Článek

Otec Lohanové si otevře léčebnu pro alkoholiky a narkomany

 
Po čtrnácti dnech věznění strávila Lindsay Lohan třiadvacet dní v léčebně pro závislé na drogách. Do podobného sanatoria se přitom dostala poněkolikáté. A hrátky s drogami a alkoholem ji opakovaně přivedly k soudu a nakonec nasměrovaly až do vězení. Její otec Michael Lohan se případem své dcery inspiroval a chce podobným mladým dívkám pomáhat. V Kalifornii plánuje otevřít novou léčebnu pro závislé na omamných látkách. Zřejmě chce mít dceru pořád na očích.
06.09.2010 12:59 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků) , Michael Lindsay (10 článků)
Podobné články

Otec Lindsay Lohanové si otevře léčebnu pro alkoholiky a narkomany

 
Po čtrnácti dnech ve vězení strávila Lindsay Lohanová dalších třiadvacet dní v léčebně pro závislé na drogách. Do podobného sanatoria se přitom dostala poněkolikáté. Hrátky s drogami a alkoholem ji opakovaně přivedly k soudu a nakonec nasměrovaly až do vězení. Její otec Michael Lohan se případem své dcery inspiroval a chce podobným mladým dívkám pomáhat. V Kalifornii plánuje otevřít novou léčebnu pro závislé na omamných látkách. Zřejmě chce mít dceru pořád na očích.
30.08.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků) , Michael Lindsay (10 článků)

Otec Lindsay Lohan si otevře léčebnu pro alkoholiky a narkomany

 
Po čtrnácti dnech věznění strávila Lindsay Lohan třiadvacet dní v léčebně pro závislé na drogách. Do podobného sanatoria se přitom dostala poněkolikáté. A hrátky s drogami a alkoholem ji opakovaně přivedly k soudu a nakonec nasměrovaly až do vězení.
02.09.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Lindsay Lohanové se ztratil náhrdelník za 8 milionů

 
Trapas a velkou finanční ztrátu musí řešit časopis Elle. Při focení Lindsay Lohanové se ztratily šperky v hodnotě 250 tisíc liber.
27.06.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Lindsay Lohanové hrozí v USA vězení, nic si z toho však nedělá

 
Americká herečka Lindsay Lohanová se o víkendu vrátila z Francie do Los Angeles, kde měla minulý týden stanout před soudem. Zmeškala však letadlo z Francie, kde se účastnila filmového festivalu v Cannes. Tvrdila, že ztratila cestovní pas. Lohanové hrozí v USA trest vězení za to, že nedokončila protialkoholní vzdělávací kurzy. Ty jí nařídil soud za řízení pod vlivem alkoholu a držení drog, jehož se dopustila v roce 2007.
24.05.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Soudkyně Lohanové odstupuje od případu kvůli zaujatosti

 
Případ herečky Lindsay Lohanové, která kvůli problémům s alkoholem skončila ve vězení, má dohru. Na vlastní žádost z něj odstupuje soudkyně, která rozhodla o hereččině trestu. Podle prokurátora byla v případu zaujatá.
12.08.2010 15:04 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Narkoman Charlie Sheen chce radit alkoholičce Lindsay Lohanové

 
Charlie Sheen je pár dní v léčebně pro narkomany a už je z něj psychoterapeut. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa prý prozřela a chce pomáhat mladším kolegům. Respektivě kolegyni Lindsay Lohan , která měla opakovaně problémy s alkoholem a jednou kvůli porušení podmínky dokonce musela za mříže.
17.02.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků) , Charlie Sheen (459 článků)

Ben Affleck je opět v léčebně pro alkoholiky

 
V pondělí 20. srpna vyfotili paparazziové Bena Afflecka před jeho domem, jak si vyzvedává zásilku několika lahví whisky. Bohužel alkohol měl pro vlastní spotřebu a jen na několik hodin. Ve středu 22. srpna ho tak bývalá manželka Jennifer Garner namol opilého odvezla do léčebny pro alkoholiky.
24.08.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (230 článků) , Jennifer Garner (94 článků)

Dennis Rodman se vrátil z KLDR psychicky na dně. Ihned odešel do léčebny pro alkoholiky

 
Obhajoval Kim Čong-una a věznění Kennetha Baeho v Severní Koreji, pak do stalinistické země odcestoval, aby osobně slavil s tyranským diktátorem Kimem jeho narozeniny. Poté, co se za své chování bývalý basketbalista Dennis Rodman omluvil, nastoupil do léčebny pro alkoholiky. Jeho mluvčí potvrdil, že podivné chování způsobila těžká opilost a závislost na etanolu.
24.01.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Rodman (57 článků) , Kim (10 článků) , Kim Kim (1433 článků)

Z dětí jsem vychoval normální alkoholiky, chlubí se Bolek Polívka

 
Herec Boleslav Polívka má dohromady šest dětí se čtyřmi ženami. Sám sebe v Show Jana Krause nazval ambulantním otcem a pochlubil se tím, že z dětí vychoval normální alkoholiky. Další články k tématu: Evropská unie přispěla miliony na penzion a saunu Farmy Bolka Polívky Polívka dotáčí rychlofilm o přemnožených klaunech, premiéra je večer Pokračování Kurvahošigutntag začne Polívka točit napřesrok
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (298 článků) , Ryan Reynolds (169 článků) , Bolek Polívka (527 článků) , Jan Kraus (1026 článků) , Kellan Lutz (34 článků)

Jaromír Štětina vytasil další důvod, proč nepůjde na Hrad: Nemám rád alkoholiky a lháře

 
Europoslanec Jaromír Štětina už dříve na Facebooku uvedl, že pozvánku na Hrad na slavnostní večer při příležitosti státního svátku od Miloše Zemana vyhodí. Nejenže se mu nelíbí nepozvání dvou rektorů, důvodů má údajně více. „Jeden další je ten, že nemám rád alkoholiky a lháře,“ napsal doslova v diskuzi pod sdíleným článkem ParlamentníchListů.cz s názvem „Takto Miloš Zeman zesměšnil politika, který zítra odmítl přijít na Hrad“, a který si Štětina sdílel na svém facebookovém profilu.
28.10.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (293 článků) , Miloš Zeman (21472 článků)

Vévodkyně Kate poprvé bez manžela: Úžasně elegantní zavítala do baru pro bývalé alkoholiky a narkomany

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine  (30) se vydala na první oficiální cestu po Velké Británii bez manžela, prince Williama  (29) . Ten je od ní vzdálený téměř 13 tisíc kilometrů, jelikož si plní svou šestitýdenní vojenskou misi na Falklandách. Svátek zamilovaných si tak dvojice společně neužila. Catherine však v těchto dnech absolvuje návštěvu britských měst. V Liverpoolu se například zastavila mimo jiné i v nealkoholickém baru s názvem Brink Bar.
17.02.2012 11:05 |

podobné články

Češi nechtějí bydlet vedle narkomanů a alkoholiků, tvrdí průzkum

 
Za své sousedy Češi nechtějí narkomany a alkoholiky, vyplývá z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Určitý odstup k lidem jiné barvy pleti vyjádřilo 36 procent dotázaných. Třetina (33 procent) nechce bydlet vedle cizinců žijících v ČR. Ostatní skupiny obyvatel odmítají Češi ještě méně.
11.04.2016 17:50 |

podobné články

Češi nechtějí mít za sousedy narkomany, alkoholiky a kriminálníky

 
Češi se nejvíce straní lidí závislých na drogách a alkoholu, nebo těch, kteří mají či měli problémy se zákonem. Podle průzkumu CVVM by někoho takového nechtělo mít za souseda 86, respektive 78 či 74 procenta obyvatel.
11.04.2012 21:30 |

podobné články

Šéf centra pro narkomany se předávkoval kokainem!

 
Měl léčit narkomany z jejich závisloti. Místo toho kšeftoval s drogami a sám je bral. Nakonec na to doplatil. Šéf centra pro odvykání návykových látek v Bohumíně zemřel na následky předávkování heroinem a kokainem.
11.12.2009 16:50 |

podobné články

Doktorka dětských narkomanů: Drogy nejsou jediné riziko, děti ohrožuje žloutenka

 
Největší epidemie žloutenky za posledních 20 let zasáhla v červenci jižní Moravu. Rozšířili ji tam zejména narkomani a bezdomovci. Právě pro dětské narkomany představuje žloutenka velké nebezpečí. Blesk.cz to řekla hlavní pediatrička a hepatoložka jediného odvykacího centra pro dětské narkomany v Česku.
09.11.2016 05:45 |

podobné články

Chce to mít blízko? Lindsay Lohan plánuje otevřít vlastní léčebnu

 
Pobyty v luxusních léčebnách nejsou zrovna levnou záležitostí ani pro celebrity. Však taková Lindsay Lohan  (27) v nich pobývala už šestkrát, a tak se dá její poslední záměr celkem dobře chápat. Herečka z Protivných sprostých holek prý plánuje otevřít si vlastní léčebnu, a dokonce ji chce pojmenovat po sobě.
15.10.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Jak léčit narkomany? Bitím a lopatou přes hlavu

 
V srbském klášteře prosazují tvrdé praktitky v boji se závislostí na drogách. Narkomany léčí bitím a dokonce za svou metodou stojí.
23.05.2009 14:15 |

podobné články

Narkomany na severu Moravy kosí syntetická marihuana zvaná zombie droga: Smrt může být i v prášku!

 
Už i v podobě prášku, ze kterého lze připravit nebezpečný koktejl do žíly, se vyskytuje syntetická marihuana v ulicích Ostravy. Tato smrtící droga se zatím objevovala mezi narkomany v podobě kuřiva.
20.09.2018 12:07 |

podobné články

Lindsay Lohan by mohla brzy opustit protialkoholní léčebnu

 
Herečka Lindsay Lohan, která nedávno vyšla z vězení, kam ji poslal soud kvůli porušení předchozí podmínky, by měla vbrzku opustit i protialkoholní a protidrogovou léčebnu. Uvedla to dnes agentura Reut...
15.08.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)