Článek

Pancová promluvila o Kottovi: Napíše mu do basy milostný dopis?!

 
Kateřina Pancová je z vazby venku a začala již ordinovat v nemocnici v Praze-Motole. A Blesk byl u toho! Co prozradila o svém milenci Petru Kottovi, který na rozdíl od ní musel zůstat ve vazbě? "Jsem venku, ale částečně i s tím tam," říká v rozhovoru. A dodává, že se Kottovi chystá napsat dopis. Milostný?
07.10.2013 21:55 |

podobné články

Podobné články

Nejstřeženější koně Česka patří Pancové a Kottovi! Péči o ně platí stát! Kolik to stojí?

 
Státní zástupce Petru Kottovi a Kateřině Pancové, kteří jsou obžalování v kauze Rath, zablokoval kromě 30 milionů korun i veškerý jejich majetek. Patří tam i jejich koně. Pancová a Kott jsou přitom ve vazbě už více než 15 měsíců a stát se tedy musí o jejich zvířata starat, což není nejlevnější záležitost.
04.09.2013 13:50 |

podobné články

Aktéři Rathovy kauzy jsou vinni, manželé Kottovi dostali za korupci 7,5 roku

 
Devět obžalovaných v kauze exposlance a středočeského exprimátora Davida Ratha dnes shledal soud vinnými z korupce při veřejných zakázkách ve Středočeském kraji. Manžele Kateřina (dříve Pancová) a Petr Kottovi poslal na 7,5 roku do vězení, jejich majetek v hodnotě více než 20 milionů korun navíc propadne státu. Rozsudek je zatím nepravomocný a lze se proti němu odvolat.
07.04.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Před kriminálem si zajeli do lázní: Rathovi kumpáni Pancová a Kott načapáni v Třeboni

 
Okolo Třeboně, pasou se tam koně... a šlapou Kottovi na kole! Lidovou píseň trochu rozšířili na 7,5 roku nepravomocně odsouzení manželé Kateřina a Petr Kottovi (46 a 53). Vidina dlouholetého posezení v base je zřejmě donutila pořádně šlápnout do pedálů a prokrvit tak klouby!
07.09.2016 16:45 |

podobné články

Pancová Kottovi v odposleších: Když budeš spolupracovat, budeš se mít…

 
Obviněný Petr Kott si prý za tři roky spolupráce se středočeským hejtmanem Davidem Rathem vydělal víc než v dobách, kdy působil jako poslanec ODS ve Sněmovně. Alespoň to v odposleších, které se Právu podařilo získat, tvrdí Kottova partnerka Kateřina Pancová.
13.06.2012 05:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Pancová ke Kottovi: David bude rád, že je to v eurech

 
Sedmi miliony v krabici od vína exhejtman David Rath zdaleka nekončil! Už předtím totiž od svých dvou parťáků převzal 9 011 186 korun. Blesk.cz přináší další záznam, který svědčí, jak "podnikala" trojice Kott, Rath, Pancová.
19.07.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Členka Rathovy stáje Pancová: Je rozpustilá a zamilovaná!

 
Jako by k soudu v kauze Rath včera přišla jiná Kateřina Pancová (43). Uvolněná a klidnější svému milenci Petru Kottovi (50) posílala do lavice hlavních obžalovaných více vzdušných polibků než obvykle. Tak vykvetla od pátku, kdy byla propuštěna z vazby.
02.10.2013 12:15 |

podobné články

Kott a Pancová přes další snahy zůstávají ve vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha.
16.05.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Kott a Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti vazbě

 
Exposlanec Petr Kott a bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová opět neuspěli s ústavními stížnostmi proti trvající vazbě. Ústavní soud (ÚS) oba podněty v dubnu odmítl pro zjevnou neopodstatněnost, nyní usnesení zpřístupnil na internetu. Kott a Pancová figurují v korupční kauze kolem poslance a někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha. 
16.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Pancová a Kott chtějí z vazby, je prý neúnosně dlouhá

 
Bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a náměstek nemocnice a bývalý poslanec Petr Kott, kteří požádali minulý týden Krajský soud v Praze o propuštění z vazby, dnes při veřejném jednání uvedli, že nemají důvod mařit hlavní líčení a nemají kam utéct do zahraničí. Vazba je prý fyzicky a psychicky náročná a v jejich případě neúnosně dlouhá. Soudce rozhodne o propuštění v úterý. Pancová, Kott a exposlanec David Rath (dříve ČSSD) jsou ve vazbě 15 měsíců, obžalovaní jsou z údajné korupce.
02.09.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Pancová může slavit, pustili ji z vazby. Kott utřel slzu, ale i nos, ve vězení zůstává

 
První výsledky má už několik týdnů táhnoucí se soudní proces s trojicí Rath, Kott a Pancová. Právě Kateřina Pancová dnes může bouchat šampaňské, pustili ji z vazby. Zklamaní jsou naopak David Rath s Petrem Kottem, kteří si ještě chvíli posedí..
03.09.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Nečekaný zlom v kauze Rath: Udělá Pancová base pápá?

 
Konečně se dočkala! Kumpánka exposlance Davida Ratha (47) Kateřina Pancová (43) možná již brzy opustí vazební věznici. Rozhodl o tom krajský soud. Ten přitom ale vycházel ze žádosti, ve které si Pancová vymýšlela!
04.09.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Rathova kumpánka Pancová je na svobodě: Oslaví to šampusem!

 
Po více jak roce se Kateřina Pancová (43) z kauzy Rath dostala na svobodu a je už doma! V předchozích případech sice soud její žádost o propuštění z vazby smetl ze stolu, tentokrát jí však vyhověl. A přihlédl tak ke starostem Pancové o nemocného otce a ke slibům, že útěk do zahraničí u ní nepřipadá v úvahu. Státní zástupce Jirát si však stále myslí, že Pancová schovává miliony a utéct může!
27.09.2013 12:05 |

podobné články

Pancová poprvé přišla k soudu bez pout. Odevzdala cestovní pas

 
Bývalá ředitelka nemocnice v Kladně Kateřina Pancová obžalovaná v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD) přišla k soudu poprvé bez pout a v doprovodu advokáta. Dosud ji vodila vězeňská eskorta, protože byla ve vazbě, odkud ji soud minulý týden po více než 15 měsících propustil. Pancová také odevzdala soudci cestovní pas, což byla jedna z podmínek propuštění. 
01.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Milenci z kauzy Rath: Bude svatba? Zásnuby mají Kott a Pancová za sebou

 
Petr Kott se během soudu v kauze Rath svěřil: "Požádal jsem o ruku a odpověď jsem dostal." "Že ano," doplnila ho hbitě jeho partnerka Kateřina Pancová. Kdy bude svatba? Vzhledem k současnému procesu se to plánuje těžko, přiznala Pancová. Hlavní líčení přitom pokračovalo i dnes - dalším přehráváním odposlechů.
19.12.2013 12:12 |

podobné články

Milý dárek v kauze Rath: Pancová dostala také krabici! Nebyly tam miliony, tvrdí

 
Nejen krabice se sedmi miliony, se kterou zadrželi v Rudné u Prahy Davida Ratha, ale i další "sedmička vína" se objevila v odposleších, přehrávaných u soudu v kauze Rath. Ve své kanceláři měla podle tvrzení svědkyně přebrat Kateřina Pancová krabici s vínem, ve které byly další miliony. "Tady vám neseme dárek," zaznělo v odposlechu. "Vy jste se na mě připravili," usmívá se Pancová...
19.12.2013 14:57 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

EXKLUZIVNÍ FOTO: Kott a Pancová jsou manželé! Co prozradila nevěsta?

 
Kateřina Pancová a Petr Kott jsou svoji. Aktéři korupční kauzy kolem Davida Ratha se vzali o víkendu v Praze. Informaci o sňatku potvrdila televizi Nova v exkluzivním rozhovoru přímo Kateřina Pancová, dnes už Kottová.
09.06.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Pancové se stýská po Kottovi, ale modlí se, aby nemusela zpátky do basy!

 
Druhý pracovní den v motolské nemocnici trávila včera Kateřina Pancová (43), kterou soud propustil z vazby. Každé pondělí bude v ordinaci, zbytek týdne na lavici obžalovaných v kauze Rath.
08.10.2013 05:25 |

podobné články

ČSSD pozastavuje členství Kottovi i Pancové. Rath by se měl vzdát mandátu

 
Sociální demokracie se chce očistit od kauzy Davida Ratha, která na ní vrhá špatné světlo. Strana pozastaví členství exposlanci Petru Kottovi i šéfce kladenské nemocnice Kateřině Pancové, která je členkou předsednictva strany, uvedl server iDnes.cz. Grémium také vyzvalo poslance Ratha, aby se vzdal svého mandátu a odešel z politiky.
18.05.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Kottovi a Pancové z Rathovy kauzy hrozí další stíhání za korupci

 
Nevinní zřejmě nebudou. Petru Kottovi a Kateřině Pancové obžalovaným z korupce v kauze Davida Ratha hrozí další stíhání. Uvedla to dnes Česká televize. Státní zástupce Petr Jirát televizi řekl, že policie prověřuje tři zakázky na nákup zařízení do středočeských nemocnic. Škoda údajně přesahuje 100 milionů korun.
23.04.2013 22:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)