Článek

Opisujete náš program, obviňují se strany. Všechny navzájem

 
S koncem prázdnin odstartovala horká fáze volební kampaně a spolu s ní dramaticky narůstá i rivalita lídrů stran a hnutí, kteří jdou do boje o Poslaneckou sněmovnu. Svou rétoriku vůči sobě vyostřují především po zveřejnění svých programů – navzájem se obviňují, která strana od koho co okopírovala, píše server Echo24.cz.
03.09.2021 07:45 |

podobné články

Podobné články

Proruští separatisté a ukrajinská armáda se navzájem obviňují z porušení příměří

 
Přestože příměří na Ukrajině oficiálně pokračuje, obě strany se navzájem obviňují z jejího porušení. Armáda měla podle separatistů ostřelovat Doněck, rebelové měli podle armády zase začít ostřelovat jejich pozice bezprostředně po pátečním zahájení příměří.
06.09.2014 13:15 |

podobné články

Poslanecký výsměch: Taková mizerná novinařina. Opisujete od sebe. Budete si to číst jen sami na vzájem

 
Dokonalým obrazem bídy a utrpení české žurnalistiky jsou prý její komentáře ke slovenským volbám. Europoslanec Jan Zahradil má pocit, jako by hlavní proud české novinařiny navzájem své komentáře opisoval.
09.03.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (749 článků)

Syrskou nemocnici znovu zasáhly bomby. Rusové a Američané se obviňují navzájem

 
V Sýrii dál zuří těžké boje. Umírají muži, ženy i děti. Padajících bomb nejsou ušetřeny ani nemocnice. Američané a Rusové se vzájemně obviňují z eskalace napětí v zemi. Moskva tvrdí, že Američané nejsou schopni oddělit umírněnou opozici od teroristů a z Washingtonu na oplátku zní, že Ruská federace žene svými krvavými útoky Syřany do náruče radikálů.
01.10.2016 15:20 |

podobné články

Separatisté útočí na letiště v Doněcku. Jaceňuk opět ukazuje na Rusko

 
Boje v oblasti doněckého letiště neutichají. Za posledních 24 hodin byli podle informací ukrajinské strany zabiti tři vojáci a dalších téměř sedmdesát jich bylo zraněno. Obě dvě strany se navzájem obviňují z eskalace napětí. Zmírnění sankcí je ve světle těchto událostí nepravděpodobné, hlásí EU.
20.01.2015 09:42 |

podobné články

NATO: Nekritizujte Ukrajince, že jdou vpřed pomalu

 
MONITORING Nekritizujte Ukrajince za pomalý postup protiofenzivy, žádá předseda Vojenského výboru NATO admirál Bob Bauer. Ukrajinci podle něj postupují silně bráněným terénem. Svět si teď navíc láme hlavu nad tím, co bude se Záporožskou jadernou elektrárnou. Rusové a Ukrajinci se vzájemně obviňují, že v elektrárně chystají útok. Vedle toho se obě strany obviňují z útoků, při kterých byly zraněny děti. A v NATO došlo k důležitému rozhodnutí.
05.07.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Bob (68 článků)

Lázně Kyselka umírají. Politici jich využili pro předvolební boj

 
ParlamentniListy.cz dlouhodobě upozorňují na dění kolem zchátralých západočeských lázní Kyselka a na všechny zásadní událostí, týkající se této kauzy. Nyní je zřejmé, že dojde k dalšímu vyostření nesmiřitelného boje všech stran, které mají na záchranu památkově chráněných objektů zcela odlišný názor. Někteří politici se totiž rozhodli, že záchranu Kyselky využijí jako návnadu na voliče a již nyní se v médiích navzájem obviňují.
22.08.2012 16:25 |

podobné články

Rebelové nabírali černé duše, proto uspěli, zní nespokojené hlasy z ODS

 
Občanská demokratická strana prožívá vnitřní krizi. Víkendový kongres by měl rozhodnout o budoucnosti strany i osudu vlády. Jednotliví členové ODS se navzájem obviňují z puče a mafiánských praktik. Nejnověji straníci podezřívají rebely také z účelového náboru černých duší.
03.11.2012 07:55 |

podobné články

Takhle vypadá porušování příměří na Ukrajině: U Mariupolu se opět válčilo!

 
Příměří mezi ukrajinskou armádou a povstalci moc dlouho nevydrželo. Dnes se u Mariupolu opět střílelo. A nešlo o pár přestřelek se samopaly, ale byly nasazeny i těžké zbraně! Odpovědnost za útoky jako už obvykle není lehké určit. Obě strany se navzájem obviňují z porušení příměří.
07.09.2014 09:10 |

podobné články

Na východě Ukrajiny pokračují přestřelky. Mrtví hlášeni nejsou

 
I když síla bojů na Donbasu v posledních dnech poněkud poklesla, vzájemné přestřelky stále pokračují. Z porušování příměří se tradičně obviňují obě strany konfliktu navzájem. Ani separatisté, ani vládní síly ale nehlásí žádné padlé.
04.04.2015 12:46 |

podobné články

Opilí vojáci. Mezi Ruskem a Ukrajinou zatím létají ostré věty. A co ostré náboje?

 
POLITOLOGOVÉ V posledních dnech došlo k výraznému zvýšení napětí mezi Ukrajinou a Ruskou federací kvůli posledním událostem na Krymu, který je de facto součástí Ruské federace a de iure součásti Ukrajiny. Během minulého týdne zde došlo k určitým incidentům, které, jak už je zvykem, obě strany interpretují zcela jinak a obviňují se navzájem. Co se stalo konkrétně, podle dostupných informací a vyjádření obou stran, shrnula pro ParlamentníListy.cz politoložka Veronika Sušová-Salminen.
12.08.2016 16:00 |

podobné články

Babička zmizelého Tomáška (4) od Heidi: Vnuk je v pořádku! Policie zavřela oběť

 
Matka Renaty Figurové (38), po jejímž synovi Tomáškovi (4) pátrá policie i Interpol, si zoufá. Nesouhlasí s tím, že její dcera skončila ve vazbě s obviněním z ohrožování výchovy dítěte. Stejné pocity zažívá i otec chlapce Tomáš Figura (38), syna neviděl téměř 15 měsíců. Obě strany sporu se zároveň navzájem obviňují z páchání trestných činů.
10.09.2018 16:05 |

podobné články

Chemický útok v Sýrii? Nové informace. Začalo to lítat

 
Včera byly v Sýrii zahájeny dvě separátní vojenské operace, za kterými stojí Rusko a Spojené státy se svými spojenci. Zároveň pokračují dohady o údajném plánu na chemický útok, ze kterého se navzájem obviňuji obě strany.
12.09.2018 08:55 |

podobné články

Marek Řezanka: Sobotka x Babiš - nejdřív spolupráce, potom lítý boj…

 
Jak by bylo krásné, kdyby občan mohl vstát z postele, protáhnout se a zvolat: Jaký to tu máme funkční právní stát. On ale bohužel nemůže. Zatímco demokracie v praxi je spíše hrou na demokracii, náš koncept právního státu si snad už ani na nic nehraje. Politici se navzájem obviňují z toho nejhoršího, aby po čase vše utichlo a z „hříšníků“ se staly nové naděje svých partají. Z těch, kteří dříve čelili různým obviněním, nám potom rostou kazatelé „pravdy“. Jedním takovým kazatelem je stávající premiér.
04.05.2017 20:10 |

podobné články

ExHolka Klára Kolomazníková má problém. Je bez koruny, má dluhy a jejího kluka obviňují z podvodu!

 
Bývalá členka slavné dívčí skupiny Holki Klára Kolomazníková (32) by sice měla zažívat obrovské chvíle štěstí a užívat si toho, že nedávno porodila skutečně překrásnou holčičku , ale není tomu tak. Ze všech stran se redakci Super.cz ozývají lidé, kteří tvrdí, že její přítel Václav Novák zaštítěný jejím jménem si napůjčoval obří peníze a odmítá je vrátit. Obviňují ho dokonce i z podvodu! „Dneska dluží každý,“ brání ho Kolomazníková.
19.02.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (102 článků)

Putin: V ukrajinské rebelii prsty nemáme. Dokažte opak

 
Vladimír Putin chce důkazy, že by se Rusko vměšovalo do dění na východu Ukrajiny. Konkrétně takto vyzval Spojené státy, které ho obviňují z účasti na tamní současné krizi obviňují. V rozhovoru pro francouzské média také popřel, že by se snažil prosadit ruský nacionalismus, nebo oživit "ruskou říši".
05.06.2014 08:10 |

podobné články

Drahošovo pohrdání lidmi. Pravdoláskaři se vztekají, osočují, obviňují a straší. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Konzervativní spisovatel promlouvá

 
ROZHOVOR „Tito takzvaní pravdoláskaři nemají argumenty, mohou jen fabulovat, osočovat, strašit. Jakmile vyjdou ze své bubliny a dostanou se do diskuse se skutečně sofistikovaným protivníkem, jsou mimo, obvykle se vztekají, osočují, obviňují, dělají gesta a nakonec by nejraději zavedli totalitu a cenzuru, aby odpovídat nemuseli. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Pan profesor dovede přednášet a studentíci si dělají poznámky, aby u zkoušky uspěli,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
10.02.2018 05:20 |

podobné články

Myší, které řvou. Prezident se vyjádřil o Němcové a Starostech, kteří jej obviňují z velezrady

 
V pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov promluvil Miloš Zeman například o tom, jaké kroky očekává od Ruska v reakci na vyhoštění ruských diplomatů, nebo co říká na to, že je některými obviňován za velezradu, když pověřil Bezpečnostní informační službu (BIS) k pátrání po jedu novičok na českém území. „Ti, co mě obviňují z velezrady, jsou jen myši, které řvou,“ nebral si servítky.
29.03.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27967 článků)

Zlomená přítelkyně zesnulého DJ Aviciiho (†28) Tereza: Obviňují mě z jeho smrti!

 
Pro českou topmodelku Terezu Kačerovou byl švédský DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling (†28), rodina. Jejího syna Luka bral jako vlastního a s jeho ztrátou se dodnes nemůže vyrovnat. Ztěžují jí to zlí jazykové, kteří ji z jeho sebevraždy obviňují. Od žalu si modelka pomáhá pivem k snídani.
10.05.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tim Bergling (12 článků)

Rusko a ČR se obviňují z odmítání společného jednání o udržování válečných pomníků

 
Rusko a Česko se obviňují z odmítání společného jednání o péči o válečné pomníky a hroby. Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová dnes uvedla, že Rusko chtělo tento měsíc uspořádat schůzku, ale nedostalo z Česka odpověď. České Ministerstvo zahraničí v reakci na tvrzení Ruska sdělilo, že navrhlo několik schůzek, které Rusko odmítlo. Česko si stěžuje na poškozování hrobů českých vojáků v Rusku. Rusko zase vytýká Česku, že byly k pomníku maršála Ivana Koněva v Praze umístěny tabulky zmiňující Koněvův podíl na okupaci Československa.
19.12.2018 22:45 |

podobné články