Článek

Pane poslanče, zakryjte si ústa... „Flákanec“ Volný předvedl další nezapomenutelný výstup

 
Během čtvrtečního jednání o prodloužení nouzového stavu se Sněmovna proměnila v téměř prázdnou místnost. Většina poslanců totiž utekla ze sálu poté, co k řečnickému pultu zamířili poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko bez nasazených roušek. „Všichni kolegové na znamení svého nesouhlasu s tím, že nemám nasazenou roušku, odešli z této místnosti. V pořádku, je to jejich právo. Ale jak to že tady dneska seděl pan premiér?“ uhodil poté Volný a ukázal na Babišovo „flagrantní papalášství“. Rány od něj schytali i další politici.
12.02.2021 06:55 |

podobné články

Podobné články

Dostaneš flákanec ve znakovém jazyce. Bitka ve Sněmovně baví internet

 
Čtvrteční potyčka mezi poslanci u řečnického pultíku v jednacím sále Poslanecké sněmovny vyvolala rozruch nejen v českých a světových médiích, ale stala se i terčem vtípků na sociálních sítích. Věta nezařazeného poslance Lubomíra Volného „Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ aspiruje na to, aby se stala všeobecně oblíbenou hláškou.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

„Mengele byl kulturní člověk“. Ve sněmovně byl opět bordel. Řádil Volný, proti němu Zaorálek

 
Šéf resortu zdravotnictví doporučil poslancům, aby dnes schválili pandemický zákon s úpravami, které do zákona zapracoval Senát. Poté si vzal slovo řídící schůze Vojtěch Filip (KSČM), vyčetl nezařazeným poslancům Marianu Bojkovi a Lubomírovi Volnému, že opět nemají zakrytá ústa a nos a práskl slovním bičem. Jenže to byl teprve začátek. Pak si vzal slovo Václav Klaus mladší a odpálil slovní granát. A k dovršení všeho nakonec promluvil i poslanec Lubomír „flákanec“ Volný.
26.02.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10209 článků) , Vojtěch Filip (1444 článků) , Lubomír Zaorálek (2705 článků) , Václav Vojtěch (126 článků)

Martínek (Piráti): Poslanec Lubomír "Flákanec" Volný ve svém projevu uvedl i lehce vyvratitelné lži

 
Komentář poslance Tomáše Martínka k nedávnému incidentu v Poslanecké sněmovně a projevu pana poslance Volného
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Martínek (3 články)

VIDEO Vem si mastný tričko, jdeš se bít jak Kličko. Poslanec Volný zesměšněn umělcem

 
Písničkář Pokáč složil písničku Flákanec Song/Pokáčova rychlovka. „Ten nejdrsnější bojový sport je být poslanec,“ zpívá mimo jiné Pokáč a vrací se tak k „bitce“ ve Sněmovně, kdy si došlápl nezařazený poslanec Lubomír Volný na řídicího schůze Tomáše Hanzela (ČSSD).
01.02.2021 13:00 |

podobné články

Poslanec Volný: Pokuta za ostudný „flákanec“. Má zaplatit 90 tisíc korun za potyčku

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy 90.800 korun. Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně.
16.02.2021 12:35 |

podobné články

Rvačka u pultíku se prodraží: Poslanec Volný za svůj flákanec vysolí měsíční výplatu

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil v úterý nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy zhruba 90.800 korun. Novinářům to řekli předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM) a místopředseda Petr Gazdík (STAN). Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně. Stejný postup předpokládají i členové výboru.
16.02.2021 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (175 článků) , Petr Gazdík (1012 článků) , Petr Gazdík (1001 článků)

Volný by zasloužil flákanec. Radí lidem, jak obejít kontrolu policie

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný opět perlil. Tentokrát jako host v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima News šokoval tím, že nabádal lidi, aby obyčejné roušky pokládali za nanoroušky. V přímém pořadu tak kontroverzní politik poskytl návod, jak obcházet vládní nařízení. V Česku přitom jsou prakticky zaplněná lůžka na JIP pacienty s vážným průběhem koronaviru. Za to může i nedodržování či obcházení vládních nařízení.
23.02.2021 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (54 článků)

»Flákanec« poslance Volného: Trest zatím nepadl!

 
Poslaneckou bitku z ledna řešil včera už potřetí sněmovní mandátový a imunitní výbor. Nezařazený člen dolní komory Lubomír Volný (47) tehdy fyzicky napadl kolegy, když mu předsedající sebral slovo. A vyhrožoval do mikrofonu »flákancem«.
03.02.2021 12:15 |

podobné články

A došlo na násilí. Jaromír Soukup v TV čelil výhrůžce a měl co dělat

 
Do svých Kauz si ředitel TV Barrandov pozval hlavního protagonistu kauzy Flákanec, nezařazeného poslance Lubomíra Volného. A dostal více, než očekával. Volný si trval na tom, že fyzické násilí je možné použít, když je ohrožena svoboda a demokracie. Pokud mají občané pocit, že tyto jsou ohroženy, mají podle něho právo i na aktivní odpor. Soukup ho několikrát přerušil. „Tady je to skoro jak s tím Hanzelem. Ještě mi to nevypínáte, že ne?“ komentoval poslanec.
15.02.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (68 článků)

Druhý výstup z metra Staroměstská? Má usnadnit cestu na náměstí, Praha chce studii výstavby

 
Stanice pražského metra A Staroměstská by mohla mít další výstup kvůli snadnější cestě ze stanice na Staroměstské náměstí a jeho okolí. Kde přesně by ústil, není  zatím jasné, magistrát vyzve dopravní podnik (DPP), aby vypracoval studii výstavby. Stavebně je stanice na druhý výstup připravena a je zanesen i v platném územním plánu. Vyplývá to z dokumentu, který mají v pondělí projednat pražští radní. Vestibulem metra Staroměstská denně projde přes 40 000 lidí.
28.02.2020 14:00 |

podobné články

Jiří Baťa: Otevřený dopis signatářům petice k přijetí 50 syrských sirotků

 
Pane Halíku, pane Kocábe, pane M. Žantovský, pane Gále, paní Wagnerová a další, pane Jane Hrušínský včetně
23.09.2018 09:25 |

podobné články

Druhý výstup z metra Staroměstská má usnadnit cestu na náměstí. Praha zadá studii na dostavbu, co je ve hře?

 
Pražský magistrát si nechá vypracovat studii na dostavbu druhého vestibulu stanice metra A Staroměstská. Výstup má usnadnit cestu ze stanice na Staroměstské náměstí a jeho okolí, ústil by totiž na náměstí Franze Kafky. Studii vypracuje dopravní podnik (DPP). Rozhodli o tom pražští radní. Stavebně je stanice na druhý výstup připravena a je zanesen i v platném územním plánu. Vestibulem metra Staroměstská denně projde přes 40 000 lidí.
02.03.2020 12:15 |

podobné články

Dr. Radomír Malý: Otevřený dopis všem zodpovědným za údajný boj s pandemií

 
Vážení pane premiére Babiši, pane ministře zdravotnictví Blatný, pane exministře Prymulo, pane ministře vnitra Hamáčku, pane prezidente České lékařské komory Kubku, paní hlavní hygieničko Rážová!
09.02.2021 09:10 |

podobné články

Ústa prozradí vaše zdravotní problémy: Sucho v ústech = cukrovka, zápach = nemocná játra!

 
Ukaž mi tvá ústa a já ti řeknu, jaký zdravotní problém tě trápí. Tak by se dalo ve zkratce shrnout tvrzení dentisty Sameera Patela z londýnské kliniky. „Ústa nám mohou říct hodně o celkovém zdraví,“ říká s tím, že i na první pohled malý problém může signalizovat vážné zdravotní komplikace. Na co si dávat pozor?
27.10.2014 05:05 |

podobné články

Holčička se narodila s vzácnou vadou: Narostla jí druhá ústa včetně rtů, zubů a jazyka

 
Šestiměsíční dívenka ze Severní Karolíny trpěla vzácnou vadou. Dítěti vyrostla na tváři druhá ústa včetně rtů, zubů a jazyka. Naštěstí se lékařům podařilo dvoucentimetrová ústa úspěšně odstranit.
29.05.2020 16:10 |

podobné články

90 800 Kč. Pokuta Volnému za ,,flákanec"

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil dnes nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy zhruba 90.800 korun. Novinářům to řekli předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM) a místopředseda Petr Gazdík (STAN). Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně. Stejný postup předpokládají i členové výboru.
16.02.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (175 článků) , Petr Gazdík (1012 článků) , Petr Gazdík (1001 článků)

Flákanec a Řeporyjec v jednom studiu. Více raději nedodáváme, bylo to sprosté

 
V diskusi ke stále se zhoršující epidemiologické situaci se proti sobě v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS postavili řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS), jenž je kritikem těch, kteří nedodržují vládní nařízení, a nezařazený poslanec Lubomír Volný, který je naopak hlasitým kritikem protiepidemických opatření. V proudu neutichajících ostrých názorových střetů padala drsná slova. „Šašek, co potřebuje hlasy voličů, obchodník s lidskou bídou, co má na rukou krev, je mi z vás na blití,“ Novotný byl se svými slovními výpady vůči Volnému opět k nezastavení. Zároveň se však dobrovolně sám přihlásil k papalášství kvůli své účasti na fotbalovém zápase.
22.02.2021 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (54 článků) , Pavel Novotný (1081 článků)

Pane Okamuro, čísla vám jdou do háje... Ptali jsme se. A začala létat slova o Babišovi, novinářích, opozici a všem možném

 
Aktuální průzkumy volebních preferencí z dílen společností Kantar a SANEP nevěstí nic dobrého nejen pro ČSSD a KSČM, ale ani pro SPD. Z hnutí SPD se k aktuálním výsledkům vyjádřili předseda Tomio Okamura a poslanec Lubomír Volný. Ani jeden z nich nebere průzkumy příliš vážně, volební výsledek je podle nich vždy odlišný. Zatímco Okamura akcentuje program hnutí, Volný se zaměřil na nestálost postojů premiéra Babiše. „Je to tím, že Andreji Babišovi se podařilo ve voličích vyvolat dojem, že on je ten, který porazí všechny ty politické mafie,“ vysvětluje si Volný dosavadní Babišův úspěch. Podle Volného rovněž situaci nepomáhá neustálý program „AntiBabiš“, ktero se drží zbylá opozice.
03.12.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2469 článků)

Zaznělo z ODS: Pokud bude nedostatek vakcín od západních spojenců, objednejme z Ruska a Číny. Ale pozor...

 
ROZHOVOR Když EU zklamala, tentokráte v oblasti vakcín, proč nesvolit k používání ruské a čínské vakcíny? Objednávají si je desítky zemí světa, a zvláště ruský Sputnik V, který se bude vyrábět i v několika zemích, má slušné výsledky a jeho výroba i účinky nejsou tak tajnůstkářské jako u čínských výrobců. Naším aktuálním cílem je ochránit co nejvíc obyvatel, a je jedno, zda spása přijde ze Západu nebo z Východu. Měli jsme si vzít příklad z Tchaj-wanu, kde ke konci ledna je necelá tisícovka nakažených a „jen“ 7 mrtvých. To uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátor za ODS a starosta jednoho z plzeňských obvodů Lumír Aschenbrenner. Dozvíme se též, proč by nerad dostal od poslance-ranaře Volného již dnes světově proslulý „flákanec“…
01.02.2021 19:36 |

podobné články