Článek

Outsider & Insider: Svědectví novináře, který zažil poslední roky Ivety Bartošové

 
Obvykle se v pravidelném podcastu eXtra.cz Outsider & Insider dostanou ke slovu oba moderátoři. Tentokrát ale Karolína seděla, skoro ani nedutala a poslouchala Karenovo působivé a poutavé vyprávění o životních patáliích zpěvačky Ivety Bartošové, kterou znal osobně. 
29.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7010 článků)
Podobné články

Outsider & Insider: Fenomén Tereza Hlůšková a dopad jejího příběhu na české teenagery

 
I tentokrát jsme se v podcastu eXtra.cz Outsider & Insider zaměřili na známé osobnosti českého showbyznysu. Tentokrát jsme rozebrali fenomén dnešní doby, a to Terezu Hlůškovou, která strávila čtyři roky ve vězení v Pákistánu. 
12.04.2023 20:50 |

podobné články

Podcast Outsider a Insider: Osahávačka Podhůrského s partnerkou a bijec Procházka v obležení fanynek

 
Karlovarský festival se chýlí ke konci a my jsme pro vás připravili předposlední podcast Outsider a Insider přímo z Varů. Dnes se zaměříme na Zdeňka Podhůrského, který do Varů nevyvedl svou vnučku, jak si mnozí mohli myslet, nýbrž partnerku. Dorazil i Jiří Procházka, který se záhy stal hvězdou kolonády. Kdo další nesměl ve Varech chybět, protože by mu snad mohl ujet vlak? 
09.07.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (91 článků) , Jiří Procházka (79 článků) , Jiří Procházka (37 článků)

Outsider a Insider: eXtra podcast ze zákulisí karlovarského festivalu

 
Po dvou neúnosných covidích letech bude letos opět začátek letních prázdnin patřit karlovarskému festivalu. A redakce eXtra.cz si pro vás pro tuto příležitost připravila zbrusu nový podcast Outsider a Insider, ve kterém vám budeme pravidelně přinášet nejen informace z červených koberců, honosných večírků a kolonády, ale také zákulisí 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A začínáme zostra. Na co se můžete těšit, si poslechněte hned v prvním díle našeho podcastu, který Karolína Trávníčková a Karen Mchitarjan natočili ještě před odjezdem na místo činu. 
30.06.2022 12:00 |

podobné články

Podcast Outsider a Insider: Veronika má po prvním dni puchýře, Karen je zmuchlaný jako papír

 
Veronika Dočkalová, která v podcastu eXtra.cz Outsider a Insider vystřídala Karolínu Trávničkovou, na vlastní kůži poznala stinnou stránku karlovarské kolonády. A hlavně pochopila, že základním předpokladem pro přežití je pohodlná obuv. Po prvním dni si stěžuje na puchýře, jinak je ale spokojená. Na akreditaci Karena, který má příhodné "unisex" křestní jméno, se totiž dostala na nejprestižnější večírek posledních dní. 
06.07.2022 12:20 |

podobné články

Podcast Outsider a Insider: Do Varů prý přijede Depp, nese se šeptem. A co nám řekla Žíla o vztahu Agáty?

 
Zbožné přání fanoušků, nebo špatně skrývané tajemství? Karlovarskou kolonádou se nese fáma, že na festival míří i Johnny Depp, který tam byl už loni. A není to nepravděpodobné. Už v pondělí má mít totiž v Praze koncert a navíc je ve Varech i jeho parťák z Pirátů z Karibiku Geoffrey Rush. Co dalšího jsme probrali v podcastu Outsider a Insider? 
08.07.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1049 článků) , Geoffrey Rush (34 článků) , Johnny Johnny (289 článků)

OUTSIDER A INSIDER: Nepřekonatelný bizár českého internetu. Shopaholicadel by měli zakázat

 
Fenomén sociálních sítí Shopaholicadel nedá spát nejednomu jejímu sledujícímu. Život dívky, která se proslavila tím, že zakazuje svému příteli kadit v jejím bytě, je totiž již za hranou bizáru, který jsou mnozí ochotní skousnout. I proto jsme se rozhodli, že právě ji si dneska v našem pravidelném podcastu Outsider a Insider rozebereme. 
09.02.2023 17:00 |

podobné články

Outsider a Insider: Neviditelná hvězda, dvě halucinace a pařba večera

 
V našem pravidelném podcastu Outsider a Insider jsme vám slibovali hollywoodské hvězdy na červeném koberci, nyní se budeme muset omluvit. Tohle totiž karlovarský filmový festival nezažil. Liev Schreiber sice do hotelu Thermal dorazil, o jeho přítomnosti vědělo ale celkem dvacet lidí, a to počítáme i jeho samotného. Můžeme vám ale tutově říct, na koho se nezapomene. Radka Třeštíková a Eliška Dospivová předvedly, že někdy je málo opravdu jenom málo. A kdo se zapsal jako tahoun dne?
02.07.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Liev Schreiber (20 článků) , Radka Třeštíková (87 článků)

Podcast Outsider a Insider: Hrdličky na kolonádě, táta v sukni a první karlovarská kocovina

 
Karlovy Vary nejsou jenom o pozlátku, které je vidět na červeném koberci, má ale i své temné stránky. A to nemyslíme kocovinu, která celou sobotu trápila Karolínu, ale davy pobudů, kteří na festival jezdí se opíjet, dělat bordel a mnohdy jsou tak dotěrní, že si nezaslouží nic jiného než loket. A právě s jedním takovým se naše Kája v sobotu večer potkala. A ne, nebyl to Jordan Haj v sukni, na kterého zase narazil Karen před Puppem, kde stepoval s kabelkou zavěšenou na rameni. Pojďte si poslechnout další díl podcastu Outsider a Insider. 
03.07.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (182 článků)

Podcast Outsider a Insider: První rozchod, černé brýle a proč je v Praze větší zábava

 
Někoho to překvapilo, nás ne. Monika Bagárová přijela do Karlových Varů a oznámila, že s Makhmudem Muradovem už netvoří pár. To bylo asi všechno z toho zajímavého, co se v Karlových Varech v neděli stalo. Zato v Praze je zábava. Agáta se vrátila z dovolené a hned vyrazila s Jaromírem Soukupem na šlapadla. Nejen to jsme řešili v pátém dílu podcastu Outsider a Insider. 
04.07.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (977 článků)

Podcast Outsider a Insider: Mafián z wishe Mišík pod dohledem či pornstar v baru honorace

 
Karolína je už sice zpátky v Praze, náš podcast Outsider a Insider ale jede dál. A tentokrát s Veronikou Dočkalovou, která přijela do Varů až v úterý dopoledne, takže o všechnu tu pondělní parádu přišla. To by ale nebyl Karen, aby jí v našem pravidelném podcastu nepopsal, co se na karlovarské kolonádě odehrávalo. 
05.07.2022 14:20 |

podobné články

Podcast Outsider a Insider: Veronika na party s del Torem a Rushem a noční tah kolonádou

 
Některé večírky jsou novinářům přístupné, jiné zase ne. A jeden nepřístupný se konal ve středu večer v prostorách hotelu Thermal. Byla to velká jízda. Dostavily se totiž i hollywoodské hvězdy Geoffrey Rush a Benicio del Toro. Na místě byla i naše Veronika Dočkalová, která se o svém setkání s pány rozpovídala v podcastu Outsider a Insider. 
07.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (34 článků)

Podcast Outsider a Insider: Dojemný konec, zbytečné omluvy a tažení Korduly

 
A je konec. Po dlouhých deseti dnech jsme udělali definitivní tečku za 56. ročníkem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A byla to jízda. Za tu dobu jsme ušli desítky kilometrů, vyzpovídali nespočet lidí, téměř nespali, nejedli a natočili deset dílů podcastu Outsider a Insider.
10.07.2022 17:25 |

podobné články

Outsider a Insider: Bizár v Prostřenu, Kolečkova nečekaná veselka, řehtající se mluvčí a stěr Moniky Babišové

 
Po delší době jsme tu opět s podcastem eXtra.cz Outsider a Insider a jako tradičně jsme se zaměřili na nejzásadnější události nejen ze světa celebrit. Jedním z největších překvapení posledních dní bylo oznámení blížící se veselky nerozhodného scenáristy Petra Kolečka s herečkou Denisou Nesvačilovou, která dostala expartnera Anety Vignerové k oltáři doslova rychlostí blesku. Na paškál jsme si nemohli nevzít účastníky show Prostřeno!, skládající se z celebrit okresního formátu, a nešlo opomenout tiskovou mluvčí generála Petra Pavla, která dostála svému jménu Markéta Řeháková a místo svého prvního oficiálního proslovu se řehtala na celé kolo.
01.02.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (292 článků) , Aneta Vignerová (765 článků) , Petr Pavel (2235 článků) , Denisa Nesvačilová (174 článků) , Petra Nesvačilová (108 článků)

Outsider a Insider: Nemožné postavy seriálu Docent. Hysterický Vetchý, nesnesitelná Ramba a ňouma Trojan

 
Nový seriál Docent od režiséra Jiřího Stracha má hvězdné obsazení. V hlavních rolích se objevil coby postava geniálního akademika Ivan Trojan, jeho parťačkou je Tereza Ramba a nadřízeným není nikdo jiný než Ondřej Vetchý. I když si pořad diváky získal a těší se velké oblibě, my jsme se v našem podcastu Outsider a Insider rozhodli promluvit o tom, co nám na minisérii vadí. 
17.02.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (312 článků) , Ivan Trojan (366 článků) , Tereza Ramba (431 článků)

Outsider a Insider: Milostné eskapády Karlose Smolaře Vémoly a svatozář pro Lelu

 
MMA zápasník Karlos Vémola je v posledních dnech opět pod drobnohledem. Může za to náhoda v podobě videa na Twitchi, kde se objevil jako obyčejný kolemjdoucí. Má to ale háček. Společnost mu totiž nedělala jeho žena Lela Vémola, ale jiná vnadná blondýnka, která si říká Lara. V dnešním díle našeho pravidelného podcastu Outsider a Insider si posvítíme nejen na pověstného záletníka, ale i ženy, které matce jeho dvou malých dětí fušují do manželství.  
22.02.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (763 článků)

Outsider a Insider: Velká usmíření týdne, dcera narkomanky Katky jako hvězda TikToku a netradiční dárek pro Honzu Bendiga

 
Nový díl našeho pravidelného podcastu eXtra.cz Outsider a Insider bude opět plný pikantností ze světa českého showbyznysu. Tentokrát jsme si posvítili hned na několik témat. Neunikl nám přílet záletníka Karlose Vémoly z Thajska, usmíření malířky Lucie Gelemové se saxofonistou Felixem Slováčkem a žhavou novinkou je pro nás i dcera opiátové královny Katky Tereza Bradáčová.
03.03.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1537 článků) , Jan Bendig (348 článků) , Karlos Vémola (763 článků)

Outsider a Insider na Českých lvech: Tragická organizace, zraněný Kolečko a zázrak Marsell Bendig

 
Tak jako už tradičně i tento týden vám přinášíme v pravidelném podcastu eXtra.cz Outsider a Insider ty nejžhavější novinky ze světa celebrit a českého showbyznysu. Tentokrát jsme se zaměřili na jednu z největších událostí posledních dní, předávání cen akademie Český lev, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. 
08.03.2023 17:15 |

podobné články

Outsider a Insider: Velký rozchod Shopaholicadel a genderová vyváženost v Survivoru

 
Tak jako již tradičně, i tento týden jsme v podcastu eXtra.cz Outsider a Insider probrali nejzásadnější události posledního týdne. Tentokrát jsme se zaměřili na rozchod youtuberky Shopaholicadel, která dala kopačky svému snoubenci Davidovi, a také na pořádné harakiri v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko, kterou opustil realitní makléř Jiří Hanousek. 
14.03.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (133 článků) , David David (1630 článků)

Outsider & Insider: Pohled do zákulisí novinářské práce, která se u celebrit ne vždy setká s nadšením

 
Tentokrát to vezmeme z jiného úhlu pohledu. V dnešní epizodě pravidelného podcastu eXtra.cz Outsider & Insider se Karolína s Karenem zaměřili na častý novinářský problém, a tím jsou rozhovory. Disciplína, na kterou se připravujete, aby vás pak vytoužená slavná osobnost odmítla. 
24.03.2023 16:55 |

podobné články