Článek

Ornella a Josef Koktovi slaví výročí: Před 9 lety ji jako ženáč našel na internetu!

 
Když jejich milenecký poměr praskl, šanci jejich vztahu nikdo nedával. Dlouhou dobu ani tehdejší manželka Josefa Kokty (62) Gábina Partyšová (41). Těhotenství Ornelly tehdy Štikové (27) ale navždy změnilo životy všech.
20.05.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)
Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella dala Koktovi ultimátum: Když ho nesplní, najde si milence!

 
Zpočátku jejich vztahu nikdo nevěřil, z milenců se ale stali manželé a rodiče. Ornella (25) a Josef (60) Koktovi mají mezi sebou velký věkový rozdíl, přesto tvoří pár už víc než pět let. Teď ale Ornella prozradila, co by na manželovi nejraději změnila. Dokonce mu už začala i vyhrožovat, že si najde milence!
23.03.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků)

Těhotná Ornella vzkazuje Koktovi: Budeš v rodném listě!

 
Mladičká milenka Pepy Kokty (55) Ornella Štiková (19) má jasno v tom, kdo bude v rodném listě miminka, které čeká, uveden jako otec: ženáč Josef Kokta! Horší už je to s příjmením... Ornella přiznává, že stále tápe a sama neví, jak se bude malé »Koktě« jmenovat.
03.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

„Odklon“ ženáče, těhotenství, porod, utajená svatba: Ornella a Josef Koktovi slaví pět let výročí vztahu

 
Oslavili výročí pěti let. Ornella Koktová (23) a Josef Kokta (59) mají za sebou už poměrně dlouhou cestu vztahu, při které museli překonat ledacos. Podívejte se, jak se za ty roky Ornella měnila.
23.05.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků)

Ornello, fakt tě Pepa nepodvedl? Quentinovi Koktovi se narodil 'brácha' Mohammed. Jsou si podobní?

 
Ornella Štiková  (21) si konečně užívá domácího štěstí s Pepou Koktou, jehož manželství s Gabrielou Partyšovou  (36) nevěru neustálo, a tak se mohl pokorně k zamilované mladici a miminku Quentinovi Koktovi již před časem nastěhovat. Tvoří už prý stabilní rodinu. Kdyby ale byla pravda, co tvrdí už od března jedna dívka , že totiž na začátku roku s Koktou počala dítě, mohla by být tahle idylka ohrožena. Šestadvacetiletá Tachmina Ibragimova právě v těchto dnech přivedla potomka na svět. Je podobný Koktovi a jeho legitimnímu synovi Quentinovi?
09.10.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (325 článků) , Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková

 
Ornella Štiková vděčí za svou "popularitu" bulváru, takže není divu, že se přišla podívat na svatbu šéfredaktora bulvárního časopisu Pavla Novotného. Rozněžnělá romantickým obřadem zatoužila být také nevěstou. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče
28.04.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (935 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

VIDEO: Ornella to s divadlem myslí vážně. Zahraje si milenku

 
Ornella Štiková se nikdy netajila tím, že se chce vydat na hereckou dráhu. Ještě předtím, než se pohádala se svou matkou Monikou, obě básnily o její divadelní kariéře. Ornella si plní sen a už v sobotu se postaví na prkna, která znamenají svět. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina
29.06.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (380 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina

 
Dvacetiletá Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou, v pátek porodila syna. Quentin přišel na svět v 7:48 císařským řezem. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
06.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (32 článků) , Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella na Facebooku: Posílá Koktovi sprosťárny a pusinky! Na usmířenou?

 
Jeden z nejslavnějších, ale zároveň nejnovějších párů českého šoubyznysu, Ornella Štiková a Josef Kokta, se na veřejnosti příliš spolu neukazují. Naopak na Facebooku kočkují jako puberťáci. Ornella posílá sprosté vtipy a pusinky!
01.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella vzkazuje Koktovi: »Miminko je v pořádku!« Kokta oplácí: »Dej to pryč, nemiluju tě!«

 
Zatímco nastávající otec Josef Kokta (55) zpytuje svědomí a lituje chvil, kdy přestal myslet mozkem, jeho milenka Ornella Štiková (19) s úsměvem a v doprovodu své maminky Moniky navštívila gynekologa, který nastávající maminku vyšetřil. „Miminko je v pořádku,“ podělila se s Aha! šťastná Ornella.
14.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella porodí Koktovi Sašu

 
Těhotná Ornella Štiková (19), která víří stojaté vody showbyznysu, se dozvěděla radostnou zprávu. Její miminko je prý naprosto zdravé. Navíc už zná i pohlaví. Přestože chtěla děvčátko, nakonec se raduje z toho, že bude vychovávat kluka jménem Alexandr. Zda má ze zprávy stejnou radost i otec Josef Kokta (55), Ornella neuvedla.  
15.11.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Z těchto fotek nebude mít Ornella radost: Kokta líbal vnadnou brunetu a dělo se toho mnohem víc!

 
"Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (20) v rozhovoru pro Super.cz prohlásila, že nad fotkami "Pepy Kokty":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta (56) s vnadnými dívkami, které se objevily v médiích, mávne rukou. Nám se tomu ale nechce moc věřit, protože Pepíno, jak se Koktovi mezi přáteli říká, je v obležení velmi atraktivních dívek neustále. Naposledy vyvolal rozruch fotografií, na které objímá ňadra půvabné brunety.
02.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků)

Neuvěříte, co dala Ornella Koktovi k svátku! Svou klisničku přitom označil její mustang nad hrobem za buchtu a zveřejnil její kopečky!

 
Jak vidno, dvacetiletá věčná snoubenka "Josefa Kokty":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta (56) se ve své první společné domácnosti se seniorem opravdu snaží. Nejenže "Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (21) neustále vychvaluje, jaké divy v posteli předvádí její šedesátiletý kanec - veterán, ale dokonce od jeho maminky (!) vyzvídá, čím by obdivuhodně plodného pašu nejvíce potěšila.
21.03.2014 08:40 |

podobné články

Pepa Štika a Ornella Koktová: Tady je 7 bodů jejich tajné předmanželské smlouvy!

 
Nebohý "Josef Kokta":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta-podnikatel (57) se včera počtvrté oženil a odteď si bude dělat, co "Ornella":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (21), pardon, její matka chce. Podle exkluzivních informací eXtra.cz pár nemá předmanželskou smlouvu, protože nebylo ani na ex offo, ale my si stejně myslíme, že nějakou dohodičku spolu podepsali. Tedy Ornella jenom třemi křížky samozřejmě, ale podepsali, stálo tam určitě něco jako:
17.01.2015 19:22 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků)

Ornella a nevěra záletnému Koktovi: Tuhle zrzavou sexici z burlesky si chtěla tajně odtáhnout domů na postelové hrátky!

 
Tak tohle byl pro kontroverzní celebritu a matku ročního Quentina Kokty opravdu šok. Zatímco se "Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (21) dostavila, opět vymóděná v dráždivých podvazcích, na výročí osmdesáti let věhlasné pražské cukrárny, netušila, že tam na ni čeká hotová sexuální vichřice.
12.03.2014 08:45 |

podobné články

Ornella s Koktou dnes slaví 2. výročí svatby! Jaká byla? A kdo měl rozepnuté kalhoty?!

 
Ornella Koktová s Josefem Koktou dnes slaví 2. výročí svatby. Před lety by nikdo nevsadil ani zlámanou grešli na to, že tito dva lidé budou někdy spolu. A dnes? To vám už popíše sama Ornella.
16.01.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků)

Erotická Ornella před porodem: Kokta objímá svého nenarozeného syna!

 
Jen pár týdnů před porodem předvedla Ornella Štiková (19) své bříško a dokonce zapózovala s mužskýma rukama na něm. Ty nepatří nikomu jinému než otci Pepovi Koktovi, kterému Ornella porodí syna Quentina!
14.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (922 článků) , Ornella Štiková (1088 článků)

Ornella hodila zpátečku a zase se tulí k zadluženým rodičům. Koktovi prý došly peníze

 
Tomu se skutečně říká stát si pevně za svým názorem! Když před časem Ornella Štiková  (20) „dala kopačky“ své matce s tím, že ji prý neustále jen terorizovala a nadávala jí , a proto se rozhodla přestat jí půjčovat syna Quentina, zdálo se, že jí po letech v matčině područí narostl rozum. Jenže po pár měsících je vše jinak. „Ornella se s rodiči zase přátelsky druží. Nemá žádnou hrdost, jde jí jen o to, aby ze Štiků vytáhla nějaké peníze,“ tvrdí náš zdroj.
20.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1088 článků)