Článek

Ostatky hledané turistky Esther (†37) našel její přítel: Vedle těla leželo i vybavení

 
Po usilovném pátrání nalezl nešťastný přítel Esther Dingleyové (†37) i její tělo. Objevil ho nedaleko místa, kde pátrací četa v červenci našla Estheřinu lebku. Hned vedle těla leželo její vybavení, které si na sólo túru vzala.
14.08.2021 08:15 |

podobné články

Podobné články

Esther (†5) zabila španělská chřipka. Její sestru Selmu (†96) po století koronavirus

 
Před více než stoletím řádila ve světě pandemie španělské chřipky, která zabila více než 50 milionů lidí, jednou z jejích obětí byla i Esther Hoeffnerová (†5). O 102 let později jiná smrtící nákaza - koronavirus - zabila i její mladší sestru Selmu Ryanovou (†96), která se narodila 6 let po smrti Esther. Smutné na tom je, že sestry, které spojuje stejný osud, se nikdy nesetkaly, uvedl deník Daily Mail.
02.05.2020 11:20 |

podobné články

Esther se zamilovala do tajemného muže: Z jejího nápadníka se vyklubal princ!

 
Esther se na instagramu seznámila s mladíkem Theem a ten jí nedal spát. Ačkoli si s ní denně psal a choval se k ní mile, na schůzku nebo videohovor nikdy nepřistoupil. Zoufalá Esther se ale brzy dozvěděla pravý důvod, proč je muž odtažitý.
21.08.2021 18:55 |

podobné články

Jak zlepšit držení těla

 
Špatné držení těla je problém, který se dotýká stále většího počtu lidí. Může za to především stále se rozmáhající trend sedavého zaměstnání, ale stejně tak i čas, který trávíme u televize nebo počítače. Kdekdo by si možná mohl myslet, že vadné držení těla je problém pouze estetický, ale není to pravda. Máte-li špatné držení těla, pak tím ovlivňujete nejen to, jak vypadáte, ale především si zaděláváte na celou řadu zdravotních obtíží. Zlepšit si držení svého těla přitom není vůbec složité. Nejlepší na tom je, že je to všechno tak jednoduché, ale výsledky jsou fenomenální. V dnešním článku vám poradíme, jak na to. Jak zlepšit držení těla Pokud si nedáte záležet na správném držení těla, zaděláte si na nepříjemné zdravotní problémy. Patří mezi ně především bolesti zad, bolesti hlavy nebo krční páteře. Měli byste se snažit držet tělo ve správné poloze za jakékoli situace, tedy nejen při chůzi, ale i při sezení u stolu, při práci na počítači nebo jízdě v autě. Na následujícím videu se můžete podívat, jak zlepšit držení vašeho těla. Uvidíte, že na tom vůbec nic není. Zpočátku můžete pociťovat mírné nepohodlí, případně tah v oblasti zad. Nebojte se, tyto pocity brzy odezní. Čím rychleji se naučíte držet své tělo ve správné poloze, tím rychleji vám to přijde přirozené a tyhle pocity zmizí. Na videu se dozvíte, jak zlepšit držení svého těla v několika pozicích. Rozhodně nepodceňujte pozici, ve které stojíte nebo sedíte. Příspěvek Jak zlepšit držení těla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Turista našel v horách kosti: Patří nezvěstné horolezkyni Esther?!

 
Španělským policistům se nedaří vypátrat nezvěstnou Angličanku Esther Dingleyovou. Mladá žena se vydala sama do Pyrenejí a už se nevrátila. Náhodný turista teď našel v místě zmizení podivné kosti. Policisté se chystají provést jejich analýzu. Patří pohřešované nešťastnici?
24.07.2021 20:45 |

podobné články

Lebka nalezená v Pyrenejích patří pohřešované Esther (†37): Byla zavražděna?!

 
Španělským policistům se dlouho nedařilo vypátrat pohřešovanou horolezkyni Esther Dingleyovou z Británie. Mladá žena se sama vypravila do Pyrenejí, ale už se nevrátila. Když náhodný turista našel po čase v horách lidskou lebku, nastal zlom. Policistům se podařilo potvrdit, že pozůstatky patří mladé Angličance. Co stálo za její smrtí?
03.08.2021 14:30 |

podobné články

Hvězda z Dreamgirls zemřela na infarkt: Esther Scott stála po boku Beyoncé

 
Americká hvězda filmů jako Chlapci ze sousedství, Dreamgirls nebo Tranformers Esther Scott opustila svět showbyznysu a odešla na věčnost v šestašedesáti letech. Stála vedle velkých jmen, jako je například Eddie Murphy (58), Laurence Fishburne (58) nebo Beyoncé (38). O její smrti informoval magazín People.
19.02.2020 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (81 článků) , Laurence Fishburne (8 článků) , Esther Scott (1 článek)

Konec světa trošku jinak podle tvůrců Dear Esther

 
Vývojáři z thechineseroom se vedle spolupráce na Amnesia: A Machine For Pigs pachtí i na svém vlastním autorském projektu, který vás zavede do poklidné rurální oblasti staré dobré Anglie, kde prožijete konec světa. Everybody’s Gone to the Rapture je de facto pravým opakem Dear Esther, kde byla interakce s prostředím a objekty omezena na minimum. Tady bude naopak možné manipulovat...
16.12.2010 14:45 |

podobné články

Tělo měsíc pohřešované turistky (†32) našel jiný turista v autě: Spolu s ní zemřel i roztomilý pejsek

 
Hrůza! V opuštěném autě se našly pozůstatky nezvěstné nevadské turistky Courtney Bryanové (†32). Kromě jejího těla byl ve voze nalezen i její mrtvý pejsek. Naposledy si žena užívala života v kalifornském národním parku, když se náhle přestala ozývat. Podle policistů za její smrtí stojí nehoda.
01.11.2021 20:30 |

podobné články

Opuštěný stan, pak rozřezaná těla: Francouzka popsala okamžik, kdy našla těla zavražděných Skandinávek

 
S uříznutými hlavami byly nalezeny v pohoří Atlas v Maroku dvě turistky. Zohavené tělo Maren Ueland (†28) z Norska a její kamarádky Louise Vesterager Jespersen (†24) z Dánska v horách našly dvě turistky z Francie, které měly v úsmyslu vyšplhat na nejvyšší horu Severní Afriky Túbkál.
22.12.2018 09:45 |

podobné články

Dear Esther vyjde příští měsíc na Steamu... a vypadá krásně

 
Oblíbený a obdivovaný mod Dear Esther pro Half-Life 2 se 14. února dočká komerčního vydání na Steamu a v traileru ukazuje, jak dalekou cestu od roku 2008 celý projekt urazil. Od původního modu se tato podoba skutečně výrazně liší. Každopádně by jako hlavní plus měl zůstat unikátní gameplay, v němž, v nelineárním průběhu zkoumáte ostrov a jeho záhadu – a také to,...
18.01.2012 12:00 |

podobné články

Hvězda Talentu Esther Lubadika: Utekla před válkou z Angoly, rodiče ji nechali v Praze! +VIDEO

 
Skvělým zpěvem, ale hlavně fenomenální show a geniálním tancem nadchla porotu a diváky soutěže Česko Slovensko má talent exotická Esther Lubadika (21). Kakaová kráska z Angoly nacvičila tak profesionální vystoupení, že své konkurentky předčila hned o několik dimenzí.
10.11.2012 20:20 |

podobné články

Hvězda Talentu Esther Lubadika: Utekla před válkou z Angoly, rodiče ji nechali v Praze! +VIDEO

 
Skvělým zpěvem, ale hlavně fenomenální show a geniálním tancem nadchla porotu a diváky soutěže Česko Slovensko má talent exotická Esther Lubadika (21). Kakaová kráska z Angoly nacvičila tak profesionální vystoupení, že své konkurentky předčila hned o několik dimenzí.
12.11.2012 05:15 |

podobné články

Jako prase v žitě: Takhle si žije domácí mazlík Esther!

 
Mělo to být takové malé, roztomilé prasátko, pokojový mazlík. Jenomže během dvou let ze selátka vyrostla svině velikosti ledního medvěda! Čuník zvaný Esther Wonder žrala, přibírala a žrala, až dosáhla úctyhodné váhy 305 kg!
18.01.2015 12:16 |

podobné články

Esther Gerritsenová: V próze se cítím svobodnější

 
Nizozemská prozaička Esther Gerritsenová vydala v českém překladu v Argu román Žízeň a přijela ho do Prahy představit. Je to příběh vztahu matky Elisabeth s dcerou Coco, která se k ní opět přistěhuje v době, kdy ji napadne rakovina.
27.01.2015 08:37 |

podobné články

Tyran zvířat Justin Bieber má další oběť: Fenku Esther (FOTO)

 
Justin Bieber má novou životní družku. Svou čtyřnohou chlupatou lásku Esther ukázal fanouškům na sociálních sítích. Kanadský zpěvák s fenkou přišel v neděli do restaurace Mastro’s v Beverly Hills. V minulosti hudebník čelil kritice ochránců zvířat, protože si pořídil několik domácích mazlíčků, a pak se o ně nestaral.
25.03.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1581 článků)

Záhadná nehoda na Plzeňsku: V kolejišti leželo auto s mrtvou ženou, vlak se s ním nesrazil

 
Záhadnou nehodu šetří od pondělního odpoledne policisté na severním Plzeňsku. U Plas leželo v kolejišti zdemolované auto, uvnitř mrtvá žena. Vůz nejspíše projel polem a spadl ze srázu, vlak se s ním nesrazil. Na trati je výluka, je proto otázkou, jak dlouho vozidlo v kolejích leželo.
03.09.2018 16:05 |

podobné články

Tohle tělo leželo vedle Jágra! Chcete vidět její bradavky? Najdete je uvnitř článku!

 
O téhle holce mluví celé Česko. Ale jen na webu eXtra.cz najdete její nahé fotky. Chcete vidět, jak vypadá tělo, které leželo vedle Jardy Jágra? Podívejte se do fotogalerie!
18.09.2015 14:06 |

podobné články

U kolejí na Děčínsku leželo tělo bez hlavy. Už se ví, kdo to byl

 
Strojvedoucí našel torzo lidského těla. Leželo u kolejí mezi Dolním a Prostředním Žlebem v Děčíně.
08.08.2012 08:40 |

podobné články

Tohle tělo leželo vedle Jágra! Odhalená prsa EXKLUZIVNĚ NA EXTRA!

 
O téhle holce mluví celé Česko. Ale jen na webu eXtra.cz najdete její nahé fotky. Chcete vidět, jak vypadá tělo, které leželo vedle Jardy Jágra? Podívejte se do fotogalerie!
18.09.2015 14:51 |

podobné články