Článek

Ornella Koktová se pochlubila fotkou á la indiánka s dcerkou Lilianne

 
Ornella Koktová (28) se pochlubila fotkami se svou Lilianne, Táňa Bystroňová poodhalila kalhotky. Modelka Zuzana Belohorcová (45) se zase utkala v boji s herečkou Terezou Bebarovou (46) o nejlepší tělo po čtyříctce.
12.08.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (587 článků) , Tereza Bebarová (185 článků)
Podobné články

Ornella Koktová sdílela rozkošný snímek dcery v šatičkách: Lilianne je celá tatínek, píší lidé

 
Dcera Ornelly Koktové (28) a Josefa Kokty (64), rozkošná Lilianne, nedávno oslavila sedm měsíců a je znát, že roste jako z vody a Ornella se tak rozhodla svůj malý poklad zvěčnit ve žlutých šatičkách. Dle fanoušků je Lilianne velmi podobná svému o rok staršímu bratříčkovi Svenovi, jiní také vidí podobu s otcem Josefem.
20.11.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ornella Koktová o děsivém průběhu císaře: Zkazili to, mohlo mi prasknout břicho

 
Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Svému manželovi Josefu Koktovi (64) porodila třetího potomka, dceru Lilianne. Doma na malou sestřičku čekají už dva starší bráchové Sven a Quentin. Ornella je podle svých slov po třetím porodu velmi vyčerpaná, ale šťastná. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč musela jít Lilianne na svět také císařem, a popsala dramatický průběh druhého porodu, při kterém přišel na svět rozkošný Sven. 
15.04.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Exkluzivně: Nejsladší andílek! Ornella Koktová ukázala dceru Lilianne (5 týdnů)

 
Jen co se Ornella Koktová (28) vrátila z nemocnice, kde ji lékaři doslova vyrvali hrobníkovi z lopaty, tak nechala vyfotografovat svou novorozenou dcerušku Lilianne (5 týdnů). Stejně jako Vendula Pizingerová (49) zvolila Ornella profesionální fotografku Moniku Váňovou, která dokáže s miminky divy.
20.05.2021 05:20 |

podobné články

Indiánka Ornella Koktová: Láska až do konce

 
Nedá si pokoj ani po třech porodech! Ornella Koktová (28) bude pořád provokovat. Maminka synů Quentina (7), Svena (1) a dcery Lilianne (4 měsíce) si na chvíli zahrála na indiánku.
13.08.2021 05:05 |

podobné články

Sexy indiánka Ornella Koktová: Dechberoucí ňadra schovala jen pod peříčka!

 
Ornella Koktová (28) si nedá pokoj ani po třech porodech, pořád bude provokovat. Maminka syna Quentina (7), Svena (1) a Lilianne (4 měsíce) si na chvíli zahrála na indiánku. Podmalovala si oči a na krk si pověsila náhrdelník z peříček.
13.08.2021 19:00 |

podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků) , Ornella Štiková (1113 článků)

Těhotná Ornella Koktová ukázala královský pokojíček i nahou fotku těsně před porodem

 
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane již trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) na svět přivedla dva syny, sedmiletého Quentina a jedenáctiměsíčního Svena. Tentokrát se Ornella připravuje na dceru, kterou brzy porodí. Těsně před porodem Ornella nechala nahlédnout do svého soukromí, pochlubila se krásným dětským pokojíčkem, ale i nahou těhotenskou fotkou.
12.03.2021 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ornella Koktová se pochlubila rozkošnou dcerkou a popsala šílenou bolest břicha po třetím císaři

 
Ornella Koktová  (28) se ve středu stala už trojnásobnou maminkou. Na svět přivedla roztomilou dcerku, kterou s manželem Pepou Koktou pojmenovali Lillianne. I třetí porod proběhl císařským řezem. Ornella se teď pochlubila nejen roztomilou holčičkou, ale popsala i svůj porod.
17.04.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ukrutné bolesti 12 dní po porodu. Ornella Koktová musela zpět do nemocnice

 
Ornella Koktová  (28) je již dvanáct dní trojnásobnou maminkou. Pochvaluje si, jak hodný je její třetí potomek, dcera Lilianne. Nebýt toho, zvládala by péči nyní o dost hůře. Obzvlášť proto, že jí krátce po opuštění porodnice začaly velké bolesti. Ornella musela také přestat kojit malou dcerku.
26.04.2021 15:35 |

podobné články

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1113 článků)

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte

 
Ornella Koktová (27) překvapila nedávno nejenom své fanoušky zprávou, že očekávají třetího člena rodiny. Není tomu tak dávno, kdy sympatická Ornella přivedla na svět druhé syna Svena. Bývalá modelka je již v 6. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Samotná Ornella eXtra.cz přiznala, že třetí těhotenství je pro ni velmi psychicky náročné a není se čemu divit. Přesto se snaží své rodině věnovat všechnu svoji píli a nedávno se pochlubila vánočním Svenem, který je snad nejrozkošnějším dítětem českého šoubyznysu.
23.12.2020 09:31 |

podobné články

Ornella Koktová je trojnásobnou maminkou. Další miminko přišlo na svět necelý rok po druhém porodu

 
Ornella Koktová  (28) se stala trojnásobnou maminkou. Po dvou synech na svět přivedla dceru, která dostala jméno Lilianne.
14.04.2021 12:05 |

podobné články

Ornella Koktová (28) porodila třetí dítě! Dcerka přišla na svět císařem

 
Své třetí a poslední dítě přivedla na svět Ornella Koktová (28). Ke dvěma synům Quentinovi (6) a Svenovi (1) přibyla holčička! O jejím jméně se celá rodina hodně dohadovala, ale nakonec dostala krásné jméno Lilianne.
14.04.2021 11:15 |

podobné články

Ornella Koktová po třetím císaři: Cítím, jak se mi přesouvají kosti! Je to strašidelný

 
14. dubna přivedla na svět Ornella Koktová (28) své třetí a údajně poslední dítě, dceru Lilianne. I nyní rodila císařským řezem, stejně jako v předchozích dvou porodech. První dny po porodu pro ni rozhodně nejsou procházkou růžovým sadem.
17.04.2021 05:15 |

podobné články

Ornella Koktová po komplikacích po porodu stále v nemocnici: Kokta je sám na tři děti!

 
Jen pár dnů po propuštění z porodnice skončila Ornella Koktová (28) v nemocnici! Po urgentním přijetí se zánětem a neprůchodností střev se jí daří už lépe, starost o tři děti včetně novorozené Lilianne (15 dní) nicméně zůstala zcela na jejím muži Josefovi (64).
29.04.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ornella Koktová leží už čtvrtý den v nemocnici. Nedávno narozená dcera ji prý zachránila!

 
Ornella Koktová  (28) se po porodu dcery Lilianne doma dlouho neohřála. Kvůli obrovským bolestem břicha musela znovu do nemocnice, kde stále leží na jednotce intenzivní péče. O tři děti se stará její manžel Josef Kokta  (64) .
29.04.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ornella Koktová na JIP: Zachránila ji dceruška!

 
Ornella Koktová (28) věděla, že třetí porod nebude procházka růžovým sadem. Přesto se celá událost zkomplikovala víc, než by chtěla. Dcera Lilianne je nyní v péči tatínka Josefa Kokty, zatímco maminka stále leží na jednotce intenzivní péče…
30.04.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (991 článků)

Ornella Koktová (28) po třetím porodu bojuje na JIPce: Nález v břiše, kapačky zavedené do krku a věštba kartářky!

 
Ornella Koktová (28) deset dní po porodu třetího dítěte, dcery Lilianne, byla s nesnesitelnou bolestí břicha převezena do nemocnice a umístěna na JIPku. Lékaři odhalili nález ve střevech a napojili jí na kapačky.
01.05.2021 11:45 |

podobné články

Od porodu viděla dceru jen pár dní. Ornella Koktová v ohrožení života na JIP. Poprvé promluvila

 
Moc se těšila, jak si celá rodina bude užívat nového člena, dcerku Lilianne. Jen pár dní po příjezdu z porodnice ale přišly první zdravotní komplikace. To ještě Ornella Koktová  (28) netušila, že se během následujících dní její zdravotní stav tak zhorší, že bude bojovat o život.
03.05.2021 07:20 |

podobné články