Článek

„Pamatujme si to!“ Klaus ml. klekl na Ursulu. Z Česka jdou velmi ostré reakce

 
Česká republika, Slovensko, ale i další země EU zavírají hranice a snaží se zabránit tomu, aby se koronavirus šířil. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová má za to, že zavírání hranic není správnou cestou. Všechny nabádala k solidárnímu postupu. A ozvaly se reakce, mimo jiné i od předsedy hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího či od advokáta Tomáše Tyla.
13.03.2020 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9798 článků)
Podobné články

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

 
Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

podobné články

Klaus nebyl na otevírání Havlova letiště. Pamatujme si to, varuje Fenič

 
Nepřítomnost prezidenta Václava Klause na ceremoniálu k pojmenování letiště po jeho předchůdci Václavu Havlovi zaskočila některé hosty, někteří to přímo kritizovali. Nejostřeji se vyjádřil autor myšlenky pojmenování režisér Fero Fenič. Například ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) by očekával, že na akci tohoto typu hlava státu pozvání přijme. Klaus se omluvil, důvod neuvedl, podle hradního webu žádný oficiální program nemá.
05.10.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5602 článků) , Václav Klaus (9798 článků) , Alexandr Vondra (1197 článků) , Fero Fenič (62 článků)

Votava (LEV21): Bruselský diktát v zájmu nové Evropy

 
Pamatujme si tento smutný den. 23. září 2015 Evropská unie provedla zásadní krok ke ztrátě české suverenity. Česká republika byla přehlasována rozhodnutím ministrů EU o přidělení počtu běženců, do jednotlivých zemí EU.
24.09.2015 04:31 |

podobné články

Gabriel (BPP): Historie se opakuje – HPP11 v opozici a zase kydá špínu

 
Pomlouvat a kydat špínu na kohokoli, na cokoli. Toho jsme v posledních letech v politice svědky často. Pamatujme si to, protože ne vše musí být nutně tak, jak nás přesvědčují ti, co nejvíc křičí.
03.01.2017 09:20 |

podobné články

Veselý (ČSSD): Opravdu SPD nechápe, nebo zase jen straší?

 
Jako čerstvý člen a dokonce místopředseda výboru pro evropské záležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR (dále si dovolím používat zkratku VEZ), jsem se dodnes pořádně nevzpamatoval z vystoupení pana poslance Volného z SPD (toto jméno si prosím pamatujme, protože o něm ještě uslyšíme) na posledním VEZ.
15.12.2017 20:35 |

podobné články

Kobza (SPD): Demobloku nejde o blaho občanů. Mají strach, že by vláda mohla uspět

 
Pamatujme si, kdo a proč dosadil a drží škodiče Hřiba, Koláře, Novotného a jim podobné. Jsou to strany tzv. demobloku. Nechaly by nás klidně pomřít, jen když budou mít po příštích volbách zajištěnu vstupenku do parlamentního bufetu.
06.04.2020 15:30 |

podobné články

Trapný, zoufalý, ješitný a směšný pokrytec Klaus. ODS takhle zúčtovala se svým zakladatelem

 
ANKETA Zakladatel ODS Václav Klaus v MF Dnes o ODS řekl, že vzhledem k tomu, jak se ta strana vyvíjí, by nikomu nedoporučoval, aby ji volil. Mezi občanskými demokraty Klaus vyvolal dost ostré reakce.
03.10.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9798 článků)

„Taková drzost!“ Klaus se kvůli juniorovi dopálil, Pithart je zapšklý, Letná kýč na desátou

 
Bývalý prezident Václav Klaus po událostech uplynulého víkendu přišel s gejzírem zloby. Hodně ho naštval nejen vulgární útok na jeho syna Václava Klause ml. 17. listopadu na Národní třídě, ale také další reakce na celý incident, ve kterém figurovalo i malé dítě. Exprezident Klaus přiznal, že se na oslavy 30 let svobody fakticky raději uchýlil do zahraničí. Diváci ČT ho mohli ale vidět v debatě s jeho souputníky z Občanského fóra, ze které kapala zášť mezi ním a bývalým českým premiérem Petrem Pithartem. Klaus ji pro Parlamentnílisty.cz přiživil.
19.11.2019 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9798 článků) , Petr Pithart (209 článků)

Cristiano Ronaldo se zasnoubil s Irinou Shayk

 
Modelku Irinu Shayk, rusky vlastním jménem Irinu Šajchlislamovovou, požádal o ruku její přítel Cirstiano Ronaldo . Portugalský fotbalista klekl před hvězdu z obálky posledního čísla časopisu Sports Illustrated na svatého Valentýna v New Yorku. A pětadvacetiletá Ruska na nabídku k sňatku kývla.
28.02.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (488 článků) , Irina Shayk (164 článků)

Lucie Bílá se sešla s Michalem Novotným, který ji kritizoval za Jiráskovou. Na kolenou ji prosil o odpuštění

 
Tohle moc lidí nečekalo! Po skonu Jiřiny Jiráskové  (✝81) se herec Divadla na Vinohradech Michal Novotný nechal slyšet, že se Lucie Bílá  (46) má zviditelňovat na smrti jeho velké kamarádky . A i když prosákly informace, že ho snad zpěvačka za jeho slova požene k soudu, došlo k usmíření. Sympaťák ze seriálu Kriminálka Anděl nebo Redakce si kvůli odpuštění před Luckou dokonce klekl!
06.02.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2451 článků) , Michal Novotný (63 článků) , Jiřina Jirásková (429 článků) , Michal Novotný (60 článků) , Jiřina Bílá (38 článků)

Zrůdy! Sabrina B. držela syna (4), partner ho zatím brutálně znásilňoval

 
Neuvěřitelný horor. Pětadvacetiletá matka přikázala malému synovi, aby si klekl na židli, zavázala mu oči a pevně ho držela za paže, zatímco chlapečka její přítel brutálně znásilňoval v návštěvní místnosti kriminálu.
27.09.2013 14:30 |

podobné články

HIT INTERNETU: Dívka zfackovala svého přítele přímo na ulici! VIDEO

 
Takové ponížení asi muži jen tak nezažijí. Třiadvacetiletý mladík si nejdříve klekl před svou přítelkyní, která mu pořádně vyčinili, navíc ho před lidmi na ulici zfackovala!
08.10.2013 21:35 |

podobné články

Proč sahal Rychtář do Ivetiny krve na kolejích? Snaží se zviditelnit, říká Cimický!

 
Se slzami v očích vyrazil Josef Rychtář (56) pár hodin od nešťastné tragédie na místo, kde jeho manželka Iveta Bartošová (†48) skočila pod jedoucí vlak. Na koleje položil květinu a zapálil svíčku. Pak si klekl a sáhl do vápna, pod kterým byla ještě nezaschlá krev zesnulé Ivety. Co ho k tomu vedlo?
02.05.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6787 článků)

Řidič autobusu ze zastavil s cestujícími, vystoupil a šel utěšit plačící dívku

 
Švédsko má nového hrdinu. Stal se jím díky internetu řidič autobusu hromadné dopravy, který se nezdráhal zastavit svůj linkový spoj, vystoupit a utěšit dívku plačící přímo na cestě. André Grandin na cestě mezi Varou a Lidkopingem na jihu Švédska spatřil desetiletou Emilii Behrendtzovou sedící přímo na asfaltu. Zastavil, vystoupil, klekl k ní a začal ji utěšovat.
25.05.2014 12:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté na Vysočině pátrají po muži, který sexuálně obtěžoval nezletilou dívku

 
Jihlavští kriminalisté pátrají po neznámém muži, který dne 18. srpna kolem šestnácté hodiny obtěžoval nezletilou dívku na ulici Benešova v Jihlavě. Dívka stála před obchodem na ulici Benešova a čekala zde na svoji tetu, která v prodejně nakupovala. K dívce přistoupil neznámý muž a klekl si k ní. Poté jí levou rukou stáhl legíny a obnažil jí částečně levý bok. Pravou rukou se přitom dotýkal dívky na obnažené části boku. V tomto okamžiku vyšla z prodejny teta dívky a muže okřikla. Muž z místa poté rychle odešel. Žena ho pronásledovala na ulici Dvořákova, kde se ho snažila zadržet. Toto se jí ale nepodařilo a muž odešel směrem k autobusovému nádraží.
22.08.2014 01:20 |

podobné články

Kuchařová se pochlubila prstenem, jako má vévodkyně Kate: Zásnubák od Brzobohatého?

 
Podobný zásnubní prsten, který kdysi zdobil prsteníček princezně Lady Dianě a následně manželce jejího syna prince Williama Kate Middleton, nosí na své levé ruce Táňa Kuchařová. Klekl si snad před ní Ondřej Brzobohatý a požádal ji o ruku?
10.11.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (636 článků)

Bradáčové tým „klekl“ na vyšetřování podnikatele Sisáka. Šéf policejního týmu měl s žalobcem problém, a tak...

 
Případ údajně „cinklých“ insolvenčních řízení, který se měl dostat do výkladní skříně šéfky pražského Vrchního státního zastupitelství Lenky Bradáčové, se začal zásadně zamotávat. Po problémech s konstrukcí trestné činnosti kontroverzního podnikatele Petra Sisáka (Via Chem Group nebo ústecká Setuza) se před krátkým časem z vyšetřování případu vyloučil i detektiv Vladislav Hřebíček, pod jehož vedením tým Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality vyšetřování takzvané kauzy Sisák vedl. ParlamentníListy.cz získaly k rozhodnutí detektiva podrobnosti.
04.04.2016 16:55 |

podobné články

Bývalý armádní sniper se opil a střílel po lidech vzduchovkou, prý trénoval střelbu na terč

 
Ruslanas Solovjovas (39) byl silně opilý, když si k oknu svého anglického bytu přitáhl pár polštářů, na které si klekl, vzal svoji vzduchovku a začal střílet po lidech na ulici.
07.02.2017 20:25 |

podobné články

Učitelé měli tutlat další výpadek Cermatu. Po slohu i u přijímaček na střední

 
Cermat má hodně špatný týden. Organizace zajišťující státní maturity a jednotné přijímací zkoušky na střední školy měla v úterý první výpadek s odesíláním maturitních slohovek. A ve středu jí pro změnu „klekl“ systém na opravování testů z matematiky po přijímačkách. Upozornila na to televize Prima, podle Cermatu šlo jen o „změnu strategie“.
13.04.2017 12:55 |

podobné články