Článek

Ostrá slova Yeni o Nikole ze Survivoru. Mikýř jí nemá co dávat, není to charita, říká rázně

 
Martin Mikyska alias Mikýř všechny přehrál a vyhrál třetí sérii reality show Survivor. Vítězství mu přála i bojovnice Yenifer Cao, která mu dala svůj hlas. Proč upřednostnila jeho před Nikolou? Na to a další otázky odpověděla v rozhovoru pro eXtra.
21.06.2024 06:10 |

podobné články

Podobné články

Mikýř už miliony ze Survivoru stihl rozfofrovat. Nikole by změnily život, on je utratil pro své zviditelnění

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyhrál letošní řadu Survivoru. Ve finále proti sobě měl Nikolu Kabátovou, která má za sebou smutný životní příběh a získat titul Survivoru pro ni znamenalo všechno. Kdyby Mikýř chtěl, mohl jí výhru přenechat. On se ale na poslední chvíli rozhodl jinak. Své důvody sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň prozradil, co udělal s peněžní výhrou 2,5 milionu korun.
19.06.2024 16:05 |

podobné články

Mikýř s Novotným odhalili, co vám kamery v Survivoru neukázaly. Hysterické výlevy, vzájemné hádky i snaha o sabotáž

 
Jediný rozhovor v životě Martina Mikysky odhalil zákulisí letošní série Survivoru víc, než by si tvůrci show mohli přát. Mikýř se totiž od začátku netajil, že si chce celou show ukrást sám pro sebe, a Ondřej Novotný mu v tom zdatně bránil. Tak vznikaly situace, které v historii Survivoru nemají obdoby, a Novotný se netají tím, že oblíbeného youtubera několik dní dokonce ze strategických důvodů ignoroval a tvářil se, že tam vůbec není. Dokonce mezi nimi došlo hned několikrát k rázné výměně názorů, jak prozradili na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz.
21.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Vítěz Survivoru Mikýř věnoval druhé Nikole půl milionu

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) si ze Survivoru odnesl kromě trofeje i výhru dva a půl milionu korun. Vítěz reality show překvapil programátorku Nikolu Kabátovou (31), kterou ve finále porazil. Youtuber se rozhodl věnovat jí 500 tisíc korun.
20.06.2024 11:10 |

podobné články

Tokající Yeni a Pirát v Survivoru: Exotická kráska a MMA zápasník k sobě mají podezřele blízko

 
Letošní série jedné z nejnáročnějších soutěží světa Survivor je zatím opravdu výživná a o nečekané zvraty v ní není nouze. Celebrity z kmene Titánů nelení a tvoří první aliance. Jedno spojení ale fanouškům na sociálních sítích nedá spát, influencerka Yeni Cao a MMA zápasník Pirát k sobě totiž mají až podezřele blízko. 
08.03.2024 05:10 |

podobné články

Kristina a Tomáš ze Survivoru okradli Yeni. Poté dělali mrtvé brouky a náramně se bavili

 
V kmeni Titánů je pořádné dusno. Dvojice Kristina a Tomáš v nejnovějším díle využili příležitosti a toho, že všichni ostatní se povalovali na pláži a prohledali batoh své soukmenovkyně Yenifer. Ukradli z něj bonbony a poté, co si Yeni všimla, že se v jejích věcech někdo hrabal, dělali oba mrtvé brouky a náramně se bavili. 
18.04.2024 08:45 |

podobné články

Ponižující konec nenáviděné Yeni v Survivoru. Ostatní se jí krutě vysmáli, nenechali na ní nit suchou

 
Se Survivorem se navždy rozloučila Yeni. Na ostrově strávila dlouhých 61 dní a probojovala se až do samotného sloučení. Postupem času se ovšem stala pro soukmenovce trnem v oku a nemohli ji vystát. Zbylí hráči ji považovali za největší lhářku v reality show. Jejímu vypadnutí předcházel nekompromisní výsměch ostatních. "Jsi nemocný člověk a špatný lhář," rozčiloval se Bandurko. 
21.05.2024 23:10 |

podobné články

Tady končí humor: Největší šok v novém Survivoru je Mikýř, ztuhne mu úsměv na rtech

 
Vypadá jako drobný chlapec, srandista, který kdyby se opřel o kolo, zlomí se v pase. Opak je ale pravdou. TV Nova zveřejnila všechny soutěžící nové řady Survivoru. Největším překvapením je internetový vtipálek Martin Mikyska alias Mikýř (30), jak oznámila v tiskové zprávě TV Nova.
13.02.2024 08:45 |

podobné články

Největší hádka v Survivoru: Mikýř osočil Tomáše, že okrádá děti, ten mohl puknout vzteky

 
Epická hádka napříč kmeny. Přesně k té došlo na druhé kmenové radě aktuální řady Survivoru. Vše začal všemi nenáviděný Jack Hamid, který se ostře pustil do Martina Prágra. Do sporu se vložil i Martin Mikyska alias Mikýř a Tomáš Rys se dočkal drsného výsměchu od Ornelly Koktové. 
06.03.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků) , Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Mikýř se začal v Survivoru vybarvovat. Drzý výsměch Titánům i zákeřná taktika, která přinese do hry šílenství

 
Mikýř rozjel svou hru v Survivoru na plné obrátky. V nejnovějším dílu se nejen vysmál svému bývalému kmeni Titánů, po kterých pokřikoval, ať už jim to spadne a konečně prohrají, ale rozhodl se, že využije veškeré prostředky k potopení soupeřů. Vyrobil si falešnou imunitu a chce přelstít ostatní hráče. Náramně se u toho baví.  
25.04.2024 05:10 |

podobné články

Epická hádka v Survivoru: Jsi monstrum! křičel na Jacka Mikýř. Bránil Nikolu, které při požáru zemřeli příbuzní

 
V Survivoru 2024 došlo k jedné z dosud největších hádek. Martin Mikyska alias Mikýř neudržel nervy na uzdě poté, co Jack řekl nemístný vtípek o ohni. Po boku známého youtubera tou dobou seděla Nikola, které při požáru tragicky zemřeli dva členové rodiny. 
30.04.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Mikýř začíná děsit i Novotného. Z vtipálka se v Survivoru stal zákeřný hráč, který vyhrožuje násilím

 
Martin Mikyska (30) alias Mikýř se na ostrově v Survivoru začíná projevovat v nečekaném a hlavně ne zrovna dobrém světle. Všiml si toho i moderátor Ondřej Novotný (46), který doslova uvádí, že se v komikovi a moderátorovi probudilo jeho zlé dvojče. 
07.05.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Pozadí největší zrady v Survivoru. Za vyhazov Kristiny může Tomáš, tvrdí Mikýř s Pirátem

 
Dění na opuštěném ostrově v Survivoru, nejnáročnější reality show na světě, se pořádně vyhrocuje. Youtuber Mikýř a MMA zápasník Pirát zapříčinili velký zvrat ve hře a postarali se o rozdělení dvojice Kristina Hrbková a Tomáš Rys. Podle nich na změně jejich plánu v hlasování, ke které došlo na poslední chvíli, nese právě bývalý fotbalista kvůli své zbytečné hysterii před kmenovkou.  
21.05.2024 21:50 |

podobné články

Mikýř v Survivoru podlehl emocím. Před kamerami propukl v pláč, odrovnal ho jediný telefonát

 
Poslední odvysílaná epizoda Survivoru rozhodně zanechala stopu jak v soutěžících, tak i v divácích u obrazovek. Došlo totiž na první telefonát z domova, který vyvolal bouřlivé emoce a slzy. Nejvíce plakal Martin Mikyska alias Mikýř, který tuto cenu ani nevyhrál. 
05.06.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř odhalil své vztahy s Jackem a Pirátem. Přiznal přetrvávající emoce, ale i překvapivé usmíření

 
Martin "Mikýř" Mikyska byl nejen nejsilnějším hráčem Survivoru, ale také patřil k těm nejkonfliktnějším. Diváci si určitě vybaví hned dvě hádky, do nichž se připletl. První byla s Jackem Hamidem, kde Martin hrozil, že ho chytí pod krkem. Druhá nastala ve sloučení poté, co mu vrazili kudlu do zad Samuel "Pirát" Krištofič a Martin Prágr. Jaké má vítěz Survivoru vztahy se zmíněnými rivaly po skončení reality show? O tom i o dalších věcech se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz.
20.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (100 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků) , Samuel Samuel (83 článků)

Survivor bez Ondřeje Novotného? Moderátor svou další účast zvažuje a přiznal trable s Mikýřem

 
Další řada Survivoru je za námi. Vítězem se zcela právem stal Mikýř, jenž si společně s titulem odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. S jeho triumfem je nad míru spokojen i moderátor Ondřej Novotný. "Když jsem se dozvěděl, že Mikýř půjde do Survivoru, tak jsem říkal hned, tohle je vítěz," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.06.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Nikola ze Survivoru promluvila o půlmilionovém daru od Mikýře. Díky němu si splní životní sen, bojí se ale reakce lidí

 
Mikýř ukázal, že má dobré srdce, a vytasil se s velkolepým gestem. Po výhře v Survivoru se rozhodl udělat radost Nikole a věnoval jí šek v hodnotě 500 000 Kč. Kabátové tak umožnil splnit si její celoživotní sen. Své plány odhalila finalistka nejdrsnější reality show v rozhovoru pro eXtra.cz. 
23.06.2024 05:10 |

podobné články

Nevím, co je brambora: Mikýř si vystřelil z vysmívaného hamburgra Forejta

 
Youtuber Mikýř (28) je známý tím, že si rád dělá z ostatních i ze sebe legraci. A tentokrát si na paškál vzal spolupráci šéfkuchaře Přemka Forejta (35) s fastfoodem McDonald’s. Mikýř se proto spojil s Bageterií Boulevard a vytvořil parodující video, v němž sám sebe nazývá Martinem Morejtem. Podobnost se jménem Přemka Forejta je samozřejmě čistě náhodná. 
20.08.2022 15:10 |

podobné články

Nejhorší je neustálá nuda, až chcete soutěž vzdát, říká vítěz Survivoru Mikýř

 
Jako satirik našel díru na trhu, když si začal dobírat internetové bizarní šarlatány, podivíny a manipulátory všeho druhu. Svými komediálními videokomentáři si zakrátko podmanil český YouTube. Teď Martin Mikyska alias Mikýř čerstvě zazářil ve staré dobré televizi: zvítězil v trosečnické reality show Survivor. „Na ostrově jsem ztrácel nadhled a sranda se dělala hůř,“ říká.
02.09.2015 14:06 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články