Článek

Ornelle není osud drogově závislé Charlotte lhostejný: Velkorysá nabídka i slova o zakopání válečné sekery

 
Usmíří se snad Ornella se svou mladší sestrou Charlottou? Zdá se, že poté, co na povrch vyplula informace, že blondýnka bojuje s drogovou závislostí, ale snaží se dostat na správnou cestu, odložila Koktová rodinné šarvátky na vedlejší kolej. Jak uvádí deník Blesk, je ochotna na vše zlé zapomenout a kontakty obnovit. 
26.04.2024 09:10 |

podobné články

Podobné články

Monika Štiková se s Charlotte a Ornellou neusmířila ani po svatbě: Zloba i trapnost

 
Ani svatba Moniky Štikové (47) nepřinutila její dcery k zakopání válečné sekery. Na obřadu se neobjevily a matce se vysmívají. Ta si s nimi ale nebere žádné servítky. Redakci eXtra prozradila, co si o Ornelle Koktové (27) a Charlotte Štikové doopravdy myslí a nevynechala ani jejich otce Michala Štiku. Dala také jasně najevo, že z nepřejících komentářů si nic nedělá.
20.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (145 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Premiér Andrej Babiš navštíví v Praze služby pro drogově závislé

 
Premiér vlády v demisi Andrej Babiš (ANO) navštíví spolu s národním protidrogovým koordinátorem Jindřichem Vobořilem v Praze služby pro drogově závislé. Prohlédne si kontaktní centrum pro drogově závislé na Smíchově, ambulanci pro závislé na hazardu v Žitné ulici, terénní program u sanitky poblíž Národního muzea a nové centrum pro prevenci závislostí dětí a mladistvých na Lhotce.
16.03.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

Zajíčková (ODS): Končí kontaktní centrum pro drogově závislé ve spodní části Plzeňské

 
V Praze 5 fungují dvě ze tří pražských kontaktních center pro drogově závislé. Jedno z nich ke konci tohoto roku končí. Radnice vypověděla nájemní smlouvu kontaktnímu centru pro drogově závislé v Mahenově ulici u tramvajové zastávky U Zvonu. Ta se dočká postupné revitalizace.
27.07.2022 11:30 |

podobné články

Usmíření s Gelemovou? Patrasová šokuje!

 
Manželově milence nemohla herečka přijít logicky na jméno, teď však překvapivě obrací. Její poslední prohláíšení totiž působí jako zakopání válečné sekery.
11.10.2018 12:10 |

podobné články

Poslední naděje pro Williama a Harryho? Sblížit by je mohla Diana (†36) ze záhrobí!

 
Světem po pětadvaceti letech od odvysílání opět otřásá šokující rozhovor zesnulé princezny Diany (†36) v pořadu Panorama britské BBC. Interview je nyní předmětem vyšetřování pro údajné vydírání princezny moderátorem Martinem Bashirem. Její synové Harry (36) a William (38) rozhodnutí vítají, podle královské expertky jim tímto svitla poslední naděje na zakopání válečné sekery.
26.11.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Martin (8 článků) , William Martin (2 články) , Harry Harry (1946 článků) , Diana Diana (277 článků)

Princové William a Harry: Usmíření po pohřbu dědečka Philipa (†99)? Ani nápad!

 
Dříve nerozluční, teď na kordy. Usmíření královských bratří nad dědovou rakví se nekonalo. Princové spolu sice prohodili pár zdvořilostních vět, zakopání válečné sekery je však v nedohlednu. Navíc to prý byl William (38), kdo trval na tom, že vedle Harryho (36) na pohřbu nepůjde.
19.04.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1946 článků)

Bratrské dusno Hrušínských: Zasáhla Šplechtová v Ulici?

 
Za vším hledej peníze a ženu. To jsou zřejmě společné jmenovatele někdejších sporů a současného zakopání válečné sekery mezi Janem (66) a Rudolfem (74) z hereckého klanu Hrušínských.
25.06.2021 12:10 |

podobné články

Chladnokrevná Kate Middleton odbyla Harryho a Meghan. Doufali v usmíření, pro princeznu nejsou ale prioritou

 
Vévodkyně Kate a její manžel princ William byli "obrovsky dojati" zprávami plnými podpory, které obdrželi od chvíle, kdy princezna oznámila diagnózu rakoviny, uvedl mluvčí Kensingtonského paláce. Kate dostala podporu od tisíců svých fanoušků, ale i významných osobností, jako je britský premiér Rishi Sunak nebo princ Harry s Meghan Markle. Současná situace by tak teoreticky mohla vést k zakopání válečné sekery mezí ní a Meghan. Jenže podle posledních zpráv nechce tuto věc uspěchat a usmíření zatím nebude.
25.03.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1094 článků) , Meghan Markle (983 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Drsný vzkaz Kokty Ornelle: Šlo jen o sex, jestli jsi těhotná, dej dítě pryč!

 
Manžel Gábiny Partyšové  (34) Pepa Kokta se rozhodl, že se přes Super.cz konečně otevřeně vyjádří k celé kauze ohledně jeho vztahu k Ornelle Štikové a vysvětlí jí i její matce, co vlastně cítí. "Vzhledem k tomu, že Ornella a její rodina stále jedou svou kampaň přes média a nehodlají celou věc řešit soukromě a v tichosti, tak bych chtěl říci těchto pár vět Ornelle a její matce Monice právě přes vás," oslovil Super.cz.
13.08.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Radnice chtějí více center pro drogově závislé: Rezidenti s tím ale mají problém

 
V hlavním městě by podle městských částí mělo být více kontaktních center pro drogově závislé, aby se nekoncentrovali jen na několika místech. Letos se v Praze otevřely dvě nové adiktologické kliniky, tedy pracoviště, která se zabývají léčbou závislostí. Magistrát dává organizacím pomáhajícím drogově závislým ročně v grantech 45 milionů korun. Problém ale je, že u každého otevření centra se vzedme vlna odporu u rezidentů městských částí.
01.07.2017 12:50 |

podobné články

V Praze by podle radnic mělo být více center pro drogově závislé

 
V hlavním městě by podle městských částí mělo být více kontaktních center pro drogově závislé, aby se nekoncentrovali jen na několika místech. Na dotaz ČTK to uvedli zástupci radnic, kde se centra nacházejí. Letos byly v Praze otevřeny dvě nové adiktologické kliniky, tedy pracoviště, která se zabývají léčbou závislostí. Magistrát dává organizacím pomáhajícím drogově závislým ročně v grantech 45 milionů korun.
01.07.2017 17:55 |

podobné články

Útok na centrum pro drogově závislé nepřežilo 11 lidí

 
Jedenáct lidí bylo zabito a nejméně devět dalších utrpělo zranění při útoku neznámých ozbrojenců na odvykací zařízení pro drogově závislé na severu Mexika. S odvoláním na policejní zdroje o tom dnes informovala agentura AFP. Bilance prý nemusí být konečná.
04.06.2012 09:15 |

podobné články

Tragédie v Baku: 24 mrtvých při požáru centra pro drogově závislé

 
Čtyřiadvacet lidí v pátek ráno podle upřesněných údajů zahynulo při požáru, který zachvátil rehabilitační středisko pro drogově závislé v ázerbájdžánské metropoli Baku. Informovala o tom ázerbájdžánská agentura APA. Dřívější informace hovořily až o 30 mrtvých, tři osoby otrávené zplodinami bylo nutné hospitalizovat.
02.03.2018 08:30 |

podobné články

Finanční správa poskytuje webové aplikace namísto interaktivních formulářů

 
Finanční správa informuje veřejnost o změně nejen v oblasti formulářů závislé činnosti. Namísto interaktivních formulářů PDF vytváří Finanční správa pro vyplnění formulářů jednoduché webové aplikace (např. Oznámení o vstupu do paušálního režimu, Žádost o poskytnutí kompenzačního bonusu). Nově lze takto vyplnit i Vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti nebo Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti, sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění.
20.01.2022 12:50 |

podobné články

Do „války“ Charlotte Štikové s matkou Monikou se vložila Ornella! Tohle jsou její slova

 
Momentální slovní přestřelka mezi Monikou Binias  (48) a její mladší dcerou Charlotte Štikovou  (23) nedělá Moničině druhé dceři Ornelle Koktové dobře. Ornella by si ráda žila pohodový život s manželem Pepou Koktou a jejich dvěma syny.
26.07.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků) , Ornella Štiková (1128 článků) , Monika Štiková (145 článků)

Charlotte Štiková jde do sebe: Velká proměna a slova o dítěti s Ivkem

 
Mladší sestra Ornelly Koktové (28) Charlotte Štiková (24) v poslední době šla do sebe a snaží se na sobě pořádně zamakat. Navíc je nyní v jednom kole, protože jako správná teta pomáhá Ornelle se třemi malými dětmi. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že už i ona sama pomýšlí na svatbu a rodinu. 
17.05.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1128 článků)

Přichází nová éra v oblasti sekání dřeva - téměř nezničitelné sekery

 
Nové sekery čtvrté generace Fiskars skvěle padnou do ruky a jsou prakticky nezničitelné. Mají inovativní rukojeť s 3D strukturou, což umožňuje bezpečnější a rychlejší švih. Také lahodí oku: získaly prestižní ocenění za design „Red Dot Award”.
06.08.2015 17:26 |

podobné články

Sekery Patriot: TOP produkt své kategorie

 
Sekery Patriot se vyrábějí v Německu nejmodernějšími technologiemi a z nejmodernějších materiálů. Nejenže spolehlivě zastanou práci, která se od nich očekává, ale jsou téměř nezničitelné.
04.10.2016 14:10 |

podobné články

Berdychová: Nálezci železné sekery na Jičínsku patří odměna

 
Rada Královéhradeckého kraje rozhodla o vyplacení odměny ve výši 60 tisíc korun nálezci železné sekery na území obce Bašnice na Jičínsku.
29.04.2020 11:30 |

podobné články