Článek

Oslík Frederick: Z rozkošného plyšáčka je puberťák a uličník!

 
Po narození vypadal jako rozkošný plyšák k pomazlení. Půl roku nato se už ale tohle o královédvorském oslíkovi zakrslém Frederickovi nedá říci. Vyrostl z něj pěkný uličník.
07.07.2020 12:15 |

podobné články

Podobné články

Plyšák Frederick umí i kopnout!

 
Ten je k pomazlení! Neodolatelně přítulného přírůstku se dočkal královédvorský safari park. Před třemi týdny přišel na svět zakrslý oslík, který dostal jméno Frederick.
07.02.2020 18:05 |

podobné články

Zpěvák Uličník ze 4TETu vyvážel popelnice, teď je hvězdou Bídníků

 
David Uličník sklízí v novém nastudování muzikálu Bídníci ovace vestoje. I když se pro roli hromotluka Jeana Valjeana příliš typově nehodí, vše dohání strhujícím pěveckým výkonem. Jeho cesta na divadelní prkna přitom nebyla přímočará. Uličník prošel řadou profesí, které jsou od zpěváka na hony vzdálené. Další články k tématu: Bez talentu bych z Bídníků vyškrtl i partnerku, říká boss Janeček Bídníky provází smůla: Foret onemocněl, Adamec se zranil Hůlka přišel v hospodě o zub, spraví mu ho přítel Laurinové
09.03.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: David Uličník (5 článků)

Kozel držel hladovku, dokud se k němu nevrátil oslík

 
Kalifornský kozel jménem Mr. G držel několik dní hladovku a zřejmě byl odhodlán zemřít. A to vše kvůli lásce k oslíkovi, od něhož ho lidé oddělili ve jménu ochrany jejich zdraví a životů. Oslík a kozel totiž patřili k zvířectvu, které kalifornské úřady zabavily nezodpovědnému chovateli, jenž je prý týral.
28.05.2014 15:56 |

podobné články

Oslík Benda hýknul výrok o "nepoužitelných dětech": Ať pseudodoktor dá půl platu na děti! Vzkazují mu ředitelé

 
Kvůli jeho neprozíravosti se mu občas říká »oslík«. A věčný poslanec a rychlostudent z Plzně  Marek Benda (45, ODS) opět ukázal, že si přezdívku zaslouží, když se opřel do opuštěných dětí…
02.08.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (589 článků)

Hýkající oslík Marek Benda. Bulvár si tropí žerty z posledního úletu známého sněmovního matadora

 
Bulvární deník Blesk vyobrazil poslance Marka Bendu (ODS) jako oslíka s úsměvem a špičatýma ušima. Bendovi se totiž prý říká „oslík“, a to kvůli jeho údajné neprozíravosti. To, že si přezdívku zaslouží, podle deníku dokázal svým posledním výrokem o dětech z dětských domovů. V debatě v pořadu ČT Události, komentáře je označil za „nepoužitelné“.
02.08.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (589 článků)

Tohoto domácího mazlíčka nepřehlédnete: Oslík, který vyrostl v obýváku, miluje domácí pohodu

 
Američanka Dawn Wegener má doma opravdu nezvyklého parťáka. Když má potřebu se pomazlit, k dispozici jí je oslík Joplin.
28.09.2014 12:05 |

podobné články

Tenhle oslík se stal hitem internetu: Místo hýkání zpívá operní árie

 
Některá zvířata dokážou ze svého hrdla vypustit různé zvuky, tento oslík z Irska je ale opravdový unikát. Jeho hýkání totiž připomíná zpěv, za který by se nemusela stydět ani operní pěvkyně. Řádným tréninkem by to nepochybně dotáhl hodně daleko a za chvíli by odzpíval možná i celou árii.
29.10.2018 15:30 |

podobné články

Zemřel vědec Frederick Jelinek. Naučil stroje rozumět lidem

 
Frederick Jelinek, vědec českého původu, který vymyslel systém počítačového rozpoznávání řeči, zemřel. Informoval o tom deník The New York Times.
28.09.2010 15:20 |

podobné články

Hvězda Bídníků David Uličník: Utekl jsem z domova a živořil

 
Hraje galejníka Jeana Valjeana v muzikálu Bídníci a ani nemusí nic předstírat. Stačí, když si zpěvák David Uličník (39) vzpomene na své nelehké mládí a truchlivé doby, kdy se protloukal, jak se dalo. „Kvůli neshodám doma a také kvůli muzice jsem odešel z domova a živořil. Zažil jsem hlad a zoufalství, ale pořád jsem před sebou viděl svůj sen,“ přiznal exkluzivně Blesku.
14.03.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: David Uličník (5 článků)

Podpisem restitucí se premiér zachoval jako uličník, řekl Hašek

 
Premiér Petr Nečas (ODS) se chová jako uličník. Myslí si to alespoň místopředseda ČSSD Michal Hašek, který v nedělní diskusi na Prima Family debatoval s místopředsedou ODS Martinem Kubou mimo jiné i o církevních restitucích. Nečas v pátek podepsal smlouvy s církvemi, na jejichž základě jim bude vrácen majetek a vyplacena finanční náhrada, podle opozice však nepatřičně spěchal.
24.02.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9353 článků) , Michal Hašek (2434 článků) , Martin Hašek (108 článků)

Nečas to podepsal kvapem a tajně jako uličník, rýpal na Primě Hašek. Kuba krčil rameny

 
Zatímco místopředseda ODS a ministr průmyslu Martin Kuba kvůli otázce vyrovnání státu s církvemi v pořadu Partie televize Prima Family krčil často rameny, a dokonce k neexistenci seznamu církevního majetku ani neuměl odvětit, místopředseda ČSSD Michal Hašek byl slovně na koni. Na konto premiéra, který v pátek podepsal s církvemi smlouvy o finančním vyrovnání, dokonce řekl, že se zachoval jako uličník.
24.02.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2434 článků) , Martin Kuba (468 článků)

Zemřel Frederick Sanger, dvojnásobný laureát Nobelovy ceny

 
Ve věku 95 let zemřel britský biochemik Frederick Sanger, jeden ze čtyř lidí v historii Nobelových cen, kterým bylo toto ocenění uděleno hned dvakrát. 
20.11.2013 15:17 |

podobné články

Byl jsem agent MI6, přiznal spisovatel Frederick Forsyth

 
Autor slavného špionážního románu Den pro Šakala, britský spisovatel Frederick Forsyte, se ve své autobiografii přiznal, že byl více než 20 let agentem britské rozvědky MI6. Není se tak čemu divit, že dokázal svět agentů vykreslit tak realisticky. 
30.08.2015 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Frederick Forsyth (10 článků)

Vyloučené děti pomáhá vzdělávat Uličník. Přijít můžou do upravené dodávky

 
Že auto může mít víc využití než jen jako dopravní nebo teroristický prostředek, dokazuje projekt Diakonie Západ ve spolupráci s Českou asociací streetwork. Speciálně upravená dodávka objíždí pod názvem mobilní klub Uličník nejrůznější místa po Česku a vyloučeným dětem poskytuje prostor, kam si mohou přijít popovídat, udělat úkoly nebo třeba zahrát deskové hry. Aktuálně se pohybuje po Plzeňském kraji, informuje web projektu HateFree.
17.08.2017 22:10 |

podobné články

Uličník pro "uličníky". Speciálně upravený autobus v Praze 4 zabaví děti během letních prázdnin

 
V ulicích Prahy 4 se v létě objeví tak trochu jiný autobus s názvem Uličník. Speciálně upravený autobus bude brázdit ulice městské části a nabídne místní mládeži jak volnočasové aktivity, tak sociálně-pedagogické služby. Jeho služby jsou přístupné všem dětem od 10 do 18 let a jeho cíl je především nabídnout dětem smysluplnou aktivitu a tím minimalizovat konflikty, nebo případnou trestnou činnost.
29.07.2020 06:10 |

podobné články

Frederick Forsyth je stále dobrý vypravěč

 
Dvaaosmdesátiletý britský spisovatel a novinář Frederick Forsyth ve svém novém románu Liška (Kalibr, 264 stran, 288 Kč) dokazuje, že ani ve zralém věku neztratil nic ze svého talentu. Talentu strhnout čtenáře příběhem už na první stránce a schopností udržet jeho pozornost až do konce knihy.
04.10.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Frederick Forsyth (10 článků)

Senzace v jihlavské zoo: Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra

 
Podívejte se na první záběry rozkošného mláděte tygra, které se narodilo v jihlavské zoologické zahradě.
30.04.2013 18:45 |

podobné články

Robinsonka Kateřina Šuriaková porodila: Na svět přivítala rozkošného chlapečka

 
Kateřina Šuriaková, která se před čtyřmi lety zúčastnila drsné reality show Robinsonův ostrov, se na sociální síti pochlubila radostnou novinku. Na svět přivítala prvorozeného potomka. Porodila krásného a zdravého chlapečka. Na sociální síti se ihned pochlubila fotkami rozkošného synka.
09.08.2020 15:55 |

podobné články

Arichteva ukázala syna, který slaví půl roku: Vypadá jako malý Sagvan Tofi, smějí se lidé

 
Herečka a hvězda show 3v1 Veronika Arichteva (34) se stala před půl rokem novopečenou maminkou rozkošného syna Luka Christa, kterého přivítala na svět s manželem, uznávaným režisérem Biserem Arichtevem (44). Arichteva sice zapomněla, že její syn má už šest měsíců, ale díky "dobré duši" to napravila a synáčka ukázala na sociálních sítích. Fanoušci jsou z rozkošného Luky, který už se chlubí pořádným hárem, unešení. Podobou jej přirovnali nejen k rodičům, ale také k Sagvanu Tofimu.
30.03.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (325 článků) , Veronika Arichteva (585 článků)