Článek

Pane Hamáčku, politik by neměl být směšný. Reakce z ODS na varování před koalicí s Babišem

 
Místopředseda ODS Martin Kupka vyvrací slova šéfa sociální demokracie Jana Hamáčka, který prohlásil, že je třeba dát si pozor na možnou koalici ODS a hnutí ANO. „Je dobře, když mají politici smysl pro humor, ale neměli by být směšní,“ vysmál se Kupka Hamáčkovi, který je ve vládě s hnutím ANO přes sedm let. Jako dobrý start také Kupka označil nový volební průzkum, podle kterého by koalice SPOLU získala přes 18 % hlasů.
02.02.2021 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků)
Podobné články

Babiši, Hamáčku, Koudelko. Teror ve Vídní: Pohrůžka Čechům. Je to prý blízko

 
Za útokem ve Vídni, ke kterému došlo včera večer, stojí podle všeho stoupenec organizace Islámský stát. „Takže pane Babiši, pane Metnare, pane Hamáčku, paní Černochová a další - může se to stát a také se to stane. A brzy. A vás pak budeme my, občané ČR, činit zodpovědnými za oběti. Stejně jako pány Berouna a Koudelku. Začněte konečně dělat to, proč jsme vás volili," vyjádřil bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec obavu z podobného neštěstí i v České republice.
03.11.2020 08:35 |

podobné články

Dr. Radomír Malý: Otevřený dopis všem zodpovědným za údajný boj s pandemií

 
Vážení pane premiére Babiši, pane ministře zdravotnictví Blatný, pane exministře Prymulo, pane ministře vnitra Hamáčku, pane prezidente České lékařské komory Kubku, paní hlavní hygieničko Rážová!
09.02.2021 09:10 |

podobné články

Hamáčku, poplach: Aňa Geislerová přišla něco říct

 
Umělkyně Aňa Geislerová se rozzuřila nad chováním strážníků obecní policie z Uherského Hradiště, kteří provedli nepřiměřený zákrok proti muži s dítětem. „Rezignuj, odpornej Hamáčku, tohle je tvoje vizitka! A vy dva ubožáci! Co vám jede v těch prázdnejch hlavách???“ neudržela se. Tito „imbecilové“ mají být podle herečky z útvaru vyhozeni.
11.03.2021 15:35 |

podobné články

Štefan Klíma: Otevřený dopis pánům Hamáčkovi, Plagovi a Prymulovi

 
Vážený pane Hamáčku, vážený pane Prymulo, vážený pane Plago, od víkendu sleduji obrovskou bouři nevole, která se vzedmula mezi rodiči a v učitelském stavu. Plánované zpřístupnění škol v polovině května vyvolalo značnou reakci. Rád bych se na situaci podíval očima obyčejného ředitele, učitele a rodiče žáků základní a střední školy v jedné osobě.
08.04.2020 17:41 |

podobné články

VIDEO „Ty vole, Hamáčku!“ Násilí za roušku: Expolicista, 24 let služby: Kluci, děláte jim kladiva. Fašismus

 
Zákrok v Českých Budějovicích nebudí emoce jen u obyčejných občanů. Vymezil se proti němu i bývalý policista Štefan Bartók. „Ty vole, Hamáčku, co ty si dovoluješ proti lidem, to je fašismus první třídy,“ tvrdí. Současní policisté jsou podle něho nevyzrálí, když proti mladíkovi, který „chtěl jenom dýchat“, vystartují jako po vrahovi. Apeloval i na současné policisty, že toto je prostě „neuvěřitelné“.
16.03.2021 15:40 |

podobné články

Jiří Baťa: Otevřený dopis signatářům petice k přijetí 50 syrských sirotků

 
Pane Halíku, pane Kocábe, pane M. Žantovský, pane Gále, paní Wagnerová a další, pane Jane Hrušínský včetně
23.09.2018 09:25 |

podobné články

„Klamavý manévr“? Jak z Cimrmana, pane Hamáčku. Naše vláda neumí hrát poker, obává se Vondra

 
Vrbětice hýbou mediální scénou. Diskutuje se o nich na všech frontách. Český pravicový politik a signatář Charty 77 Alexandr Vondra ve svém komentáři na serveru Echo24.cz rozebral současné rusko-české vztahy. Podle něj, pokud bude Česko hrát eskalační hru osamoceně, bez podpory spojenců, žádné silné karty v ruce nemá.
20.04.2021 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1347 článků)

Diletant Kroupa! Nevěřím tomu, co píše. Seznam Zprávy se budou mstít. Politik, kterému málem „zlikvidovaly“ kolegu, promluvil. Mrazivé

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV pozval starostu Prahy 8 Ondřeje Grose z ODS. Rozhovor s ním začal zvláštní otázkou. „Na úvod, pane Grosi, vzpomínáte si ještě na dobu, kdy existovala ODS?“ začal Veselý. A starosta se rozjel. Nejprve rozstřelil pravicovou koalici SPOLU, koalici ODS, lidovců a TOP 09, a poté měrou vrchovatou naložil investigativnímu novináři Janku Kroupovi. Moderátor Veselý si ještě přisadil a udeřil na Seznam. „Oni vědí, jak se pomstít, já to vím,“ konstatoval.
22.05.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Kroupa (219 článků) , Luboš Veselý (634 článků) , Ondřej Veselý (154 článků) , Ondřej Veselý (154 článků)

Protest umělců byl podle Klause dětinský a směšný

 
Prezident Václav Klaus pokládá čtvrteční happening umělců na Pražském hradě za směšný a dětinský. Umělci nazvali svou akci Počemu? (rusky proč) a chtěli v ní upozornit na prezidentovy nadstandardní vztahy s Ruskem.
22.05.2009 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10774 článků)

"Naprosto směšný burger" by běžný člověk jedl asi tři čtvrtě roku

 
Restaurant Mallie´s Sports Grill & Bar v Southgate v americkém Detroitu má na svém stálém menu raritu s názvem Absolutely Ridiculous Burger (Naprosto směšný burger). Není to však název, který z tohoto cheeseburgeru dělá unikát. Adeptem na zápis do Guinnessovy knihy rekordů se stal díky své velikosti, váží totiž neuvěřitelných 153,3 kilogramu.
25.10.2011 09:25 |

podobné články

Výrok Tomia Okamury je směšný, řekla Vesecká

 
Výroky Tomia Okamury o zmanipulování procesu s nacionalistou Vlastimilem Pechancem je směšný. Těmito slovy reagovala bývalá krajská státní zástupkyně Renata Vesecká na Okamurovo nařčení, že Pechanec je odsouzený za pobodání Roma Oty Absolona neprávem. Manipulaci v případu má podle Okamury na svědomí právě ona.
24.01.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Renato (5 článků) , Renata Vesecká (107 článků)

Europarlament je směšný, rozčílil se Juncker. Jeho šéf mu to vrátil

 
Za směšný označil dnes Jean-Claude Juncker Evropský parlament. Předsedu Evropské komise rozčílilo, že se debaty o uplynulém předsednictví Malty v Radě EU na plenárním zasedání ve Štrasburku účastnilo jen malé množství europoslanců.
04.07.2017 13:40 |

podobné články

Dienstbier je směšný. Když měl vládní koryto, Babiše podporoval, připomněl právník Koudelka. A naštval „polyhistora a spisovatele“

 
Právník Zdeněk Koudelka se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k senátorovi za ČSSD Jiřímu Dienstbierovi. Podle jeho slov je směšný. A následně se rovněž na blogu Aktuálně.cz dočkal odpovědi od psychologa, jenž se mimo jiné také označuje jako polyhistor, Bohumila Slámy.
30.04.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sláma (48 článků) , Jiří Sláma (48 článků)

Sedm let od masakru v Oslu: Breivik si směšný trest odpykává v luxusním vězení

 
Breivikovo krvavé řádění z 22. července 2011 zasáhlo celý svět. Pravicový extremista se totiž rozhodl zaútočit na letní tábor mládeže. Výbuch bomby v centru a střelbu na ostrově Utoya nepřežilo celkem 77 lidí. Breivik za to dostal směšný trest 21 let, který si navíc odsedí ve vězení, které ve srovnání s jinými působí jako běžný hotel.
22.07.2018 05:05 |

podobné články

Koudelka (ČSSD): Směšný Dienstbier

 
Sociální demokracie rozhoduje, zda vládnout s Andrejem Babišem. Jsou argumenty pro i proti. Rozhodování doprovází směšnost některých sociálně demokratických politiků, kteří dříve seděli ve vládě s Babišem, a nyní před společnou vládou varují.
30.04.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Zaorálek řval na celou Sněmovnu: Bartoši, Fialo, Jurečko, toto půjde na vaše hlavy. Pak křičel i na Piráta na empiru a došlo na sprostá slova

 
Velmi se u řečnického pultíku rozhorlil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). „Pane předsedo Bartoši, pane předsedo Rakušane, pane předsedo Fialo, pane předsedo Filipe, Okamuro, Jurečko, paní předsedkyně Pekarová, ty lidi na těch JIP, to, co poroste nahoru, to jde na vaše hlavy! A půjde to na vaše hlavy,“ rozčílil se Zaorálek. Zaujal též myšlenkou, že by měla být vyslovena „nedůvěra opozici“.
11.02.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2839 článků) , Filipe Filipe (5 článků)

Stanjura (ODS): My jsme kritizovali úplně jiné věci, pane Hamáčku

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 11. 2018 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon číslo 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, ve znění pozdějších předpisů, sněmovní tisk 490, třetí čtení.
06.11.2019 18:35 |

podobné články

Stanjura (ODS): My jsme kritizovali úplně jiné věci, pane Hamáčku

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 11. 2019 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon číslo 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, ve znění pozdějších předpisů, sněmovní tisk 490, třetí čtení.
07.11.2019 09:50 |

podobné články