Článek

Pan Božský Chris Noth si vzal matku svého čtyřletého syna

 
Muž, jehož milovala hlavní hrdinka Sexu ve městě, už není k mání. Herec Chris Noth se už před Velikonocemi v tajnosti oženil na Havaji se svou dlouholetou přítelkyní Tarou Wilsonovou. Pár má čtyřletého syna Oriona, který nesl na svatbě prstýnky. Další články k tématu: VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku Hrdinky Sexu ve městě se chovaly jako ve filmu, jen Božský byl odbožštělý VIDEO: Hvězdy Sexu ve městě zdraví Česko, od podzimu budou na DVD
13.04.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků) , Tara Wilson (6 článků) , Tara Wilson (6 článků)
Podobné články

Pan Božský už není božský! Herec Chris Noth vyšpulil pupek a ukázal povadlé svaly! Co by na to řekla Carrie ze Sexu ve městě?

 
Hvězda seriálu Sex ve městě Chris Noth (63) alias pan Božský si užívá volné dny na dovolené v Miami. Jeho vizáž a hlavně postava ale už není, co bývala. Teď už by se Carrie do něho jistě nezamilovala.
18.05.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Myslím, že jako pan Božský jsem už skončil, říká Chris Noth

 
Fanoušci seriálu Sex ve městě se dočkali dvou filmových pokračování a čas od času se objeví spekulace o trojce. Hvězdy seriálu by prý nebyly proti, tedy až na jednu. Pan Božský alias Chris Noth (62) to nevidí moc reálně.
13.09.2015 00:55 |

podobné články

»Božský násilník«? Hvězda Sexu ve městě Chris Noth obviněn ze dvou sexuálních napadení!

 
Nové pokračování seriálu Sex ve městě opět vyneslo hlavní herce na výsluní. Herec Chris Noth (67) z toho ale zřejmě radost nemá: dvě ženy ho údajně nezávisle na sobě obvinily ze znásilnění! Noth to striktně odmítá.
18.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Pan Božský ze Sexu ve městě má dalšího syna: Chris Noth je v 65 opět otcem

 
Chris Noth (65), který ztvárnil postavu pana Božského v seriálu Sex ve městě, přidal na svůj Instagram fotku, na níž je jeho druhý syn Keats. Se svou manželkou Tarou Lynn Wilson (37) už má jednoho syna jménem Orion, dnes je mu 12 let. Fotku malého Keatse najdete v galerii.
19.02.2020 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků) , Tara Wilson (3 články) , Tara Wilson (6 článků) , Tara Wilson (6 článků)

Z pana Božského se stal pan Tlustý: Místo aby se ve vaně koupal, tak ji nosí na břiše!

 
Je to sice dost let, co se začal natáčet Sex ve městě, ale zatímco všechny čtyři představitelky zrají jak víno, pan Božský nám poněkud sesychává. "Chris Noth (60)":http://www.extra.cz/tema/chris-noth už sice není žádný mladík, ale je pravda, že když "jsme tu měli včera skoro osmdesátiletou Sue Ellen Ewing":http://www.extra.cz/alkoholicku-sue-ellen-z-dallasu-byste-dneska-nepoznali-takhle-ze-vypada-temer-osmdesatileta-zena, zamyslet by se nad sebou měl!
28.11.2014 12:22 |

podobné články

Pan Božský na premiéře seriálu ukázal skutečnou manželku, Carrie syna

 
Na slavnostní premiéru seriálu A jak to bylo dál dorazily hlavní hvězdy. Pan Božský alias Chris Noth se ukázal s manželkou, seriálová Carrie, kterou hraje Sarah Jessica Parkerová, zase vyvedla kromě manžela i syna. Podívejte se, kdo další se ukázal na premiéře pokračování Sexu ve městě.
09.05.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (4 články)

Pan Božský šel dohola. Seriálová Carrie si neodpustila komentář jeho karanténního vzhledu

 
Herec Chris Noth, kterého čeští diváci znají především z role zámožného investora Johna Prestona neboli Pana Božského ze seriálu Sex ve městě, vyřešil nemožnost zajít ke kadeřníkovi stejně jako mnoho dalších mužů včetně Davida Beckhama. Oholil si hlavu. „Rozhodl jsem se, že zabývat se vlasy je v této době karantény zbytečné,“ říká Noth.
22.04.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1130 článků) , Chris Noth (51 článků) , John Preston (1 článek)

Pan Božský ze Sexu ve městě oslavil šedesátku: Stojí pořád za »hřích«?! Koukněte!

 
Chris Noth, rodák z amerického Wisconsinu, který se nejvíce proslavil rolí pana Božského v seriálu Sex ve městě oslavil 13. listopadu šedesátiny. S herectvím začal Chris v roce 1981 malými seriálovými roličkami a postupem času se vypracoval do celovečerních filmů. Mihnul se například také ve snímku Baby Boom z roku 1987 s Diane Keaton. Se starým mládenectvím seknul až před dvěma lety, kdy si vzal přítelkyni Taru Wilson, s níž má syna Oriona.
17.11.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků) , Chris Noth (51 článků) , Tara Wilson (3 články) , Tara Wilson (6 článků) , Tara Wilson (6 článků)

Agent Bauer a Pan Božský spolu na divadelních prknech!

 
Americký herec Kiefer Sutherland, jehož kariéra nabrala nové obrátky díky roli agenta Bauera v populárním seriálu 24 hodin, se chystá na svůj debut na Broadwayi. Sekundovat mu bude další seriálový herec, Chris Noth známý jako Pan Božský ze seriálu Sex ve městě.
04.11.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Kiefer Sutherland (35 článků) , Chris Noth (51 článků) , Chris Bauer (1 článek)

Fanynky slzí: »Pan Božský« se oženil!

 
V jediný den zlomil tisíce ženských srdcí. Americký herec Chris Noth (57), jinak též pan Božský ze seriálu Sex ve městě, se na Havaji tajně oženil se svou přítelkyní Tarou (30).
13.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Obrovské panděro a vzhled staříka z vesnice: Takhle nyní vypadá pan Božský, který kdysi ženám lámal srdce

 
Podívejte se, jak dnes vypadá herec Chris Noth (62), známý jako pan Božský ze seriálu Sex ve městě. Už dávno neplatí, že je to chlap, který svým uhrančivým pohledem láme srdce stovkám žen. Jeho vzhled momentálně spíše děsí a odpuzuje.
27.10.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Pan Božský ze Sexu ve městě podruhé otcem! Pochlubil se miminkem

 
Loni v září se pochlubil, že čeká druhého potomka. Nyní už dokonce Chris Noth (65) alias pan Božský přivítal miminko na svět. Má kluka, nebo holku?
20.02.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Pan Božský se oženil. Herec Chris Noth si vzal tuhle sympatickou krásku

 
Herec Chris North (57), kterého fanoušci seriálu Sex ve městě znají jako pana Božského, se oženil. Vzdal se tak možnosti lovit mezi mnoha krásnými ženami, a rozhodl se usadit se. Jeho manželkou se stala Tara Wilson, s níž žije již řadu let.
12.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků) , Tara Wilson (6 článků) , Tara Wilson (6 článků)

Potvrzeno: Božský se objeví v pokračování Sexu ve městě! Na jaké další oblíbené hrdiny se diváci mohou těšit?

 
Chris Noth (66) si zopakuje roli pana Božského v pokračování Sexu ve městě s názvem And Just Like That. Tvůrci potvrdili informaci ve středu a uklidnili tak fanoušky seriálu. Donedávna se totiž proslýchalo, že se Noth k novému projektu nepřipojí .
27.05.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků)

Chris Noth vzkázal fanouškům: Sex ve městě 3 je definitivně mrtvá věc

 
Herec Chris Noth se snaží ukončit plané naděje kolem natáčení filmu Sex ve městě 3. Věčné spekulace o tom, zda se podaří přesvědčit Kim Cattrall k natáčení třetího filmu o Carrie Bradshawové, jsou prý liché. Snímek nikdy nevznikne, tvůrci totiž projekt s konečnou platností pohřbili.
05.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (86 článků) , Chris Noth (51 článků)

Pan Božský ukázal božský zadek!

 
Americký herec Chris Noth (54), známý rolí pana Božského ze seriálu Sex ve městě odhalil, co skrývá pod skotským kiltem! A nebyl v tom sám, holý zadek na charitativní módní přehlídce spolu s ním ukázali i Kiefer Sutherland (44) a další herečtí kolegové z divadelního představení na Broadwayi.
06.04.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kiefer Sutherland (35 článků) , Chris Noth (51 článků)

Chris Brown už Rihannu nechce, každý si prý půjde vlastní cestou

 
Rapper Chris Brown se poslední měsíce choval jako milující partner a dosáhl toho, že mu Rihanna odpustila napadení a stoupl i v očích veřejnosti. Své 24. narozeniny ale oslavil sám a v rádiu potvrdil, že se s Rihannou rozešli. Další články k tématu: Rihanna opět chodí s násilníkem Brownem, mlátit ji prý nebude Stále ho miluji, říká Rihanna o násilníkovi Brownovi Neustále miluju Rihannu, říká Chris Brown Chris Brown se veřejně omluvil za napadení zpěvačky Rihanny Chris Brown do vězení nepůjde, pomohlo mu přiznání útoku na Rihannu Zpěvačku Rihannu zmlátil její partner Chris Brown
09.05.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (241 článků) , Chris Brown (173 článků)

Chrise Browna zadržela policie za napadení, porušil tak podmínku

 
Rappera Chrise Browna, který je stále v podmínce za napadení zpěvačky Rihanny, zadržela v neděli policie. Spolu se svým bodyguardem měl fyzicky napadnout muže před hotelem ve Washingtonu. Další články k tématu: Chris Brown už Rihannu nechce, každý si prý půjde vlastní cestou Neustále miluju Rihannu, říká Chris Brown Chris Brown se veřejně omluvil za napadení zpěvačky Rihanny Chris Brown do vězení nepůjde, pomohlo mu přiznání útoku na Rihannu Chris Brown u soudu: Jsem nevinen, řekl k napadení Rihanny Zpěvačku Rihannu zmlátil její partner Chris Brown Soud osvobodil Chrise Browna, napadení muže byl jen přestupek
28.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (241 článků) , Chris Brown (173 článků)

Pan Božský o Carrie Bradshaw: Byla to hrozná coura!

 
Ačkoli hrál Chris Noth osudovou lásku novinářky Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě, představitel pana Božského v soukromí postavě, již hrála Sarah Jessica Parker, nijak nefandil. Naopak mu byla nesympatická svou promiskuitou. Chris o ní teď v rozhovoru pro australská média prohlásil, že to byla „coura“.
17.10.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (51 článků) , Jessica Parker (199 článků) , Carrie Bradshaw (74 článků)