Opravdu zakáže F1 Alonsovi start ve Valencii? Spíše ne…

Stáj Renault byla o víkendu potrestána za ohrožení bezpečnosti ostatních jezdců zákasem startu v příští Velké ceně ve Španělsku. Pravděpodobnost, že by Alonso nejel před svými fanoušky, ale není moc velká.
27.07.2009 09:00 |

Alonsovi z Realu při zápase prasknul ušní bubínek! Domů musel autem

Záložníkovi Xabimu Alonsovi praskl během nedělního ligového zápasu ušní bubínek, i tak vítězný zápas Realu Madrid ve Valencii dohrál až do konce.
23.12.2013 12:47 |

Massa dostal od Ferrari úkol. Musí pomoci Alonsovi v boji o titul

Stáj F1 Ferrari naléhá na brazilského pilota Felipeho Massu, aby v posledních čtyřech závodech mistrovství světa pomohl stájovému kolegovi Fernandu Alonsovi získat titul.
01.10.2010 14:45 |

Drsná nehoda v F1. Alonsa málem skalpoval Grosjean

Hodně divoký a nebezpečný start přinesla Velká cena Belgie. Nechybělo mnoho a Fernandu Alonsovi přímo na hlavě přistál monopost Sebastiena Grosjeana.
02.09.2012 15:15 |

Zmatkařka Soukalová. Kvůli poutku málem prošvihla start

Už je z toho takřka tradice. Blíží se start a biatlonistka Gabriela Soukalová něco ztratí nebo zapomene, a pak nestíhá. V Oberhofu se jí to málem vymstilo. Na start hromadného závodu přiběhla opravdu v posledních vteřinách. Když zazněl výstřel z pistole, čeká závodnice ještě ani nebyla na svém místě.
12.01.2015 15:37 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (348 článků)

Snímky anti-bergmanovského filmaře ve Valencii

Mladistvý filmový festival ve Valencii Cinema Jove přináší každoročně velmi poctivé retrospektivy osobností filmové historie. Je to jedna z cest, jak dnes udržet festival středních rozměrů - lákat publikum na filmové umění a slavná jména.
30.06.2009 10:05 |

ON-LINE VC Evropy F1: Barrichello triumfoval ve Valencii

V podrobné on-line reportáži sledujeme počínání pilotů ve Velké ceně Evropy, která se jede na městském okruhu ve Valencii.
23.08.2009 14:10 |

EL: Sparta vyhrála doma, Slavia překvapila remízou ve Valencii

Fotbalisté pražské Slavie uhráli v zápase Evropské ligy ve Valencii nečekanou remízu 1:1 a získali do tabulky skupiny B první bod, který jim zachoval postupovou naději. Sparta doma porazila rumunskou Kluž 2:0.
23.10.2009 16:05 |

ON-LINE: Slavia v deseti dokázala remizovat s Valencií

Hodně divoké utkání, které přineslo čtyři branky, odehráli slávisté v Edenu proti Valencii. Nakonec vybojovali bod.
05.11.2009 18:55 |

Slavia remizovala s Valencií po skvělém finiši 2:2

Ačkoliv prohrávali fotbalisté Slavie v domácím utkání Evropské ligy s Valencií už 2:0, tak díky skvělému závěru dokázali i v oslabení vyrovnat a udržet si šanci na postup.
05.11.2009 21:30 |

Real porazil Valencii a dramatizuje boj o titul

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve šlágru španělské ligy Valencii 2:0 po brankách Gonzala Higuaína a Cristiana Ronalda.
19.04.2010 00:15 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Hamilton chce ve Valencii konečně vyhrát a završit hattrick

Lewis Hamilton byl ve dvou dosavadních závodech formule 1 na okruhu ve Valencii druhý, tentokrát chce vedoucí muž průběžného pořadí mistrovství světa dokončit svou španělskou misi vítězně. Britský pilot navíc může o víkendu po triumfech v Turecku a Kanadě vybojovat svůj první vítězný hattrick v kariéře, jeho tým McLaren zase třetí double za sebou.
25.06.2010 14:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků)

Kvalifikace ve Valencii v záři Red Bullů, pole position si vyjel Vettel

Piloti stáje Red Bull obsadí na startu nedělní Velké ceny Evropy formule 1 ve Valencii první řadu.
26.06.2010 16:35 |

Pilot Král je po nehodě ve Valencii na cestě domů

Český formulový jezdec Josef Král je po těžké havárii ve Valencii na cestě domů. Transportu je schopen ve stabilizované poloze, do České republiky jej ze Španělska přepraví dnes večer letadlo se speciální vnitřní úpravou. Oznámila to jeho stáj Bohemia Racing Team.
01.07.2010 13:50 |

Osobnosti: Josef Král (88 článků)

Barceloně se povedlo otočit duel s Valencií

Fotbalisté mistrovské Barcelony porazili ve šlágru 7. kola španělské ligy Valencii na svém hřišti 2:1 a sesadili ji z čela tabulky. Tam se dostal po výhře 4:1 na hřišti Málagy dosud neporažený Real Madrid.
16.10.2010 23:35 |

Barcelona porazila ve šlágru kola Valencii 2:1

Fotbalisté mistrovské Barcelony porazili ve šlágru 7. kola španělské ligy Valencii na svém hřišti 2:1 a oba celky nyní vedou se shodnou bilancí i skóre neúplnou tabulku. Hosté vyhráli první poločas, ale Barcelona ve druhém výsledek otočila.
17.10.2010 15:15 |

Abraham skončil v prvních testech MotoGP ve Valencii poslední

Poslední sedmnácté místo obsadil při svém prvním testování ve třídě MotoGP na okruhu ve Valencii český jezdec Karel Abraham s motocyklem Ducati.
09.11.2010 18:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

Jarošík skóroval a Zaragoza deklasovala Valencii

Real Zaragoza vyhrál doma nad Valencií vysoko 4:0, jednou brankou k tomu vítězům pomohl český fotbalista Jiří Jarošík.
12.03.2011 22:55 |

Osobnosti: Karim Benzema (40 článků) , Jiří Jarošík (41 článků)

Pilot F1 Pérez je po nehodě v pořádku, může jet už ve Valencii

Mexický jezdec Sergio Pérez už je fit po těžké havárii před třemi týdny v Monaku a může startovat ve Velké ceně Evropy formule 1 ve Valencii. Jednadvacetiletý mladík kvůli následkům otřesu mozku přišel o poslední závod mistrovství světa v Montrealu.
18.06.2011 10:20 |

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

Ve Valencii se čeká souboj suveréna F1 Vettela s domácím Alonsem

Seriál formule 1 se opět vrátil do Evropy a ve Valencii se o víkendu čeká souboj úřadujícího mistra světa a suverénního lídra pořadí Sebastiana Vettela s domácím dvojnásobným šampionem Fernandem Alonsem.
23.06.2011 12:15 |