Článek

Pachatel odcizil u obchodního domu elektrokolo, vypátrala ho hlídka Městské policie

 
Hlídka městské policie právě prováděla kontrolu okolí hypermarketu Tesco v Karviné-Ráji, když se k ní přihlásil občan a oznámil, že neznámý muž tmavé pleti mu odcizil motokolo se kterým odjel ve směru do sídlištní zástavby.
06.08.2014 11:45 |

podobné články

Podobné články

Přejel ženu (†81) a ujel: Řidiče ze Žďáru vypátrala policie

 
Policie vypátrala řidiče, jehož vůz v sobotu srazil ve Žďáru nad Sázavou jednaosmdesátiletou chodkyni. Seniorka na místě zemřela. Muž z místa nehody ujel a neposkytl ženě pomoc. Policie třiapadesátiletého řidiče vypátrala ještě v sobotu. Hrozí mu až pětileté vězení, uvedla dnes policejní mluvčí z Vysočiny Dana Čírtková v tiskové zprávě.
20.11.2016 19:40 |

podobné články

Policisté na Vysočině pátrají po odcizených zvířatech ze ZOO

 
Policisté pátrají po pachateli, který odcizil v jihlavské zoologické zahradě tři kaloně a želvu. Ke krádeži došlo minulý týden v době od čtvrtečního poledne 19. června do páteční deváté hodiny dopoledne. Pachatel odcizil z výběhu pro želvy jednu želvu ostruhatou v hodnotě dvacet tisíc korun. Dále odcizil z uzavřené volně přístupné místnosti tři kaloně zlaté, což jsou savci příbuzní netopýrům, v celkové hodnotě šedesát tisíc korun.
25.06.2014 00:25 |

podobné články

Elektrokolo jezdí padesátkrát levněji než auto

 
Baví vás projížďky na kole, ale nechcete se potit při šlapání do kopce? Pak je elektrokolo pro vás to pravé!
10.05.2010 00:35 |

podobné články

ŠKODA představuje své první elektrokolo

 
Nové elektrokolo rozšiřuje cyklistickou kolekci značky ŠKODA. Systém "Pedal Electric Cycle" kombinuje sílu svalů a elektromotoru a umožňuje tak dojezd až 105 km.
17.07.2013 21:25 |

podobné články

Český rozhlas České Budějovice startuje velkou letní fotografickou soutěž o elektrokolo

 
Fotografická soutěž Moje jižní Čechy je tu! Český rozhlas České Budějovice hledá společně se svými posluchači to nejkrásnější místo v našem kraji. Je jedno, jestli jste profesionál nebo amatér. Stačí, pokud rádi fotíte. Pošlete nám fotografii vašeho oblíbeného místa a vyhrajte elektrokolo, nebo relaxační pobyt pro dvě osoby v jihočeských wellness centrech.
01.07.2016 21:25 |

podobné články

Do neděle můžete posílat fotky do soutěže Moje jižní Čechy. Hlavní cenou je elektrokolo

 
Posledních pár dnů zbývá do uzávěrky prvního kola fotografické soutěže Českého rozhlasu České Budějovice Moje jižní Čechy. Ještě do neděle 14. srpna máte možnost poslat do soutěže o elektrokolo své snímky zajímavých či oblíbených míst našeho kraje.
11.08.2016 19:20 |

podobné články

Elektrokolo, hlavní výhra ze soutěže Moje jižní Čechy, bude sloužit spolku Slunečnice ve Vimperku

 
Elektrokolo převzala ve středu 14. září vítězka letní fotografické soutěže Moje jižní Čechy, kterou vyhlásil Český rozhlas České Budějovice. V internetovém hlasování vyhrál snímek zámku v Českém Krumlově od Terezy Švehlové.
14.09.2016 20:15 |

podobné články

VIDEO: Máte rádi jízdu na kole? Zkuste elektrokolo!

 
Pohodová a nenáročná. I taková může být jízda na kole. Elektrokolo se pomalu stává fenoménem posledních let. Mění nejen styl cyklistiky, ale dokonce i celý trh.
13.11.2017 00:10 |

podobné články

Zatímco šli policisté na Šumpersku prověřit přijaté oznámení, někdo jim před diskotékou odcizil ze služebního vozu poklice

 
Z přestupkového jednání proti majetku je podezřelý neznámý pachatel, který dne 8. 11. 2014 na ulici ČSA v Zábřehu odcizil ze zaparkovaného policejního vozidla čtyři kryty kol. Hlídka vozidlo odstavila před vchodem do diskotéky z důvodu prověření oznámení.
09.11.2014 11:35 |

podobné články

Policisté s kriminalisty vytipovali dvě podezřelé osoby z vloupání do garáže

 
Neznámý pachatel v době od 20:00 hod. dne 26. 6. 2014 do 08:45 hod. dne 30. 6. 2014 vnikl na pozemek u rodinného v Rakovníku. Následně vnikl do garáže, ze které odcizil černý plastový kufřík na nářadí, kde byla sada klíčů, imbus klíče, malá gola sada, aku šroubovák a nabíječka. Dále ruční vrtačku zn. Bosch zelené barvy se sadou vrtáků a hlavicí k adaptaci na šroubovák, elektrický kabel na 220 v délce 20 m a dva prodlužovací kabely o délkách 3 a 5 m. Z odemčeného vozidla Škoda Fabia, které bylo v garáži zaparkované pachatel odcizil přenosnou navigaci Garmin. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na částku 5.700,-Kč.
01.07.2014 12:10 |

podobné články

Policie ČR: Vynikající práce - během hodiny zadržela hlídka tři pachatele

 
Včera 13. července 2017 po čtvrté hodině ranní byla vyslána policejní hlídka do ulice Švédská v Kladně. Na tísňovou linku 158 zavolala oznamovatelka, že na jejím balkoně v prvním patře bytového domu ve výše uvedené ulici se nachází pravděpodobně zloděj, který odcizil horské kolo, které zde měla uskladněné. Bicykl přehodil pachatel na ulici a společně se svým komplicem zmizel neznámo kam.
15.07.2017 09:05 |

podobné články

Pachatel kradl v domě, ve kterém spala jeho majitelka, přistihli ho strážníci MP Praha

 
Ve čtvrtek ráno, při běžné hlídkové činnosti, v ulici Ružinovská, si povšimla pěší hlídka strážníků z Prahy 4 dvou plných batohů, které ležely na chodníku. Ze zadní části domu se ozývaly podezřelé zvuky. Když hlídka došla k zadní části domu, zjistila, že je v přízemí otevřené okno jednoho z bytů. Pozornosti strážníků také neunikl muž, který měl u sebe dva kufry a chtěl z místa ujet na jízdním kole. Hlídka se muže dotázala, proč v tuto hodinu provádí takovou činnost. Muž jim odpověděl, že z přízemního bytu odváží osobní věci svého známého, který ho o to požádal.
17.07.2014 21:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pachatel má pravděpodobně na svědomí desítku vloupání do vozidel

 
Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od dubna letošního roku po pachateli vloupání do vozidel na území Prahy 9. Jednu z krádeží, která se stala ve čtvrtek 3. dubna v ulici Bryksova, zachytila kamera městského kamerového systému. Pachatel se po vypáčení zámků na levé i pravé straně dveří vloupal do motorového vozidla Dacia Logan, ze kterého následně odcizil autorádio a další věci, které se v autě nacházeli. Kriminalisté pak prověřováním zjistili, že pachatel se krátce před vloupáním pohyboval v blízké herně, kde jsou instalovány bezpečnostní kamery. Záběry z nich přikládáme k tomuto článku a zároveň prosíme všímavé občany o pomoc při ztotožnění muže, který je na záběrech zachycen.
07.07.2014 12:10 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Neznámý pachatel se pokusil vybrat z kradené kreditní karty peníze

 
Policisté ve Dvoře Králové šetří případ krádeže peněženky, která se stala dne 13. 5. 2014 v obci Bílá Třemešná. Neznámý pachatel odcizil 54leté ženě v nestřeženém okamžiku z odložené kabelky peněženku, ve které měla sice jen sto korun, ale také osobní doklady a platební kartu. A z té se právě pachatel snažil vybrat hotovost ještě dříve, než žena stihla kartu zablokovat. Naštěstí muž neznal PIN a výběr se nezdařil. Při tomto pokusu o výběr ho zachytil kamerový systém.
10.07.2014 15:05 |

podobné články

Mostečtí strážníci zadrželi pachatele loupeže bezprostředně po činu

 
Díky včasnému telefonickému oznámení všímavého muže na linku 156, že u čerpací stanice Shell v ulici Chomutovská v Mostě došlo k přepadení muže, který je zraněný a pachatel na útěku, byla okamžitě vyslána hlídka městské policie. Sedmapadesátiletý muž při vkládání věcí do zavazadlového prostoru vozidla byl napaden neznámým mužem, který mu z nákupního košíku odcizil osobní tašku s nemalou finanční hotovostí.
07.08.2014 00:45 |

podobné články

„Dredař“ v Praze neukázal občanku. Protiteroristická hlídka ho odvedla v poutech

 
Smíšená policejní a vojenská hlídka v Praze na Florenci zadržela mladíka, který neprokázal svou totožnost. „Dredaře“ protiteroristická hlídka se zbraněmi nejprve postavila obličejem ke zdi, ten se začal vzpírat a skončil na zemi. Zásah natočil na video očitý svědek, podle něj byl zákrok vojáků a policistů nepřiměřený. Podle tiskového mluvčího pražské policie hlídka ve svém jednání nepochybila.
02.05.2016 14:40 |

podobné články

Neznámý pachatel vykradl na Břeclavsku hasičárnu, hasičům odcizil pohonné hmoty i elektrocentrálu

 
Hasičskou zbrojnici v obci Nový Přerov navštívil nezvaný host. V průběhu skoro tří uplynulých týdnů vytlačil okno a vnikl dovnitř. Z nákladního auta odcizil naftu a elektrocentrálu. Vzal i dva kanystry, jeden s benzinem a druhý s naftou. Prohledal také skříň a z ní sebral autonabíječku.
08.11.2014 13:00 |

podobné články

Žena (30) zapíjela partnerskou krizi: Totálně opilá chrápala na toaletách obchodního centra v Plzni

 
Probudit se nedařilo hlasitě chrápající opilou ženu, která se rozvalila na podlaze toalet obchodního centra v Plzni. Když ji hlídka městské policie trochu vzkřísila, opile jim vysvětlovala, že má partnerské problémy. Nadýchala přes tři promile, vystřízlivěla na záchytce.
10.01.2018 11:15 |

podobné články

Policisté z Hořovic zadrželi pachatele vloupání krátce po činu

 
Dne 22. 10. 2014 ve 12:45 hodin na pozemku rekreačního domu v obci Osek na Berounsku urazil neznámý pachatel petlici jistící vstupní dveře vedoucí do kůlny, odkud odcizil nářadí, kterým následně u rekreačního domku odšrouboval okenní mříž. Poté rozbil okno vedoucí do ložnice, vnikl dovnitř, kde vše prohledal. Na místo ihned vyrazila hlídka OOP Hořovice. 42letý muž se snažil z místa činu utéct, avšak policistům se ho podařilo zadržet.
23.10.2014 10:45 |

podobné články