Článek

Padesátnice s neskutečným tělem Rita Rusic málem neuhlídala bikiny, její vnady chtěly ven

 
Jednapadesátiletá Rita Rusic je známou milovnicí bikin. Při pohledu na její tělo se ani není čemu divit. Chorvatsko-italská producentka a herečka, která měla v minulosti co dočinění i s erotickými filmy, je zkrátka neuvěřitelná. Rita, která je matkou dvou odrostlých dětí, si již několikátý den opět užívá na pláži v Miami a střídá jedny bikiny za druhými. Její vnady se však do nich jen horko těžko vejdou...
21.03.2012 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)
Podobné články

Podívejte: Takhle bývalá star erotických filmů Rita Rusic (51) rozpaluje svého zajíčka

 
Bývalá herečka z filmů pro dospělé a současná producentka Rita Rusic (51) se může pochlubit se svým tělem v bikinách i po padesátce. Na pláži se ukazuje poměrně často a není divu, protože ve svém věku stále vzbuzuje pozornost nejen u cizích pánů všech věkových kategorií, ale ani její mladší přítel nezůstává chladným a na své vyvolené může nechat oči i ruce.
22.01.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

To je postavička: Téhle krásce z filmů pro dospělé je 51 let a pořád rozpaluje pány na pláži!

 
Většina lidí by čekala, že žena s přibývajícím věkem začne chodit oblékaná víc konzervativně, ale pokud má tělo jako dřívější chorvatsko-italská producentka a herečka z erotických filmů Rita Rusic (51), rozhodně není nutné se nijak držet zpátky. Její tělo by jí mohla závidět spousta žen o polovinu mladších a Rita si je toho náležitě vědoma. Během pár dní u moře strávených na Miami se svým mladším přítelem vystřídala několikery bikiny a jedny odvážnější, než druhé...
08.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

A stejně vyklouzla: Sexy Rita Ora oblékla miniaturní bikiny a neuhlídala poprsí

 
Zpěvačka Rita Ora  (30) si po práci dopřeje odpočinek na lehátku. I v Austrálii, kde se momentálně nachází, ji na každém kroku sledují fotografové, kterým neuteče sebemenší uklouznutí.
04.04.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Rita Ora (160 článků)

Bikiny slaví 75 let své existence! Zpopularizovala je Bardotka nebo Bond girl

 
Bikiny slaví pětasedmdesát let od své existence. Když teprve devatenáctiletá tanečnice Micheline Bernardini představila  první bikiny dne 5. července 1946, jednalo se o skutečnou senzaci. Jednalo se o dvoudílné plavky, které nesly slogan „bikiny - menší než nejmenší plavky na světě”. Po ní je zřejmě nejvíce proslavila herečka Brigitte Bardot. 
05.07.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (111 článků)

Rita Ora a její podivný make-up: Byla vizážistka při smyslech, nebo dostala zpěvačka ránu do spánku?

 
Zpěvačka "Rita Ora":http://www.extra.cz/tema/rita-ora (23) vzbudila na Adidas party v Londýně vlnu soucitu, když vypadala, jako "by ji zmlátil přitel.":http://www.extra.cz/tyrana-zena-zverejnila-na-facebooku-fotky-potom-co-ji-zmlatil-pritel-co-k-tomu-rika
05.09.2014 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Rita Ora (160 článků)

Seznamte se: Objev rappera Jay-Z Rita Ora je prý druhou Rihannou. Jsou si šíleně podobné!

 
Zatím jste o ní ještě nejspíš neslyšeli, ale dosud všechno nasvědčuje tomu, že britská zpěvačka Rita Ora má našlápnuto na slušnou hudební kariéru. Ritě totiž nejen, že nechybí talent, podmanivý hlas a skvělý vzhled, ale rovněž podepsala smlouvu se společností Roc Nation, která patří rapperovi, zdatnému producentovi a manželovi Beyoncé  (30) Jay-Z (42). Rita tak bude zpívat pod stejnou nahrávací společností jako třeba Rihanna  (24) , které se navíc zpěvačka až nápadně podobá.
01.05.2012 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků) , Rihanna (884 článků) , Rita Ora (160 článků)

Necudná oslavenkyně Rita Ora: Rodačka z Kosova vyznává polyamorii!

 
Britská zpěvačka a textařka Rita Sahatçiu Ora, známá pouze jako Rita Ora, 26. listopadu oslaví 31. narozeniny. Jenom málokterá hvězda dokáže být tak sexy, jako tahle kočka narozená ve městě Priština v Kosovu…
26.11.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Rita Ora (160 článků)

Už ji vystřídaly jiné nestydy: Veteránka filmů pro dospělé (55) se převedla v bikinách

 
Herečka s chorvatskými kořeny Rita Rusic si zvolila profesi, jíž se pochopitelně nelze věnovat celý život. Jako hvězda erotických filmů si už před kamerou dostatečně užila a nyní se už neodhaluje. Přestože má i po padesátce štíhlou postavu, její intimní partie zůstávají skryty.
26.07.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

Rita Ora neuhlídala ňadro: To se líně vyvalilo ze zpěvaččiných bikin u bazénu, foto uvnitř

 
Britská zpěvačka Rita Ora (30) vystavila svoje vysportované tělíčko u hotelového bazénu v Austrálii, kde koučuje Hlas. Při chvilce nepozornosti ale fanouškům slavná blondýnka nabídla víc, než původně chtěla. Z bikinek jí vyklouzlo ňadro.
01.04.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Rita Ora (160 článků)

Krásná sexy modelka málem neuhlídala vnady: Mrkněte, jak se jí přírodní dvojky draly ven při klikování

 
Modelka a misska Renata Langmannová  (28) přiznává, že luxusní postavičku rozhodně nemá zadarmo. Protože se ale nechce trápit brutálními dietami, musí své tělo pravidelně trápit v posilovně. "U mě žádné hladovění nepřipadá v úvahu, jsem velký požitkář a gurmán. To, co sním, pak ale musím vycvičit. Snažím se třikrát týdně, aby to mělo efekt. Snad to funguje," usmívá se Renata, která nás vzala na trénink do fitness centra a předvedla, že opravdu umí makat. S přehledem zvládne i třicet kliků. Měla ale co dělat, aby nám vedle kliků také neukázala ve volném tílku své vnady.
13.09.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (344 článků)

Bývalá hvězda lechtivých filmů dokáže i v 54 letech nažhavit pány na pláži

 
Dnes je považována spíš za chorvatsko-italskou zpěvačku a především filmovou producentku, ale v minulosti se Rita Rusic nebála ani odvážných filmových rolí s lechtivou tematikou, kde dokázala naplno prodat svou vždy perfektní postavu. O tu nepřichází ani po padesátce a se sebedůvěrou sobě vlastní ji ráda okatě dává na odiv nejraději na plážích v Miami. Tam je už několik let známou firmou, ale místní pány ještě pořád neomrzela, a když se jako kočka protahuje na lehátku, jen málokdo dokáže uhnout pohledem.
24.04.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

Je vůbec možné, že tohle sexy tělo patří padesátnici? Bývalá hvězda lechtivých filmů svádí v bikinách zajíčka

 
Chorvatsko-italská zpěvačka a především filmová producentka Rita Rusic (54), která se v minulosti věnovala natáčení erotických filmů, se pořád udržuje ve skvělé formě!
13.09.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

Divoká léta už má za sebou: Hvězda filmů pro dospělé se v 55 letech ukázala v bikinách

 
Časy, kdy Rita Rusic před kamerou odhalovala své intimní partie, jsou už dávno pryč, ale slabost pro vystavování ji stále neopouští. Teď už se ovšem předvádí jen v bikinách.
08.06.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Rita Rusic (7 článků)

Snacha Tiny Turner neuhlídala vršek bikin: Tahle slavná zpěvačka ještě nedávno toužila být prezidentkou Francie

 
Afida Turner (44) je francouzská zpěvačka, herečka, televizní osobnost a od roku 2007 také manželka Ronnieho Turnera, syna legendární Tiny Turner  (81) a Ikeho Turnera. Již 20 let žije převážně v USA, kde ji také zvěčnili, jak se sluní na pláži v Miami. Provázkové bikiny ovšem neuhlídala a z podprsenky jí vykoukla neposedná bradavka.
01.06.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (144 článků) , Ronnie Ronnie (20 článků) , Tiny Tiny (13 článků)

Rita Ora nedělá s odhalováním drahoty: Na obálce časopisu ukázala ňadra

 
Jiný kraj, jiný mrav. Zatímco americký Playboy se s Pamelou Anderson  (48) na titulní straně rozloučil s érou nahotinek, francouzské vydání magazínu Lui připomíná spíše erotický časopis. Rita Ora  (25) a její vnady se v trafikách nejspíš dlouho neohřejí.
30.01.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (653 článků) , Pamela Anderson (605 článků) , Rita Ora (160 článků)

Chtěly jen oslavit 16. narozeniny, osud měl ale jiné plány: Tyto dívky uhořely v místnosti bez úniku

 
Amelia, Małgosia, Karolina a Wiktoria chtěly společně oslavit šestnácté narozeniny jejich kamarádky Julie. Rozhodly se, že nechtějí jen tak sedět doma a raději zkusí něco atraktivnějšího. Chtěly si zahrát únikovou hru, která spočívá v tom, že jste zavřeni v místnosti, ze které se dostanete až po splnění určitých úkolů. Dívky se bohužel ven živé nedostaly...
05.01.2019 20:05 |

podobné články

Takhle vyvádí padesátnice: Blanarovičová předvedla odhalené vnady i dokonalá stehýnka

 
Stá repríza posledního muzikálu Michala Davida patřila bezesporu představitelce titulní role Yvettě Blanarovičové . Sexy padesátnice pojala postavu podle svých slov více tanečně než její kolegyně Kateřina Brožová, a podle toho to také vypadalo. Na pódiu dokonce při bujném tanečku selhal kostým a předvedla své ňadro.
22.03.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1623 článků) , Kateřina Brožová (563 článků) , Yvetta Blanarovičová (359 článků)

Chcete rodný list jako důkaz? Monica z Přátel s božským tělem v bikinách opravdu patří mezi padesátnice!

 
Už dva měsíce patří Courteney Cox mezi padesátnice, ale při pohledu na její sexy křivky by tomu věřil jen málokdo. Monica ze seriálu Přátelé by mohla klidně předstírat, že je o generaci mladší, a nikdo by o jejím věku neměl pochyby.
25.08.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (138 článků)

Jaroslav Kubera o ČT, Rusku, dnešku, Klausovi... a o tom všem, co teď posloucháte

 
ROZHOVOR Hrozí nám ztráta identity, ženeme se do područí jako v roce 1968? Ano. A zvládáme to sami i bez Putina. „My se řítíme do podobné situace, protože nás stát neskutečným způsobem fízluje. Neskutečným způsobem na všech frontách,“ reaguje na obavy z návratu historie senátor Jaroslav Kubera. A zda bylo vhodné pískat a křičet na premiéra při pietním aktu, který připomněl oběti srpnových událostí? „Za normálních okolností by měl tento akt proběhnout úplně jinak. Jenže se nacházíme ve zvláštní pomatené době a nejde jen o Českou republiku,“ říká oblíbený senátor k úterním protestům před budovou Českého rozhlasu. Sám připouští, že nemá důvod se na každého Rusa dívat jako na úhlavního nepřítele a přidává jasný recept, jak obstát vůči všem: „Chovat se jako suverénní stát, nenechat si od nikoho nic diktovat.“
23.08.2018 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1148 článků)