Článek

„Ošklivé káčátko“ Khloé Kardashianová: Neskutečná proměna za 187 milionů sledujících!

 
Khloé Kardashianová (37) vždycky patřila v klanu Kardashianovic rodinky k těm, která se ráda obklopuje luxusem a nešetří na sobě ani drahými hadříky, soukromými tryskáči či plastikami, zároveň ale platila za ošklivé káčátko. Vedle svých dokonalých sester se vždy trochu ztrácela. Na posledních fotkách vypadá však naprosto božsky!
11.10.2021 10:35 |

podobné články

Podobné články

Kardashianová: Po porodu jsem si zkontrolovala vaginu v zrcadle

 
Kim Kardashianová pro zvýšení sledovanosti své reality show udělá cokoliv. Nechala se třeba natáčet u porodu a nyní prozradila, že hned po návratu z porodnice zkontrolovala své ženské pohlavní orgány. Další články k tématu: Nejdřív dítě, pak svatba. Kardashianová se zasnoubila s Westem Kardashianová zhubla a chlubí se postavou po porodu. Křivky jí zůstaly Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících
30.10.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Kardashianová zhubla a chlubí se postavou po porodu. Křivky jí zůstaly

 
Profesionální celebrita a hvězda reality show Kim Kardashianová se rozhodla, že chce po porodu pózovat pro Playboy. Shodila už těhotenská kila a svou postavu vystavila na sociální síti. Další články k tématu: Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících
17.10.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Nejdřív dítě, pak svatba. Kardashianová se zasnoubila s Westem

 
Rapper Kanye West požádal matku svého dítěte Kim Kardshianovou o ruku. Na její 33. narozeniny pronajal baseballový stadion v San Francisku a tam ji požádal o ruku. Hvězda reality show souhlasila. Další články k tématu: Kardashianová zhubla a chlubí se postavou po porodu. Křivky jí zůstaly Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících
23.10.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (562 článků) , Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Ta ale prokoukla: Dcera Dády Patrasové je čím dál krásnější: Tohle že je to ošklivé káčátko?

 
To je ale proměna. Když byla malá holčička, všichni ji označovali za ošklivé káčátko. Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka ale vyrostla v neskutečnou kočku! Jako malá byla pěkně oplácaná a podobu s jednou z našich nejkrásnějších hereček a zpěvaček, nádhernou Xenií z Arabely nenacházel nikdo.
13.06.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1349 článků) , Felix Slováček (1306 článků)

Kráska Khloé Kardashianová se nakazila covidem! Dny plné hrůzy a odloučení

 
Ukázky na nejnovější epizodu reality show Keeping Up With the Kardashians odhalily to, o čem byli v zahraničních médiích mnozí již dávno přesvědčeni: Khloé Kardashianová (36) prodělala během takzvané první vlny pandemie koronavirovou nákazu. A popsala, jak u ní nemoc probíhala…
30.10.2020 16:20 |

podobné články

Říkali jí, že je ošklivé káčátko klanu, dnes má do něj daleko: Na snímku nahoře bez je Khloé Kardashian k nepoznání

 
Dnes by ji jako „tlustou ségrou“ Kardashianek označil málokdo. Prostřední z klanu Khloé  (36) šokovala fanoušky snímkem nahoře bez, na kterém je skoro k nepoznání.
06.03.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru

 
Hvězda americké reality show Kim Kardashianová a rapper Kanye West jsou rodiči. V sobotu se jim narodila holčička. Další články k tématu: Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících
23.03.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (562 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Dcera Kim Kardashianové dostala bizarní jméno North, po otci je West

 
Kim Kardashianová je profesionální celebrita a ví přesně, jak na sebe upozornit. Po porodu nechtěla prozradit, jak se její dcera jmenuje, až se teď ukázalo, že jí s rapperem Kaneym Westem vybrali jméno, které v překladu znamená sever. Další články k tématu: Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících Rapper Kanye West se dal na módu, svou kolekci představil v Paříži Kanye West si nechal vytrhat zuby a nahradil je zlatem s diamanty VIDEO: Raper Kanye West točil v Praze klip, obsadil do něj srnky
21.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (562 článků) , Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Kam se poděla krásná Misha Barton?

 
Z kdysi půvabné herečky a příležitostné modelky Mishy Barton se v poslední době stalo ošklivé káčátko. Co se s Mishou děje? Třiadvacetiletá Misha Barton se pomalu, ale jistě proměňuje v ošklivé káčátko. Z kdysi krásné Mishy se stala žena, které byste si na ulici těžko všimli. Nejen, že Misha poněkud ztloustla, ale neforemně střižené vlasy herečce [...]
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Johnny Depp: Vedle Brada a Angeliny jsem jako ošklivé káčátko

 
Stejně jako Brad Pitt, i Johnny Depp už získal nejednou titul nejhezčího muže planety. Přesto americký herec tvrdí, že pobývat vedle Brada není nijak příjemné, člověk se totiž srovnává a připadá si jako ošklivé káčátko.
17.02.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1916 článků) , Johnny Depp (955 článků)

Ošklivé káčátko není žádná hloupá kachna! Tohle vás dostane!

 
Ošklivé káčátko či hloupá kachna. Tak se často mluví o lidech, kteří nevynikají krásou či inteligencí. Jenže jak to u lidí bývá běžné, své zvířecí spoluobyvatele této planety podceňují. Vědci z Oxfordské univerzity prokázali nebývalou inteligenci u káčat. Ty totiž dokážou rozlišovat abstraktní tvary a chápou význam stejných a odlišných znaků. To je mentální jev, který byl zatím přisuzován jen člověku.
18.07.2016 14:05 |

podobné články

Nejvyšší slavný pár? Khloé Kardashian měřící 178 centimetrů vypadá vedle svého obřího manžela jako drobeček

 
Z trojice slavných sester Kardashianových je právě Khloé  (27) tou zdaleka nejvyšší. Starší Kim  (31) i Kourtney  (33) neměří ani 160 centimetrů, zato Khloé je přerostla rovnou o dvacet čísel. Jelikož je i majitelkou pořádných ženských křivek, za partnera vedle sebe evidentně nechtěla žádnou ‚muší váhu‘. Za manžela tak nakonec pojala hráče NBA Lamara Odoma (32), vedle kterého i ona vypadá jako éterická bytost.
22.06.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků) , Kourtney Kardashian (80 článků)

Je to vůbec ona? Khloé Kardashian zhubla a ulici brázdila v podvazcích a s pořádným výstřihem

 
V oblasti dekoltu se sice Khloé Kardashian  (28) se svou slavnější sestrou Kim  (32) poměřovat nemůže, na podobně hluboké výstřihy si ale troufá i tak a s ostudou rozhodně neodejde. Slavná hvězda rodinné reality show a moderátorka Khloé v pátek odpoledne překvapila modelem, v němž se objevila před svým hotelem.
14.03.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1380 článků) , Kim Kim (1767 článků)

Druhá Marilyn Monroe z ní nebude: Vítr zvedl Khloé Kardashian sukni a odhalil nehezké stahovačky

 
Marilyn Monroe  (✝36) byla jen jedna a slavná scéna se vznášející se sukní nad kanálem z filmu Slaměný vdovec už tuplem. Ačkoli by se určitá podobnost s ‚nehodou‘ Khloé Kardashian  (28) dala najít, výsledek byl spíš opačný. Zatímco Marilyn s bílými šaty vešla do dějin, Khloé bojující v kalifornských ulicích Agoura Hills s kratičkými modrobílými se to jistě v pátek nepodařilo.
30.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (459 článků)

Khloé Kardashian promluvila o problémech s kojením: Práskla, která z jejích slavných sester se mu raději vyhnula

 
Khloé Kardashian  (35) si popovídala se starší sestrou Kourtney pro její blog Poosh. Ve video rozhovoru sestry načaly i téma kojení. Khloé přiznala, že s ním měla po narození dcery True (1) velké problémy.
15.03.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Khloé Kardashian se prý vrátila k nevěrnému basketbalistovi, s nímž má dceru

 
Khloé Kardashian  (36) údajně obnovila vztah s basketbalistou Tristanem Thompsonem (29). S nevěrným sportovcem, s nímž má dvouletou dceru True, se rozešla loni kvůli jeho věčným záletům. Díky dceři si však zůstali blízcí a celou dobu se šuškalo, že se Tristan snaží získat srdce Khloé zpátky. A to se mu nyní mělo podařit.
02.07.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Kde je Khloé? Kardashian to za novou fotku schytala. Hejty si tentokrát nenechala líbit

 
Zatímco většinou kritiku buď ignoruje, nebo odpovídá jen stručně, tentokrát se Khloé Kardashian  (36) rozepsala. Chladnou ji nenechaly komentáře u jejích nových fotek. Fanoušci jí psali, že vypadá „každý týden jinak“, ptali se „kde je Khloé?“ a doporučovali, aby už s úpravami přestala.
05.10.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Co vězí za proměnou jejího obličeje? Khloé Kardashian prý podstoupila pouze drobné zákroky

 
Khloé Kardashian  (36) se v průběhu let proměnila k nepoznání. Doposud žádné zákroky plastického chirurga nepřiznala, a tak pokaždé, když sdílí nové selfie, zahltí její komentáře nespočty hejtů. Sledující jí píšou, že už si ani není podobná a s plastikami to přehání. Podle zdrojů z jejího okolí ale Khloé prý pod kudlu nikdy nešla.
11.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Tuhle fotku Khloé Kardashian v bikinách neměl nikdo vidět: Televizní hvězda prolomila mlčení o svém těle

 
Když před pár dny obletěla internet starší fotka Khloé Kardashian  (36) v bikinách, jejíž zveřejnění údajně neschválila, uživatelé sociálních sítí snad nemluvili o ničem jiném. Khloé, kterou hojně kritizují, že své fotografie až příliš upravuje, se nyní rozhodla k věci vyjádřit a promluvila i o své figuře, již si hateři berou do úst už od dob, kdy byla teenager.
08.04.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)