Článek

„Ovce, hlupáci, omezenci? Praha proti vidlákům?!“ A je to tady. Babiš se tvrdě postavil za „venkovany“

 
Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) ve svém pravidelném pořadu Čau lidi poděkoval za všechny hlasy, kterých se mu dostalo v prvním kole prezidentské volby. „1 952 213 hlasů je úžasný výsledek. Ve sněmovních volbách v roce 2021 mělo hnutí ANO 1 458 140 hlasů. Bylo to skutečně nad moje očekávání,“ poznamenal.
16.01.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25677 článků)
Podobné články

Vzniklo embryo křížence ovce a člověka. Napomůže výzkumu pěstování orgánů

 
Již podruhé za uplynulý rok vědci vytvořili zárodek bytosti, která zní jako námět ze špatného hororu. Dali vzniknout kříženci člověka a ovce, respektive přesněji chiméry člověka a ovce. Stalo se tak, když se jim dovnitř titěrného ovčího embrya podařilo zanést lidské kmenové buňky. Namísto "chodící ovce" výzkum ve skutečnosti usiluje o pokrok v pěstování náhradních orgánů. Mohlo by se mu tak podařit zachránit miliony životů ročně.
25.02.2018 22:35 |

podobné články

Lidská hloupost nezná mezí: I takhle dokázali někteří hlupáci ‚popřát‘ Adele k narození chlapečka

 
Britská zpěvačka Adele  (24) a její partner Simon Konecki jsou radostí bez sebe z narození chlapečka, ale někteří omezenci jim jejich nadšení dovedou přinejmenším pořádně znepříjemnit. Vedle mnoha krásných přání a gratulací k narození jejich dítěte se našly i vzkazy, jejichž autoři by zasloužili pár facek. Dokázali totiž vyplodit i takové odpornosti, nad kterými zůstává rozum stát.
22.10.2012 13:10 |

podobné články

„Uráží spoluobčany.“ Nadávky „vidlákům“ od menšiny tvrdě odsouzeny

 
„Je to nestoudnost velmi malého počtu lidí, kteří nereprezentují nikoho, než sami sebe a touto cestou urážejí své spoluobčany. Každý máme stejné hlasovací právo,“ říká na adresu těch, kteří nadávají do „vidláků“ voličům Andreje Babiše firemní sociolog, odborník na komunikaci Vojtěch Bednář. Sám poukazuje na to, že lidé na venkově preferují populistické politiky a jejich agendu, protože mají pocit, že se o ně centrální vláda nezajímá. Generál Petr Pavel má podle něj zkušenosti, pozitivní reference i osobní charisma: „Není poznamenán negativními šrámy, ty předlistopadové jsou spíše součástí koloritu, než skutečným problémem.“
18.01.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25677 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Ovce, lupiči! Okamura pokropil sněmovnu salvou ostrých slov, mimo jiné o Romech... A křičelo se

 
Zpráva o extremismu na území ČR za rok 2013 se stala na půdě sněmovny příčinou ostrých hádek poslanců. Startem byla nemístná poznámka šéfa Úsvitu Tomia Okamury o tom, že občané platí daně jako ovce, ale Romové se jim při tom smějí do očí. "Kdo je tady ovce? To je těch devět nebo osm členů hnutí Úsvit, toho podivného hnutí, které ždíme peníze ze státu... Vy jste ten největší lupič!" zareagoval ale na to Jan Chvojka z ČSSD.
22.01.2015 15:42 |

podobné články

Osobnosti: Jan Chvojka (205 článků)

Prvním letošní přírůstky Zoo Praha: Beránek ovce kamerunské a želva tuniská

 
Prvními mláďaty, která se letos narodila v pražské zoologické zahradě, jsou beránek ovce kamerunské a želva tuniská, jejíž chov v zoo pochází z jedinců zabavených pašerákům. Mládě ze zakrslého plemena ovce domácí se jako první v roce narodilo v pražské zoo i v minulých dvou letech.
03.01.2020 08:20 |

podobné články

Expremiér Paroubek: Vystrčil a další? Pro USA užiteční hlupáci z českého Senátu. Snaží se oddálit nevyhnutelné, spojení Tchaj-wanu s Čínou!

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Útoky pravice - zejména TOP 09 a ODS - na důchodce jsou opravdu nenávistné a neadekvátní. Těch 15 miliard korun, které by důchodci mohli dostat před Vánocemi, je částkou - když je vztáhnu ke schodku 500 miliard korun - v zásadě zanedbatelnou. Šetřit na třech milionech lidí je politická stupidita. Kdybych si měl představit, že by někdo z těchto tajtrlíků měl nahradit premiéra, tam mě jímá hrůza,“ děsí se bývalý premiér Jiří Paroubek. K návštěvě Miloše Vystrčila na Tchaj-wanu říká: „Tady se našli užiteční hlupáci z českého Senátu, kteří za Američany chtějí vytahovat horké brambory z ohně.“
06.09.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4567 článků)

Zakažte i sex, vy pomatenci. Jsou to blázni, a my hlupáci si to necháme líbit. Senátor Kubera navrhl největší demonstraci, jakou kdy Praha viděla

 
ROZHOVOR Zakažte sport, lidé se při něm zraňují, a zakažte sex, pokud není účelem zplození dítěte. Senátor Jaroslav Kubera předkládá zásadní argumenty, proč by měli senátoři příští týden odmítnout tzv. protikuřácký zákon. Autoři zákona jsou podle jeho slov blázni. „A my jsme hlupáci, že si to necháme líbit,“ uvádí.
13.01.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1149 článků)

Skotské ovce se smrskávají vlivem klimatických změn

 
Klimatické změny s sebou nesou zajímavé vedlejší efekty. V Británii dokonce zjistili, že se ve Skotsku zmenšují divoké ovce. Na vině jsou údajně klimatické změny - mírnější zimy způsobují to, že přežívají a množí se i menší a slabší ovce.
11.07.2009 13:55 |

podobné články

Na chomutovském parkovišti se honily dvě ovce! Z nepochopitelného důvodu utekly z nedalekého baru!

 
Svým očím nemohli uvěřit v úterý lidé v Písečné ulici v Chomutově, po tamním parkovišti se totiž proháněly dvě ovce. Kupodivu všech utekly ovce z nedalekého baru.
21.08.2013 19:45 |

podobné články

Karlovarští strážníci odchytávali ovce, které do města přišly z Německa

 
Tak to už tu dlouho nebylo. Do Karlových Varů zavítaly dvě ovce z Německa a k obhlídce si vybraly městkou část Bohatice. Co nejdříve vypadalo jako vtip, se následně ukázalo jako slušný problém k řešení. Městská policie je zvyklá řešit ledacos, ale tohle byl oříšek. Prvotní kontakty chovatelů po okolí se ukázaly jako liché. Nezbylo než zvířata zahnat mimo komunikaci, aby nedošlo k nehodě, což nebylo zrovna snadné a přes veterinární zprávu se pokusit zjistit majitele. Označení ovce a berana zjištěné strážníky však úlevu nepřineslo, zvířata jsou dovezené z Německa a v ČR nejsou ještě evidována.
16.07.2014 20:15 |

podobné články

Ovce na golfovém hřišti? V Lahovicích živé sekačky na trávu vystřídaly hráče

 
Opravdu nevidíte špatně... Na golfovém hřišti v Lahovicích se pohybují ovce, a to běžně. Zvířata sem totiž chodí pást jejich majitel a golfovému klubu to vůbec nevadí. Ba naopak – vedení klubu je spokojené, že spolupráce tak dobře funguje. Ovce se nakrmí a zároveň jim zdarma posekají trávu.
30.12.2016 17:40 |

podobné články

Česká televize: Diváky stále trápí předváděcí akce i nebankovní půjčky. Černé ovce řeší problémy spotřebitelů už pětadvacet let

 
Investigativní publicistický pořad Černé ovce slaví pětadvacet let na obrazovce. Pod názvem Černé ovce, sem tam bílá jej Česká televize vysílala poprvé 13. dubna 1992. Rekord v počtu diváků drží díl o neúspěšné reklamaci mobilního telefonu a špatné dodávce uhlí, který v listopadu 1997 vidělo přes 1,7 milionu lidí.
11.04.2017 16:20 |

podobné články

Drastické foto. Chovatel z obce Božanov končí po opakovaných útocích vlků

 
V centru obce Božanov u Náchoda došlo před několika dny k opakovanému útoku vlků na ovce. Chovateli Vlastimilu Vejrostovi vlci zadávili poslední tři ovce, které zbývaly z celého původního stáda. Útoky se opakovaly v průběhu posledního půl roku několikrát. Pastvina, kde byly ovce chovány, se nachází jen několik desítek metrů od domu v centru obce.
25.07.2020 17:40 |

podobné články

Ovce sedí na pr*eli! Martin dokáže ostříhat zvíře za 90 vteřin

 
Jedna ovce, druhá, osmdesátá ovce… Venku mínus 10 stupňů a stádo na Hrčavě přišlo o kožich. „Teď je právě nejlepší čas, kdy se mají ovečky stříhat,“ překvapivě řekl stříhač Martin Szmek (47) z Nýdku na Frýdecko-Místecku.
11.12.2021 14:00 |

podobné články

Jo, pane Babiš. Geislerová chce školit venkovany. A až uvidíte tohle, padnete

 
V rozhovoru pro PL Andrej Babiš narážel na to, jak jistá část společenských elit chce vzdělávat zbytek společnosti a přidal příklad herečky, která chce jezdit přesvědčovat venkov o „pražské pravdě“. Tou herečkou je s největší pravděpodobností Aňa Geislerová, která o možném „dezinformačním tlaku“ či nedostatečné informovanosti mluvila v interview DVTV. Ale není to zdaleka jen ona, kdo o jistých voličích nemá valné mínění, nabízí se texty a rozhovory Jana Hřebejka, Jana Hrušínského či Alexandra Mitrofanova.
10.09.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (525 článků) , Andrej Babiš (25677 článků)

Vývoj této země komentují hlupáci, zlobí se Paroubek

 
Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek se opět pustil do novinářů. Podle něj redaktoři Jelínek a Zlámalová, kteří mu leží v žaludku, jsou nevzdělaní hlupáci. Tito lidé se prý snaží ovlivňovat mínění lidí hlavně tak, aby poškodili právě Paroubka.
21.10.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4567 článků) , Jiří Jelínek (78 článků)

Vládnou nám stále větší hlupáci. S politikou obeznámený psychiatr Ivan David rozebírá, jak je to možné

 
Psychiatr Ivan David (ČSSD) se na serveru Nová republika zamýšlí nad tím, jak to přijde, že se do vrcholných politických funkcí dostávají stále větší hlupáci. Morální kvality jsou podle Davida stále větší překážkou k dosažení úspěchů v politice. Cílem politiků už není řešit problémy lidí, ale dostat se co nejvýš a udržet se tam co nejdéle.
25.01.2015 08:02 |

podobné články

Evropě vládnou největší hlupáci a oportunisti, já je poznal. V Bruselu jsou idioti. Jozef Banáš, exdiplomat a nejpřekládanější Slovák, naložil i Merkelové, USA a dalším...

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Bývalý diplomat, poslanec a dnes v zahraničí nejpřekládanější a nejcitovanější slovenský spisovatel Jozef Banáš si při hodnocení současné utečenecké krize nebere servítky. Evropští politici, jejichž značnou část za své kariéry osobně poznal, jsou podle něj hlupáci a oportunisti nejhrubšího zrna, kteří se bojí přiznat i to, co prý dnes už ví každý idiot- totiž, že Sýrii, Irák a další turbulentní regiony rozdrbaly USA.
13.09.2015 00:00 |

podobné články

Psychopati a hlupáci! Koho má Černocká na mysli?

 
Legendární Saxana Petra Černocká (66) let promluvila o tom, kdo jsou psychopati a hlupáci. Budete zaskočeni, koho herečka myslí!
26.02.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (333 článků)