Článek

Pánové, máte smůlu: Seriálová kráska oznámila zásnuby a pochlubila se krásným prstenem

 
Krásnou novinkou se z dovolené snů pochlubila Vanda Chaloupková (28). Mladá herečka si vyrazila se svým přítelem za teplem do exotického Thajska. Domů se vrátila nejen opálená a odpočatá, ale také s novým šperkem na svém prsteníčku.
30.01.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (10 článků) , Vanda Chaloupková (6 článků)
Podobné články

Moderátorka Novy se pochlubila drahým prstenem: Partner a otec její dcery ji ale pořád o ruku nepožádal

 
S partnerem Karlem má sice moderátorka Kristina Kloubková čtyřletou dceru Jasmínku, k žádosti o ruku se ale pořád ještě nerozhoupal. Už jsme se zaradovali, že zásnuby přece jen proběhly, když jsme Kristinu spatřili s novým krásným prstenem. Ale chyba lávky.
08.12.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (487 článků)

A další modelka je zasnoubená: Rajcovní zrzka Romana Pavelková moderovala s novým prstenem

 
Zásnuby v modelingu se nám hrnou ostošest. Sotva své zasnoubení oznámila Jitka Válková  (21) , zjistili jsme, že krátce před ní požádal přítel o ruku i rajcovní zrzečku Romanu Pavelkovou  (29) . Se zásnubním prstenem na ruce moderovala víkendový golf v Karlových Varech.
26.08.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Romana Pavelková (173 článků) , Jitka Válková (530 článků)

Angelina Jolie se poprvé pochlubila zásnubním prstenem navrženým Bradem Pittem, je úchvatný!

 
Zasnoubení Angeliny Jolie  (36) a Brada Pitta  (48) po osmi letech soužití a šesti společných potomcích potěšilo mnoho lidí, ale právě jejich děti mají z nastávající svatby rodičů, kteří se svazku dlouho bránili, radost největší. O víkendu se navíc Angelina v Hollywoodu pochlubila prstenem, který jí Brad k této výjimečné události věnoval. Na návrhu diamantového skvostu se navíc sám velkou měrou podílel.
17.04.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1775 článků) , Angelina Jolie (2142 článků)

První svatba až po padesátce. Návrhářka českých hvězd se pochlubila zásnubním prstenem

 
Módní návrhářka Taťána Kovaříková se bude vdávat! Zásnubním prstenem, který dostala na své narozeniny od partnera Petra, se pochlubila na vánočním koncertu Kapky naděje, kdy navrhovala jednu z rób, v níž vystupovala na pódiu prezidentka nadace Vendula Pizingerová  (46) . Detail prstýnku si můžete prohlédnout v našem videu.
27.12.2018 11:00 |

podobné články

Krásná Emma Stone se zasnoubila: Oscarová herečka s nejhezčím úsměvem v Hollywoodu se pochlubila diamantovým prstenem

 
Dva roky herečka Emma Stone  (31) randí s producentem pořadu Saturday Night Live Davem McCarym. Nyní se pochlubila prstenem, který jí McCary navlékl. Snímek sdílel pyšný snoubenec na svém instagramovém účtu. Herečka se k zásnubám zatím slovy nevyjádřila, ale její výraz v obličeji hovoří za vše.
05.12.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Stone (50 článků)

Herečka Sandra Nováková se po 7 letech vztahu zasnoubila: Pochlubila se krásným prstenem

 
Krásnou novinkou se pochlubila svým fanouškům Sandra Nováková  (37) . Jen pár dní poté, co s dlouholetým přítelem, režisérem Vojtěchem Moravcem oslavila 7 let jejich vztahu , přišla žádost o ruku.
08.02.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (238 článků)

Kočka z Vyprávěj se bude vdávat: Budoucího manžela poznala na natáčení a po 5 měsících se chlubí snubním prstenem

 
Mladou herečku Lucii Šteflovou  (23) známe mimo jiné ze seriálu Vyprávěj. Objeví se ale i v nové filmové komedii Po čem muži touží. A právě při jejím natáčení potkala svého budoucího manžela Richarda Antonína Müllera. Na premiéře filmu už se nám pochlubila zásnubním prstenem.
24.09.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šteflová (32 článků) , Richard Müller (354 článků) , Richard Müller (354 článků) , Richard Müller (3 články)

Miss z děcáku Kašáková se zasnoubila: Pochlubila se krásným prstenem

 
Z nešťastné holčičky z dětského domova se Veronika Kašáková (28) vyšvihla v úspěšnou modelku a finalistku České Miss. Teď se navíc dočkala velkého štěstí a zanedlouho z ní bude také vdaná paní! Její přítel ji totiž požádal o ruku.
08.10.2018 16:05 |

podobné články

Rychtářův sok v lásce Macura: Zásnuby jsou lež!

 
Ivetin obdivovatel Zdeněk Macura (39) je neustále přesvědčen, že zpěvačka je obětí domácího násilí. Celé zásnuby bagatelizuje nejen na svém profilu na sociální síti. Připomněl (a nutno dodat, že vcelku po právu), že to nebyly rozhodně první zásnuby…
04.08.2013 05:20 |

podobné články

Britové tuší další královskou svatbu, víc sázejí na Harryho zásnuby

 
Britové začínají více sázet na to, kdy se zasnoubí princ Harry. Podle mluvčího britských sázkových kanceláří by prý přitom nebylo velkým překvapením, kdyby se událost odehrála ještě letos. V jedné ze sázkových kanceláří lze za jednu libru vsazenou na letošní zásnuby vyhrát libry tři, zatímco zásnuby v roce 2014 by úspěšnému sázkaři vynesly "pouze" dvojnásobek. Další články k tématu: Princ Harry se prý chce ženit, jeho vyvolenou je blondýnka Cressida William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů
04.11.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Pánové, první Česká Miss je k mání: Smejkalová se rozešla se svým „Krásným“ snoubencem

 
Historicky první držitelka titulu Česká Miss Kateřina Smejkalová je oficiálně svobodná. Posledních osm let chodila modelka s Radkem Krásným, se kterým se také zasnoubila. Sympatického fešáka, který fungoval jako vysoce postavený manažer jedné známé telekomunikační společnosti, doprovázela do nejrůznějších zemí světa. Naposledy pár zakotvil v kanadském Torontu. Po rozchodu se Kateřina vrátila zpět do České republiky.
02.12.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Smejkalová (24 článků)

Ve Hře o trůny ji sice zabili, ale ve skutečnosti jim jejich lásku nikdo nevezme! Kit Harrington a Rose Leslie oznámili zásnuby

 
Pokud patříte mezi fanoušky Hry o trůny, asi pro vás není novinkou, že Jon Snow a Ygritte jsou zamilovaným párem i ve skutečném životě. A ani seriálová smrt Roseiny postavy je nezastaví od toho, aby byli spolu. Pár totiž čerstvě oznámil zásnuby.
21.07.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jon Snow (9 článků) , Rose Leslie (5 článků)

Kráska z dětského domova se bude vdávat! Bývalá finalistka České Miss se pochlubila zásnubním prstenem

 
Modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková  (28) je zasnoubená. Její přítel Milan ji po čtyřleté známosti požádal o ruku. "Sejdeme se v 2. díle lásko," pochlubila se s novinkou v soukromém životě a také zásnubním prstýnkem Veronika.
07.10.2018 15:05 |

podobné články

Bude svatba? Ohnivá Táňa Pauhofová se pochlubila prstenem!

 
Krásné herečce Táně Pauhofové se na prstě třpytí nepřehlédnutelný prsten. Že by proběhly zásnuby a Táňa řekla "ano" svému příteli?
20.01.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (95 článků)

Krézlová se pochlubila prstenem od Polívky! Svatba je ale v nedohlednu...

 
Zpěvačka Karolína Krézlová (29) a herec Vladimír Polívka (27) před nedávnem začali tvořit jeden z párů českého celebritního rybníčku. A co víc? Zásnuby na sebe nenechaly dlouho čekat. Karolína konečně ukázala, jakým šperkem ji její milý obdaroval.
16.02.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (97 článků) , Vladimír Polívka (88 článků)

Herečka s psychickými problémy oznámila po návratu z léčebny zásnuby: Kdo jí navlékl tento diamant, je ale záhadou

 
Herečka Amanda Bynes (33) oznámila v pátek prostřednictvím Instagramu zásnuby se záhadným neznámým. Bývalá dětská filmová hvězda sdílela na svém profilu fotku prstenu s obřím diamantem, k níž napsala: „Zasnoubená s láskou mého života.“
15.02.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (23 článků)

Den poté, co herečka s psychickými problémy oznámila zásnuby, světu představila snoubence: Znají se z léčebny a randí pár měsíců

 
Amanda Bynes (33) překvapila sledující na Instagramu, když snímkem obřího prstenu oznámila zásnuby . Nikdo ani netušil, že má herečka nějakou známost, natož snoubence. Toho představila světu hned následujícího dne. Na sociální síti sdílela jejich společné selfie, k němuž napsala jednoduše jenom „Lover“.
17.02.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (23 článků)

Bývalý andílek Victoria's Secret se zasnoubil se švagrem Trumpové

 
Americká modelka Karlie Klossová (25) oznámila světu radostnou novinu. Po šesti letech vztahu se zasnoubila se švagrem Ivanky Trumpové, podnikatelem Joshuou Kushnerem (33). Prstenem s obřím diamantem se kráska pochlubila na sociální síti.
22.08.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1447 článků)

Pánové, máte smůlu! Soutěž krásy Miss Face vyhrála lesbička

 
Šestý ročník soutěže krásy Miss Face zná svou vítězku! Tou byla zvolena pětadvacetiletá kráska Barbora Hamplová. Pánové si ale musí nechat zajít chuť, vítězka je totiž na holky.
04.10.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hamplová (9 článků)