Článek

Otřesné detaily nálezu mrtvoly v Plzni: Neměla hlavu ani genitálie

 
Minulý čtvrtek byl v Berounce v Plzni nalezen mrtvý muž bez hlavy. Nyní vyplouvají na povrch další děsivé detaily nálezu. Muž měl mít podle zdrojů Deníku uříznutou hlavu i genitálie. Na těle měl pak celou řadu dalších zranění a zohavení způsobených nejspíš nožem.
17.01.2023 18:15 |

podobné články

Podobné články

Brutální vražda nadějného fotbalisty (†24): Usekli mu genitálie a téměř i hlavu

 
Hrůznou vraždu sportovce vyšetřuje brazilská policie. Brazilský fotbalista Daniel Correa (†24), který hrál záložníka za São Paulo, byl nalezen mrtvý. Jeho tělo našli kolemjdoucí. Podle policie mladého sportovce někdo zabil velmi násilným způsobem. Téměř přišel o hlavu a měl useknuté genitálie.
01.11.2018 11:05 |

podobné články

Žena utratila přes půl milionu za tetování: Pokryté má i genitálie, ale přestat nemíní!

 
Julia Nino (32) z Kalifornie si nechává tetovat celé tělo, celkem strávila v tetovacím křesle 234 hodin. Inkoustem má pokrytou hlavu, dlaně, chodidla i genitálie!
21.11.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Nino Nino (13 článků)

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

 
Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. Kateřinu nejdřív surově zbil, zavraždil a její tělo zakopal v lese u Pardubic. O dva dny později ohlásil, že ji pohřešuje.
18.04.2014 12:15 |

podobné články

Otřesné detaily masakru rodiny na Ústecku: Vrah rodiče svázal, děti skončily v nemocnici

 
Tragédie, která se v noci na pondělí odehrála na Ústecku, je stále obklopena otazníky. Co přesně se v domě v chatové kolonii stalo, stále není jasné. Na místě byly nalezeny tři oběti, mezi nimi patrně i vrah. Tři děti zesnulých manželů byly na místě také - mladistvá dcera se měla stát obětí znásilnění. Děti nakonec skončily v nemocnici. Detaily otřesné události policie zatím tají.
09.01.2018 11:15 |

podobné články

Otřesné detaily ze záchrany týraných psů: Koňská jatka a metrové řetězy, ochráncům hrozí roky ve vězení

 
Před soudem v minulých dnech stanulo několik ochránců zvířat kvůli krádeži psů z farmy v Jankově. Ochránci ale věří, že psi byli týraní a oni je zachránili před dalším utrpením. Otřesné detaily z prostředí, ve kterém zvířata žila, popsala Lucie Němečková, jedna z obžalovaných.
02.06.2018 11:20 |

podobné články

Šílená matka odřízla synovi genitálie

 
Na 99 let do vězení poslal texaský soud osmadvacetiletou matku, která zmrzačila vlastní dítě, když mu odřízla genitálie.
18.08.2009 07:30 |

podobné články

Příšerné! Matka uřízla synovi genitálie

 
Miminko spalo doma s rodiči, když jeho matku popadl amok, vzala nůž a uřízla synovi genitálie. Potom se to snažila svést na psa. Na chlapce se pořádá sbírka, píše britský Daily Mail.
19.06.2012 11:45 |

podobné články

Kuchař uvařil hostům své genitálie!

 
„Jsem Japonec a nabízím své genitálie (celý penis, varlata, šourek) jako jídlo za 100 tisíc jenů,“ napsal na svém twitterovém účtu Mao Sugiyama (23).
22.09.2012 05:10 |

podobné články

Na tohle byste do divadla nešli! Nejúchylnější umělecká performance je plná francouzských holí a náruživých vzdechů!

 
"Umění":http://www.extra.cz/tema/umeni nezná hranic. Můžete pověsit vycpanou kočku do středu nejrušnější ulice v Praze, opatlat se od hlavy až k patě medem a vyřvávat dokola heslo "Svatá matko Krista" nebo si nechat přibít hřebíkem "genitálie":http://www.extra.cz/tema/genitalie k dlažbě Rudého náměstí, přičemž váš záměr bude vždy po zásluze odměněn.
14.01.2014 20:25 |

podobné články

Dubléři seriálu Westworld museli souhlasit, že se jejich nahé genitálie budou vzájemně dotýkat

 
Televize HBO začala natáčet sci-fi seriál Westworld postavený na filmové předloze z roku 1973. V hlavních rolích sází na Anthonyho Hopkinse, Evan Rachel Woodovou a Eda Harrise. A slibuje fanouškům také hodně erotických scén. Ovšem ty nebudou točit přímo hlavní hrdinové, ale jejich dubléři. Ti prý museli podepsat smlouvu, v níž souhlasí, že se jejich nahé genitálie budou vzájemně dotýkat.
15.10.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Hopkins (94 článků) , Ed Harris (26 článků) , Rachel Anthony (1 článek)

Polovina žen neumí popsat své genitálie!

 
Ačkoli žijeme v době sexuálně velmi liberální, většina lidí o svých pohlavních orgánech ví málo přesných informací. Podle britské organizace zabývající se výzkumem a léčbou gynekologických typů rakoviny více než čtyři z deseti žen neumějí pospat své genitálie a nechápou rozdíl mezi vagínou a vulvou. A, světe, div se, on mezi tím rozdíl je.
06.09.2016 18:05 |

podobné články

Jennifer Lawrence: Mám strach, že mé genitálie skončí jako mokré houby

 
Herečka Jennifer Lawrence svěřila magazínu Vanity Fair, že se teď asi nejvíce bojí viru Zika. Spojuje se jí to totiž s jednou povídkou Kurta Vonneguta, v níž hrozila lidstvu podobná epidemie a lidé museli užívat lék, po němž byli neschopní mít sex a nemohli se rozmnožovat. Autor přirovnává genitálie svých postav k mokrým houbám a hollywoodská kráska má největší strach, že by se něco takového mohlo přihodit i jí.
29.11.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Vonnegut (7 článků) , Jennifer Lawrence (286 článků)

Muž vylil manželce kyselinu na genitálie: Odmítla s ním mít sex! Teď bojuje o život

 
Krutý manžel z Indie polil své ženě genitálie kyselinou, protože s ním odmítla mít sex. Žena nyní bojuje o život. Policie už se případem zabývá.
03.11.2017 13:55 |

podobné články

Adam má 90 % těla potetovaných: Nechal si odstranit genitálie, kazily umělecký dojem

 
Adam není člověk, kterého chcete potkat po setmění v opuštěném parku. 90 % jeho těla totiž pokrývá tetování - konkrétně hlavně černý inkoust, a to včetně rtů a očí. Jenže i to mu bylo málo. Teď si nechal odstranit genitálie, které prý kazily umělecký dojem z jeho těla.
22.07.2018 18:35 |

podobné články

Muže (22) našli v bezvědomí k tratolišti krve: Pes mu ukousl genitálie!

 
Muž ze Skotska přišel o své genitálie poté, co mu je ukousl jeho buldok. Se zraněním a velkou ztrátou krve byl v neděli převezen do nemocnice a uveden do umělého spánku.
12.10.2018 14:30 |

podobné články

Turistka chytla tygra za genitálie, aby si udělala co nejlepší selfie

 
Obrovský odpor vzbudily záběry turistky, která si v jedné z thajských zoo dělala selfie s krotkým tygrem. Ve snaze o co nejsenzačnější fotku totiž šelmu chytila za genitálie. Případ opět vyvolal debatu o thajských zoo, které nechávají turisty dotýkat se šelem. Ochránci zvířat tvrdí, že jsou zvířata pod sedativy.
05.09.2020 03:00 |

podobné články

Chlapec (2) bojuje o život: Dva vlčáci mu roztrhali genitálie a anální otvor!

 
Chlapeček Jegor z malého ukrajinského maloměsta Selydove slavil své teprve druhé narozeniny, když došlo k děsivému neštěstí. Zatímco jeho rodiče slavili v domě, on si hrál venku, kde ho napadli dva vlčáci – hlídací psi. Roztrhali mu genitálie, anální otvor a stehenní tepnu.
22.09.2020 20:10 |

podobné články

Nové trendy na sociálních sítích: Prsa Cardi B a genitálie v sójovce

 
Na sociálních sítích je možné všechno. Rapperka Cardi B nezahálí a doma pro své fanoušky natáčí sexy videa, při kterých jdou vidět nejenom její vnady, ale také hlava jejího dítěte, které je zvědavé, čím se jeho maminka živí. Kdyby vás ale omrzely prsa hudebnice, zkuste si namočit genitálie do sójovky. Prý její chuť ucítíte v ústech. Co dalšího přinesly sociální sítě? Sledujte nový díl pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.
03.12.2020 12:10 |

podobné články

Vytasila prsa i genitálie: Za erotické video na letišti hrozí modelce osmnáct let v base!

 
Hvězdě OnlyFans hrozí až osmnáct let za mřížemi. Modelka Siskaeee natočila erotické video přímo na letištním parkovišti v indonéské Jogdžakartě, kam je vidět z odletového terminálu. Nestydatá rajda vystavovala své bujné poprsí a genitálie!
07.12.2021 21:35 |

podobné články