na tuto zvláštnost zeptal. "Víte pane", odpověděl mu číšník, "majitel najal manažerskou firmu, aby zjistila, jak urychlit a zefektivnit naši práci. Firma po půlročním zkoumání zjistila, že nejčastěji upadne hostovi na zem polévková lžíce a pokud ji má obsluhující číšník ihned po ruce, ušetří 20% času, který by věnoval cestě do kuchyně a zpět ke stolu hosta." Host se s vysvětlením uspokojí, ale po chvíli si povšimne, že každému číšníkovi visí z poklopce malý provázek. Nedá mu to a opět se číšníka zeptá.
12.01.2014 06:05 |

podobné články