Článek

Pamatujete na šíleného zpívajícího žabáka Crazy Froga? Po letech se opět vrací!

 
Šílený žabák Crazy Frog, který v první dekádě nového tisíciletí drtil žebříčky hitparád, se vrací. Modrý animovaný obojživelník, který si jízdou na imaginární motorce ve videoklipu s hudebním motivem ze série filmů Policajt z Beverly Hills dojel na několik týdnů na špičku britské hitparády - kde porazil skupinu Coldplay - se vrátí na YouTube od desátého prosince, informoval zpravodajský server BBC News.
18.11.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Crazy Frog (2 články)
Podobné články

Z Amálky je Crazy! Nová panička: Je to ideální pes!

 
Roční fenka křížence briarda už našla domov. V útulku jí říkali Amálka, ale noví páníčci ji přejmenovali na Crazy. Na Amálku prý neslyšela, zato Crazy se jí líbí.
23.03.2011 12:10 |

podobné články

Snoubenka prince Harryho nadělila královně k Vánocům zpívajícího křečka

 
Britská královská rodina si na Štědrý večer vyměňuje vánoční dárky, které však nesmějí být drahé či jinak okázalé. Pravidlo zní, všichni všem dávají drobnosti za pár liber, které však musejí být vtipné a protějšek nějak pobavit. Nováčkem u štědrovečerního stromu v Sandringhamu letos byla Harryho snoubenka Meghan Markle. Ta prý královně nadělila zpívajícího křečka a jednadevadesátiletá vladařka se mohla smíchy potrhat.
09.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (796 článků)

Filmové premiéry: Křídla Vánoc, Insidious 2, Mafiánovi a Crazy Joe

 
První letošní vánoční filmový příběh Křídla vánoc natočila Karin Babinská s Richardem Krajčem v hlavní roli. Pro milovníky hororů se po třech letech vrací na plátno rodina Lambertových ve filmu Insidious 2. Režisér Luc Besson(Pátý element, Léon, série o Arthurovi) natočil kriminální komedii mafiánovi a do hlavní role obsadil Roberta De Nira. Ve filmu Crazy joe se ocitneme v beznadějném světě úplného dna člověka, který býval členem elitní zásahové jednotky a nyní se z něho stal hledaný uprchlík.
14.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Richard Krajčo (383 článků) , Karin Babinská (73 článků)

Spaste duši, blem blem žabák Crazy Frog je zpět

 
Už je to tak. Jedna z nejhroznějších nočních můr se vrátila, Crazy Frog je zpět s novým albem Everybody Dance Now.
08.07.2009 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Crazy Frog (2 články)

Austrálie zakázala příliš dráždivou reklamu s Pamelou Anderson

 
Australská internetová společnost Crazy Domains chtěla mít skutečně crazy neboli šílenou reklamu pro své domény. A proto si najala Pamelu Anderson a angažovala její bujné vnady. Jenže kráska ve zlatých plavkách polévaná proudy mléka je pro protinožce prý příliš vulgární. Tak ji tamní Úřad pro standardy v reklamě zakázal.
05.03.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (646 článků) , Pamela Anderson (598 článků)

Do Varů dorazil Scott Cooper, režisér zahajovacího filmu Crazy Heart

 
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ve čtvrtek večer přivítal první zahraniční hvězdu. Ke Grandhotelu Pupp přijel režisér Scott Cooper, který v pátek osobně uvede zahajovací snímek celé přehlídky - svůj dvěma Oscary a Zlatými glóby oceněný debut Crazy Heart.
01.07.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Scott Cooper (6 článků)

Maratón filmů a setkání odstartuje Crazy Heart

 
Premiéra amerického filmu Crazy Heart s Jeffem Bridgesem v hlavní roli countryového písničkáře Otise Blaka zahájí v pátek 2. července večer v karlovarském Thermalu 45. mezinárodní filmový festival. Potrvá do soboty 10. července.
02.07.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bridges (42 článků)

Scott Cooper má za sebou oscarový rok s Crazy Heart

 
Film Crazy Heart, který v pátek večer zahájil karlovarský festival, je režijním debutem herce a scenáristy Scotta Coopera a dostal už dva Oscary (za nejlepší původní píseň a za nejlepší herecký výkon Jeff Bridges) a spoustu dalších cen.
03.07.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Scott Cooper (6 článků)

Nová DVD - Nezapomeň na mě, Cemetery Junction i Crazy Heart

 
Z DVD, která vycházejí tento týden nepřehlédněte romantický film Nezapomeň na mě, komedii Cemetery Junction nebo drama Crazy Heart.
17.08.2010 06:00 |

podobné články

Crazy Roman Vojtek v crazy účesu

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
26.11.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (654 článků)

Frontman skupiny Crazy Town: V kómatu kvůli drogám!

 
Shifty Shellshock (37), frontman zaniklé skupiny Crazy Town, prý upadl do kómatu a několik dní na nic nereagoval. Údajně to bylo kvůli drogám, kvůli kterým se měl tento týden objevit před soudem.
04.04.2012 16:25 |

podobné články

Zdeněk Fekar šéfem marketingu Crazy Tomato. Do firmy přišla i bývalá asistentka Dagmar Havlové

 
Společnost Crazy Tomato zaměřující se na mobilní marketing rozšířila v květnu tým. Martina Pelešková se v pozici key account manažerky věnuje vybraným klientům, zejména z řad reklamních a marketingových agentur. Zdeněk Fekar rovněž pečuje o stávající zákazníky a současně zodpovídá za marketing a komunikaci firmy.
13.05.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1415 článků)

Anistonová všechny nutí k sexu v crazy komedii Šéfové na zabití 2

 
Další ukázka z pokračování americké crazy komedie Šéfové na zabití svědčí o tom, že svůj styl neztratila. Partička kamarádů se zase snaží provádět své zoufale amatérské zločiny a Jennifer Anistonová nepřestala se sexuálním obtěžováním mužů.
17.09.2014 12:30 |

podobné články

Beyoncé, už to zabal! Tahle trojka tanečníků a jejich předělávka hitu Crazy In Love tě hravě strčí do kapsy!

 
Trojice Američanů natočila taneční předělávku známého hitu Crazy In Love od Beyoncé. Výsledek stojí za vaše zhlédnutí!
21.04.2015 09:36 |

podobné články

RECENZE: Eltonova „Crazy Night” je staromódní a příjemná

 
Wonderful Crazy Night je název nového díla Eltona Johna, jednoho z nejlepších popových skladatelů a zpěváků posledních padesáti let.
05.02.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (559 článků)

Fan Vavřincová: Autorka první české crazy komedie

 
Rovné stovky by se letošního 17. listopadu dožila spisovatelka a scenáristka Věra Němotová. Že ji neznáte? Ale ano, jen pod jiným jménem. Fan Vavřincové je připisováno autorství první české crazy komedie a prvního českého sitcomu.
24.11.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Fan Vavřincová (8 článků)

Hybernia ožije pařížským kabaretem

 
Francouzský kabaret Crazy Horse Paris zavítá poprvé do České republiky. Jeho představení mohou diváci zhlédnout v pražském Divadle Hybernia od 5. do 9. listopadu. Se speciální show se představí v rámci mezinárodního turné Forever Crazy.
04.11.2019 12:40 |

podobné články

Madam Royal, The Common Sense, Hrabě Monte Crazy a Vivian. Přehlídka nadějí ve Stromovce

 
Čtyři nadějné české kapely se představí v následujících dnech v prostorách Gauče v pražské Stromovce. Ve středu 22. července to budou Madam Royal a Martin Jáchym & The Common Sense. V pátek 24. července Hrabě Monte Crazy a Vivian.
22.07.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vivian Martin (1 článek)

Koronakrizi bude v pražském Radotíně připomínat památník: Vzdá hold lidem z první linie

 
V polovině března se v České republice skoro zastavil život. Od chvíle, kdy byl vyhlášen nouzový stav, plno lidí nasadilo své životy a vyrazilo do boje proti koronaviru, který se začal šířit po celém světě. Lidé v prvních liniích, hlavně z řad zaměstnanců složek záchranného integrovaného systému, si mnohdy sáhli až na dno svých sil a možností. Ale zvládli to a zaslouží si vzdát hold. Nápad zhotovit plastiku a uctít tak lidi z první linie se zrodil v hlavě Jiřího Froga Müllera. Ocelová socha bude mít tvar viru SARS-CoV-2 a bude umístěna na místo bývalého památníku v Radotíně.
10.08.2020 06:00 |

podobné články