Článek

Ornella Koktová po komplikacích po porodu stále v nemocnici: Kokta je sám na tři děti!

 
Jen pár dnů po propuštění z porodnice skončila Ornella Koktová (28) v nemocnici! Po urgentním přijetí se zánětem a neprůchodností střev se jí daří už lépe, starost o tři děti včetně novorozené Lilianne (15 dní) nicméně zůstala zcela na jejím muži Josefovi (64).
29.04.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)
Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků) , Ornella Štiková (1105 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1105 článků)

Pepa Štika a Ornella Koktová: Tady je 7 bodů jejich tajné předmanželské smlouvy!

 
Nebohý "Josef Kokta":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta-podnikatel (57) se včera počtvrté oženil a odteď si bude dělat, co "Ornella":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (21), pardon, její matka chce. Podle exkluzivních informací eXtra.cz pár nemá předmanželskou smlouvu, protože nebylo ani na ex offo, ale my si stejně myslíme, že nějakou dohodičku spolu podepsali. Tedy Ornella jenom třemi křížky samozřejmě, ale podepsali, stálo tam určitě něco jako:
17.01.2015 19:22 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Takhle vypadal Pepa Kokta, když ještě byla Ornella na houbách: Narodila se za 15 let po vzniku fotky!

 
Zatímco Ornella Koktová  (22) ještě nebyla na světě, její manžel Pepa Kokta už sloužil na vojně. "To je můj muž v roce 1977," ukázala fotku vojína Kokty Ornella na sociální síti. Ornella byla ještě patnáct let na houbách a její mamince Monice bylo sedm let a šla na základní školu.
24.02.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová o třetím dítěti: Jsem konsternovaná, ale paní Goebbelsová nebudu

 
Necelé tři měsíce po porodu druhorozeného syna Svena se Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (63) rukou nerozdílnou zasadili o to, že se jim už na přelomu března a dubna narodí třetí společné dítě. Zatímco šestinásobný táta Josef je od začátku štěstím bez sebe, Ornella prý doteď zprávu vydýchává.
24.11.2020 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová leží už čtvrtý den v nemocnici. Nedávno narozená dcera ji prý zachránila!

 
Ornella Koktová  (28) se po porodu dcery Lilianne doma dlouho neohřála. Kvůli obrovským bolestem břicha musela znovu do nemocnice, kde stále leží na jednotce intenzivní péče. O tři děti se stará její manžel Josef Kokta  (64) .
29.04.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte

 
Ornella Koktová (27) překvapila nedávno nejenom své fanoušky zprávou, že očekávají třetího člena rodiny. Není tomu tak dávno, kdy sympatická Ornella přivedla na svět druhé syna Svena. Bývalá modelka je již v 6. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Samotná Ornella eXtra.cz přiznala, že třetí těhotenství je pro ni velmi psychicky náročné a není se čemu divit. Přesto se snaží své rodině věnovat všechnu svoji píli a nedávno se pochlubila vánočním Svenem, který je snad nejrozkošnějším dítětem českého šoubyznysu.
23.12.2020 09:31 |

podobné články

Druhý porod a nebude u toho mít muže! Ornella Koktová bude kvůli koronaviru rodit bez manžela Pepy

 
Ornella Koktová  (27) už každým dnem přivede na svět druhého syna. S manželem Pepou Koktou plánovali, že v porodnici U Apolináře budou oba, a Pepa jí během porodu bude oporou. Bohužel se toho Ornella nedočká. Otcové dle vládního nařízení u porodů být nesmí.
28.03.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová je půl roku po porodu opět v tom: Dočká se konečně holčičky?

 
Ornella Koktová (27) je potřetí těhotná. Prostřednictvím sociálních sítí oznámila radostnou novinku svým fanouškům, kteří jsou nejen nadšení, ale také překvapení. Třetí dítě čeká Ornella se svým manželem Josefem Koktou (63) pouhých sedm měsíců po porodu druhého syna Svena.
23.11.2020 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová o děsivém průběhu císaře: Zkazili to, mohlo mi prasknout břicho

 
Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Svému manželovi Josefu Koktovi (64) porodila třetího potomka, dceru Lilianne. Doma na malou sestřičku čekají už dva starší bráchové Sven a Quentin. Ornella je podle svých slov po třetím porodu velmi vyčerpaná, ale šťastná. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč musela jít Lilianne na svět také císařem, a popsala dramatický průběh druhého porodu, při kterém přišel na svět rozkošný Sven. 
15.04.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Dva roky spolu nepromluvily. Co říká Ornella Koktová na zásnuby mámy Štikové (47) s o 25 let mladším kolouškem?

 
Ornella Koktová  (27) už dva roky nepromluvila s matkou Monikou Štikovou  (47) . Ta neviděla ani tříměsíčního vnuka Svena, a nepřišla od ní ani zpráva poté, co Ornella porodila. "Nezajímáme se jedna o druhou, neřešíme životy té druhé. Přes dva roky nejsme v kontaktu," řekla Super.cz Ornella.
07.07.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (102 článků) , Ornella Štiková (1105 článků)

Těhotná Ornella Koktová ukázala královský pokojíček i nahou fotku těsně před porodem

 
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane již trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) na svět přivedla dva syny, sedmiletého Quentina a jedenáctiměsíčního Svena. Tentokrát se Ornella připravuje na dceru, kterou brzy porodí. Těsně před porodem Ornella nechala nahlédnout do svého soukromí, pochlubila se krásným dětským pokojíčkem, ale i nahou těhotenskou fotkou.
12.03.2021 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová o rizikovém těhotenství: Je to jako za trest! Co jí doktoři zakázali?

 
Těhotná Ornella Koktová (27) má splín. Rizikový jiný stav jí nedovoluje, ba přímo zakazuje svobodné toulky po městě a přírodě s dětmi a partnerem. Je to jako za trest, myslí si o svých komplikacích.
14.02.2021 14:15 |

podobné články

Ornella Koktová (28) před třetím porodem odhalila pravdu: Strach ze smrti manžela Josefa (63)?!

 
Ornella Koktová (28) už pomalu stříhá metr do porodu třetího dítěte, ale přesto si najde čas na zvídavé dotazy svých fanoušků. A jedním z nich bylo, zda se nebojí, že její manžel Josef Kokta, který je o 35 let starší, zemře dřív než ona.
31.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová po porodu v bolestech ve špitále: Manžel promluvil o strachu z rakoviny

 
Už skoro čtrnáct dní je Ornella Koktová (28) nedobrovolnou obyvatelkou nemocnice. Do špitálu se dostala hned poté, co porodila, ozvaly se problémy se střevy spojené se zánětem. „Báli jsme se, jestli to není rakovina,“ řekl eXtra.cz Josef Kokta.
06.05.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová ukázala rozkošnou holčičku: Je to puclík po tátovi!

 
Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Na svět přivedla holčičku Lilianu, která stejně jako její předešlé děti musela na svět císařským řezem. Po náročné operaci Ornella přiznala, z čeho měla největší strach, a popsala také samotný průběh i vyčerpávající dny po porodu. 
17.04.2021 08:10 |

podobné články

Tři měsíce po porodu šla do bikin i s pneumatikou: Ornella Koktová vystavila na odiv ženské křivky

 
Ornella Koktová  (27) teprve před třemi měsíci přivedla na svět syna , kterého s manželem Pepou Koktou  (63) pojmenovali Sven. Ornella už těhotenská kila shodila a troufla si i na plavky.
08.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)

Ornella Koktová promluvila o svém třetím rizikovém těhotenství: Cítím se hůř a hůř

 
Už za pár měsíců bude půvabná Ornella Koktová (27) trojnásobnou maminkou, ač na svět před nedávnem přivítala druhého syna Svena. Bývalá modelka je již v 5. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Pro redakci eXtra.cz se Ornella svěřila, že třetí těhotenství nenese psychicky vůbec dobře, a to i z toho důvodu, že je velmi rizikové a nebezpečné.
04.12.2020 07:00 |

podobné články

Pepa Kokta si odvezl manželku a syna domů: Ornella v těhotenství přibrala na 95 kilo, z porodnice šla štíhlá!

 
Na Apríla porodila Ornella Koktová  (27) svého druhého syna, kterého pojmenovala Sven . Otec Josef Kokta  (62) ho ovšem na vlastní oči uviděl, až když ženu s nejmladším potomkem vyzvedl v neděli v poledne v porodnici U Apolináře. Stejně jako ostatní tatínkové k porodu nesměl .
05.04.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (971 článků)