Článek

Otazníky kolem Pomejeho: Přibral kvůli chlastu?

 
Mocný démon alkohol si u režiséra Jiřího Pomeje (53) vyžádal velkou daň. Díky své závislosti přišel o milovanou manželku a dceru. Nyní se rozhodl, že svůj život od základu změní a podle svých slov již nepije a snaží se dostat zpět do formy. Dokonce přibral pár kilo, otázkou však je, zda díky alkoholu, nebo zdravým způsobem.
18.05.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)
Podobné články

Odhalili další nelegální sklad: 320 litrů chlastu bez papírů! Etikety z Likérky Drak

 
Desítky mrtvých, stovky tisíc litrů zabaveného pančovaného chlastu. I přes takovou bilanci se objevují stále nové případy. Inspekce nyní objevila další sklad nelegálního chlastu. Na obalech 320 litrů lihovin bez papírů byly etikety Likérky Drak a Milan Kwaczek.
01.02.2013 21:10 |

podobné články

Rozvod Bartošová – Pomeje

 
Oznámený rozvod zpěvačky Ivety Bartošové (43) a producenta Jiřího Pomejeho (44) nabírá na obrátkách a špína už se nepřehazuje pomyslnými vidlemi, ale opravdu ve velkém. Podle Pomejeho třeba Bartošová o jejich vztahu a krizi s chutí informuje novináře, navíc Ivetě prý ve vztahu vadil někdo třetí – Pomejeho nejlepší kamarád a mecenáš Pavel Pásek!
29.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Iveta Bartošová (6723 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Pavel Pásek, mecenáš Pomejeho a Bartošové: Ti dva vydělají spoustu peněz!

 
Málokdo ví o zkrachovalém podnikateli Jiřím Pomejem (45) a Ivetě Bartošové (43) tolik, jako zámožný majitel pražského kasina Pavel Pásek (42). Když na konci roku Iveta Pomejeho vykopla ze svého domu, byl první, kdo mu pomohl. Zaplatil mu hotel a k tomu koupil dovolenou v Thajsku. Navíc Pomejemu s Bartošovou fi nancoval i jejich svatbu! Co teď Pavel Pásek říká tomu, že Bartošová vzala Pomejeho na milost? To prozradil slovenské televizi Joj...
24.01.2010 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Iveta Bartošová (6723 článků) , Pavel Pásek (56 článků) , Pavel Pásek (78 článků)

Smutný příběh pančovaného chlastu: Dcera zemřela, otec oslepl

 
Metylová aféra otřásla Českem především na podzim minulého roku. Zemřely desítky lidí, přes stovku jich skončilo v nemocnici. Lidé přišli o své blízké kvůli pančovanému chlastu, kvůli odpornému výdělku zvrácených „podnikatelů“. Jak to s tím alkoholem ale je? O čem se nemluví?
23.03.2013 07:10 |

podobné články

Travolta se žalem projí ke smrti

 
O Johna Travoltu (55) mají přátelé čím dál větší strach. A mají důvod. Hollywoodská hvězda se brzy podle všeho ují k smrti. Kolik přibral? Vše začalo smrtí jeho 16ti letého syna. „Začal nacházet útěchu v jídle. Jeho tělo ztrácí tvar, jeho přátelé a rodina se strachují, že se projí doslova ke smrti,“ prozradil americkému bulváru National Enquirer zdroj z blízkého okolí Johna Travolty. „Čím bude tlustší, tím víc bude trpět jeho srddce, plíce a klouby. Může umřít kvůli vysokému krevnímu tlaku. Vystaví se také riziku cukrovky a všem těm němocem, kterými obézní lidi trpí.“ Odhaduje se, že váží 113 kilo! „John by na svou výšku měl vážit kolem 87 kilo,“ dodává zdroj. „Ale vypadá to, že přibral přinejmenším 20 kilogramů.“ „Jeho váha se dramaticky hýbala už v předchozích letech. V roce 1978 vážil 75 kilo, a když dělal Primary Colors, měl 95. Váha se mu hýbala hlavně v mezidobí, kdy netočil filmy. Má za sebou spousty diet, to se pak podepíše na vašem zdraví.“ Zlozvyk s jídlem přidělává vrásky na čele už i Travoltově ženě, Kelly Preston. „Má o něj obavu, že přestal hledět na sebe. Snaží se ho dostat z žalu, jak jen může. Jenomže to se celé rodině daří jen velmi obtížně. Pořád ale ještě mají pro hodně co žít!“
10.08.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (315 článků) , Kelly Preston (37 článků)

Pražští záchranáři nominovali Pomejeho na ocenění za záchranu sebevraha

 
Moderátor rádia Frekvence 1 už dvakrát během svého pořadu zachránil sebevraha. Ačkoli se spekulovalo o pravosti obou záznamů, v druhém případě mu zásluhy přisuzují i pražští záchranáři, kteří ho nominovali na prestižní ocenění Zlatý záchranářský kříž. Další články k tématu: Pomejeho první noc v rádiu. Zabránil sebevraždě a plakal Nejoblíbenější moderátoři roku jsou Jiří Pomeje a Lucie Výborná Pomeje se setkal s bývalou manželkou u soudu, hrozí mu tři roky vězení Pomeje půjde kvůli filmu Andělská tvář znovu před soud Rozhlasák roku Jiří Pomeje: Kvůli rádiu mi v noci strádá přítelkyně
30.01.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Lucie Výborná (60 článků)

Ani prsa číslo šest nevěstě Pomejeho nepomohla: Obrovská hádka o peníze!

 
Byla to krásná veselka, jedli, pili a hodovali až do rána… ale vážně za své? Svatba producenta a herce Jiřího Pomejeho  (48) s jeho půvabnou těhotnou snoubenkou Andreou Šťastnou sice patřila k těm dobrodružnějším kvůli počasí , ale jinak ji moc nepříjemností nekazilo. Až na jednu věc. Podle exkluzivního zjištění Super.cz se jen krátce před samotným falešným obřadem konala bojová porada, při které Pomeje s kamarády řešil, kdo vlastně bude celé „mecheche“ platit. „Drsně se kvůli tomu pohádali!“ tvrdí náš zdroj. Ani mocný hrudník nevěsty případné sponzory neobměkčil.
02.06.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

Skamene kvůli chlastu ohrozil natáčení, museli povolat Sobotu

 
Dostal šanci v televizi, ale přesto dal přednost chlastu. Roman Skamene (57) měl být jedním z porotců nově natáčeného pořadu Česká 30 na Prima Family, ale jelikož den před natáčením nebyl ve způsobilém stavu, tak vedení raději povolalo jeho kamaráda, baviče Luďka Sobotu (68).
19.02.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (106 článků)

Otazníky kolem vztahu Jiřího Pomeje (50): Manželka je samá podlitina! Co se to u nich doma proboha děje?

 
Pomejeho žena je samá modřina a pokud se jí zeptáte, odkud je má, zarytě mlčí. Co se to u vás Jirko doma děje?
31.08.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

Idol teenagerů Zac Efron zmužněl, kvůli roli přibral osm kilo svaloviny

 
Čtyřiadvacetiletý herec Zac Efron na sobě musel pořádně zapracovat, aby mohl hrát válečného veterána ve snímku Lucky One. Kvůli roli přibral osm kilo a vyrýsoval svou postavu. Další články k tématu: Idol náctiletých slečen Zac Efron si zkusil dvakrát sedmnáct Jesica Alba zářila, nejvíce sexy je ale Zac Efron
15.04.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)

Jiří Pomeje se ostříhal: Ovace na lebkouna Pomejeho!

 
Manžel Ivety Bartošové, který státu dluží téměř šedesát milionů korun, se nechal kvůli natáčení filmu ostříhat dohola. Zbavil se dlouhé hřívy vlasů, na nichž si spoustu let zakládal. Tisk novou image Pomejeho označuje za šokující, ale Jirka, zdá se, na této změně vydělá. A tím nemyslím výši honoráře, ale popularity.
25.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Iveta Bartošová (6723 článků)

Prokletí Pomejeho lásek - Bartošová i Kuklová - Obě bojují! Iveta o život - Míša o majetek

 
05:00 – Producent Jiří Pomeje (44) svým ženám nedopřeje ani chvilku klidu. Až by se mohlo zdát, že je prokletím pro každou, která se s ním zaplete. Zatímco jeho současná manželka Iveta Bartošová (42) nedávno potratila a teď je ve vážném stavu hospitalizována na pražské soukromé klinice GHC, Pomejeho »bývalka« Michaela Kuklová (41) se stále soudí o majetek, který jí chtějí sebrat kvůli exmanželovým dluhům!
03.10.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Iveta Bartošová (6723 článků) , Michaela Kuklová (176 článků)

Proč odsoudili Pomejeho? Víme, kdo z něj udělal kriminálníka

 
Dosud bylo jeho jméno zahaleno tajemstvím, ale Super.cz vypátral, kvůli komu se vlastně Jiří Pomeje  (47) nepřímo dostal do spárů věřitelů, správců konkurzní podstaty a kdo vlastně částečně může i za to, že byl nyní pravomocně odsouzen za poškozování věřitele . Mužem, který Pomejemu před lety slíbil dvacet miliónů na film Andělská tvář a který jen tři dny před realizací snímku couvnul, což zapříčinilo Pomejeho strmý pád, je podnikatel František Vondráček.
09.11.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Jiří Vondráček (84 článků)

Okamžitý vyhazov! Prima se nakrkla na Pomejeho kvůli mafii a vymetla s ním dveře

 
Hráli si na milé ukončení spolupráce, ve finále se ale i veřejně rozcházejí ve zlém! Slova Jiřího Pomejeho  (48) , který novinářům řekl, že za jeho koncem ve VIP zprávách údajně stojí primácká ženská mafie (stejná slova prohlásil i pro Super.cz), rozlítila jeho dosavadní šéfovou Jitku Obzinovou tak, že už mu neumožní odmoderovat zbylá tři vysílání. Prý se chová sexisticky!
22.02.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

Nový trend v těhotenské módě? Manželka Jiřího Pomejeho se oblékla do květovaných šatů, ve kterých vypadala jako gejša

 
Krásná manželka Jiřího Pomejeho  (48) Andrea je v šestém měsíci těhotenství. Už samozřejmě nemůže kvůli zvětšujícímu se bříšku nosit žádné upnuté outfity.
26.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

Pomejeho poslední šance v boji s rakovinou: Nechá si vzít celý krk?! Jiří váhá…

 
Boj o záchranu života Jiřího Pomejeho (53) pokračuje! Poté, co se v nemocnici, kde je hospitalizovaný kvůli zápalu plic, začal dusit a museli mu proříznout krk, aby mohl dýchat, byl den v umělém spánku. Teď, když je opět při vědomí, musí podstoupit vyšetření, které má ukázat, jak dál postupovat v boji s jeho rakovinou hrtanu.
06.01.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

George Clooney: Fit zůstávám díky chlastu a drogám!

 
LOS ANGELES (Famous) – To, co může být pro průměrnou hollywoodskou hvězdičku úžasným tématem k rozhovoru, George Clooneyho otráví. A tak když se ho někdo začne ptát na to, jak to dělá, že vypadá tak skvěle v osmačtyřiceti, odpoví, že fit je díky chlastu a drogám. Na podobnou otázku britského Daily Mirror odpověděl, že ve svém věku je stále fit a zdravý „díky spoustě alkoholu a samozřejmě drogám“.
20.10.2009 20:10 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (753 článků)

Tohle je hlavní distributor smrtícího chlastu: Hrozí mu 10 let! Hlavní míchač stále ve vazbě

 
K soudu zamířila další výrazná postava z metanolové a lihové kauzy - Robert Sedlařík (39), obžalovaný z daňového úniku ve výši 12 milionů korun! Za distribuci smrtícího chlastu a daňové úniky mu hrozí až 10 let vězení. To hlavní míchač z kauzy, která otřásla Českem, zůstává dál ve vazbě - Robertu Fianovi (43) hrozí pro změnu až trest výjimečný.
20.11.2013 14:51 |

podobné články

Šlégr v politice přibral 15 kilo: Teď na sobě musí kvůli Králové makat!

 
Politická kariéra Jiřího Šlégra (42) skončila po třech letech. Jako poslanec zpohodlněl a pořádně přibral, což se pochopitelně moc nelíbí jeho sexy milence Lucii Králové (31).
23.06.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Lucie Králová (299 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)