Článek

Osmimetrová ocelová tyč propíchla dělníkovi lebku: Jako zázrakem však přežil

 
Na pokraji smrti se ocitl stavitel pan Chen z Číny, kterému hlavou projela ostrá kovová tyč. Lékaři v nemocnici muže operovali dlouhé tři hodiny a po operaci byl pacient 42 dní v komatu! Nyní se však konečně probral.
20.05.2020 19:55 |

podobné články

Podobné články

Dělníkovi propíchla krk ocelová tyč, dělal, jako by se nic nestalo

 
Všichni svatí stáli při brazilském stavebním dělníkovi, který přežil obyčejně smrtelné zranění. Francisco Barroso při práci na stavbě uklouzl a spadl z výšky na trčící ocelový prut, který mu projel krkem. I s metrovým kusem oceli v těle však zachoval chladnou hlavu a komunikoval s kolegy. Informovala o tom agentura Reuters.
19.09.2012 10:30 |

podobné články

Dělníkovi se do hlavy zapíchla dvoumetrová tyč. Přesto přežil!

 
Tento muž se doslova podruhé narodil. Při stavbě na něj spadla 1,8 metrů dlouhá kovová tyč a propíchla mu hlavu skrz na skrz. Eduardo Leite (24) děsivou nehodu přesto přežil.
18.08.2012 07:55 |

podobné články

Neznámý vezl smrt. Policie hledá svědky: Tyč mu probodla auto!

 
Jen těsně minula smrt řidiče automobilu, který projížděl úsekem dálnice mezi Lipníkem a Hranicemi. Z auta před ním ulétla převážená ocelová tyč a propíchla mu auto!
29.11.2018 12:00 |

podobné články

Dělníkovi se na stavbě zapíchla do čela kovová tyč

 
Na staveništi v australském Sydney došlo v pátek k bizarní nehodě. Dělníkovi, který tam odklízel bagrem suť, se do čela zapíchl prasklý výztužný prut, který vystřelil z trosek. Muž zůstal při vědomí a tyč si sám přidržoval v ustálené poloze. Z kabiny ho poté museli vystříhat hasiči, uvedl australský list The Daily Telegraph.
21.08.2013 04:15 |

podobné články

To není jednorožec! Vrazil si TYČ MEZI OČI! Čtěte, co bylo dál!

 
Neuvěřitelné štěstí měl teprve osmnáctiletý stavební dělník. Tomu se při práci s bagrem zničehonic doprostřed čela zabodnula dlouhá ocelová tyč! Jáko zázrakem přežil.
03.10.2013 19:40 |

podobné články

Dělníkovi projela hlavou ocelová tyč, nic ho nebolelo a s lékaři komunikoval

 
Čtyřiadvacetiletý stavební dělník z Brazílie se tuto středu setkal tváří v tvář se smrtí. Hlavou mu totiž při práci projel dvoumetrový ocelový prut. Jak se ale zdá, měl štěstí v neštěstí. Po pětihodinové operaci, kterou provedli lékaři v nemocnici v Rio de Janeiru, je při smyslech a jako zázrakem se u něj zatím neprojevují žádné vážné následky.
20.08.2012 13:45 |

podobné články

Muže zasáhl blesk a poté ho probodla téměř dvoumetrová kovová tyč: Přežil jenom zázrakem!

 
Při tomto muži stáli všichni andělé strážní. Dělník (37) z čínské provincie Sečuán zažil drsné zranění, které přežil jenom zázrakem. Na stavbě ho zasáhl blesk, který ho odpálil na dvoumetrovou tyč. Ta mu projela celým tělem. Od ramene až po pozadí.
07.10.2017 12:30 |

podobné články

Řidiče autobusu Sašu probodla za jízdy železná tyč: Jen o 2 centimetry minula srdce

 
O velkém štěstí může hovořit šestačtyřicetiletý řidič autobusu, který v úterý havaroval ve slovenském okrese Dunajská Streda. Při dramatické nehodě mu totiž probodla hruď hrubá ocelová tyč, která vyletěla z náklaďáku před ním. Tyč jen o dva centimetry minula Alexandrovo srdce.
30.12.2016 22:55 |

podobné články

Muži prorazila hlavu železná tyč, jako zázrakem přežil

 
O obrovském štěstí může hovořit šestačtyřicetiletý Kamal Abdul Rahmán, který spadl z prvního patra domku nedaleko Jeruzaléma. Dopadl na železnou tyč, která mu prorazila lebku pod levým uchem a pod pravým okem vyjela ven. Lékařům se po dvou náročných operacích podařilo muže zachránit.
11.05.2020 16:00 |

podobné články

Muži projela železná tyč hlavou, jako zázrakem přežil

 
Jen těžko uvěřitelný případ se odehrál v čínském okresu Le-jie v provincii Kuang-si. Jednomu muži tam při práci v domě projela železná tyč hlavou. Vážnou situaci ale přežil a měl by se z ní zotavit.
28.08.2014 14:11 |

podobné články

Chlapec přežil probodnutí desítky orgánů

 
Lékaři v bombajské nemocnici se nestačili divit, když k nim přivezli chlapce se zabodnutou tyčí v hrudníku. Podle obrázků z rentgenu totiž metrová ocelová tyč projela dvanáctiletému Kalimu Aliovi skrz deset důležitých orgánů, aniž by ho zabila. Jako zázrakem totiž minula srdce a důležité cévy.
27.02.2010 16:40 |

podobné články

Muž spadl při natírání okapu na kovovou tyč, ta ho propíchla

 
Šestatřicetiletý muž zemřel ve čtvrtek ráno při natírání okapů a střechy rodinného domku v Rohově na Opavsku. Spadl pravděpodobně z žebříku a nabodl se na trčící kovovou tyč.
06.08.2010 16:45 |

podobné články

Muži při nehodě prorazila hlavu tlustá kovová tyč, zázrakem přežil

 
Andrew Linn, 28letý rodák z Las Vegas, jako zázrakem přežil nehodu, při které mu hlavu prorazila pět centimetrů silná trubka. Rentgenový snímek ukazuje, jak mu trubka vede skrz ústní dutinu, krk a dále ven. Od smrti ho zachránily pouhé milimetry.
15.05.2011 17:05 |

podobné články

Žena (35) spadla z terasy a nabodla se na tyč: Jako zázrakem přežila

 
Obrovské štěstí v neštěstí měla pětatřicetiletá Indka, která spadla z terasy svého rozestavěného domu a nabodla se na obří tyč. Ta jí projela hrudí a krkem, ale jako zázrakem nezasáhla nic důležitého.
08.12.2017 19:50 |

podobné články

Nicolas Cage vrátí vzácnou dinousauří lebku Mongolsku. Zjistil, že byla kradená

 
Herec Nicolas Cage koupil v roce 2007 od galerie v Beverly Hills vzácnou lebku tarbosaura, dinosaura podobného známějšímu tyranosaurovi. Hollywoodská hvězda za ni utratila 276 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes 6,5 milionu korun. Zájem měl i Leonardo DiCaprio, kterého však Cage přeplatil, připomíná BBC. Galerie mu vydala certifikát pravosti a vše vypadalo v pořádku. V roce 2014 byl však herec kontaktován ministerstvem Mongolska s informací, že lebka je pravděpodobně kradená. Vyšetřovatelé později zjistili, že byla skutečně ze země odcizena. Cage dobrovolně souhlasil, že lebku vrátí Mongolsku. Herec ani galerie nebyli z ničeho obviněni.
23.12.2015 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (140 článků)

Robert se porval s osmimetrovou krajtou. Urvala mu kus ruky, ale přežil

 
Tak tenhle Indonésan má pro strach uděláno. Když členovi ochranky Robertu Nababanovi (37) zkřížila při hlídání plantáže cestu osmimetrová krajta, porval se s ní. Had mu sice urval kus ruky, ale muž s ním násilné dostaveníčko přežil.
05.10.2017 19:25 |

podobné články

Žena si při závodě v Krkonoších propíchla nohu trekingovou holí

 
Při dálkovém pochodu Krakonošova stovka se v sobotu v lokalitě Slezské boudy na hřebenech hor vážně zranili dva turisté. Záchranáři nejprve ošetřovali muže, který si při pádu poranil hlavu. Později vyráželi k ženě, která si při pádu propíchla trekingovou holí stehno.
17.06.2018 08:10 |

podobné články

Dělníkovi při sváření vybuchla tlaková lahev. Nehodu nepřežil

 
Byla to jeho práce, svářením se živil. Při pracích na rodinném domku však dělníkovi vybuchla tlaková lahev. Neštěstí to bylo bohužel fatální…
11.07.2015 18:35 |

podobné články

VIDEO: Chlapec přežil pád do studny, kde se nabodl na kovovou tyč

 
Pětiletý chlapec z Peru přežil hrůzostrašný pád do studny. Nejen že spadl do vody, ale nabodl se při tom na kovovou tyč. S vážnými poraněními skončil v nemocnici.
13.11.2017 14:15 |

podobné články