Článek

Ornella o vykutálené sestře Charlotte: Žehlila jsem za ni její podvody, je to velký průšvih

 
O své mladší sestře Charlotte influencerka Ornella Koktová příliš nemluví. Nyní ale v podcastu Agáta a Ornella show šla s pravdou ven. Trojnásobná maminka promluvila o jejích podvodných byznysech i o tom, jak se odstřihla od rodiny. Zkušenost s Charlottinými naštvanými zákazníky přiznala i Agáta Hanychová.
23.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků)
Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1040 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků)

Malý Quentin je na světě sotva měsíc a už si musí zvykat na život bez maminky, kterou to táhne za zábavou. Ornella společně se svými rodiči vyrazila na party a své miminko svěřila mladší a nezkušené sestře Charlotte.

 
Malý Quentin je na světě sotva měsíc a už si musí zvykat na život bez maminky, kterou to táhne za zábavou. Ornella (20) společně se svými rodiči vyrazila na party a své miminko svěřila mladší a nezkušené sestře Charlotte.
15.04.2013 10:15 |

podobné články

Hanychová má popáleniny druhého stupně, žehlila si kalhoty na noze

 
Agáta Hanychová má na stehně pravé nohy popáleniny druhého stupně. Žehlila si totiž kalhoty místo na žehlícím prkně přímo na levé noze. Trpí velkými bolestmi a ohrožená je i její její plánovaná dovolená s přítelem u moře.
24.09.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků)

VIDEO: Ornella to s divadlem myslí vážně. Zahraje si milenku

 
Ornella Štiková se nikdy netajila tím, že se chce vydat na hereckou dráhu. Ještě předtím, než se pohádala se svou matkou Monikou, obě básnily o její divadelní kariéře. Ornella si plní sen a už v sobotu se postaví na prkna, která znamenají svět. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina
29.06.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (469 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Co prozradili slavní o Gottovi? Zelenková mu žehlila, Bílá mu vlezla do šatny!

 
Zagorová ho milovala, Zelenková mu žehlila a Bílá mu vlezla do šatny! Slavní prozradili, co ještě na slavného zpěváka za jeho dlouhou kariéru nestihli říct. Přečtěte si jeho tajemství!
01.05.2016 18:05 |

podobné články

Popálená Zorka Hejdová popsala bolestivou nehodu: No byla to velká blbost, uznává

 
Moderátorka Zorka Hejdová (32) zveřejnila na sociální síť, jak si popálila poprsí. Bolestivá nehoda se jí stala, když si žehlila svůj top s volánem, jenže bohužel nejspíš hodně pospíchala a nepoužila žehlicí prkno. Žehlila si jej totiž na sobě. 
13.08.2022 09:30 |

podobné články

Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina

 
Dvacetiletá Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou, v pátek porodila syna. Quentin přišel na svět v 7:48 císařským řezem. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
06.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (32 článků) , Josef Kokta (1040 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková

 
Ornella Štiková vděčí za svou "popularitu" bulváru, takže není divu, že se přišla podívat na svatbu šéfredaktora bulvárního časopisu Pavla Novotného. Rozněžnělá romantickým obřadem zatoužila být také nevěstou. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče
28.04.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1290 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

VIDEO: Vykutálené „šmátralky“ řádily ve Štěrboholích: Muži z tašky ukradly peněženku

 
Dvě šmátralky úřadovaly 9. června v pražských Štěrboholích. V tamním obchodním centru si vyhlédly muže, jenž měl přes rameno přehozenou tašku. Jedna ze zlodějek mu z ní nenápadně peněženku vytáhla, zatímco druhá ji kryla oblečením. Policie teď po vykutálené dvojici pátrá.
26.06.2018 09:40 |

podobné články

Ornella se ozývá z mediálního hrobu fotkou po sexu, kde je nahý Kokta!

 
Klan Štikových, který ovládl bulvár v roce 2012, "se loni rozpadl":http://www.extra.cz/kam-se-podela-slavna-stika-byvala-sefka-projektu-ornella-se-oblecena-do-krajkovych-minisatu-ukryvala-pred-fotografy-ano-je-to-tak jako obličej nebožtíka "Michaela Jacksona":http://www.extra.cz/tema/michael-jackson-zpevak a jedinou, která z téhle sbírky zkamenělin někoho zajímá, je "Charlotte Štiková":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova (18) a "její obří balony":http://www.extra.cz/exkluzivne-charlotte-stikova-nedobrovolne-ukazala-prsa-soubyznys-se-klepe-strachy-z-pornohackeru.
16.10.2014 10:01 |

podobné články

Ornella se obarvila, aby se odstřihla od rodiny: Válka s matkou Monikou se naplno rozhořela!

 
Ornella Štiková  (20) se nedávno nechala obarvit na zrzavo. Důvodem je ostuda její rodiny, kterou způsobila její matka Monika. "Chtěla jsem změnu a taky jsem se chtěla odlišit od jedné blondýny z naší rodiny," řekla Super.cz Ornella. Také její sestra Charlotte si prý nechala ztmavit vlasy.
23.10.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků)

Josef Kokta se vysmál sestře své ženy: Charlotte je hnusná, vypadá na 60, útočí

 
Poté, co schytala Charlotte Štiková pěknou bídu od fanoušků za svůj výrazný makeup, se kterým dorazila na Playboy party, se do ní pustil i její švagr Josef Kokta (65). Manžel její sestry Ornelly si na svém Twitteru udělal z influencerky legraci, když přidal na sociální síť fotku Charlotte z party. K tomu přidal popisek "Tipněte si věk." Když se pod příspěvkem začaly objevovat komentáře od fanoušků, ještě na ně reagoval, a to takovým způsobem, že z něj jeho švagrová nebude mít vůbec radost.
20.01.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1040 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Ornella Koktová se sesypala: Slzy a emotivní slova o stavu její sestry Charlotte Štikové

 
Před pár dny prolítly sociálními sítěmi velmi znepokojující fotografie Charlotte Štikové. Její maminka Monika Binias (51) následně pro redakci eXtra.cz přiznala, že se její dcera vydala na špatnou stranu a užívá návykové látky. Když viděla Charlottiny vyhublé snímky její starší sestra Ornella (31), rozplakala se a svou bolest sdílela s fanoušky na Instagramu.
19.04.2024 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků) , Monika Štiková (141 článků)

Ornella provokatérka: Neuvěříte, kdo z naší rodiny se vyprsí v Playboyi! A já to nejsem!

 
Ano, tak trochu jsem se rozhodla pro Vás před Vánocemi odkrýt přesný profil lidí z mé famílie. Tentokrát, jak je již z titulku jasné, se pobavíme o mojí sestře Charlotte. Tak tedy… Když se 5. srpna 1996 na Bulovce ozval silný řev ze sálu, nemohl to být nikdo jiný nežli pětikilové baby se zmačkaným ksichtíkem Charlotte. Tenkrát pan doktor prý pronesl památnou větu, která vesměs povídala o tom, že je to největší mimino za celý rok a že jí rovnou asi věnují tašku do školy… Až půjde z porodnice. Jo, tak to bylo. A jelikož už od toho dne veškerá pozornost nebyla zaměřena na mě, museli mi koupit mikrofon, abych toho nového „vetřelce“ přežila ve zdraví.
20.12.2015 15:46 |

podobné články

Blesk z čistého nebe: Nově štíhlá Charlotte Štiková se rozešla s milovaným Ifkem

 
Zdálo se, že mladší sestře Ornelly Koktové (29) Charlotte Štikové (25) se v poslední době velmi daří. Zejména se na svém Instagramu pochlubila, že zhubla přes třicet kilo. Avšak ne vše je zalité sluncem, Charlotte svým sledujícím naznačila, že se rozešla se svým dlouholetým přítelem Ifkem, který si ještě před pár měsíci nechal vytetovat její tvář na ruku.
15.03.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků)

Podvody Charlotte Štikové mají tvrdou dohru: Odstřihla se i od rodiny, není jí pomoci, říká táta Štika

 
S Charlotte Štikovou to jde pořádně z kopce. Přibývá lidí, kteří si stěžují, že jim nedodala slíbené zboží. Jak navíc na Facebooku napsal její otec Michal Štika, už přerušila kontakt i se svojí rodinou. "Doufám, že se Charlotte vzpamatuje a svoje záležitostí srovná," dodal zklamaně.
27.04.2023 19:10 |

podobné články

Do „války“ Charlotte Štikové s matkou Monikou se vložila Ornella! Tohle jsou její slova

 
Momentální slovní přestřelka mezi Monikou Binias  (48) a její mladší dcerou Charlotte Štikovou  (23) nedělá Moničině druhé dceři Ornelle Koktové dobře. Ornella by si ráda žila pohodový život s manželem Pepou Koktou a jejich dvěma syny.
26.07.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1040 článků) , Ornella Štiková (1124 článků) , Monika Štiková (141 článků)

Ornella měsíc po porodu odložila Quentina: Vyrazila s mámou Štikovou na party!

 
Malý Quentin je na světě sotva měsíc a už si musí zvykat na život bez maminky, kterou to táhne za zábavou. Ornella (20) společně se svými rodiči vyrazila na party a své miminko svěřila mladší a nezkušené sestře Charlotte.
15.04.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků)