Článek

Pařmeni dobyli Brno: Jágr a Limberský vysmátí od ucha k uchu, nejvíc dováděl Sagvan Tofi

 
V prostorách parku před Janáčkovým divadlem v Brně bylo pořádně rušno. Do moravské metropole se totiž sjely známé osobnosti, které si nenechaly ujít slavnostní večer plný luxusu s výjimečnou módní show Fashion Night Brno 2024. Na čtvrtém ročníku jedné z největších brněnských společenských akcí se rozšouplo hned několik slavných tváří, což neuniklo redakci eXtra.cz, která také byla na místě. 
15.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)
Podobné články

VIDEO: Sagvan Tofi píše muzikál, ze strachu před krádeží námět tají

 
Po Dětech ráje se zpěvák a herec Sagvan Tofi rozhodl napsat další muzikál. Věří, že bude mít stejný úspěch, ale dává si pozor, co o něm prozradí. Bojí se totiž, aby mu někdo nevyfoukl jeho nápad. Další články k tématu: Vaculík prohrál sázku, klaněl se Tofimu za 300. reprízu Dětí ráje Sagvan Tofi si zpřetrhal vazy, na večírek se ale přibelhal Sagvan Tofi se stal otcem, přítelkyně porodila holčičku
22.08.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Bílou bych do muzikálu obsadil, dceru ne, říká Sagvan Tofi

 
Herec a autor muzikálu Děti ráje si mne ruce. Po pěti letech se jeho muzikál stal jedním z nejúspěšnějších a po čtyřech stech reprízách Tofi sám zvolal: Sláva autorovi. Prázdniny Dětí ráje si nenechala ujít ani Lucie Bílá, kterou by Tofi okamžitě obsadil. Další články k tématu: VIDEO: Sagvan Tofi píše muzikál, ze strachu před krádeží námět tají Vaculík prohrál sázku, klaněl se Tofimu za 300. reprízu Dětí ráje Sagvan Tofi si zpřetrhal vazy, na večírek se ale přibelhal
28.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi je v exekucích? Samozřejmě! Nikdo totiž neví, z čeho tento člověk žije!

 
Přestože se zdá, že "Sagvan Tofi":http://www.extra.cz/tema/sagvan-tofi (48) vymizel z povrchu, stačí jen zajít jakýkoliv den do pražské vyhlášené Dlouhé ulice a narazíte tam na šedivý kulich, pod nímž se skrývají vlasy Sagvana Tofiho a před ním vodka se spritem. Sagvan stojí u baru a kouká, jestli někdo kouká na něj.
10.08.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi: Jeho holka je těhotná!

 
Sagvan Tofi (45), ikona mládeže osmdesátých let, herec, zpěvák, věčný večírkový povaleč a nově i scénárista připravovaného muzikálu Děti ráje, čeká potomka! Jeho dlouholetá přítelkyně Alenka přezdívaná Ála je totiž těhotná! Podle informací deníku Aha! je v pokročilém stadiu těhotenství a termín porodu má určený na leden 2010. Alenka, kterou Sagvan v médiích příliš na odiv nedává, už přitom vychovává osmiletou dceru z předchozího vztahu. K ní má Sagvan vztah přímo otcovský.
05.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Na to tedy nevypadá: Věčný kámoš do deště Sagvan Tofi zazdil svoje padesátiny

 
Herec, zpěvák a také autor muzikálu Sagvan Tofi  (50) na rozdíl od svého kolegy z filmu Kamarád do deště Lukáše Vaculíka  (52) téměř nestárne. Že na něm zub času skoro nezahlodal, Sagvan Tofi nevysvětluje bůhví jakým zdravým životním stylem - spíše naopak - a dobrou genetickou výbavou. Zlé jazyky sice tvrdí, že mu pomohly i plastiky, to ale nikdy nepotvrdil.
20.09.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků) , Lukáš Vaculík (273 článků) , Lukáš Vaculík (272 článků)

Sagvan Tofi poprvé odhalil pozadí milostného trojúhelníku s Krainovou a Rolins. Tak dlouho si nemohl vybrat, až ho jedna zradila

 
Herec Sagvan Tofi (59) si za mlada užíval hned se dvěma dívkami naráz, které dodnes patří mezi nejkrásnější dámy českého, potažmo slovenského šoubyznysu. Jako první mu učarovala zpěvačka Dara Rolins (51), poté se však herec setkal s modelkou Simonou Krainovou (51) a hvězdná trojka byla na světě. Zatímco Simona o Daře věděla, slovenská zpěvačka nic netušila. Jak to tehdy dopadlo, povyprávěl Sagvan Tofi v pořadu eXtra Host. 
27.04.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2916 článků) , Sagvan Tofi (362 článků) , Simona Krainová (2355 článků)

Sagvan Tofi dorazil v sádře: Dlouho jsem to tajil, ale Jan Koller mi zlomil ruku, řekl

 
Idol žen Sagvan Tofi (57) navštívil premiéru filmu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka, která se konala ve středu ve Slovanském domě. Redakce eXtra.cz ho zastihla na pozdější party, kam dorazil například i Jaromír Jágr nebo Gabriela Soukalová. Tofi se rozpovídal o tom, jak se mu na slavnostní premiéru nechtělo a proč měl sádru na ruce.
11.08.2022 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3180 článků) , Jan Koller (118 článků) , Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi: Táhne mu na padesát, ale má kukuč třicátníka!

 
Herec a zpěvák Sagvan Tofi oslaví za čtyři roky padesátiny. Reálný věk by mu ale hádal málokdo. Sagvan momentálně září v muzikálu Děti ráje a jeho výkon překvapil všechny nepřejícné duše. Jak to dělá, že vypadá pořád tak dobře, se ptala módní redaktorka Markéta H.
21.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi měl být oblečený jako číšník: Radši utekl do Afriky!

 
Showman Sagvan Tofi měl dnes podle plánu vystoupit v show To je náš hit. Na poslední chvíli ale oznámil, že odjíždí do Afriky, tak za něj nastoupí mladý herec Jan Cina. Super.cz získal snímky z kostýmové zkoušky a je na snadě, že i kdyby tady Sagvan byl, v tomhle by asi vystupovat nechtěl.
21.11.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků) , Jan Cina (217 článků)

Konec sporu: Sagvan Tofi a Michal David zakopali válečnou sekeru. Známe podrobnosti

 
Ještě před rokem to vypadalo, že Sagvan Tofi a Michal David těžko najdou někdy společnou řeč. Když začal Sagvan uvádět muzikál Děti ráje, ke kterému napsal scénář, Michal David a především producent Oldřich Lichtenberg podali na producenty Dětí ráje žalobu pro zneužití písní Michala Davida.
16.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1666 článků) , Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi si vyrazil ve sražených kalhotách a saku po babičce. Co na to říkáte?

 
Sagvan Tofi  (48) je mužem mnoha profesí. Naposledy jsme jej překvapivě zastihli jako moderátora. „Nedělám to rád. Moderovat se sice naučí i cvičená opice, jen to chce trénink, ale zazpívat tři písničky na playback je mnohem příjemnější a máte za to víc peněz,“ vysvětlil Super.cz Sagvan.
10.05.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Tomu nebudete věřit: Největší pařmen Sagvan Tofi zaspal večírek. Víme, co se stalo!

 
Autor Dětí ráje Sagvan Tofi  (48) dorazil s pořádným zpožděním na večírek ke konci divadelní sezóny, který uspořádali producenti veleúspěšného muzikálu. Sagvan se překvapivě neopil nikde jinde, jednoduše si dal doma šlofíka.
16.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Průšvihář Sagvan Tofi žije v dluzích: Jdou po něm exekutoři!

 
Kamarád do deště Sagvan Tofi (48) už má zase finanční problémy. Není to poprvé, co na něj byla uvalena exekuce. Tentokrát dluží závratnou částku. Sagvan bude muset z kapsy vysypat více než 150 000 korun.
11.08.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Kamarád do deště mládne před očima: Sagvan Tofi v padesáti změnil účes. Co na něj říkáte?

 
Herec Sagvan Tofi  (50) se po letech nechal pořádně ostříhat a neuvěřitelně omládl. Sagi, který loni oslavil padesáté narozeniny, na svůj věk rozhodně nevypadá. Zraje jako víno. "Trošku to ten můj střihač přehnal, on je hrozně drahý, tak se chtěl ukázat a ostříhal mě takhle moc," řekl Super.cz o svém novém sestřihu se smíchem Sagvan.
11.04.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi má mít nemanželské dítě. Prý jde o bratra Evy Perkausové. Co na to herec?

 
Co je to daň za úspěch v posledních dnech zažívá Sagvan Tofi  (51) . Po úspěchu muzikálu Děti ráje, který se v sobotu vrátil v novém kabátě v Brně, se Sagvan nestačí divit, co vše dokáží lidé vymyslet.
14.09.2015 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků) , Eva Perkausová (661 článků)

Sagvan Tofi se zranil při hokeji, skončil v nemocnici

 
Sagvan Tofi  (55) má zkažený konec léta. Během sobotního hokejového tréninku se vážně zranil a skončil v nemocnici. Verdikt lékařů po vyšetřeních zněl jasně - utržený vaz v koleni. Sagvan dostal ortézu a berle, na nohu nesmí našlapovat.
18.08.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi skončil v nemocnici: Promluvil o vážném zranění a zklamaném Leoši Marešovi

 
Sagvan Tofi (55) si konec léta příliš neužije. Minulý víkend se při hokejovém tréninku vážně zranil a skončil v nemocnici. Herec a zpěvák se o nemilou zprávu podělil s lidmi na sociálních sítích, kteří si zprvu mysleli, že Sagvan natáčí nějaký nový seriál. Oblíbený herec a idol 80. let se redakci eXtra.cz svěřil, jak ke zranění přišel.
22.08.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Před třemi týdny si utrhnul vaz v koleni: Sagvan Tofi už odhodil berle, hrát ale musí s ortézou

 
Konec léta měl Sagvan Tofi  (55) trochu nešťastný. Na hokejovém tréninku v polovině srpna si herec a moderátor způsobil nepříjemné zranění a skončil v nemocnici . Verdikt lékařů zněl jasně - utržený vaz v koleni. Sagvan následně dostal berle a ortézu a na nohu nesměl našlapovat.
02.09.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků)

Sagvan Tofi na lovu: Známý playboy celý večer tokal s Andreou Kalousovou. S Kazmovou ex došlo i na něžnosti

 
Herec a zpěvák Sagvan Tofi bývá ve společnosti vždy v obležení krásných žen. Jinak tomu nebylo ani na slavnostním galavečeru Český slavík 2023, kde se po celý večer nehnul na krok od známé modelky Andrey Kalousové. Dvojice strávila téměř celý večer bok po boku, jak zachytila redakce eXtra.cz. Došlo i na něžnosti. Sagvan se vedle známé krásky proměnil v krotkého beránka. 
25.11.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (362 článků) , Andrea Kalousová (124 článků)