Článek

Opilý vtipálek za volantem: Dechovou zkoušku mi rodiče zakázali, řekl odhodlaně strážníkům

 
Ignoroval zákaz vjezdu, na signalizaci »STOP« policejního vozu reagoval zrychlenou jízdou. Teprve v brněnské Bezručově ulici to mladý šofér (25) vzdal. Jenže kápnout božskou, proč se snažil ujet, se mu nechtělo.
13.02.2020 09:25 |

podobné články

Podobné články

Žalobce, který odmítl zkoušku na alkohol, rezignuje

 
Českolipský žalobce Jiří Hrabal, který minulý týden odmítl dechovou a krevní zkoušku na alkohol, přestože podle policie seděl za volantem opilý, se rozhodl rezignovat na svou funkci. V pondělí to řekla státní zástupkyně Marta Baláková.
30.05.2011 17:05 |

podobné články

Opilec za volantem staré škodovky: Policistům nadýchal 2,67 promile!

 
Myslel si, že za volantem staré Škody 120 může všechno. Myslel si, že mu projde i to, že může řídit opilý, jak zákon káže. Šeredně se zmýlil! Policisté opilce zastavili k silniční kontrole v Javorníku. Když mu provedli dechovou zkoušku, nestačili se strážci zákona divit...
26.10.2014 12:10 |

podobné články

Renč boural: Ujel od nehody a vymlouvá se!

 
Režisér Filip Renč v úterý ona své 45. narozeniny boural a ujel z místa nehody. "Řidič odmítl i dechovou zkoušku i krevní zkoušku," řekla Blesk.cz mluvčí policie Ivana Ježková. Renč nehodu přiznal, tvrdil ale, že se za volantem střídal s kamarádem.
18.08.2010 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (592 článků) , Ivan Renč (6 článků)

OPILÁ SOUDKYNĚ! Po stížnosti odmítla dechovou zkoušku...

 
Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 4 Dagmar Křišťanová podle svědků v pátek soudila opilá. Do doby, než se rozhodne o jejím potrestání, musí před každým jednáním podstoupit dechovou kontrolu, informovala v pondělí Česká televize.
27.06.2011 20:20 |

podobné články

Policejní důstojník řídil opilý? Našli ho v autě, spal a odmítl zkoušku!

 
Strážce zákona, jehož úkolem je pomáhat a chránit, navíc šéf uherskohradišťských policistů Bronislav Šabršula, čelí opravdovému průšvihu. Během služby spal v autě a navíc odmítl dechovou zkoušku na alkohol.
18.04.2014 19:50 |

podobné články

OBRAZEM: Reklamy zakazují ve světě kvůli nahotě i cizím modelkám

 
Jiný kraj, jiný mrav. Co projde u nás, nemusí projít třeba ve Spojených státech. Tam si dávají velký pozor na ukazování nahoty, takže řada dráždivých reklam je zakázána. Pro jejich tvůrce to ale neznamená neúspěch, spíš naopak. Zakázaná reklama má daleko větší dosah, protože se dostane i do zpráv a šíří se šeptandou. Dá se tedy předpokládat, že tvůrci reklam nebudou kvůli zákazům zdrženlivější. Další články k tématu: Provokatérka Klumová: ukázala holý zadek a zakázali její sexy reklamu Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britské úřady zakázaly před návštěvou papeže reklamu s těhotnou jeptiškou
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (131 článků)

VIDEO: Cizinec na magistrále v protisměru! Byl opilý a strážníkům se snažil ujet

 
Vozidlo v protisměru! To zaznamenali na kamerách strážníci městské policie. Řidiči za volantem přitom vůbec nepřišlo divné, že na tříproudé magistrále u Státní opery jede jako jediný v jiném směru než všichni ostatní. Hlídka, která na místo přijela po menší honičce, zjistila proč.  Cizinec za volantem byl totiž opilý.
20.12.2017 11:40 |

podobné články

Piješ. Řídíš. Zabíjíš! Smrťáků přibývá, policie v Plzni rozjela kampaň proti alkoholu za volantem

 
Kampaň proti opilcům za volantem rozjela v Plzeňském kraji policie spolu s městem a krajským úřadem. Cílem je upozornit na rizika, která alkohol za volantem přináší. Počet vážných nehod, kdy seděl za volantem opilý řidič, totiž stoupá.
30.08.2017 13:10 |

podobné články

Řidička kličkovala a přejížděla z pruhu do pruhu: Strážníci zjistili, že je zfetovaná

 
Mladá řidička svou jízdou upoutala pozornost městských strážníků. Po silnici kličkovala a neudržela auto v jednom jízdním pruhu. V neděli dopoledne ji tak v Modřanech v ulici Mezi Vodami zastavili a provedli u ní dechovou zkoušku i zkoušku na drogy.
24.10.2017 14:30 |

podobné články

Zběsilá jízda fotbalisty Koštíře: Opilý ujížděl strážníkům, naboural šest aut

 
Na pořádný průšvih si zadělal mladý fotbalista Marek Koštíř (22). Ten v neděli 18. září ve čtvrt na sedm projížděl opilý přes Václavské náměstí. Někdo na jeho počínání upozornil městskou policii. Autohlídka si na fotbalistu počkala v křižovatce ulic Krakovská a Žitná. Koštíř na výzvu k zastavení však nereagoval a začal strážníkům ujíždět. Během honičky naboural několik zaparkovaných aut, o jedno z nich se zastavil.
18.09.2016 17:45 |

podobné články

Tramvaják volal strážníkům, že cestující nechce vystoupit: Ten byl tak opilý, že to nedokázal

 
„Přijeďte na konečnou do Řečkovic. Mám tady cestujícího, který odmítá opustit tramvaj,“ volal brněnským strážníkům v neděli ráno rozladěný řidič dopravního podniku. Ti na místě zjistili, že zmíněný muž (31) nevystupuje, protože je tak opilý, že se nedokáže udržet ani na nohou.
15.01.2018 09:45 |

podobné články

Muž strážníkům tvrdil, že byl oloupen. Peněženka mu vypadla z kapsy, když byl s prostitutkou!

 
Ve čtvrtek ráno v ulici Lazarská oznámil mladý muž strážníkům, že byl před chvílí loupežně přepaden. Hlídce sdělil, že k přepadení došlo v parku na Karlově náměstí. Pachatelkou přepadení měla být žena, kterou strážníkům podrobně popsal.
13.06.2014 09:15 |

podobné články

Zastaví vás policie? Budete dýchat!

 
Každá dopravní kontrola bude od ledna znamenat pro řidiče dechovou zkoušku na alkohol. Policie kvůli tomu podle iDnes nakupuje 400 nových testerů. Slibuje si od toho, že potrestá víc opilců za volantem. Testery přece zaplatí daňoví poplatníci!
16.12.2009 20:25 |

podobné články

Filip Renč pod vlivem alkoholu opět za volantem: Kolik toho vypil?

 
Už v minulosti Filip Renč přišel o řidičský průkaz a zdá se, že je opravdu nepoučitelný. Dnes večer byl při jízdě svým terénním vozem zkontrolován policejní hlídkou. Ta mu provedla i dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu a výsledek snad už nikoho nepřekvapí!
13.03.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (592 článků)

Filip Renč pod vlivem alkoholu opět za volantem: Kolik toho vypil?

 
Už v minulosti Filip Renč přišel o řidičský průkaz a zdá se, že je opravdu nepoučitelný. Dnes večer byl při jízdě svým terénním vozem zkontrolován policejní hlídkou. Ta mu provedla i dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu a výsledek snad už nikoho nepřekvapí!
14.03.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (592 článků)

Muž strážníkům při kontrole řekl, že má »velký problém«: Jel v protisměru, řídil opilý a měl zákaz řízení

 
A měl pravdu! Řidič za volantem osobního vozu si zadělal na opravdu velký problém. V úterý v noci ho »vyhmátli« strážníci, když projížděl ulicí Na Klikovce v Praze 4 v protisměru. Dopravního značení zákazu vjezdu si ale nevšiml z nepozornosti, byl totiž opilý.
01.02.2018 10:15 |

podobné články

Ordinoval opilý? Odmítl dechovou zkoušku! VIDEA dalších opilých lékařů

 
Pacient upozornil policisty na opilého lékaře z Otrokovic. Ten už dříve nadýchal 2,7 promile.
01.02.2011 14:10 |

podobné články

Opilý řidič skončil zaparkoval ve výloze

 
Řidič vjel s autem do výlohy obchodu v Děčíně na Labském nábřeží. Dechovou zkoušku odmítl.
21.04.2012 18:11 |

podobné články

Opilý řidič nezvládl v Praze křižovatku. Sejmul semafor i auto

 
Chtěl doprava, projel napříč přes ostrůvek se semaforem a naboural auto čekající na zelenou. Vrávoral, byl cítit alkoholem, dechovou i krevní zkoušku odmítl.
18.10.2012 03:00 |

podobné články