Článek

Ornella dobrovolně odstoupila ze Survivoru. Po kolapsu ji lékaři pustili zpět do hry, ona se ale vymluvila na děti

 
Influencerka Ornella Koktová se společně s dalšími známými tvářemi z kmene Titánů pár dní snažila zvládnout hlad a náročné podmínky této neúprosné soutěže Survivor. Své soukmenovce ale později nakonec naprosto šokovala rozhodnutím, že chce ze soutěže odstoupit ze zdravotních důvodů. 
13.03.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Šla bych do toho znovu, říká Ornella Koktová. Po kolapsu odstoupila ze Survivoru

 
Ornella Koktová (31) ukončila svůj boj o miliony v reality show Survivor Česko & Slovensko. Odstoupila dobrovolně poté, co na ostrově zkolabovala a skončila v nemocnici. Podnikatelka, trojnásobná maminka a manželka Josefa Kokty (66) promluvila o pobytu v Karibiku a prozradila, že její první kroky vedly do fast foodu.
14.03.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1124 článků)

Ornella odhalila šokující zákulisí Survivoru. Spali jsme nazí. S holkama jsme měly nohy do praku, říká

 
Influencerka Ornella Koktová dobrovolně odstoupila z reality show Survivor, a jakmile přijela domů, nechala se v podcastu Agáta a Ornella show vyzpovídat svou kamarádkou Agátou Hanychovou. V rozhovoru popsala šokující detaily dění na ostrově, které se ani nemohlo zveřejnit na televizních obrazovkách. Ornella doufá, že nikdy nespatří světlo světa. 
15.03.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků)

VIDEO: Ornella to s divadlem myslí vážně. Zahraje si milenku

 
Ornella Štiková se nikdy netajila tím, že se chce vydat na hereckou dráhu. Ještě předtím, než se pohádala se svou matkou Monikou, obě básnily o její divadelní kariéře. Ornella si plní sen a už v sobotu se postaví na prkna, která znamenají svět. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina
29.06.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (469 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina

 
Dvacetiletá Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou, v pátek porodila syna. Quentin přišel na svět v 7:48 císařským řezem. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
06.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (32 článků) , Josef Kokta (1039 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková

 
Ornella Štiková vděčí za svou "popularitu" bulváru, takže není divu, že se přišla podívat na svatbu šéfredaktora bulvárního časopisu Pavla Novotného. Rozněžnělá romantickým obřadem zatoužila být také nevěstou. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče
28.04.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1290 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Odhalená nevěra v Survivoru? Ornella přišla s šokujícím tvrzením, do kterého zapletla partnera Bezděkové

 
Ornella Koktová se ještě ani nestačila ohřát po svém odchodu ze Survivoru a už udělala rozruch. V ukázce show Agáta a Ornella totiž zdánlivě propálila, že Sebastian Navrátil má v Čechách dvě přítelkyně, přitom oficiálně chodí s Andreou Bezděkovou. Jenže ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá.
14.03.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (19 článků) , Andrea Bezděková (270 článků)

To je síla: Těhotná milenka Kokty Ornella promluvila o drsném kolapsu

 
Těhotná Ornella Štiková  (19) , která čeká miminko s manželem Gábiny Partyšové Pepou Koktou, promluvila o kolapsu. V pátek ji z hostivického domu odvezla záchranka do Motola. Ornella  ztratila vědomí a upadla na zem.
16.10.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)

Hvězda Survivoru popsala boj o holý život: V těle měl dva druhy parazitů, po kolapsu přišel o žlučník

 
Michael Skalický přišel do Survivoru s velkými ambicemi. Jeho touha po vítězství se však nakonec nevyplnila. Jak řekl v rozhovoru pro eXtra.cz, hned v prvních dnech se mu do těla dostali paraziti, kteří mu způsobili zánět. Po hrůzném kolapsu skončil v nemocnici, kde mu po několika dnech vyoperovali žlučník. Z tamější zdravotní péče byl v prvních chvílích v šoku. 
11.03.2024 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1914 článků) , Michael Michael (210 článků)

Ornella Koktová je zpátky v náručí Pepy Kokty. Neohrozím zdraví a rodinu kvůli televizní show, říká o Survivoru

 
Influencerka Ornella Koktová (31) už je z Dominikánské republiky doma. Drsnou reality show Survivor opustila po zdravotních potížích, které ji donutily předčasně skončit. „Nevidím jinou cestu, protože to pořád není dobrý. Přece jen jsem máma, mám děti a není to o tom, že jsem sama, že můžu až na tu hranu, i když mě to hrozně mrzí,“ vysvětlila důvod odchodu. Nyní už je Ornella doma se svými třemi ratolestmi i manželem Josefem Koktou (66), který mezitím o děti láskyplně pečoval. Na svůj Instagram influencerka dala dojemný příspěvek.
14.03.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků)

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Ornelle v Survivoru nevěří ani vlastní manžel. Nemůže být bez jídla, zlomí se, překvapil Kokta

 
Zatímco Ornella Koktová se rozhodla přijmout výzvu a bojovat v nejnáročnější reality show na světě, její muž v modelčin úspěch v Survivoru příliš nevěří. Alespoň to vyplývá z komentářů Josefa Kokty na sociálních sítích. Často totiž zmiňuje, že Ornella nemůže být bez jídla. "Hlad ji dožene, zlomí ji to," píše překvapivě.
15.02.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků)

Ornella přiznala nadstandardní vztah se Sebastianem, na ostrově se k sobě tulili. Bezděková ho zabije, říká Koktová

 
Poté, co se influencerka Ornella Koktová vrátila zpět z náročné reality show Survivor, vyrazila do podcastu Agáta a Ornella show, kde ji vyzpovídala její kamarádka Agáta Hanychová. Ornella v rozhovoru promluvila i o svém blízkém vztahu k Sebastianovi Navrátilovi a jeho vyprávění o přítelkyni modelce Andree Bezděkové.
17.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků) , Sebastian Navrátil (19 článků)

Italská herečka se vymluvila na nemoc, aby mohla na večeři s Putinem. Nyní ji čeká soud

 
Italská herečka Ornella Mutiová zrušila v prosinci roku 2011 divadelní vystoupení v severoitalském Pordenone, aby mohla zajít na večeři s tehdejším ruským premiérem Vladimirem Putinem a americkým hercem Kevinem Costnerem. Do divadla v den konání hry poslala však omluvenku, že se nemůže dostavit ze zdravotních důvodů. Teď se bude zpovídat u soudu kvůli podvodu.
07.04.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (98 článků) , Vladimir Putin (5330 článků)

Ornella Koktová kývla na účast v Survivoru: Doma má přitom tři děti, nejmladší dceři jsou dva roky

 
Influencerka Ornella Koktová (30) se výzev nebojí. Podle informací webu Super se rozhodla, že půjde do reality show Survivor, kde jde o to, kdo přežije v divočině a získá finanční obnos. „Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ prozradil blízký zdroj.
06.12.2023 11:35 |

podobné články

GLOSA: Dojedou Chili a Shopaholic Nicol v Survivoru na intriky? Fanoušci jich mají plné zuby!

 
Jako účastnice předposlední řady MasterChef Česko si získala desítky tisíc příznivců. Když kvůli zdravotním komplikacím v rodině odstoupila ze SuperStar, mnozí z nich to oplakali. Do Survivoru už se ale Ta Thuy Dung alias Chili hlásit neměla. Právě na jednom z ostrovů Dominikánské republiky totiž ukázala svou pravou tvář a fanoušci jí doslova nemůžou přijít na jméno! 
29.01.2022 15:55 |

podobné články

Další úprk ze Survivoru: Po Ornelle to vzdala i Ivana Jirešová

 
Další odpadlice ze Survivoru byla odhalena. Po Ornelle Koktové, která z náročné soutěže odstoupila, zahlédli lidé na letišti a v obchodním centru na Černém Mostě také Ivanu Jirešovou. "Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela,“ odpověděla na dotaz Aha! Jirešová. 
19.03.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (486 článků)

Ornella se zotavuje po kolapsu, Partyšová s Koktou na veřejnosti vrkají jako dvě hrdličky: To je ale líbačka!

 
Zatímco těhotná milenka Josefa Kokty Ornella Štiková  (19) se doma zotavuje po kolapsu a celý víkend kvůli vyčerpání prakticky prospala, Gábina Partyšová  (34) s manželem se tváří jako spokojená rodinka. Na nedělním běžeckém závodě vrkali jako dvě hrdličky.
15.10.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1039 článků) , Ornella Štiková (1124 článků)