Osmou etapu Tour vyhrál Francouz Kadri, druhý dojel Contador, třetí vedoucí Nibali

Osmou etapu Tour de France vyhrál po sólovém úniku domácí cyklista Blel Kadri. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil Ital Vincenzo Nibali, který dnes dojel třetí, tři vteřiny za konkurentem v boji o prvenství Španělem Albertem Contadorem a 2:20 minuty za vítězným Kadrim.
12.07.2014 18:55 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

Druhou etapu Tour ovládl Nibali a oblékl se do žlutého

Druhou etapu Tour de France s cílem v Sheffieldu vyhrál italský cyklista Vincenzo Nibali a oblékl se do žlutého trikotu lídra závodu. Bývalý šampion z Vuelty a Gira d'Italia si připsal první etapové vítězství na Tour v kariéře.
06.07.2014 18:15 |

Nibali vyhrál první etapu na Giru, novým lídrem je Arroyo

Cyklista Vicenzo Nibali dnes vyhrál po sólovém úniku poprvé v kariéře etapu na Giru d'Italia a postaral se o třetí italské vítězství na domácím závodě za sebou. Ve 14. etapě přišel o růžový trikot lídra Australan Richie Porte, jehož v čele vystřídal Španěl David Arroyo.
23.05.2010 10:40 |

Contador si dojel do Paříže pro třetí triumf, poslední etapu vyhrál nedostižný Cavendish

Španělský cyklista Alberto Contador vyhrál potřetí v kariéře Tour de France. Závěrečné etapové vítězství získal po 102,5 km v Paříži Brit Mark Cavendish a připsal si pátý letošní triumf.
25.07.2010 18:15 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

"Žralok" Nibali slaví triumf na Tour, debutant König sedmé místo

Ital Vincenzo Nibali vyhrál poprvé Tour de France, český cyklista Leopold König skončil při své premiéře ve slavném závodě sedmý. Poslední etapu ovládl Němec Marcel Kittel, který byl stejně jako loni nejrychlejší v hromadném spurtu na Champs-Elysées v Paříži.
27.07.2014 20:05 |

Contador má třetí titul z Tour, poslední etapu vyhrál Cavendish

Španělský cyklista Alberto Contador vyhrál po letech 2007 a 2009 potřetí v kariéře Tour de France. Závěrečné etapové vítězství získal po 102,5 km v Paříži stejně jako loni Brit Mark Cavendish a připsal si pátý letošní triumf.
26.07.2010 12:10 |

Osmou etapu Tour vyhrál nejmladší jezdec Pinot, žlutý trikot udržel Wiggins

Francouzský jezdec Thibaut Pinot z týmu FDJ-BigMat ovládl jako nejmaldší závodník nedělní osmou etapu cyklistické Tour de France.
08.07.2012 17:55 |

Sedmou etapu Tour vyhrál Sagan, Kreuziger dojel třináctý

Sedmou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Slovák Peter Sagan, který se v jubilejním 100. ročníku závodu dočkal triumfu po třech druhých a jednom třetím místě. Ve žlutém trikotu pojede dál první africký lídr závodu Daryl Impey z Jihoafrické republiky. Roman Kreuziger dojel na třicátém místě ve stejném čase jako vítěz a celkově zůstává desátý.
05.07.2013 18:25 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Štybar vyhrál etapu na Eneco Tour! Teď čeká na časovku

Cyklista Zdeněk Štybar vyhrál třetí etapu závodu Eneco Tour a v průběžném pořadí se posunul na třetí místo. Vedení udržel Francouz Arnaud Démare, na kterého český jezdec ztrácí jen tři sekundy.
14.08.2013 22:20 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků)

Gallopin na Tour ovládl jedenáctou etapu, Nibali stále vede

Francouzský cyklista Tony Gallopin si v 11. etapě připsal premiérové vítězství na Tour de France. Jezdec stáje Lotto nastoupil zhruba dva kilometry před cílem a trhák dotáhl k úspěšnému konci. V čelní skupině, která ho dostihla až na cílové pásce, nechyběl ani Ital Vincenzo Nibali, jenž s přehledem uhájil žlutý trikot lídra.
16.07.2014 18:10 |

Nibali jde na Tour zpět do žlutého, König dojel osmý

Po horské 10. etapě Tour de France získal zpátky žlutý dres lídra Ital Vincenzo Nibali a úspěšný den prožil také Leopold König, který obsadil osmé místo.
14.07.2014 19:00 |

Contador je poprvé ve žlutém, Schlecka zradil řetěz

Do žlutého trikotu na Tour de France se po 15. etapě letos poprvé oblékl obhájce prvenství Španěl Alberto Contador z Astany. Dosavadní lídr Andy Schleck na něj kvůli spadlému řetězu ztratil 40 sekund a v průběžném pořadí má manko osmi sekund. Druhou pyrenejskou etapu vyhrál po dlouhém úniku Francouz Thomas Voeckler.
20.07.2010 12:25 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Pátou etapu Gira vyhrál po dlouhém úniku Pineau

Pátou etapu cyklistického Gira d'Italia vyhrál Francouz Jérome Pineau, který se dočkal vítězství po šestiletém čekání. Růžový trikot lídra průběžného pořadí udržel Ital Vincenzo Nibali.
13.05.2010 18:10 |

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Slovák Velits vyhrál časovku na Vueltě, do čela se vrátil Nibali

Slovenský cyklista Peter Velits vyhrál 17. etapu Vuelty, kterou byla časovka na 46 km v Peňafielu. Celkového pořadí znovu vévodí Ital Vincenzo Nibali. Jeho týmový kolega Roman Kreuziger obsadil 74. místo.
16.09.2010 03:45 |

Brit Millar vyhrál na Tour pekelnou etapu. V cíli děkoval za druhou šanci

Brit David Millar vyhrál nejdelší etapu cyklistické Tour de France, když na cílové čáře porazil domácího Jeana-Christopha Perauda z AG2R La Mondiale. Třetí dojel se ztrátou pěti vteřin Španěl Egoi Martinez ze stáje Euskaltel - Euskadi.
13.07.2012 18:10 |

Poslední těžkou etapu na Tour vyhrál Valverde

Španěl Alejandro Valverde Belmonte vyhrál 17. etapu Tour de France, která vedla z Bagnères-de-Luchon přes pyrenejské kopce do Peyragudes a měřila 143 kilometrů. Lídr peletonu Bradley Wiggins kontroloval svůj náskok a dojel na třetí příčce se ztrátou 19 sekund.
19.07.2012 18:00 |

Nibali završil na Giru italský hattrick, Porte přišel o celkové vedení

Cyklista Vicenzo Nibali vyhrál po sólovém úniku 14. etapu na Giru d'Italia a postaral se o třetí italské vítězství na domácím závodě za sebou. O růžový trikot lídra Australan Porte, jehož v čele vystřídal Španěl Arroyo.
22.05.2010 19:00 |

Tour: Časovku ovládl Contador, Kreuziger vyhořel

Časovku na 40 km na Tour de France vyhrál Alberto Contador, jenž si upevnil tři etapy před koncem vedení v čele. Český jezdec Roman Kreuziger dojel na 53. místě a v celkové klasifikaci klesl o jednu pozici na 12. příčku.
23.07.2009 19:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)