Článek

Otázky Václava Moravce jsou nej, nej, nej? Tak tady ta čísla sledovanosti máte. ČT je jaksi zapomněla vydat

 
„Je mi ctí být za zenitem s nejsledovanějším a nejcitovanějším diskusním pořadem v zemi,“ napsal před časem moderátor Moravec na svůj facebook. Poznámku o tom, že stále točí stejné hosty, nechal bez komentáře, ale zato vše přetočil do modu boje proti normalizaci: „Povšimněme si prosím, že méně sledované či nesledované pořady a jejich předzenitost normalizátorkám a normalizátorům nevadí,“ upozornil čtenáře. Šlo o reakci na slova poslankyně Kořanové (ANO).
03.07.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (659 článků)
Podobné články

Otázky Václava Moravce jsou nej, nej, nej? Tak tady ty čísla sledovanosti máte. ČT je jaksi zapomněla vydat

 
„Je mi ctí být za zenitem s nejsledovanějším a nejcitovanějším diskusním pořadem v zemi,“ napsal před časem moderátor Moravec na svůj Facebook. Poznámku o tom, že stále točí stejné hosty, nechal bez komentáře, ale zato vše přetočil do modu boje proti normalizaci: „Povšimněme si prosím, že méně sledované či nesledované pořady a jejich předzenitost normalizátorkám a normalizátorům nevadí,“ upozornil čtenáře. Šlo o reakci na slova poslankyně Kořanové (ANO).
03.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (659 článků)

Partie s Milošem Zemanem na Primě trumfla Otázky Václava Moravce na ČT

 
Diskusní pořad Partie bývá v neděli tradičně ve stínu Otázek Václava Moravce. Tentokrát se ale Prima family podařilo získat jako exkluzívního hosta nového prezidenta Miloše Zemana a díky tomu porazila ve sledovanosti pořad České televize. Pro Partii je 567 tisíc diváků a podíl na sledovanosti přes 28 procent vůbec nejvyšším dosaženým číslem.
11.03.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26013 článků)

Vzniklo nové Sdružení pro měření sledovanosti

 
Minulý týden se uskutečnila ustavující valná hromada Sdružení pro měření sledovanosti (SPMS), na které se jeho zakládající členové – TV Nova, lídr trhu v televizní sledovanosti a jednička na trhu televizní reklamy, a mediální agentura Médea, největší mediální agentura v České republice, dohodly na vypsání výběrového řízení na realizátora měření sledovanosti televize metodou TV metrů (PEM).
18.06.2012 11:55 |

podobné články

ATO: Dvojí měření sledovanosti televizí by poškodilo mediální trh

 
Dvojí měření sledovanosti televizí, ke kterému se v Česku schyluje, by podle Asociace televizních organizací (ATO) poškodilo mediální trh. ČTK to dnes sdělila jednatelka asociace Vlasta Roškotová. Sdružení pro měření sledovanosti, jehož vznik v uplynulých dnech iniciovala televize Nova, vyhlásilo výběrové řízení na provozovatele elektronického měření sledovanosti televizního vysílání. Konkurenčním televizím se to nelíbí.
19.06.2012 19:20 |

podobné články

Vidloň od krav Babiš, provokatér Kalousek. Běda lidem, kteří tohle zvolili. Ještě jedno pokračování nezapomenutelné řeže u Moravce

 
Velký zájem vzbudily nedělní Otázky Václava Moravce. Což se i očekávalo, neb se v něm sešli u jednoho stolu dva nesmiřitelní rivalové. Ministr financí Andrej Babiš a jeho předchůdce Miroslav Kalousek. „Panoptikální Otázky Václava Moravce! Běda lidem, kteří dopustí, že ministrem financí jejich země je něco takového jako Babiš. Běda lidem, kteří dopustí, že něco takového jako Kalousek je prakticky lídrem opozice,“ okomentoval tento duel Petr Štěpánek (ODS), bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Smířlivější k Babišovi byl poslanec jeho hnutí a bývalý ředitel Českého rozhlasu v Pardubicích Martin Kolovratník. „Kalousek provokoval, Babiš měl fakta, jednoznačně u mě vyhrál. Je škoda, že se nechal vyprovokovat. Líbí se mi na něm, že to nakonec přiznal. Že i když se na duel chystal a školil, úplně ho nezvládl. Je to normální chlap. Chová se lidsky.“
05.10.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23198 článků) , Petr Štěpánek (864 článků) , Petr Štěpánek (864 článků) , Miroslav Kalousek (7420 článků) , Václav Český (590 článků) , Martin Štěpánek (141 článků) , Martin Štěpánek (137 článků)

Václave Moravče, vy budete mluvit o buranech? Politolog nabízí hvězdě opakování z občanské výchovy pro základní školu

 
VHLED MICHALA BOKA V rozhovoru Reflexu se Václav Moravec vymezil proti „pokleslé“ kritice ČT ze strany politiků i radních ČT. „Pan Moravec by si měl uvědomit, že sice může mít v televizi Otázky Václava Moravce, ale samotná televize není televizí Václava Moravce,” nabádá ho politolog. Od Rady ČT prý logicky není možno očekávat, že bude říkat: „Vašíku, ty Otázky se ti moc povedly.“ A zaměstnanci ČT by se měli výroků o Radě vyvarovat.
07.04.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (659 článků)

Perkausové na Primě zvoní hrana a hledá se náhrada. Kdo je černý kůň, kdo čeká na šanci? To nepochopíte!

 
Když se stala Eva Perkausová moderátorkou Top Star magazínu, tak se čekalo, že čísla sledovanosti vyletí nahoru. Nestalo se tak. Čísla rapidně spadla dolů. Eva je hezká, je milá, ale grafy sledovanosti hovoří proti ní. A tak je logické, že se mluví o tom, že bude vyměněna. Za koho?
12.03.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (563 článků)

Téměř 600 dílů a přes 3000 hostů. Otázky Václava Moravce se po 10 letech stěhují

 
Otázky Václava Moravce opouštějí po deseti letech virtuální studio. První vydání z vyhlídky televizního vysílače v Praze na Žižkově, která se stane v této sezoně sídlem hlavního diskusně-analytického pořadu České televize, se odehraje v neděli 30. srpna. Zpátky na Kavčí hory se Otázky vrátí po nutné modernizaci studia, odkud se poslední dekádu vysílaly.
25.08.2015 15:26 |

podobné články

Skončí Otázky Václava Moravce? Už si na to můžete vsadit

 
Bookmakeři sázkových kanceláří Tipsport a Chance vypsali kurzy na to, jestli Česká televize letos zruší diskusní pořad Otázky Václava Moravce a nahradí ho pravidelným pořadem moderovaným Světlanou Witowskou. Tato varianta nyní ovšem není příliš pravděpodobná, je na ni vypsán kurz 10:1. Fortuna na to, že ČT začne vysílat pořad Otázky Světlany Witowské, vypsala kurz 15:1.
26.01.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (350 článků)

Sledovanost Otázek Václava Moravce a Partie

 
Standardní výsledek sledovanosti pro Otázky Václava Moravce a nadprůměrné číslo pro Partii, to je výsledek zájmu televizních diváků o nedělní diskusní pořady vysílané Českou televizí a nyní už Prima Family.
09.01.2012 13:45 |

podobné články

Hádejte, kdo byl nejvíc u Václava Moravce. A kdo hned za ním. Je tu zásadní a důkladný rozbor pořadu ČT

 
Téměř 4 dny strávil u moderátora České televize Václava Moravce v jeho pořadu Otázky Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Na druhém místě skončil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Analýzu za třináct let fungování pořadu přinesla společnost Newton.
18.07.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9572 článků) , Miroslav Kalousek (7420 článků)

Štěpánek (ODS): Česká televize? Spíš Bakalova televize!

 
Ať si klidně někdo říká, že to jsou čísla jen za jeden měsíc. Ať si klidně někdo říká, že to jsou čísla jen z jednoho pořadu. Ať si klidně někdo říká, že ta čísla nejsou reprezentativní. Na podstatě věci to nic nemění. Ta čísla jsou prostě strašná! Jaká čísla? Osmnáct a deset.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

Šmucler: Covid případy do luxusních hotelů, vyjde to levněji. Česko nejhorší? Mám jiná čísla

 
ROZHOVOR „Snažím se dodat lidem naději, a kdybych mohl, tak bych to i zorganizoval. Tak se snažím pomáhat proti panice – ta zaplňuje nemocnice, spousta lidí je tam ze strachu. Strach oslabuje imunitu,“ vysvětluje Roman Šmucler, prezident České stomatologické komory. „Nemocnice je třeba zbavit lidí, kteří tam nepatří. Hlavně je třeba hlídat okresy. Praze při dobrém řízení nic nehrozí. Je třeba hlídat, aby někdo pomohl okresní nemocnici, pokud se začne plnit, tento stát je ale malý,“ doporučuje. „Německo mělo mnohem horší čísla na jaře, teď se tam čísla zvyšují. Slovensko mělo minulý týden nejhorší dynamiku epidemie v Evropě. V Česku vždy řešíme jen krátkodobá čísla a čísla, která vyvolávají pozornost,“ dodává.
22.10.2020 12:55 |

podobné články

Miroslav Forman: Čísla kolem Covid-19? Jen staré známé sčítání jablek s hruškami

 
Počty nakažených, počty nově nakažených, dokonce počty mrtvých. Hrozivá čísla, která již skoro půl roku straší globální společnost. Čísla, která zásadně (a především negativně) ovlivňují naše životy a svobody. Čísla, která zavírají hranice a která vyrábějí tzv. bezpečné, ale i zapovězené země. Čísla, která ohrozila globální ekonomiku a životní úroveň skoro celé světové populace. Jaká je ale realita?
18.08.2020 13:55 |

podobné články

Slušní lidé se mohou v klidu naobědvat. Telenovela u Moravce nebude

 
S velikonočními svátky odpadla politickým redaktorům už sedm dlouhých let trvající každonedělní povinnost zapnout si Otázky Václava Moravce. Ulevilo se zřejmě také premiérovi a Hradu. Slušní lidé se tak konečně mohou řádně naobědvat a nikdo nemusí sledovat "směšnou namyšlenost malého zakomplexovaného človíčka", tedy moderátora Václava Moravce.
23.04.2011 14:55 |

podobné články

Pořádný skok Moravce. Sledovanost mu zvedl Babiš

 
Razantní nárůst sledovanosti zaznamenal nedělní pořad České televize Otázky Václava Moravce. Během podzimu stagnovala pod půlmilionovou hranicí, nyní vylétla na šest set tisíc. Hostem byl miliardář Andrej Babiš, který diskusi dominoval. To Partii TV Prima nevyvedl ze šedi průměru ani ministr vnitra Jan Kubice
14.11.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23198 článků) , Jan Kubice (680 článků)

Nela Slováková si vyšla jen tak nalehko: Zapomněla podprsenku a kolemjdoucím ukázala své obří přednosti

 
Nela Slováková je pěkně divoká a vůbec se za to nestydí. Často lidi provokuje svými vyzývavými fotkami na sociálních sítích. Nyní si na vycházku vzala jen obyčejné tílko, pod nějž si jaksi zapomněla vzít podprsenku. Tohle je opravdu skvostný pohled.
27.07.2017 17:05 |

podobné články

Český humor diváky láká, Nova Cinema už přepisuje historii

 
Filmový kanál Nova Cinema si získává stále větší oblibu u diváků a díky tomu dosahuje mimořádných výkonů v podílu na sledovanosti. V sobotu 11. června 2011 se v prime time stala v cílové skupině D 15-54 po TV Nova druhou nejsledovanější komerční TV stanicí s podílem na sledovanosti 12,88 %. Společně s hlavním kanálem Nova tak dosáhly podílu na sledovanosti 47,69 % v D 15-54.
13.06.2011 16:40 |

podobné články

Co myslíte: Dívalo se víc lidí na prezidenta Zemana, nebo na Václava Moravce? Máme přesná čísla

 
Partie na TV Prima, nebo Otázky Václava Moravce České televize? Který diskusní pořad přilákal více diváků k televizním obrazovkám, zjišťovaly ParlamentníListy.cz.
07.03.2016 12:50 |

podobné články