Článek

Otřesné detaily vraždy Elišky (†1,5): Matka vražedkyně (17) přišla i o druhou dceru!

 
Svou pravou mámu zřejmě nikdy nepozná druhá dcera Terezy (17) z Vacenovic na Hodonínsku. Podle televize Prima ji totiž mladé matce hned po prázdninovém porodu okamžitě odebrala sociálka. Není se co divit, Tereza svou první dcerku Elišku zabila! Holčičce byl pouhý rok a půl a před smrtí prožívala muka...
14.09.2017 10:55 |

podobné články

Podobné články

Rodina zná zdrcující detaily vraždy Elišky (†13): Daniel chtěl spolužačku rozřezat a zahrabat

 
První Vánoce bez milované Elišky (†13), kterou v únoru zavraždil její kamarád Daniel B. (15), budou pro její blízké velmi bolestné. Vědí totiž už, jak Eliška umírala. Otřesné detaily, které se dozvěděli až nyní, je šokovaly.
13.12.2016 15:20 |

podobné články

Nevlastní otec Elišky promluvil na Facebooku: Vrahu, chytíme tě jako první!

 
Vrahovi devítileté Elišky, jejíž tělo našli včera odpoledne v lesíku nedaleko obce Ciboušov na Chomutovsku, přejí všichni to nejhorší. Stejně "jako matka Elišky":http://www.extra.cz/zoufala-matka-mrtve-elisky-spamuje-facebook-truchlivymi-statusy-prectete-si-je-v-galerii Alena K. na Facebooku zareagoval i její nevlastní otec Martin K.
11.09.2014 21:01 |

podobné články

Otřesné detaily vraždy Elišky (†13): Její spolužák Daniel chtěl ochutnávat její krev!

 
Mladý vrah Daniel B. (15) v únoru brutálně zavraždil svoji spolužačku Elišku (†13). Na veřejnost se až téměř po roce dostaly šokující detaily celé vraždy. Mladík chtěl dívku rozřezat a zahrabat! Navíc vraždil kvůli lásce.
13.12.2016 17:05 |

podobné články

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

 
Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. Kateřinu nejdřív surově zbil, zavraždil a její tělo zakopal v lese u Pardubic. O dva dny později ohlásil, že ji pohřešuje.
18.04.2014 12:15 |

podobné články

Matka vražedkyně Barbory: Za její nemoc může nešťastná láska

 
Matka Barbory Orlové (26), vražedkyně ze školy ve Žďáru nad Sázavou, se rozhodla promluvit. Svoji dceru považuje za ztracenou a ztrápenou duši. Svoji nemoc si prý neuvědomovala a chtěla zemřít. "Příčinu změny jejího chování jsem přičítala Barborčinu rozchodu s přítelem. Mohlo jí být okolo šestnácti let. Začala se uzavírat sama do sebe. Netušila jsem, co se s ní děje,“ přiznala zdrcená matka v exkluzivním rozhovoru.
16.10.2014 05:05 |

podobné články

Potvrzeno: Policie už má podezřelého z vraždy Elišky! Kdo je možným vrahem?

 
Po dvou dnech od nalezení "těla devítileté Elišky K.":http://www.extra.cz/nevlastni-otec-elisky-promluvil-na-facebooku-vrahu-chytime-te-jako-prvni v lesíku nedaleko obce Ciboušov na Chomutovsku už má policie podezřelého.
12.09.2014 09:16 |

podobné články

Otřesné detaily masakru rodiny na Ústecku: Vrah rodiče svázal, děti skončily v nemocnici

 
Tragédie, která se v noci na pondělí odehrála na Ústecku, je stále obklopena otazníky. Co přesně se v domě v chatové kolonii stalo, stále není jasné. Na místě byly nalezeny tři oběti, mezi nimi patrně i vrah. Tři děti zesnulých manželů byly na místě také - mladistvá dcera se měla stát obětí znásilnění. Děti nakonec skončily v nemocnici. Detaily otřesné události policie zatím tají.
09.01.2018 11:15 |

podobné články

Otřesné detaily ze záchrany týraných psů: Koňská jatka a metrové řetězy, ochráncům hrozí roky ve vězení

 
Před soudem v minulých dnech stanulo několik ochránců zvířat kvůli krádeži psů z farmy v Jankově. Ochránci ale věří, že psi byli týraní a oni je zachránili před dalším utrpením. Otřesné detaily z prostředí, ve kterém zvířata žila, popsala Lucie Němečková, jedna z obžalovaných.
02.06.2018 11:20 |

podobné články

Policie má podezřelého z vraždy Elišky! Kdo skončil v cele?

 
Policisté ve čtvrtek večer zatkli podezřelého z vraždy devítileté Elišky. Podle informací Blesku by mělo jít o jejího strýce - bratrance Eliščiny matky Aleny, což ostatně sama matka předpovídala už na svém profilu na sociální síti.
11.09.2014 22:20 |

podobné články

Policie má podezřelého z vraždy Elišky! Kdo skončil v cele?

 
Policisté ve čtvrtek večer zatkli podezřelého z vraždy devítileté Elišky. Podle informací Blesku by mělo jít o jejího strýce - bratrance Eliščiny matky Aleny, což ostatně sama matka předpovídala už na svém profilu na sociální síti.
12.09.2014 02:45 |

podobné články

Matka Elišky (†9) si datum vraždy nechá navěky vytetovat do kůže

 
Matka zavražděné Elišky Alena K. se rozhodla, že si nechá tragické datum vytetovat na ruku. Na zádech už má jména obou svých dětí
19.09.2014 12:30 |

podobné články

Matka obviněná ze smrti dcery Elišky (†1,5) je na svobodě: Pustili ji z léčebny!

 
Teprve sedmnáctiletá Tereza, matka malé Elišky, kterou policie obvinila z její vraždy, je znovu na svobodě.  Propustili ji z psychiatrické léčebny v Kroměříži a je zpátky doma.
19.12.2016 20:55 |

podobné články

Matka schizofrenické vražedkyně o dceři: Je to citlivá a příjemná holka!

 
Celý svět se jí zhroutil. Její jediná dcera, trpící schizofrenií, přišla do školy ve Žďáru nad Sázavou, vmísila se mezi děti a v šatně rozjela krvavé běsnění s nožem v ruce. To stálo život mladého studenta. Matka schizofrenní vražedkyně Barbary teď promluvila o svém trápení pro Blesk.cz.
15.10.2014 21:10 |

podobné články

Maminka zavražděné Elišky promluvila: Pořád doufám, že je to jen špatný vtip!

 
Maminka zavražděné Elišky z Teplic je samozřejmě z celé tragické události zoufalá. I přes svůj smutek poskytla TV Nova rozhovor, ve kterém odhaluje další smutné detaily děsivého činu. Podezřelého z vraždy, čtrnáctiletého Daniela, prý znala její dcera teprve týden. V současné době je paní Ivana na antidepresivech a pořád nechápe, jak se tak strašná událost mohla stát.
16.02.2016 21:01 |

podobné články

Matka Elišky (†15 měsíců) stane před soudem: Dceru měla zabít třesením

 
Náctiletá Tereza z Vacenovic na Hodonínsku se již brzy bude zpovídat ze smrti své dcery Elišky (†15 měsíců). Malá holčička zemřela za záhadných okolností loni v listopadu a mladá matka zprvu tvrdila, že na vině je očkování. Jenže pravda je mnohem hrůznější!
16.06.2017 20:15 |

podobné články

Rok od tragické smrti Elišky: Její maminka bojuje o syna

 
Přišla o dceru a nemůže vídat ani syna. Matka Elišky, kterou přesně před rokem zavraždil její strýc, proto s jeho otcem bojuje soudně. Současně se postupně snaží vrátit do života.
11.09.2015 10:01 |

podobné články

Matka zavražděné Elišky musela číst, čím dcera před smrtí prošla

 
Dva měsíce se snaží matka Elišky (9) smířit se smrtí své dcery, kterou znásilnil a zavraždil její strýc. Bolest ze ztráty se teď prohloubila ještě víc. Matka od policie obdržela dokumenty, ve kterých je brutální čin Romana Kalužíka podrobně popsaný.
24.11.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kalužík (12 článků)

Takhle vesele s vražednou zbraní pózovala žena, která ubodala tři muže. Sériová vražedkyně v době sociálních sítí!

 
Britka "Joanna Dennehy":http://www.extra.cz/tema/joanna-dennehy se přiznala, že je masová vražedkyně poté, co zabila tři muže. Už jsme "o tom psali":http://www.extra.cz/novodoba-cerna-vdova-mlada-britka-se-priznala-ze-je-masova-vrazedkyne-zabila-tri-muze-a-u-dvou-to-planovala, ale při vyšetřování byly zveřejněny nové fotografie, na kterých zábavně pózuje dokonce i s vražednou zbraní.
24.01.2014 11:00 |

podobné články

Tohle je vyjednavač, co zabránil vražedkyni ze Žďáru v dalším běsnění, teď dostal vyznamenání!

 
"Vražedkyně Barbora Orlová":http://www.extra.cz/vrazedkyne-ze-zdaru-uz-ma-tvar-a-vazebni-celu-v-noci-zjistila-jaky-flastr-ji-hrozi (26), která ve škole ve Žďáru nad Sázavou "ubodala studenta":http://www.extra.cz/tohle-je-statecny-kluk-ktereho-zabila-vrazedkyne-na-zdarske-skole-chtel-pomoci-kamaradce Petra (†16), mohla mít na svědomí další děti. V jejím řádění jí zabránil policista Petr Gruber, který dnes dostal od ministra vnitra Milana Chovance vyznamenání.
16.10.2014 19:51 |

podobné články