Článek

Paggio (VV): Potřebujeme mít vlastní nadzvukové letectvo?

 
Ano, potřebujeme. Nadzvukové letectvo je nezbytnou součástí armády 21. století a moderní způsob vedení boje vyžaduje vzdušnou převahu.
09.03.2011 23:05 |

podobné články

Podobné články

Politici přesně neví: Co koupit nové stíhačky? Většina je pro

 
Nadzvukové letectvo ano či ne? Bílá kniha Ministerstva obrany s nimi počítá jako s velmi pravděpodobnou variantou ochrany vzdušného prostoru ČR. Náměstek ministra obrany Jiří Šedivý pak říká, že by se s výběrovým řízením na novou českou stíhačku mělo začít už letos. S výjimkou zástupce ODS panuje shoda i mezi poslanci-nadzvukové stroje v českých barvách potřebujeme.
25.05.2011 13:00 |

podobné články

Nový ministr dopravy může být Viktor Paggio. Ten to odmítá

 
EXKLUZIVNĚ Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.
08.04.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Novým ministrem dopravy může být Paggio. Ten to nepřiznal

 
Dopravní expert, poslanec a člen Grémia Věcí veřejných Viktor Paggio může být podle informací ParlamentníchListů.cz novým ministrem dopravy. Informaci redakci přiznaly dva zdroje přímo z Věcí veřejných. Paggio tyto spekulace odmítá.
08.04.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Véčkařský poslanec Paggio se na vnitro necítí

 
Kdo obsadí post ministra vnitra? Tato otázka nedá v posledních týdnech spát čelním představitelům koalice. Čtenářku Parlamentních listů.cz zajímalo, zda by se novým šéfem vnitra stát poslanec Viktor Paggio (VV). Paggio v odpovědi vysvětluje, proč se na tuto funkci necítí.
17.04.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio a Filip si v televizi notovali. Parkanová musí být vydána

 
Vojtech Filip a Viktor Paggio si padli v Událostech, komentářích takměř kolem ramen. Oba shodně budou hlasovat pro vydání Vlasty Parkanové. Nechovala se s péčí řádného hospodáře, řekl Filip. A neměla přehled o dění na ministerstvu, dodal Paggio. Verzi firmy Omnipol, která tvrdí, že vlastně k ničemu špatnému při nákupu letadel CASA nedošlo, tak ani jeden z diskutujících v ČT příliš nevěřil.
19.06.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (700 článků) , Viktor Paggio (87 článků)

Nadzvuková hrozba Číny: Jakýkoliv cíl na planetě zasáhne do hodiny

 
Čína úspěšně otestovala nadzvukový nosič raket, na který mohou být umístěny i jaderné hlavice. Peking by mohl v případě konfliktu zasáhnout jakýkoliv cíl na zemi do jedné hodiny. Test nadzvukové technologie se uskutečnil jen pár dní poté, co podobný pokus provedlo Rusko. Američtí politici mezitím označili nadzvukové čínské nosiče za „ohrožení stability v Asii“.
28.04.2016 14:00 |

podobné články

Peníze budou. Armáda se chce zbavit desítek letadel

 
Podzvukové a nadzvukové letectvo je už několik desítek let součástí výzbroje Armády ČR. Tato koncepce však již brzy platit nemusí, jelikož podle informací ParlamentníchListů.cz je možné, že se v budoucnu naše vzdušná obrana opře jen o nadzvuková letadla.
09.06.2011 21:25 |

podobné články

Zeman promluvil o budoucnosti armády. Tanků už prý tolik nepotřebujeme

 
Prezident Miloš Zeman dnes řekl na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil Armády ČR v Mošnově na Novojičínsku, že nová generace zbraní české armády bude určitě zahrnovat bezpilotní letouny. Řekl také, že je rád, že má armáda nadzvukové letectvo.
21.09.2014 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

České gripeny přestanou střežit Island. Stíhače čeká další mise v Pobaltí

 
České nadzvukové letectvo by se v rámci příští zahraniční mise mělo vrátit do Pobaltí, jehož vzdušný prostor by chránilo pravděpodobně v roce 2019. Novinářům to dnes řekl náčelník generálního štábu Josef Bečvář při návštěvě české letecké jednotky na Islandu, kde české gripeny tento měsíc působí.
24.10.2016 21:50 |

podobné články

Policová skříň – Famm zajistí dostatek úložného prostoru

 
Policové skříně uvítáme v každé domácnosti, penzionu, hotelu či ubytovně. Ať už potřebujeme uložit pěkně do komínků oblečení či knihy, šanony a jiné věci. To z policové skříně činí universální kus nábytku. Důležité je vybrat si takovou, aby nám vyhovovala vzdáleností jednotlivých poliček. Případně zvolit policovou skříň, kde se dá vzdálenost mezi jednotlivými poličkami libovolně nastavovat. Měla by být kvalitní konstrukce, neboť veškeré věci v ní uložené něco váží. Za vzhledově zajímavé a praktické lze považovat policové skříni Famm – Mag Euro 1. Výška skříně je naprosto ideální, stejně tak její šíře. Vejde se do ní dostatek věcí, jež potřebujeme skladovat. Úzká policová skříň představuje stylový nábytek nové generace s multifunkčním využitím. Jak na výběr skříně Šatní skříně dělíme na policové a šatní. Správná skříň by měla mít dostatek prostoru pro uložení oděvů a věcí, které potřebujeme uschovat. Volně stojící skříň by měla být uzamykatelná, stabilní a bezpečná svým provedením. Vhodný typ skříně vybíráme podle toho, do jaké místnosti v bytě je určená. Důležitá kritéria při výběru jsou: výška, šířka, hloubka, materiál a vnitřní uspořádání. Praktičnost a design v jednom Design policové skříně je moderní a vhodný do každého pokoje. Ať si skříň pořizujeme do vlastní domácnosti či provozovny. Bonusem této skříně je zámek, tudíž je uzamykatelná. Kde policovou skříň Famm umístíme je osobní preferencí. Své místo najde v každé předsíni, ale ani ostatní pokoje jí nebudou zapovězené. V kombinaci s dalším nábytkem je možné ji použít i v obývacím pokoji, neboť barevné provedení ořech bývá v některých domácnostech preferován. V menších bytech není často jiná možnost než právě tento multifunkční nábytek, jakým policová skříň je, zde umístit. Policovou skříň lze zakoupit jako samostatný komponent, ale i jako součást některé sestavy. Svoji úlohu policová skříň Famm splní také ve studentském pokoji. Pro mladší děti by bylo vhodnější vybrat mezi skříněmi veselejších barev. Příspěvek Policová skříň – Famm zajistí dostatek úložného prostoru pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články

Poslanec od Peake chce legalizovat prostituci. A posmívá se nápadu na seznam

 
Poslanec strany LIDEM Viktor Paggio se vysmál návrhu zákona pražského magistrátu na regulaci prostituce. Obsahuje prý absurdity a dodává pojmu "sepsaný od stolu" zcela nový rozměr. Paggio nadále prosazuje vlastní zákon, kterým by prostituce byla prohlášena za legální.
28.07.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio (VV): Ozbrojené složky by měly mít maximálně nezávislou kontrolu

 
Ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) by měla navrhovat vláda a jmenovat prezident republiky. Navíc by člověk na takovém postu neměl být bývalým členem těchto složek. Tyto návrhy představil poslanec VV Viktor Paggio na včerejším jednání sněmovního branného a bezpečnostní výboru.
18.08.2011 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio šlápl na exekutory. Za dluh 12 korun už nebudou mít 17 tisíc odměnu

 
Územní sloučení exekucí a exekutorů, notářské sepsání exekutorského zápisu, sloučení několika pohledávek pod deset tisíc korun do jedné, snížení odměn exekutorů a advokátů a především - povinnost informovat dlužníka, že vůbec dluží. To jsou věci, které prosazuje poslanec Viktor Paggio.
04.05.2012 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio z VV: Radši obětujme Humla. Já Škárkovi věřím

 
Napřed si ty věci musíme vyříkat ve straně a pak teprve budeme nějaké informace sdělovat novinářům. Tak by se dalo shrnout vyjádření místopředsedy poslaneckého klubu Věcí veřejných (VV) Viktora Paggia v rozhovoru pro Rádio Česko. Paggio ale prý pochybuje o tom, že by se Škárka spojil s plzeňským podnikatelem a členem ODS Romanem Jurečkou tak, jak referoval v televizi jeho kolega Michal Babák. Se Škárkou prý již hovořil včera večer a domluvili se, že budou o případu mlčet. Alespoň do jednání poslaneckého klubu VV.
05.04.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků) , Viktor Paggio (87 článků)

Paggio: Vedení VV se odcizilo řadovým členům

 
Věci veřejné na víkendové konferenci diskutují o dalším směřování své strany. Poslanec VV a místopředseda sněmovního klubu Viktor Paggio podle informací Práva na uzavřeném jednání označil komunální volby za prohru. Podle něj VV musejí sjednotit politický střed a z vnitropolitického hlediska začít naslouchat obyčejným straníkům a příznivcům.
11.12.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio (VV): Vzniknout by měla nezávislá kontrola pro vnitro i obranu

 
Zásah ozbrojeného komanda v České televizi odráží problémy uvnitř Vojenské police. Tvrdí to poslanec VV Viktor Paggio, který včera seznámil Výbor pro obranu a bezpečnost Poslanecké sněmovny s návrhy, které by napříště podobným situacím mohly zabránit.
16.03.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Paggio (VV): Trh si s ochranou nekuřáků neporadí

 
Dnešní protikuřácký zákon je potřeba zpřísnit. Myslí si to poslanec Věcí veřejných a kuřák Viktor Paggio. Příslušný zákon platí necelý rok a už se nejspíš bude znovu novelizovat.
30.03.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

Novotný z VV: Nový šéf klubu? Já myslím, že Peake, nebo Paggio

 
Právě začal zasedat poslanecký klub Věcí veřejných. Místo vyhozené šéfky klubu Kristýny Kočí si poslanci z véček chtějí zvolit nového lídra poslanců. Kdo jím bude? Poslanec Josef Novotný (VV) v rozhovoru pro Českou televizi naznačil, že to může být Karolína Peake, nebo Viktor Paggio.
08.04.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (192 článků) , Kristýna Kočí (701 článků) , Josef Novotný (192 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Viktor Kočí (3 články)

Novým ministrem vnitra by se mohl stát Paggio

 
Věci veřejné podle vlastních slov netrvají na Radku Johnovi ve funkci ministra vnitra. Resort si ale hodlají ponechat. Zuřivé diskuse se tak zřejmě povedou ohledně náměstka Michala Moroze, na Johnovo místo by pak mohl putovat například poslanec Viktor Paggio.
12.04.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Viktor Paggio (87 článků)