Článek

Palte kalorie podle temperamentu!

 
Chcete žít zdravěji, poprat se s nadbytečnými kilogramy a ideální postavu si pokud možno již napořád udržet? Pak si zkuste sestavit jídelníček a vybrat pohybové aktivity nikoliv podle módních trendů, ale podle toho, jací jste a co vás baví. Stačí zohlednit svůj temperament a budete fit a sexy!
21.01.2019 11:45 |

podobné články

Podobné články

Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost!

 
Kalorie sem, kalorie tam! Zatímco někoho vůbec nezajímá, kolik má daná potravina kalorií, pro jiného je jejich počítání každodenním chlebem. Možná si kalorie počítáte i vy, neustále se oháníte nejrůznějšími tabulkami, porovnáváte, srovnáváte a snažíte se pro sebe najít jen to nejlepší. Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, že ono počítání kalorií a striktní dodržování doporučeného množství, není pro naše tělo až tak přínosné, jak si většina lidí myslí? Počítáte si kalorie? Patříte k ženám, které se snaží zhubnout nebo udržet rozumnou váhu, a proto si u každého jídla, které přes den pozřete, pečlivě počítáte, kolik má kalorií? V tom případě je dnešní článek určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Známe hned několik důvodů, proč je počítání kalorií hloupost a proč byste na to hned teď měli zapomenout. Chcete znát pravdu? Není to napořád Ačkoli na začátku se do počítání kalorií pustíte s odhodláním a nadšením, postupem času vás to přestane bavit. A buďte si jisté, že vám to jednoho dne začne lézt na nervy. Jestliže jste se na počítání kalorií dali především kvůli tomu, abyste změnili svůj životní styl, pak vám hned teď říkáme, že tohle není ten nejlepší nápad. Místo na jídlo myslíte na čísla Kdo si jednou začne počítat kalorie a je úplně jedno, z jakého důvodu se do této hlouposti pustí, ten se začne více soustředit na čísla u jednotlivých potravin, nežli na ono skutečné jídlo. A to je opravdu problém, protože pak velmi brzy nabudete dojmu, že jíte jen nějaká čísla a jídlo si vůbec neužijete. A jídlo nám slouží nejen k tomu, aby nás zasytilo, ale především aby nám zachutnalo. Zamyslete se nad tím. Zapomínáte na kvalitu Počítání kalorií mnoho žen dovede k tomu, že se začnou na jídle šidit. Ona čísla je k tomu nabádají, takže... Čtěte více Příspěvek Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.11.2017 20:10 |

podobné články

Herní konzole nejen hra! I rehabilitace po mrtvici nebo dieta!

 
Konzole Wii má specifické ovládání, může být zdraví prospěšná a dá se díky ní bojovat proti obezitě a shodit až 13 kg ročně. Jak je to možné? Která celebrita díky Wii hubne? Herní konzola funguje na principu počítače. V první řadě je určena na hraní videoher. Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize. Konzoly je možné dělit podle provedení na stolní a kapesní. Nový typ počítačových her pomáhá výrazně spalovat nadbytečné kalorie. Mluví o tom i Victoria Beckham, která díky Wii hubne! (Čtěte zde ). Herní konzole Nintendo Wii totiž vyžaduje od hráče pohyb pro ovládání hry a pomáhá tak hráčům i hubnout. Wii může pomoci po mrtvici. Podle studie, kterou provedla Liverpoolská universita, zhubly sledované osoby až o 13 kg za rok! Podle průzkumů se zjistilo, že průměrní hráči počítačových her, stráví jejich hraním přibližně 12 hodin týdně. S konzolí můžete hrát, ale jste více aktivní. Energetický výdaj se zvýší až na 156%. Při uvedené průměrné týdenní době hraní se spálíte 1830 kcal., což je 200 g tuku. Wii (asociuje anglické slovo „We“ – „my“) je pátou videoherní stolní konzolí vydanou Nintendem. Můžete si Wii koupit. Přiobjednejte k tomu hru „Wii fit“ a začněte spalovat kalorie! KOUPIT WII MŮŽETE ZDE
04.06.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (848 článků)

Po cvičení doplňte tekutiny i kalorie

 
Po cvičení doplňte tekutiny i kalorie.
03.05.2010 10:10 |

podobné články

Revoluce v hubnutí: Vědci vynalezli nápoj, který spálí kalorie za vás!

 
Zní to jako sen pro všechny, kteří se snaží zhubnout. Nápoj, který bude spalovat kalorie, zatímco vy můžete klidně odpočívat? Ano, tento brusinkový nápoj údajně spálí 209 kalorií jen za tři hodiny!
25.03.2012 09:05 |

podobné články

Hanbatý náramek: Změří vám »spálené« kalorie při MASTURBACI!

 
Někteří pánové se onanii oddávají i několikrát denně a tvrdí, že tak vlastně posilují a prospívají svému zdraví. Zda je to pravda, jim pomůže potvrdit, nebo naopak vyvrátit nový náramek WankBank. Je to vlastně fitness měřič připevněný na zápěstí, který vnímá pohyby rukou nahoru a dolů při dráždění pyje. A spočítá spálené kalorie za celou dobu onanie.
03.03.2015 22:05 |

podobné články

Anorektička nejí a bojí se, že přijímá kalorie i ze vzduchu

 
Sophie Hartwellová (23) z Velké Británie je posedlá svou extrémně štíhlou postavou. Vůbec nejí a pečlivě se vyhýbá jakémukoliv místu, kde se jídlo vyrábí nebo připravuje. Myslí si totiž, že kalorie z jídla i vdechuje a kalorické částečky ulpívají i na jejím těle. Neustále se kvůli tomu koupe.
29.07.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (682 článků) , Lejla Abbasová (454 článků)

Výživový poradce varuje! Tohle rozhodně nedělejte

 
Někteří lidé, kteří touží po štíhlé postavě, se nezastaví před ničím. Mezi rizikovou skupinu lidí patří ti, kteří chtějí zhubnout a navíc si rádi dopřejí sklenku alkoholu. Takoví lidé často propadají drunkorexii, raději totiž nejedí, aby si mohli dopřát oblíbený alkohol. Expert ovšem varuje, že nejsou kalorie jako kalorie.
12.09.2017 12:05 |

podobné články

Říkají si Kalorie a Viktor: Zvláštní úchylka je dostává až na vrchol!

 
Rosie (23) z australského Queenslandu a Jeff (25) původem z Holandska jsou známí hlavně pod přezdívkou Kalorie a Viktor Karbashian. Seznámili se prostřednictvím internetu a zjistili, že mají stejnou úchylku. Jejich libůstkou je totiž feederismus.
13.10.2018 12:20 |

podobné články

„Ať žije Československá republika! Psi, palte!“ zvolal generál, kterého vyznamená Zeman

 
Mezi osobnostmi, které vyznamená v neděli večer na Pražském hradě prezident Miloš Zeman, bude i generál Josef Bílý. Zakladatel protinacistické odbojové organizace Obrana národa a její první velitel, který byl, společně s generálem Hugem Vojtou, jako první popraven po nástupu Reinharda Heydricha do funkce říšského protektora. Smrt jeho a dalších představitelů armády stála podle historiků za rozhodnutím Heydricha zlikvidovat.
27.10.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Jak zařídit byt podle povahy? Co ocení cholerik a kde bude dobře melancholikům?

 
Existují v podstatě čtyři typy lidí podle temperamentu – veselý a činorodý sangvinik, tichý a starostlivý melancholik, soustředěný a klidný flegmatik a vznětlivý cholerik. A každý typ také něco jiného potřebuje. Tak se pojďte podívat, kam patříte vy a s jakou barvou či vůní se budete cítit dobře. Možná až příště půjdete na nákupy, už nebudete tápat.
10.01.2016 06:05 |

podobné články

Poznejte svůj typ osobnosti podle výběru vína. Víme, jak na to!

 
Výběr vína odpovídá temperamentu a typu osobnosti.
04.01.2012 12:20 |

podobné články

Jste pár vystřižený z romantického filmu, nebo se držíte při zemi? Řídí vaši lásku hlava, nebo srdce?

 
Říká se, že protiklady se přitahují. Platí toto pravidlo vždy? Podle různých povahových vlastností a stupně temperamentu osob se dají vztahy rozčlenit na pár skupin. Které to jsou?
15.02.2016 14:06 |

podobné články

Ilona Svobodová (48): Bála jsem se o život

 
Navzdory svému temperamentu hraje v Ulici trochu 'uťáplou' Jitku Farskou, která zakusila, kam až může zajít stalking. A tak nás zajímalo, jestli se s něčím podobným setkala herečka 'na vlastní kůži'.
16.06.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Svobodová (116 článků) , Jitka Farská (28 článků)

Petra Černocká: I bez plastik můžete v šedesáti vypadat na čtyřicet

 
Petru Černockou jistě každá zná jako nezapomenutelnou Saxanu ze známého filmu Dívka na koštěti. Mladičká Saxana už je však dávno pryč, místo ní je tu zralá šedesátnice, která na svůj věk ale rozhodně nevypadá a neztratila ani kapku ze svého temperamentu. Ke svému životnímu jubileu zpěvačka nyní vydala vzpomínkové album.
02.12.2009 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (271 článků)

Nový přítel Agáty Hanychové promluvil. Pravda o jejich vztahu!

 
Motokrosový závodník Honza Brabec (26) chodí s profesionální pařmenkou Agátou Hanychovou (25) už celé čtyři měsíce. Jak kontroverzní divošku přijala Honzova rodina? Nezalekli se jejího temperamentu? A myslí to ti dva spolu vůbec vážně?
01.01.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Brabec (18 článků) , Agáta Prachařová (2604 článků)

Na blikance netrpí jenom Řepka. Gattuso v Lize mistrů udeřil hlavou trenéra

 
Fotbalový záložník Gennaro Gattuso z AC Milán dal opět jednou najevo průchod svému nezkrotnému temperamentu.
16.02.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Gennaro Gattuso (11 článků)

VIDEO: Na blikance netrpí jenom Řepka. Gattuso udeřil hlavou trenéra

 
Fotbalový záložník Gennaro Gattuso z AC Milán dal opět jednou najevo průchod svému nezkrotnému temperamentu.
16.02.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Gennaro Gattuso (11 článků)

Gattuso napadl po prohře asistenta trenéra Tottenhamu, pak se kál

 
Fotbalový záložník Gennaro Gattuso z AC Milán dal opět jednou najevo průchod svému nezkrotnému temperamentu. Po porážce svého týmu v úvodním zápase osmifinále Ligy mistrů s Tottenhamem Hotspur udeřil hlavou do obličeje asistenta trenéra hostujícího týmu Joea Jordana, když s ním už během utkání měl ostrou výměnu názorů.
16.02.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Gennaro Gattuso (11 článků)

Tunis v Itálii: Nápalil to do letiště autem

 
Nepokoje jako v arabském světě Evropě zatím nehrozí, ale ukázky afrického temperamentu už najdeme. Tuniský občan žijící v Itálii to napálil autem přímo do terminálu milánského letiště. V autě přitom vezl italsku manželku a tři děti.
21.02.2011 15:20 |

podobné články