Článek

Ordinace a Slunečná: Hornová bez obalu o válce seriálů

 
Jen co nasadila Prima na televizní obrazovku nový seriál Slunečná proti dosud neporazitelné Ordinaci, stalo se to, co málokdo čekal. Novinka konkurenční stanice totiž léty prověřený seriál z lékařského prostředí zválcovala. Podle Lenky Hornové to ale úplná náhoda rozhodně nebyla.
30.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)
Podobné články

Lenka Hornová - Tvůrčí šéfka má ze seriálu soukromý byznys! Obsadila i tátu! Rodinná pouta v Ordinaci!

 
Šéfka »novácké« Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová (43) dělá z nejpopulárnějšího českého seriálu »rodinná pouta«! Příchodem do tvůrčího týmu Ordinace obsadila spoustu nových postav. Pojala to ale kulišácky a zabila dvě mouchy jednou ranou. Při obsazování rolí vybírala především v řadách svých známých a rodinných příslušníků. Roli přidělila dokonce i svému otci Milanu Slepičkovi!
05.11.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Nová šéfka Ordinace? Lenka Hornová!

 
Bývalá moderátorka pořadu Prásk Lenka Hornová se stala novou šéfovou seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde převzala roli hlavní producentky. Co čeká diváky? Smrt spousty postav!
08.01.2010 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Šéfka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová (43): Herce zabíjím po dohodě!

 
Do povědomí diváků se Lenka Hornová (43) dostala coby moderátorka pořadů televize Nova Občanské judo a Prásk. Jako šéfka pak stála u zrodu hned několika úspěšných »nováckých« projektů – třeba Tenkrát na východě nebo Druhá šance. Na neúspěšnou reality show Big Brother, kterou měla na starosti, pro změnu vzpomíná jako na bolestnou, ale o to cennější životní lekci. Po ní nastoupila jako scenáristka seriálu Ulice a od letošního ledna má coby kreativní producentka na starosti megapopulární Ordinaci v růžové zahradě 2. Co v ní ještě bude měnit?
28.08.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná Burešová, Jánová, Batulková a spol.: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd.
17.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (166 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd. Výši honorářů nechtěla komentovat ani producentka Simona Brdičková.
17.01.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (166 článků)

Lenka Hornová se bude vdávat: Ano řekla mezi regály!

 
Někdejší moderátorka pořadu Prásk na Nově a současná šéfka seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová (43) se po dvanáctiletém vztahu s Liborem Kodadou rozhoupe k sňatku!
24.04.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Lenka Hornová se v sobotu vdala

 
Moderátorka a šéfka seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Hornová se vdala. Své "Ano" řekla po patnáctiletém vztahu dramaturgovi a režisérovi Liboru Kodadovi, se kterým má tříletou dceru Lauru.
04.07.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Lenko, jak to děláš? Hvězda Novy Hornová vůbec nestárne, vypadá líp než před deseti lety

 
Kdysi patřila k nejslavnějším českým celebritám, nyní řídí velké televizní projekty v zákulisí. Lenka Hornová (46), která šest let moderovala na Nově lifestylový pořad Prásk, si přes extrémní kvantum práce asi ani nestihla uvědomit, že by neměla porušovat přírodní zákony. Šéfka seriálů Ordinace v růžové zahradě, Gympl s (r)učením omezeným a nově také Doktoři z Počátků vypadá dnes paradoxně ještě lépe než před deseti lety. Podívejte se na její aktuální fotografie!
26.04.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Lenka Hornová z Novy se vdala: Svatba na půdě! O ruku ji partner žádal v obchoďáku...

 
Bývalá moderátorka »nováckého« pořadu Prásk, vedoucí neúspěšného projektu Big Brother a nynější šéfka Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová (43) včera řekla »ano« svému dlouholetému příteli Liboru Kodadovi! Stalo se tak na půdě pražské Malostranské besedy...
04.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Hornová v Egyptě: Zde vymýšlela Ordinaci

 
Vymýšlet stále nové zápletky dá zabrat. Šéfka Ordinace v růžové zahradě 2 Lenka Hornová (43) o tom ví své, a tak s manželem Liborem Kodadem (46) jela svátky jara strávit do egyptské Hurghady.
06.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Neuvěříte: Rozkošná pětiletá dcera hvězdy Novy umí kung-fu a hraje golf jak profesionálové

 
Bývalá hvězda televize Nova Lenka Hornová, která nyní šéfuje třem seriálům (Ordinace, Gympl, Doktoři z Počátků), je už téměř šest let šťastnou maminkou dcerky Laury. Z té se pomalu stává geniální dítě. „Už tři roky hraje golf a učí se kung-fu,“ šokovala nás Hornová.
01.05.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Slunečná podruhé ještě přitvrdila! Definitivní prohra Ordinace?

 
Dlouhých čtrnáct let se to nikomu nepovedlo, seriálu Slunečná ovšem hned dvakrát za sebou! Novácká Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek opět tratila na primácké novince ve sledovanosti! Vydrží to?
17.01.2020 09:10 |

podobné články

Slunečná opět zazářila! Ordinace neměla šanci

 
Bílé pláště a lidská dramata diváci vyměnili za zapeklité milostné vztahy na farmě... Alespoň tak to v posledních dnech vypadá při pohledu na sledovanost konkurenčních seriálů Slunečná a Ordinace v růžové zahradě 2! Jak jejich souboj dopadl ve čtvrtek večer?
07.02.2020 09:40 |

podobné články

Seriál Slunečná nadchl: Fešák Lambora je velkým tahákem pro divačky

 
Seriál Slunečná si v sobotu odbyl svou premiéru, na kterou mnoho diváků netrpělivě čekalo. Reakce po skončení první epizody jsou vcelku pozitivní - příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí... to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch.
12.01.2020 08:35 |

podobné články

Exkluzivně: Útok na televizní comeback Dagmar Havlové. Nova odtajnila svůj mazaný plán

 
Víme první! I když Ordinace v růžové zahradě šlape jako hodinky a při pohledu na její čísla (zpravidla ji sledují dva milióny diváků) si konkurence rve vlasy a potí krev, přesto se chystá obří zásah do jejího děje. Nova tak chce chytrým tahem zabránit podzimnímu odlivu diváků při premiérovém vysílání nové řady legendárního seriálu Sanitka, v němž se velkolepě vrací Dagmar Havlová  (60) . „Mohutně do Ordinace investujeme. Budeme mít záchranku a mnohem více akce,“ prozradila Super.cz šéfka Ordinace Lenka Hornová.
25.04.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1228 článků) , Lenka Hornová (38 článků)

Hornová se vdala po 15 letech vztahu. Málem bez prstýnků i kytice

 
Moderátorka a televizní producentka Lenka Hornová se po patnácti letech vztahu a několika zásnubách dočkala svatby. Své ano řekla v sobotu odpoledne dramaturgovi a režisérovi Liboru Kodadovi. Kamera iDNES.cz byla exkluzivně u toho.
04.07.2010 00:04 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (21 článků) , Eliška Černá (12 článků)

Bez obalu: Salátové okurky jdou do naha

 
Salátovky bez plastového obalu – to je téma posledních dnů, které se probírá v médiích i na sociálních sítích. Diskutující se rozdělili na dva tábory. Jedni jsou pro a chtějí šetřit planetu, druzí tvrdí, že okurka bez plastu se rychleji kazí. V supermarketech se samozřejmě salátovky bez obalu objevují, ale většinou jen v letní sezóně. Jinak je tomu v prodejnách Kaufland – tam už okurky v plastové fólii nekoupíte.
25.10.2019 00:10 |

podobné články

Lenka Hornová: Dcera je lepší než syn

 
Bývalá moderátorka pořadu Prásk na TV Nova dramaturgyně Lenka Hornová (41) si pochvaluje dceru Lauru (2,5). Mateřství s ní prožívá mnohem pohodověji než kdysi se synem Michalem (19).
02.01.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (38 článků)