Článek

Paprsky Slunečné stále nepohasly! Jak si proti ní vedla Ordinace?

 
Poslední dobou už to asi ani nemůže být jinak! Seriál Slunečná se opět stal jedničkou ve sledovanosti a porazil tak konkurenční Ordinaci v růžové zahradě 2, která navíc opět o kousek klesla.
14.02.2020 09:00 |

podobné články

Podobné články

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (21 článků) , Eliška Černá (12 článků)

Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová

 
Třiadvacetiletá Ha Thanh Nguyenová je novou posilou novácké Ordinace, na níž se měla původně podílet jen jako poradkyně. Místo toho dostala roli, za kterou je nyní vděčná. V rozhovoru pro iDNES.cz otevřeně mluví o svém vietnamském původu i o tom, proč nemá ráda české omáčky. Další články k tématu: RECENZE: Dost! I z Obchoďáku se klube další Ordinace Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
04.10.2012 01:10 |

podobné články

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

Předpověď eXtra.cz: Co se bude dít v další sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě?

 
Čestmíra Mázla, toho času potřetí ovdovělého, "zhrouceného":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-trojnasobny-vdovec-mazl-zrusil-vanoce-ted-bude-truchlit-jeste-pul-sezony a stále více plešatějícího posledního mohykána staré dobré "Ordinace":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade z časů Gity, Kamily a Čížka, klofne kamenická "ramlice":http://www.extra.cz/tema/ramlice Renata, která nepochodí u Suchého se svým očekávaným potomkem, protože jejich vztah rozebere žárlivá zaprdlá Zdenička a pošahaná Lepařová s mentalitou desetiletého dítěte z pomocné školy.
06.01.2014 18:00 |

podobné články

Pozor na první paprsky, jsou nebezpečnější než v létě! Specialista na rakovinu kůže bude radit na chatu

 
Jarní sluníčko po dlouhé době všechny láká ven nasát po zimě energii. Pozor však na první paprsky. Ochranu kůže rozhodně nepodceňujte. Co může jarní slunce způsobit, jak se chránit, ale jak třeba rozpoznat rizikové znaménko, na to všechno na chatu odpoví a poradí profesor MUDr. Petr Arenberger, přednosta Dermatovenerologické kliniky 3. LF UK a FN Královské Vinohrady. Odpovídat bude ve středu od 12 hodin. Ptát se však můžete už nyní.
21.04.2015 16:35 |

podobné články

Matka se podívala dceři (13) do mobilu a byla v šoku! Dívka vedla bouřlivý sexuální život a souložila se 7 muži naráz!

 
Dnešní mládež holt dospívá rychleji. Když se matka z Anglie podívala dceři do telefonu, byla v šoku. Její dcera vedla bouřlivý sexuální život a souložila se 7 muži. O všech si navíc vedla přesné záznamy.
16.03.2017 21:35 |

podobné články

Dobře zvolené žaluzie a markýzy vás ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky

 
Vadí vám pronikavé paprsky slunce a hledáte místo, kde byste si užívali příjemný stín? Způsobů, jak to zařídit, je spousta. Kterému dáte přednost?
02.07.2009 15:45 |

podobné články

Neúspěšný trik tvůrců Ordinace proti Slunečné: To se nepovedlo!

 
Mázl, Švarc, Mára a další doktoři z kamenické nemocnice si ve čtvrtek pospíšili. Hrdinové Ordinace v růžové zahradě 2 vrhli do obýváků prostřednictvím televizních obrazovek o dobrých pět minut dřív. Cíl byl jediný – sebrat sestrám Popelkovým z konkurenčního primáckého seriálu Slunečná diváky!
01.02.2020 05:15 |

podobné články

Věčně bledá dcera Asterové Anna: Slunce jí ubližuje! Před paprsky utíká

 
Nikdy nemůže chytat bronz u moře a trávit volné chvíle opalováním. Hvězda filmu Nevinnost Anna Linhartová (21) je totiž alergická na sluneční paprsky. Hned opuchne!
30.07.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Anna Linhartová (111 článků)

Nebezpečné sluneční paprsky: Kůži můžou sežehnout až na 2. stupeň popálení

 
Nepodceňujte slunce, může vám ublížit víc, než byste čekali. Pokud se nebudete chránit, zvyšujete riziko rakoviny, sluneční paprsky vám navíc můžou způsobit spáleniny prvního a druhého stupně. To je nebezpečné hlavně pro malé děti. A pozor – slunce nepodceňujte ani při koupání.
07.08.2015 14:35 |

podobné články

Slunce zdeformovalo řidiči náklaďáku levou stranu tváře: Tohle mu udělaly paprsky během 28 let

 
Pohled na jeho tvář vyvolává zděšení. Nejmenovaný řidič náklaďáku z Anglie má zdeformovaný obličej kvůli slunci, které ho během 28leté kariéry za volantem ozařovalo. Paprsky mu levou stranu tváře ošklivě a nenávratně zohyzdily.
29.01.2018 05:55 |

podobné články

Červenooká morčata střílí z očiček paprsky: Mýtus potvrzen i vyvrácen zároveň

 
Propálená klec, přismahnutí páníčci a vyděšený hlodavec na druhé straně. Červenooká morčata prý pálí ze svých rudých očiček paprsky. Jde o mýtus, nebo pravdu? Blesk.cz se touto legendou zabýval a zjistil, že je stejně tak pravdivá jako nikoliv. Vysvětlení se dočtete na následujících řádcích.
01.04.2018 15:45 |

podobné články

Dnes si připomínáme objevení rentgenového záření: Ty paprsky změnily svět!

 
Německý fyzik Wilhelm Conrad Röntgen, jehož jméno nesou neviditelné paprsky dodnes, nejspíš ani nevěděl, jakou službu prokázal svou prací  lidstvu. Když 8. listopadu 1895 na univerzitě ve Würzburku obalil katodovou trubici černým papírem, aby odstínil její zář, učinil objev tisíciletí.
08.11.2018 12:15 |

podobné články

Poslední slunečné dny lákají houbaře: Pozor ale na agresivní „létající“ klíště

 
Řada lidí nepochybně využije poslední slunečné a teplé dny k tomu, aby vyrazili do lesa hledat houby. Období nejvyšší aktivity klíšťat už je sice pryč, houbaře ale stále obtěžuje krvežíznivý kloš jelení, který se letos kvůli suchu přemnožil. Přenášet může bartonellu či tularemii, která způsobuje hnisavé vředy.
15.10.2017 05:15 |

podobné články

Jarní slunce přináší rakovinu! Čtěte, jak se znamínko lehce změní v nádor

 
Slunečné počasí láká k prvnímu opalování. Jenže jarní paprsky jsou nejen silné, ale také nebezpečné. Pozor na rakovinu. Důležitá je i prevence.
17.04.2013 14:50 |

podobné články

Černé pásky i symbolický „pohřeb“: Praktičtí lékaři zavřou protestně ordinace

 
Praktičtí lékaři, kteří v úterý protestují mimo jiné nošením černé pásky, žádají méně byrokracie a víc peněz pro své ordinace. Peníze, které od zdravotních pojišťoven dostanou, nejsou prý jejich plat. Platí mzdu sestry, provoz ordinace a další výdaje, řekl v rozhovoru Petr Šonka, předseda Sdružení praktických lékařů. Doktorům, zubařům a ambulantním specialistům vadí to, že ministerstvo navyšuje peníze hlavně nemocnicím. Vadí jim také nárůst povinností, které na ně stát klade. Od ledna 2018 musí povinně posílat recepty elektronicky, od března i evidovat tržby. Sdružení proto vyzvalo své členy, aby 18. října na jeden den zavřeli své ordinace.
10.10.2017 09:55 |

podobné články

Tři sta dní plných slunce – celoroční „azuro“ na pobřeží Costa de Almería

 
Více než 315 slunečních dní v roce a 3000 hodin, kdy turisty na plážích lechtají horké sluneční paprsky – to je vizitka španělské provincie Costa de Almería. Ta leží na jihu Španělska při pobřeží Středozemního moře a i přes svou výjimečnost patří k těm méně známým koutům žhavé a slunečné Andalusie.
06.06.2011 00:05 |

podobné články

CARUN PHARMACY: Jarní trápení? Konopný intimní gel Carun uleví

 
Jaro a teplé slunečné paprsky probouzí i milostné touhy. Podle sexuologů za to může prodloužení slunečního svitu, hormonální změny, zvýšení teploty i kulturní obyčeje.
27.05.2013 14:40 |

podobné články

Oblečená, neoblečená: Pokochejte se pohledem na tělo zrzavé moderátorky, než intimní partie skryje bombarďáky

 
Během zahájení karlovarského filmového festivalu se očekává slunečné počasí, což těší zřejmě všechny kromě Lenky Vacvalové  (24) . Módní návrhářka Beata Rajská pro ni totiž připravila šaty z velmi transparentního materiálu, a tak se očekává, že sluneční paprsky herečku prosvítí až na kůži.
04.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Beata Rajská (176 článků) , Lenka Vacvalová (41 článků)