Článek

Ostrá přestřelka Černochové s Konečnou. Katko, nepijte tolik a nechovejte se jako tupá kráva, vmetla ministryně komunistce do tváře

 
Mezi političkami to vře. Stačil jen jeden post na sociálních sítích. Ostrá hádka se rozpoutala mezi europoslankyní Kateřinou Konečnou (KSČM) a ministryní obrany Janou Černochovou (ODS). 
25.04.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (525 článků) , Jana Černochová (987 článků)
Podobné články

Nepijte jako my, stojí v poselství sovětských budovatelů nalezeném na Sibiři

 
Za stále aktuální považují v sibiřském Barnaulu čerstvě nalezené poselství, které budoucím potomkům zanechali sovětští budovatelé ve zdech někdejší továrny na nábytek. „Potomci! Buďte bdělí - a nepijte tolik jako my!” praví se v rukou psaném vzkazu od čtveřice vojenských ženistů, zjevně trápených kocovinou při stavbě továrny v září 1969.
14.07.2015 09:31 |

podobné články

Zakazovat kritiku? Hm, vy budete asi velká demokratka... U Jany Černochové se strhla ostrá přestřelka

 
Nová koalice v Praze se usnesla, že vybuduje v Praze cyklomagistrálu. Starostka Prahy 2 Jana Černochová se za to vládě na „velkém" magistrátu vysmála. Nové vedení města se podle Černochové zřejmě rozhodlo nechat spadnout všechny pražské mosty a lávky, ale hlavně že bude existovat cyklomagistrála.
05.01.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků)

Titul Miss kráva ČR 2009 získala dojnice Karkulka

 
Návštěvníci Národní výstavy hospodářských zvířat v Brně včera za nejhezčí ze všech krav vybrali dojnici z 1. zemědělské a.s. Chorušice na Mělnicku.Kráva pojmenovaná jako Karkulka získala titul Miss kráva ČR pro rok 2009.
28.06.2009 17:20 |

podobné články

Pančovaný alkohol zabíjí v Česku! Policie: Tohle nepijte!

 
Pančovaný alkohol ohrožuje zdraví milovníků lihovin už po celé České republice! Další muž (65) oslepl a nyní bojuje o život. Tři lidé ze severní Moravy již po jeho vypití zemřeli. Policie varuje: Nepijte vodku a tuzemák od Likérky Drak.
10.09.2012 15:05 |

podobné články

Rajchl o armádních nákupech Černochové: Dítěti kreditka do ruky nepatří

 
Pod vedením ministryně obrany Jany Černochové (ODS) proběhl nákup 246 švédských bojových vozidel pěchoty CV90. Česká republika za ně zaplatí 59,7 miliardy korun, což na tiskové konferenci oznámil premiér Petr Fiala (ODS). Černochová předpokládá, že první vozidla do Česka dorazí v roce 2026. Armáda původně poptávala pouze 210 kusů a možnost opce dalších 36 v budoucnu. Nakonec bylo pořízeno rovnou 246 vozidel. Předseda hnutí PRO Jindřich Rajchl počínání Černochové přirovnává k rozmazlenému dítěti s kreditkou v hračkářství. Kreditku by jí vzal.
29.05.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků) , Jana Černochová (987 článků)

Slavná kráva, která napadla policistu: Už z ní není agresorka!

 
V televizi nebo na internetu to viděl snad každý: Rozzuřená kráva se rozbíhá proti policistovi a ten, s klackem v ruce, se zachraňuje útěkem. Kráva pak probodne čelní sklo auta, zdemoluje část karoserie a utrhne zpětné zrcátko. Na dobytče slušný výkon.
10.02.2015 05:50 |

podobné články

Narodila se vzácná rudá kráva. Bible slibuje nového Mesiáše i příchod apokalypsy

 
Vážné obavy z konce světa zachvátily věřící v Izraeli. Tamní Chrámový institut oznámil, že poprvé za 2000 let se v zemi narodila vzácná rudá kráva, jejíž narození podle Bible předznamenává blízký příchod apokalypsy. Lidé v celém Izraeli jsou vyděšeni a čekají, jak dopadne podrobná prohlídka zvířete. Kráva totiž musí splňovat několik rysů, které se ukážou až časem. Informuje o tom server news.com.au.
11.09.2018 21:10 |

podobné články

Kráva strkala hlavu, kam neměla. Dopadlo to příšerně

 
Tahle kráva zřejmě byla moc zvědavá a strkala hlavu, kam neměla. Jinak si snad tohle video ani nelze vysvětlit. Na něm se po louce rozeběhne stádo dobytka, za nímž se opožděně přižene kráva s barelem na hlavě, který se marně snaží setřást.
29.10.2018 10:20 |

podobné články

Ajajaj. O Černochové kolují zlé věci. Šušká se, co dělá s mužstvem

 
Náčelník generálního štábu Armády ČR Karel Řehka se měl ve čtvrtek minulého týdne sejít premiérem Petrem Fialou (ODS) a předat mu svou rezignaci. Informovaly o tom Novinky na základě informací získaných z několika zdrojů. Za vším má podle všeho stát dlouhodobý vyhrocený spor Řehky a ministryně obrany Jany Černochové (ODS). Nejde však o ojedinělý případ. Podle zdrojů webu Expres ministryně dělala velké dusno i šéfovi Vojenské policie, když neustála jeho milenecký vztah. Podle reakcí na internetu z toho ministryně vyšla jako zhrzená ženská, která nutně potřebuje chlapa.
20.05.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků) , Jana Černochová (987 článků) , Karel Fiala (276 článků) , Karel Fiala (168 článků)

Štěpánek o Černochové: Je to fanatička

 
Rozruch kolem slov české ministryně obrany Jany Černochové, která po sobotním atentátu vyjádřila nelítost nad úmrtím Darji Duginové, dcery prokremelského ideologa Alexandra Dugina, nebere konce. Ruský velvyslanec při OSN Vasilij Něbenzja kvůli těmto výrokům obvinil českou ministryni z podpory terorismu. Česká opozice pak dokonce volá po tom, aby Jana Černochová opustila kabinet Petra Fialy. A padají přitom hodně ostrá slova.
24.08.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků) , Jana Černochová (987 článků) , Jan Fiala (515 článků) , Jan Fiala (515 článků)

„Vy budete cvičit ty ukrajinské vojáky?“ Železný chtěl grilovat Černochovou za přeřek. Je z toho mela

 
Velkou pozornost nabírá přeřeknutí ministryně obrany Jany Černochové (ODS) ve čtvrtečním vysílání Událostí, komentářů na ČT24, při němž politička řekla, že bude s dalšími svými kolegy z Poslanecké sněmovny a ze Senátu „cvičit až 4 tisíce ukrajinských vojáků“. „Promiňte. Vy je budete cvičit?“ využil jejího přeřeknutí moderátor Jakub Železný. Následná ostrá reakce Černochové ho zmrazila. „Omluva. Omluva,“ opakoval raději.
10.02.2023 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků) , Jakub Železný (230 článků)

Aktivistická a válkychtivá ministryně... Klause nepřekvapí už nic, co Černochová provede

 
Reakce ministryně obrany Jany Černochové (ODS) na výroky moderního pětibojaře a olympijského vítěze Davida Svobody bývalého prezidenta Václava Klause nepřekvapila. „Co od paní Černochové jest, to od ďábla jest,“ komentoval věc v rozhovoru pro XTV.cz s tím, že trestání sportovce od „aktivistické a válkychtivé“ ministryně obrany ho nikterak neudivilo. K tomu, že budeme protistátní vtipy v hospodách šeptat, se podle exprezidenta neschyluje. Už se tak totiž dávno děje. „Zase u nás bují malost a přikrčení se,“ míní Klaus.
01.04.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků) , David Svoboda (273 článků) , Jana Černochová (987 článků) , Václav Svoboda (305 článků)

Tupá blondýna se ptá Schwarzenberga na Kalouska: Nakopal bych ho do zadku!

 
Tupá blondýna Nicky Tučková natočila další video. Kariéru zpěvačky pověsila na hřebík. Do světa tentokrát zkouší prorazit  trochu jinak - jako moderátorka! První se do jejích spárů dostal Karel Schwarzenberg. Z krátkého rozhovoru vyplynulo, že by kníže nejradši nakopal Miroslava Kalouska do zadku. Poslechněte si ho v anglickém znění bez titulků.
11.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Miroslav Kalousek (7856 článků)

Ostrá výměna: Renč je "debil!" Samková je "cikánská kráva!"

 
Advokátka Klára Samková na sociální síti uveřejnila dotaz časopisu Pestrý svět. Ten ji žádá o reakci na údajná slova režiséra Filipa Renče, který na její adresu měl naznačit, že je to „cikánská kráva“. Sama Samková ho již předtím označila za „debila“, který v seriálu Sanitka 2 zkresluje romskou otázku.
06.11.2013 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (648 článků)

Ostrá výměna: Renč je "debil"! A Samková "cikánská kráva"!

 
Advokátka Klára Samková na sociální síti uveřejnila dotaz časopisu Pestrý svět. Ten ji žádá o reakci na údajná slova režiséra Filipa Renče, který na její adresu měl naznačit, že je to „cikánská kráva“. Sama Samková ho již předtím označila za „debila“, který v seriálu Sanitka 2 zkresluje romskou otázku.
06.11.2013 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (648 článků)

Tupá blondýna: Chce zachránit Nečase! Podívejte se jak

 
VIDEO: Už nechce "ryč boje", jak zpívala ve svém videu, které se stalo hitem internetu. "Tupá" blondýna Nicky Tučková natočila nový kousek. Ale tentokrát nezpívá, ale agituje. Chce pomoci Petru Nečasovu, protože jeho "láska skončila" a jeho údajná milenka Jana Nagyová je ve vězení..
21.06.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1741 článků) , Jana Nagyová (1734 článků) , Petr Nečas (9422 článků)

Nástup k Černochové, odevzdat mobily a pak... Poslanec nastínil, co se dělo na schůzce o nákupu F-35

 
Dražší nákup, provoz, nutné vybudování infrastruktury, budov a zázemí. Důvody, proč by Česká republika neměla nakupovat nadzvukové stíhačky F-35 od Spojených států amerických, sype poslanec a místopředseda výboru pro obranu Pavel Růžička (ANO) jako z rukávu. Sám se zúčastnil schůzky pod vedením ministryně obrany Jany Černochové (ODS), kterou označil za amatérské fiasko. Neseděla data, údaje byly zastaralé a nikdo nevysvětlil, kdo zaplatí stovky tisíc amerických dolarů, které by si vyžádaly další nutné změny. Podle něj se ministryně chová jako „vládkyně planety“.
21.07.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků)

Výzva: „Podejte demisi. Selhala jste jako člověk i politik.“ Aféra Černochové nabírá na obrátkách

 
Jak jsme již informovali, advokát a předseda politické strany PRO Jindřich Rajchl hrubě nesouhlasí s tím, co ministryně Jana Černochová vypustila po zprávě o úmrtí Darji Duginové, tedy že její smrti jí není líto. Proto nyní podává veřejnou výzvu k podání demise Jany Černochové na post ministryně obrany ČR. Argumentuje tím, že Černochová dle něho spáchala trestný čin podpory a propagace terorismu, kterého se prý dopustili i další. Pokud by to nestačilo, je dle Rajchla Černochová vina i schvalováním trestného činu, uvádí o Duginové i jejím otci hoaxy a smyšlenky, propaguje zvrácené principy a „selhala jako politik i člověk“. „Proto Vás vyzývám – ODSTUPTE ze své funkce a podejte demisi. Je to to nejmenší, co můžete po Vašem fiasku pro tuto zemi udělat,“ žádá Rajchl ve veřejné výzvě, kterou ParlamentníListy.cz otiskují v plném znění.
23.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků)

Vláda musí podle Černochové nastolit racionalitu po „mejdanu” minulých kabinetů

 
Po „mejdanu“ socialistických a populistických vlád musí podle ministryně obrany Jany Černochové (ODS) vláda pětikoalice Spolu s Piráty a STAN opět nastolit odpovědnost, kompetentnost, racionální přístup, reformy, a postavit zemi na nohy. Uvedla to dnes na kongresu ODS, na kterém vedení občanských demokratů obhajuje mandáty. Nepochybuje o tom, že to vláda zvládne, a to i za nelehkých podmínek daných válečným konfliktem na Ukrajině. Připomenula poslední týdny, kdy jako ministryně obrany řídí změny v armádě a jejím rozpočtu. Podle svých slov nastoupila na resort, který osm let spal, a ona se ho nyní snaží probudit s tím, že v den útoku Ruska na Ukrajinu 24. února přišlo „probuzení tvrdé“.
08.04.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků)