Článek

Otevírají další očkovací centra bez registrace, očkuje se v Brně, Ostravě i ve Zlíně

 
Očkovací centra proti covidu-19 bez předchozí registrace se dnes po Praze otevírají ve třech krajských městech i na dalších místech.
21.07.2021 12:40 |

podobné články

Podobné články

Očkovací centra bez registrace vznikají po celém Česku! Kde všude se nově otevírají?

 
V České republice se od středy otevírají další místa, v nichž zájemci obdrží vakcínu proti koronaviru bez předchozí registrace.  Kromě Prahy se bude očkovat také v Brně, Luhačovicích, Uherském Hradišti, Jaroměři nebo Zlíně.
21.07.2021 07:50 |

podobné články

Očkovací centra bez registrace už nejsou jen v Praze

 
Po třech očkovacích centrech v Praze se ve středu otevřou v Česku další místa, kde obdrží zájemci vakcínu proti covidu bez předchozí registrace. Očkovat se nově bude v Brně, Ostravě, Zlíně, Luhačovacích, Uherském Hradišti a Jaroměři.
21.07.2021 04:10 |

podobné články

Pro vakcínu bez registrace chodí hlavně mladí a senioři bez počítače

 
Očkovací centra bez registrace se rozjela na plné obrátky. Denně navyšují počty očkovaných o stovky. Do Prahy a Brna se sjíždějí lidé i z jiných krajů, kde se podobná centra od středy ale také postupně otevírají. Chodí party mladých, se skateboardem v ruce, ale i ti, kteří si chtějí uspíšit druhou dávku kvůli dovolené. Stejně tak starší lidé, kteří buď neuspěli u obvodního lékaře, nebo nemají počítač a nikdo jim nepomohl s registrací.
29.07.2021 11:15 |

podobné články

ON-LINE: Přibylo 302 nově nakažených

 
Za úterý přibylo v Česku 302 nových případů nákazy koronavirem. V Česku se ve středu otevírají další očkovací centra bez registrace: v Brně, Zlíně, Luhačovicích, Ostravě, Uherském Hradišti a Jaroměři. V USA připadá na indickou variantu delta už 83 procent případů nákazy koronavirem. Stoupá výrazně i počet obětí. Dění okolo pandemie sledujeme ve středu on-line.
21.07.2021 06:15 |

podobné články

Tady dostaneš tečku. Otevírají se další očkovací místa bez nutné registrace

 
Třetí místo, kam mohou dorazit zájemci o očkování proti covidu-19 bez předchozí registrace, se v pondělí otevřelo v obchodním centru na pražském Smíchově. Tento týden se podobné centrum otevře i v Brně a v Ostravě. Postupně by měla vzniknout ve všech krajských městech.
19.07.2021 09:55 |

podobné články

V Praze se otevřela dvě očkovací centra bez registrace

 
V Praze se dnes otevřou dvě očkovací centra, kam mohou lidé přijít pro vakcínu bez předchozí registrace - na Hlavním nádraží a v OC Chodov.
12.07.2021 10:55 |

podobné články

Další očkovací centra bez objednání se otevřou ve středu v OC v Ostravě a Brně

 
Ve středu se otevřou další očkovací centra pro očkování proti covidu-19, do kterých mohou lidé přijít bez objednání. Budou se nacházet v nákupních centrech Karolina v Ostravě a Olympia v Brně.
17.07.2021 06:30 |

podobné články

Očkovací centrum bez registrace otevřou i v brněnské Olympii a ostravské Karolině

 
Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně otevře ve středu v nákupním centru Olympia očkovací centrum proti nemoci covid-19 bez nutnosti registrace. V pátek to řekla mluvčí nemocnice Dana Lipovská. Premiér Andrej Babiš informoval, že očkování neregistrovaných bude probíhat i v nákupním centru Karolina v Ostravě.
16.07.2021 12:05 |

podobné články

I v Ostravě se očkuje bez registrace, lidé brali očkovací centrum útokem

 
V obchodním centru Forum v ostravské Nové Karolině se ve středu otevřelo očkovací místo proti koronaviru, kde není nutné se předem registrovat. Lidé ho od rána brali útokem. Nevadilo jim, že si na očkování musí počkat ve frontě.
21.07.2021 13:10 |

podobné články

FN Hradec Králové: Nové očkovací centrum bez nutnosti předchozí registrace

 
V Hradci Králové funguje od včerejšího odpoledne nové očkovací centrum, umožňující očkování zájemcům bez předchozí registrace. Centrum, které provozuje Fakultní nemocnice Hradec Králové, je umístěné v prvním patře Obchodního centra Atrium na Dukelské třídě a v provozu je v pracovních dnech od 13:00 do 18:00 hodin.
29.07.2021 08:30 |

podobné články

Centra bez nutné registrace či druhá dávka na jiném místě. Stát chystá změny v očkování

 
Stát chystá změny v očkování proti covidu-19. V pondělí se v Praze otevřou první dvě očkovací centra, která budou moci využít i kolemjdoucí bez registrace. V plánu je také umožnit zájemcům přehlásit se pružně na druhou dávku vakcíny do jiného centra, než kde jim byla podána ta první.
10.07.2021 13:15 |

podobné články

Na Zlínsku budou očkovací centra bez registrace.

 
Ve Zlínském kraji se budou moci lidé očkovat proti covidu-19 i bez registrace. Služba bude od středy k dispozici v PSG aréně ve Zlíně, zdravotním středisku v Luhačovicích na Zlínsku a také v Uherském Hradišti ve společnosti Medical Plus. V tiskové zprávě to dnes ČTK sdělila mluvčí hejtmanství Soňa Ličková.
19.07.2021 20:20 |

podobné články

V Praze otevřeli další očkovací centrum bez objednání: Cílem je pokrýt všechny kraje

 
Očkovací centra proti covidu, kde se očkuje bez objednání, by měla vzniknout ve všech krajských městech. K současným dvěma místům v Praze se v pondělí přidalo další: obchodní centrum Nový Smíchov.
19.07.2021 13:45 |

podobné články

Očkování na počkání nově v Brně: Dvě vakcíny na výběr. Očkovací kiosek bude i v Ostravě

 
Ve středu se otevřou další očkovací centra pro lidi bez objednání. Budou v nákupních centrech Karolina v Ostravě a Olympia v Brně, uvedl v pátek premiér Andrej Babiš (ANO).
16.07.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků)

O očkovací maraton ve Středočeském kraji je velký zájem: Vakcína i bez předchozí registrace

 
Možnost nechat se snadno očkovat proti covidu-19, a to třeba i bez předchozí registrace, nabízí speciální akce Noc očkování aneb Očkovací maraton, která dnes začala v některých středočeských očkovacích centrech. Cílem je přitáhnout k očkování i mladší ročníky. Pořadatelé zároveň chtějí akci zapsat do knihy rekordů jako nejdelší nonstop očkování. Podle koordinátorky očkování z Městce Králové Lucie Drobík Kolářové je zájem o maraton velký a termíny nočního a sobotního očkování jsou již zarezervované.
11.06.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (309 článků)

Očkování pro „kolemjdoucí“ bez registrace: V Praze vzniknou dvě místa, na Chodově a na „hlaváku“

 
Do dvou týdnů by měla vzniknout v obchodním centru Chodov a na hlavním nádraží v Praze očkovací místa pro očkování proti covidu-19, kam budou moci lidé přijít bez předchozí registrace. Cílem je očkování více zpřístupnit, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Pokud se taková očkovací místa osvědčí, mohla by se vytvořit i v dalších regionech.
02.07.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1492 článků) , Adam Vojtěch (1159 článků)

Do odlehlých koutů severní Moravy vyjedou očkovací týmy: Vakcína bez registrace i pro děti

 
Mobilní očkovací týmy nabídnou v úterý a ve středu zájemcům z odlehlých oblastí Moravskoslezského kraje očkování proti covidu-19. Očkování bude možné bez předchozí registrace. Pro vakcínu si budou moci v doprovodu zákonného zástupce přijít i děti od dvanácti let.
02.08.2021 15:35 |

podobné články

Velké změny v očkování: První centra bez registrace budou moci využívat kolemjdoucí

 
V pondělí 12. července se v Praze otevřou první dvě očkovací centra která budou moci využít i lidé bez registrace. V plánu je také lidem umožnit nechat se naočkovat druhou dávku na jiném místě než jim byla aplikována první. Premiér Andrej Babiš (66) v pondělí na Radě vlády pro zdravotní rizika navrhne zkrácení intervalu mezi první a druhou dávkou vakcíny od společností Pfizer/BioNTech na 21 dní, a to od čtvrtka 15. července u nově se registrujících. 
11.07.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22563 článků)

Další očkovací místo bez registrace bude v obchodním centru na pražském Smíchově

 
Očkovat proti covidu-19 i lidi, kteří se dopředu nezaregistrovali, by podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) mohla i některá běžná očkovací centra. Řekl to novinářům po středečním jednání sněmovních výborů pro zdravotnictví a školství. Podobná centra, jako nedávno otevřená v Praze na hlavním nádraží a v nákupním centru Chodov, by se podle něj mohla příští týden otevřít tři.
14.07.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1492 článků)