Článek

Ordinace v růžové zahradě: A je to venku. Rozdýchá Čestmír Alenin románek?

 
Alena se sice stále nedostala k tomu, aby Čestmírovi řekla, že ji samotu pomáhal překonat zajíček, ale najednou to vyplynulo na povrch naprosto nečekaně, když děti vytáhly karty a přiložený papír se statistikami výher.
12.11.2022 19:00 |

podobné články

Podobné články

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě očima redakce eXtra.cz: Už konečně někdo nechte umřít Mázlovy!

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade si na obrazovce TV Nova nerušeně běží snad patnáctou sezonu a její tvůrci stále zatvrzele odmítají zbavit se Čestmíra a Magdy Mázlových, ačkoliv jejich životní trable přestaly všechny zajímat poté, co se Čestmír bohužel úspěšně vyléčil z rakoviny.
07.11.2013 08:26 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Magda Mázlová zemřela, pro české diváky je to větší tragédie než smrt Nelsona Mandely a Paula Walkera dohromady!

 
Poslední výraznou smrtí v "Ordinaci v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade byl odchod Dalibora Frynty alias Jana Šťastného, a tak byl po delší době čas zase na nějakou "pořádnou tragickou smrt":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-scenariste-nas-konecne-poslechli-a-nechavaji-magdu-mazlovou-umirat, která rozloží životy několika hlavních postav a bude se řešit minimálně do konce sezony.
06.12.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (210 článků) , Nelson Mandela (207 článků)

Brutální porod v Ordinaci: Proč herečka na place omdlévala? Ukázku krváku sledujte jen na vlastní nebezpečí!

 
V seriálu "televize Nova":http://www.extra.cz/tema/televize-nova "Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade dojde k dalšímu dramatickému okamžiku. Už v tomto čtvrtečním díle bude rodit Linda Kalinová, která čeká dítě s Jakubem Mázlem. Porod ale neproběhne bez komplikací a "Čestmír Mázl":http://www.extra.cz/tema/cestmir-mazl bude mít co dělat, aby zvládl náročnou situaci.
05.03.2014 14:00 |

podobné články

Předpověď eXtra.cz: Co se bude dít v další sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě?

 
Čestmíra Mázla, toho času potřetí ovdovělého, "zhrouceného":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-trojnasobny-vdovec-mazl-zrusil-vanoce-ted-bude-truchlit-jeste-pul-sezony a stále více plešatějícího posledního mohykána staré dobré "Ordinace":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade z časů Gity, Kamily a Čížka, klofne kamenická "ramlice":http://www.extra.cz/tema/ramlice Renata, která nepochodí u Suchého se svým očekávaným potomkem, protože jejich vztah rozebere žárlivá zaprdlá Zdenička a pošahaná Lepařová s mentalitou desetiletého dítěte z pomocné školy.
06.01.2014 18:00 |

podobné články

TV Nova: Ordinace v růžové zahradě 2 včera zakončila svou osmou sezónu

 
Nejsledovanější seriál současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 včera poslední epizodou zakončil svou osmou sezónu se 46,30% share mezi diváky v CS 15-54. Epizody osmé sezóny v průměru sledovalo bezmála 42 % diváků ve věku 15-54 let. Skupina Nova už od příštího úterý divákům nabídne nový seriál Doktoři z Počátků, který dějově vychází právě z Ordinace v růžové zahradě 2.
22.06.2013 14:00 |

podobné články

5 skutečností z natáčení Ordinace v růžové zahradě, ze kterých se vám zvedne žaludek!

 
Jeden z nejpopulárnějších seriálů "Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade má natočeno už pět set dílů (ten pětistý odvysílá "televize Nova":http://www.extra.cz/tema/televize-nova na konci května). Pro to, aby diváka děj co nejvíc oslovil, je kromě mnoha faktorů důležité, aby scény z operačního sálu působily co nejvíc realisticky. A jak se to dělá?
09.04.2014 11:30 |

podobné články

Fanoušci Ordinace v slzách: Čestmír Mázl je po smrti. Dostihl ho drogový kartel!

 
Ve čtvrtek 27. ledna vyvrcholí sezona Ordinace v růžové zahradě 2 na platformě Voyo. V posledních minutách navíc diváci zažijí obrovský šok. Všemi milovaný Čestmír Mázl, kterého hraje Petr Rychlý (56), náhle zemře!
26.01.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (442 článků)

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (24 článků) , Eliška Černá (15 článků)

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další rekord!

 
Krutá pomsta Ley Vágnerové v podání Míši Kuklové Běle Valšíkové, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárňuje Zlata Adamovská, zajistila seriálu rekordní podíl na sledovanosti. Včerejší díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zmije útočí sledovalo téměř 2 miliony diváků v cílové skupině 15+. V cílové skupině D 15-54 dosáhla včerejší epizoda podílu na sledovanosti 53,82 %.
20.05.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (533 článků)

Drsné záběry ze včerejší Ordinace v růžové zahradě 2: Těhotná Renata potratila! Co se přesně stalo? A jako bonus info ze soukromí herečky Máchové

 
Diváci, kteří včera neviděli "Ordinaci v růžové zahradě 2":http://www.extra.cz/predpoved-extra-cz-co-se-bude-dit-v-dalsi-sezone-serialu-ordinace-v-ruzove-zahrade, přišli o zásadní okamžik v životě postavy Renaty Svárové. Mladá dívka nechtěla zůstat svobodnou matkou potom, co ji odmítl její milenec, primář chirurgie MUDr. David Suchý (Jan Čenský), a rozhodla se pro potrat.
22.01.2014 13:40 |

podobné články

Kolik měl vlastně Čestmír v Ordinaci žen? Pamatujete si je všechny?

 
MUDr. Čestmír Mázl je jednou z hlavních postav velmi oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě, která běží na naších obrazovkách již od roku 2005 a jedná se o takzvaný nekonečný seriál.
31.01.2022 10:00 |

podobné články

Čestmír Mázl a jeho další osudová žena Magda Tárová

 
V roce 2009, kdy už byla Ordinace v růžové zahradě 2 v plném proudu, se pan doktor Mázl poněkud změnil. Velmi ho zaměstnával jeho syn Jakub. Již v té době se Čestmír zamiloval do Magdy Tárové, která se posléze stane jeho osudovou ženou.
27.02.2022 08:00 |

podobné články

Čestmírova cesta ordinací: Magda, sestřička Mirka a Jana

 
V posledních dvou dílech jsme se společně podívali na cestu doktora Čestmíra Mázla v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Čestmír toho zažil opravdu mnoho, ať už krásné okamžiky s jeho ženami, nevěru, smrt nebo rodinné trable. Ani tak se však Čestmír nenechal zlomit a jeho cesta stále pokračovala.
05.03.2022 09:30 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě: Kdo objeví šokující fotografii mexického gangu? Je na ní Čestmír?

 
Alena prožívá znovu a znovu noční můru a ve snech za ní chodí Čestmír a vyčítá jí to, že ho prohlásila za mrtvého a vystrojila mu pohřeb. Ten měl jediný účel. Alena chtěla konečně tuto životní kapitolu uzavřít a jít dál. Jenže sny nezmizely, naopak jsou stále naléhavější.
13.08.2022 16:00 |

podobné články

Seriálový návrat roku. Čestmír Mázl přežil vlastní smrt. Vrátil se jako jiný člověk

 
Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velkém stylu. Do děje se totiž vrátí lékař Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého. Jeho comeback potvrdila sama TV Nova v tiskové zprávě. Na jeho návrat přitom redakce eXtra.cz před nedávnem upozorňovala.
26.09.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (442 článků)

Ordinace v růžové zahradě: Čestmír se vypravil do práce. Pacientka po těžkém porodu mohla kvůli němu zemřít

 
Alena sice svého nalezeného muže podporuje ve všem, co dělá, ale je jí jasné, že vztah s Ondrou dlouho utajený nezůstane a trochu se bojí, jak bude nevyzpytatelný Čestmír reagovat.
04.11.2022 15:30 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě 2: A je to venku! Jak se postaví Čestmír k přiznání Brabce?

 
Nový 1038. díl Ordinace konečně vyčistí ovzduší hned mezi několika postavami. Co všechno vyřčená i neplánovaně odhalená pravda přinese, si už teď můžete vychutnat.
18.11.2021 19:40 |

podobné články

Hvězda Ordinace Petr Rychlý (56): BRUTÁLNÍ ÚTOK MAFIE!

 
Šok! Gynekolog Čestmír Mázl ze seriálové Ordinace se dnes na televizní obrazovce vydá na misi s Lékaři bez hranic a tam tragicky zemře. Střelí ho mexická mafie! Tak by měl skončit Petr Rychlý (56) po 17 letech v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak se ale Aha! dozvědělo, bude to možná jinak...
27.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (442 článků)