Článek

Otevření zahrádek? Slavní kuchaři mají jasno. Rok na samotce byl šílený, říká Pohlreich

 
Výdejová okénka se změnila na "výčepní", odborníci a i restauratéři doporučují otevřít zahrádky. Dle odborníků se jedná o schůdnější řešení. Prezident Hospodářské komory Dlouhý: "Nevidím důvod, proč by si člověk, který je očkovaný nebo se ráno otestuje v práci, nemohl večer zajít na pivo." Zahrádky by se mohly otevřít kolem 17. května.
03.05.2021 15:30 |

podobné články

Podobné články

I Pohlreich má svou cenu, kečup vezme na milost za sumu se sedmi nulami

 
Nejznámější český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich přiznal v televizi Óčko, že od výrobců náhražek, proti nimž tak veřejně brojí, dostává nabídky, aby se postavil za jejich výrobek. Zatím je všechny odmítl, ale jak přiznal, nechal by se zviklat. Další články k tématu: Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku Pohlreich: Svíčkovou bych nejraději zakázal, časem umře stejně sama VIDEO: Nebojte se přijít o něco, co vás zabíjí, radí Pohlreich Za vaše kila navíc možná může Zdeněk Pohlreich nebo Jamie Oliver Nemusí to být za každou cenu drahé, kope Pohlreich za slušné jídlo VIDEO: Zářné hospodské zítřky nevidím, nejsou asi lidi, říká Pohlreich Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval
01.03.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (127 článků) , Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Byl tu někdo, s kým jsem chtěl žít, říká Pohlreich o druhé svatbě

 
Zdeněk Pohlreich se díky kulinářským pořadům stal fenoménem televizní obrazovky, z níž pravidelně promlouvá již více než čtyři roky. I proto spoustu lidí zajímalo, jak skončí jeho nová známost. Dlouholetou přítelkyni Zdeňku si nakonec vzal. "Já si myslím, že na tom papíru záleží," říká na kameru iDNES.cz. Další články k tématu: Míchaná vejce nesmí být suchá jak cesta, říká Pohlreich Na proslavená Pohlreichova líčka už nemusíte do Imperialu. Máme recept Slovo babička je dnes hlavně marketingový tahák, tvrdí Pohlreich Babica o výrocích Zdeňka Pohlreicha: Mám dost gastronomické inkvizice I Pohlreich má svou cenu, kečup vezme na milost za sumu se sedmi nulami Zdeněk Pohlreich v seriálu Simpsonovi namluvil šéfa pekelné kuchyně Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy
29.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy

 
Kuchař Zdeněk Pohlreich se loni v říjnu oženil s o patnáct let mladší přítelkyní Zdeňkou. Obřad byl ve Švýcarsku. Protože je ale oddával herec Ivan Vodochodský, sňatek nebyl platný. Podle deníku Blesk si pár proto svatbu zopakoval ještě jednou v Česku. Další články k tématu: Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku VIDEO: V kuchyni jsem nervóza stará, konstatuje Pohlreich v Chicagu Jan Kraus připraví svatební dort pro manžele Pohlreichovy Restaurační podnikání, to není žádnej mozkovej trust, říká Pohlreich Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval
05.01.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1146 článků) , Ivan Vodochodský (29 článků) , Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Šílený střelec je na samotce: Bomby z jeho bytu už policie odstranila

 
Sousedé šíleného střelce Jamese Holmese (24) si mohou oddychnout. Policie už totiž odstranila všechny výbušniny, které se nacházely u něj v bytě. První slyšení soudu bude v pondělí, do té doby si posedí na samotce.
22.07.2012 08:45 |

podobné články

Televizní kuchaři Jiří Babica a Zdeněk Pohlreich - Ta válka pokračuje!

 
Myslete si o nich, co chcete. Jisté ale je, že ti dva se nikdy rádi mít nebudou. Jiří Babica (48) a Zdeněk Pohlreich (52), dva kuchaři z televizních reality show si ani po roce nemohou přijít na jméno. A jak je příležitost, hned si do sebe rýpnou. Důkazem budiž poslední díl Ano, šéfe!, který v úterý odvysílala televize Prima.
19.11.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (159 článků) , Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Nejslavnější kuchaři Česka si zase vjeli do vlasů. A padaly pořádně drsné urážky

 
Dva nejslavnější čeští kuchaři z našich televizních obrazovek Zdeněk Pohlreich (54) a Jiří Babica (50) se nemají příliš v lásce. Není žádným tajemstvím, že Pohlreich Babicovo umění v kuchyni neuznává. Tentokrát se ale do svého soka pustil i Babica, který o něm řekl, že ničí českou kuchyni a umí akorát nadávat, uvedl deník Blesk.
02.03.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (159 článků) , Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Pohlreich vs. Babica: Koho milují čtenáři Blesk.cz?

 
Babica, nebo Pohlreich? Dva kuchaři, každý z naprosto jiného těsta. Lidový Babica miluje kečup a ‚zapejkání‘, nesmlouvavý Pohlreich jen čerstvé suroviny. Kdo vítězí u čtenářů Blesk.cz?
02.03.2010 05:17 |

podobné články

Takhle dožraný Pohlreich ještě nebyl. "Kdo to má žrát?" zuří a vyhodí jídlo do rybníka

 
Uznávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich  (54) už při svých výletech s pořadem Ano, šéfe! po českých a moravských restauracích viděl ledacos, ale aby se takhle dopálil, jako v rybí restauraci v Pardubicích, a vyhodil jídlo přímo od stolu, to se ještě nestalo. Podívejte se na video, ve kterém nepříčetný Pohlreich na pokraji infarktu nadává kuchaři s majitelem za jejich kulinářské zmetky!
20.10.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (563 článků)

To je překvápko! Kuchař Zdeněk Pohlreich se znovu tajně oženil

 
Zdá se, že kuchař Zdeněk Pohlreich  (54) , který se proslavil pěkně prořízlou vyřídilkou, je pěkný vykuk.  Teprve po třech měsících na povrch vyplavaly informace, že se známému televiznímu kuchaři podařilo před veřejností zcela ututlat druhou oficiální svatbu se svou dnes již manželkou Zdeňkou Pohlreichovou. Pohlreich nakonec kápl božskou a sám přiznal, že se musel oženit v Čechách ještě jednou.
05.01.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Po 43 letech na samotce ho pustili z vězení! Američan (69) seděl za vraždu dozorce

 
Po 43 letech ve vězení se v pátek na svobodu dostal Američan, který byl vězněm nejdéle pykajícím na samotce. Devětašedesátiletý Albert Woodfox byl propuštěn jako poslední z tria vězňů známých jako "angolská trojka", o jejichž osvobození dlouhodobě usilovali obhájci lidských práv. Informovala o tom americká média. Federální soud rozhodl o jeho propuštění už v červnu, prokuratura se však proti verdiktu odvolala a pravomocně propuštěn byl až nyní.
20.02.2016 18:35 |

podobné články

Terapeut: Někteří lidé mají příznaky jako vězni na samotce

 
U některých z lidí, kteří opravdu poctivě dodržují vyhlášenou karanténu, se začaly objevovat psychické příznaky, které by se daly přirovnat ke stavům lidí uvězněných na samotce. Řekl to Pavel Pařízek z platformy delamcomuzu.cz. Ta sdružuje téměř sedm stovek psychoterapeutů a krizových interventů zdarma pomáhajících lidem zasažených důsledky pandemie koronaviru.
26.04.2020 07:50 |

podobné články

Soud již v pátek: Mladić strávil noc na samotce!

 
Spravedlnost nepočká! První stání v kauze bývalého bosenskosrbského generála Ratka Mladiće (69) podezřelého z válečných zločinů se uskuteční už v pátek! Muž, který se posledních 16 let skrýval a byl na útěku, strávil první den v haagské věznici na samotce.
02.06.2011 08:20 |

podobné články

PROŠEL PEKLEM: Muž strávil 41 let zavřený na samotce, po osvobození hned zemřel

 
Američan Herman Wallace, který byl v úterý propuštěn po 41 letech strávených na samotce ve věznicích v americkém státě Louisiana, v pátek zemřel. Oznámil to podle BBC jeho advokát. Jednasedmdesátiletý muž trpěl rakovinou jater a už při propuštění jeho obhájce říkal, že mu zbývá jen několik týdnů života.
06.10.2013 07:15 |

podobné články

Zdeněk Pohlreich v seriálu Simpsonovi namluvil šéfa pekelné kuchyně

 
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich na chvíli vyměnil vařečku za mikrofon. Využil svou zkušenost s namlouváním komentářů k pořadu Ano, šéfe! a v novém dílu seriálu Simpsonovi nadaboval svého britského kolegu Gordona Ramsaye. Další články k tématu: Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval Testujeme novou Pohlreichovu kuchařku: nejdříve se raději naučte vařit
09.05.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Ramsay (81 článků) , Zdeněk Pohlreich (563 článků)

Naše kuchyně není jen kebab, říkají turečtí kuchaři. A boří stereotypy

 
Někteří turečtí kuchaři intenzivně pracují na vyvracení stereotypů vážících se k turecké kuchyni. Mnozí fajnšmekři ji totiž vidí jako příliš tučnou a těžkou, to však podle místních není tak docela pravda. V Turecku totiž dorostli kuchaři, kteří dávají klasice moderní aranžmá a propagují jídla, která dosud nebyla tak známá.
05.07.2017 20:00 |

podobné články

Zapomněli ho dva roky na samotce, teď vysoudil 421 miliónů

 
Muž z Nového Mexika v USA strávil téměř celé dva roky na samotce za řízení v opilosti, protože se na něj zkrátka zapomnělo. Jakmile se dostal ven, podal žalobu a vyhrál. Federální soud mu toto úterý přiřkl odškodněné za nehumánní zacházení ve výši 22 miliónů dolarů (421 000 000 korun).
28.01.2012 11:50 |

podobné články

Marie si v televizi stěžovala, že ji týrají, skončila na samotce

 
Marie si postěžovala na podmínky v Ústavu Permon pro děti a cizince v Hříměždicích na Příbramsku. Rodičům se dlouho neozvala, protože za svou stížnost skončila na samotce. Případ již řeší ukrajinská policie i ukrajinský konzulát v Česku.
29.04.2012 19:20 |

podobné články

Americký soud osvobodil muže po 40 letech na samotce

 
Americký soud osvobodil muže, který strávil 40 let na samotce za vraždu, kterou nespáchal. Jde o posledního odsouzeného v případu tzv. „Angolské trojky“, na který dlouhá léta upozorňovaly organizace hájící lidská práva. 
09.06.2015 12:26 |

podobné články

Tragédie v Havířově: Oslavoval otevření hospodských zahrádek… a upil se k smrti!

 
S takovým nadšením oslavoval v pondělí první den otevřených zahrádek u hospody Slovan v Havířově-Šumbarku místní muž (†57), až za to zaplatil nejvyšší cenu. Patrně se upil k smrti! Druhý den ráno totiž objevili u podniku jeho mrtvé tělo strážníci.
12.05.2020 12:45 |

podobné články