Článek

Otřesný nález v pražských Stodůlkách: V igelitce leželo mrtvé tělo dítěte!

 
Děsivý nález otřásl sídlištěm Velká Ohrada v pražských Stodůlkách. V jednom z paneláků leželo mrtvé tělo miminka, které bylo zabalené v igelitové tašce. Novorozenci už bohužel nebylo možné pomoct. Na místě jsou kriminalisté, nařízená je i soudní pitva.
07.03.2018 17:05 |

podobné články

Podobné články

Ve Stodůlkách našli mrtvé dítě v igelitce: Na místo dorazil i šéf mordparty Josef Mareš

 
Hrůzný pohled se naskytl nálezcům, kteří v jednom z domů v pražských Stodůlkách objevili igelitovou tašku. Uvnitř bylo zabaleno tělíčko novorozence.
07.03.2018 15:45 |

podobné články

Z vraždy novorozence ve Stodůlkách obvinili 34letou ženu. Tělíčko našli svědci zabalené v igelitce

 
Novorozeného chlapečka, jehož tělíčko včera našli svědci v jednom z domů v pražských Stodůlkách, zavraždila čtyřiatřicetiletá žena, oznámili kriminalisté. Tu také zadrželi a obvinili z trestného činu vraždy. Zda se jedná o matku dítěte ani to, proč a jakým způsobem miminko zavraždila, zatím není jasné.
08.03.2018 13:30 |

podobné články

Děsivý nález na Lounsku: V popelnici leželo mrtvé novorozeně!

 
Hrůzný nález učinil v neděli ráno bezdomovec v ulici Kpt. Nálepky v Podbořanech na Lounsku. V popelnici mezi odpadem leželo mrtvé novorozeně! Podle policie se dítě narodilo živé a jeho matka jej zřejmě zavraždila!
08.12.2013 13:05 |

podobné články

Otřesný nález: Ve světlíku jednoho z domů v centru Prahy leželo tělo v rozkladu

 
Většinou zachraňují životy. Tentokrát však pražští hasiči museli vypomáhat u případu, ve kterém už dotyčnému nešlo pomoci. V ulici Hradební poblíž Revoluční třídy bylo totiž ve světlíku jednoho z činžovních domů nalezeno mrtvé tělo. Jak a proč se tam ocitlo, řeší nyní Policie ČR.
07.06.2018 19:20 |

podobné články

Otřesný nález v rozpadlém domě: Dva mrtví squateři!

 
Otřesný nález čekal na policisty, kteří byli přivoláni do rozpadlého domu v pražské ulici Na Hřebenkách. Nalezli v něm dva mrtvé squatery! Podle všeho se otrávili zplodinami.
08.02.2014 23:20 |

podobné články

V Brně objevili mrtvolku novorozeněte v igelitce

 
V Brně vyjížděla v neděli večer kriminálka k igelitce, ve které bylo zabalené mrtvé dítě.
08.06.2009 08:10 |

podobné články

Policie o smrti miminka, které našli v igelitce: Zabila ho matka (19)!

 
Nebohé miminko našli v dubnu na Havlíčkobrodsku mrtvé v igelitce poblíž rybníku Drátovec. Přitom ho mohl čekat krásný život, protože se narodilo zdravé. Bylo zavražděno, podle policie za ohavným činem stojí zrůdná matka (19)!
11.11.2013 17:36 |

podobné články

NOVÁ FAKTA: Smrtící balík podal neznámý muž v pražských Stodůlkách. Výbuch zabil manažera

 
Balík, který usmrtil provozního ředitele firmy na bazény na Berounsku, byl odeslán v pondělí z pošty v pražských Stodůlkách. Policie pátrá po totožnosti odesilatele.
16.01.2014 15:45 |

podobné články

Smrt v pražských Stodůlkách: Manželé leželi v bytě bez známek života. Policii zavolal jejich syn

 
V pátek dopoledne nalezli policisté v bytě v pražských Stodůlkách těla muže a ženy. Strážce zákona zalarmoval syn obětí - rodiče totiž nereagovali na zvonění a bouchání na dveře bytu. Zemřeli pravděpodobně bez cizího zavinění, příčinu smrti vyšetřuje policie.
17.11.2017 13:05 |

podobné články

Záhadná nehoda na Plzeňsku: V kolejišti leželo auto s mrtvou ženou, vlak se s ním nesrazil

 
Záhadnou nehodu šetří od pondělního odpoledne policisté na severním Plzeňsku. U Plas leželo v kolejišti zdemolované auto, uvnitř mrtvá žena. Vůz nejspíše projel polem a spadl ze srázu, vlak se s ním nesrazil. Na trati je výluka, je proto otázkou, jak dlouho vozidlo v kolejích leželo.
03.09.2018 16:05 |

podobné články

Otřesný nález v Šeberově: U rybníka ležel mrtvý pejsek! Někdo ho svázal, nacpal do batohu a zatěžkal kamenem?

 
Naprosto otřesný nález čekal na pražského strážníka, který ve středu dopoledne procházel Šeberovem. Na kraji rybníka Jordánek totiž objevili batoh, ze kterého vyčnívala srst. To, co nalezl uvnitř, ho šokovalo: v zavazadle totiž ležel svázaný mrtvý pes! Ten, kdo ho u rybníka pohodil, navíc nejspíš chtěl, aby se batoh nenašel - uvnitř byl také kámen.
24.10.2018 12:10 |

podobné články

Dítě leželo v kufru. Tisklo se k mrtvole jiného děcka! Tohle není horor, to je Německo!

 
Celé Německo ve čtvrtek šokoval otřesný nález! 19letý muž v Hannoveru našel v kufru jeho spolubydlící živou holčičku a kostru dítěte! Ihned zalarmoval policii.
30.09.2016 15:25 |

podobné články

Zavražděného muže našli u hřbitova ve Stodůlkách: Co se stalo, šetří mordparta

 
Poklidnou nedělní noc narušil pražkým kriminalistům nález mrtvého muže blízko hřbitova ve Stodůlkách. Toho někdo zavraždil a v odlehlejším místě zahrabal pod spadané listí. Policisté s vyšetřováním rychle postoupili a podařilo se jim zadržet podezřelého, který měl zabíjet.
14.05.2017 23:00 |

podobné články

Mrtvé novorozeně leželo v příkopu. Policie hledá matku

 
V příkopu u silnice leželo bezvládné tělo novorozence. Miminko se našlo v Dolní Rotavě na Karlovarsku.
02.06.2012 22:35 |

podobné články

Otřesný nález v igelitce: Pejsek měl omotanou hlavu lepenkou, udusil se! Tyrana vypátrali

 
Zrůdu, která nesmírně trýznivým způsobem usmrtila psa a pak ho v igelitové tašce pohodila v zámeckém parku v Boru na Tachovsku, dopadli policisté. Muž (53) zvířeti omotal izolační páskou tlamu a to se udusilo. Tyranovi hrozí až tříletý trest.
29.08.2018 16:10 |

podobné články

HROZIVÝ NÁLEZ: Tělíčko mrtvého dítěte našel důchodce v igelitce v potoku

 
Policisté našli v sobotu v korytě potoka v Novém Malíně na Šumpersku mrtvého novorozence. Jeho tělo bylo vloženo do igelitové tašky.
20.05.2013 10:55 |

podobné články

Další tragédie na kolejích: U Kolína našli mrtvou ženu. Jak dlouho tam ležela?

 
Otřesný nález se odehrál v úterý ráno u kolejí poblíž Kolína. Byla zde nalezena mrtvola ženy – není jisté, jak zemřela ani jak dlouho zde tělo leželo...
11.04.2017 09:50 |

podobné články

V potoce leželo mrtvé novorozeně: Matku (25) obvinili z vraždy, hrozí jí výjimečný trest!

 
Hrůzný nález učinil o víkendu muž z Nového Malína na Šumpersku. V korytě potoka, který protéká obcí, našel igelitovou tašku. Ukrývala mrtvé novorozeně. Matku, která zde dítě pohodila, však již policie vystopovala. A nyní jí hrozí výjimečný trest.
21.05.2013 15:10 |

podobné články

Hrůzný nález: Na ulici v Třinci leželo MRTVÉ DÍTĚ s pupeční šňůrou

 
Lidé našli v pondělí v Třinci na ulici mrtvé miminko. Podle nálezce matka ani neodstřihla pupeční šňůru. Na místo ihned zamířili policisté. Případ si převzala krajská kriminálka, ta nyní zjišťuje, zda někdo spáchal trestný čin.
04.03.2014 12:55 |

podobné články