Článek

Pamatují všechny naše prezidenty: Manželé oslavili 70 let od svatby

 
Jsou spolu neuvěřitelných 70 let! Manželé Josef a Jiřina Zumrovi (93) z Tábora, oba doktoři filozofie, oslavili platinovou svatbu. Když se ohlédnou, je za nimi množství práce, jaké by zvládl jen málokdo.
14.08.2021 12:05 |

podobné články

Podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Manželé zhubli a výročí oslavili v obřích svatebních šatech

 
Manželé Beckah (43) a Clyde Henningovi (41) z Pennsylvánie oslavili šestnácté výročí svatby opravdu netradičně. Vyfotili se totiž společně v šatech, které na sobě Beckah měla během obřadu. V minulosti se do nich sotva vešla a dnes si je oblékli oba dva. Dohromady zhubli téměř 150 kilogramů.
22.07.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1650 článků)

Manželům je 100 let, oslavili 75. výročí svatby

 
Úctyhodných a dnes už málokdy vídaných 75 let od svatby oslavili v úterý v americkém Marylandu Walter a Leslie Kimmelovi. Oběma je 100 let.
20.08.2015 06:15 |

podobné články

Nejstarší manželé na světě oslavili výročí, jsou spolu 86 let

 
V Británii oslavili o víkendu se zpožděním své další výročí manželé Karam a Kartari Chandovi, jejichž manželství se zřejmě zapíše do Guinnessovy knihy rekordů. Tihle dva totiž uzavřeli sňatek v Indii v roce 1925 a jsou spolu už plných 86 let. Jejich manželství je podle všeho vůbec nejdelší na světě, ale 106letý Karam a 99letá Kartari si společný život pořád užívají a tvrdí, že je to "požehnání". O manželích-rekordmanech informovala ve své reportáži BBC.
08.01.2012 18:00 |

podobné články

Zažila všechny prezidenty: Paní Zdenka vypráví o první republice, kokain patřil k bontonu

 
Herečka Zdenka Procházková (92) se narodila v roce 1926. Zažila všechny naše prezidenty. Za Tomáše Garrigua Masaryka byla ještě malou dívkou, ale o první republice umí vyprávět nádherně. Podívejte se na rozhovor s touto dámou, která se nevyhýbá žádnému tématu.
25.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdenka Procházková (97 článků)

Manželé z Valašska oslavili kamennou svatbu: Brali se za Gottwalda!

 
Neuvěřitelných 65 let společného života si v těchto dnech připomněli manželé Alenka (85) a Rudolf (89) Třeťákovi z Valašska. Oslavili tak kamennou svatbu.
24.01.2015 17:11 |

podobné články

Takhle Felix Slováček s Dádou Patrasovou oslavili 34. výročí svatby: Felix si přivedl do postele čtyři blondýny!

 
Muzikant Felix Slováček a idol dětských srdcí Dáda Patrasová  (56) oslavili pořádně bujaře 34. výročí svatby. Na statek nedaleko Prahy pozvali řadu přátel a v nočních hodinách už to byla pořádně divoká jízda. V posteli se nakonec nesešli jen oslavenci Dáda a Felix, ale také všechna přítomná děvčata.
12.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1397 článků) , Felix Slováček (1393 článků)

Libor Bouček a jeho krásná žena oslavili první výročí svatby. Gratuloval i Jarda Jágr, tohle vzkázal

 
Moderátor Libor Bouček  (39) a jeho žena Gábina oslavili první výročí svatby. Při té příležitosti se vrátili na místo, kde si loni v létě vyměnili sliby. Libor si tak trochu zabilancoval a manželce poděkoval.
18.08.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (536 článků)

Manželé Krampolovi dvacet let po svatbě: Otevřeně o alkoholu, nevěře i sexu

 
Manželé Krampolovi oslavili dvacetileté výročí své svatby. Jeden bez druhého málem neudělají krok a přes všechny problémy, které je společným soužitím provázely, na sebe nedají dopustit. Super.cz dvojici vyzpovídal, aby zjistil jejich nejintimnější tajemství. A byli nezvykle upřímní. „Udělal jsem z ní rozmazlenou paničku,“ přiznal Krampol o své ženě.
22.02.2013 18:00 |

podobné články

Malý génius (2) vyjmenuje všechny prezidenty: Díky iPhonu

 
Rockfordu Ramirezovi jsou teprve dva roky a má více znalostí než mnozí dospělí. Dokáže například popořadě všechny americké prezidenty nebo přiřadit hlavní města ke státům. Všechno se naučil díky pečlivým rodičům a aplikaci na iPhonu.
19.04.2011 18:30 |

podobné články

Neobvyklé výročí svatby: Jak Žilková se Stropnickým oslavili 13 let v manželství?

 
Veronika Žilková  (58) slaví výročí svatby s Martinem Stropnickým  (63) . Dárek si ale manželé nenadělili moc pěkný. Čeká je odloučení. Kvůli své mamince Veronika opouští manžela a z Izraele, kde Stropnický pracuje jako velvyslanec, se vrací do Čech. A jak dlouho se neuvidí, netuší kvůli koronaviru ani ona sama.
19.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1826 článků)

Chorvatští manželé spolu žijí 20 let šťastně. Bez sexu.

 
Manželé Marina a Bratislav Popovićovi spolu žijí v manželství šťastně už dvacet roků. Nedávno oslavili výročí porcelánové svatby a oba tvrdí, že klíčem k jejich úžasnému manželství je to, jak jsou si blízcí a rádi se k sobě tulí. Ovšem pozor. Soulož ani jiné sexuální praktiky spolu neprovozovali od narození dcery.
04.08.2011 13:45 |

podobné články

Dvanácté výročí svatby oslavili ve věznici. Lucie Křížková navštívila svého muže na Borech

 
Moderátorka Lucie Křížková  (36) prožila nejsmutnější výročí svatby. Přesně před dvanácti lety si řekli s jachtařem Davidem Křížkem "Ano" na zámku Zbiroh. Na magické místo jejich pohádkového dne se vrátili i při desátém výročí svatby, aby si svůj den připomněli, a také chtěli zámek ukázat dětem.
09.08.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (132 článků)

V dobrém i ve zlém tu platí dvojnásob: Ornella oslavila první výročí svatby s Koktou u jeho nemocničního lůžka

 
Ornella Koktová  (22) oslavila první výročí svatby s bývalým manželem Gabriely Partyšové  (37) Josefem Koktou. Namísto romantické večeře při svíčkách a nočních radovánek v posteli však manželé oslavili výročí u nemocniční postele.
18.01.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (376 článků) , Josef Kokta (991 článků)

Jasmina Alagič a Rytmus slaví rok od svatby: Rodinné štěstí zabalené do instantního kýče

 
Půvabná Jasmina Alagič (30) a slovenský rapper Rytmus (43) slaví rok od pohádkové svatby. Pár si bedlivě střeží své soukromí a doposud si nepřál, aby široká veřejnost spatřila tvář jejich rozkošného syna Sanela. Manželé před časem oslavili dva roky od chvíle, kdy se do sebe bezhlavě zamilovali.
18.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (302 článků)

Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou manželé!

 
Jako manželé oslavili letošní Vánoce Liam Hemsworth a Miley Cyrus. Australský herec si vzal americkou hudební a filmovou hvězdu v neděli 23. prosince. Šestadvacetiletá Miley oznámila šťastnou událost svého života fanouškům na svatého Štěpána. Využila k tomu profily na sociálních sítích, kde zveřejnila také řadu fotografií ze svatby.
28.12.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (936 článků) , Liam Hemsworth (175 článků)

Filatelisté mají jasno: Všechny prezidenty poráží Fifinka

 
Komiksová postavička Fifinka ze Čtyřlístku na známkách České pošty porazila v počtu prodaných kusů i známky s prezidenty Václavem Havlem a Václavem Klausem. Zatímco Fifinek se na samolepící známce prodalo kolem 270 milionů, známek s Havlem celkem 260 milionů a s Klausem 94 milionů. Vyplývá to z informací České pošty.
03.03.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6221 článků) , Václav Klaus (10660 článků)

Manželé (71 a 73) strávili zlatou svatbu na JIPce. Sestřička jim udělala „párty“

 
Italští manželé Sandra (71) a Giancarlo (73) jsou svoji už 50 let, výročí svatby ale nemohli oslavit, jak plánovali. Oba se nakazili koronavirem způsobujícím nemoc covid-19 a byli hospitalizováni na jednotce intenzivní péče v nemocnici ve Fermu. Když jejich zdravotní sestřička zjistila, že manželé slaví zlatou svatbu, nemeškala a uspořádala jim oslavu, informoval list Daily Mail.
15.04.2020 10:40 |

podobné články

Šestnáct let vztahu a sedm let manželství. Tereza Kerndlová by ráda obnovila svatební slib v méně zdobných šatech

 
Před nedávnem oslavili Tereza Kerndlová  (33) a její manžel René sedm let od svatby. „Před pár dny jsme měli výročí svatební oslavy, kterou jsme tehdy pořádali na Moravě a 8. 8. bylo výročí samotné svatby, kterou jsme měli ve Vegas,“ vzpomínala na kouzelné okamžiky zpěvačka, která oblékla sněhobílou róbu, připomínající svatební šaty.
26.09.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (542 článků)