Článek

Opilý vandal (28) řádil ve Vršovicích. Kopal do výloh, na přechodu skopl zaparkovaný skútr

 
Opilý výtržník si cestu ulicemi na Praze 10 krátil kopáním do výloh, nezastavil se ani před zaparkovaným skútrem. Přímo při činu ho v pátek v noci přistihla městská policie. Osmadvacetiletý muž odmítal spolupracovat a k činu se nepřiznal.
28.06.2021 15:00 |

podobné články

Podobné články

Opilý cizinec řádil v centru Prahy: Ukazoval prostředníček na lidi v tramvaji a kopal do výloh

 
V neděli 13. listopadu kolem půl deváté ráno neunikl kamerám městské policie opilý cizinec. Motal se tak, že nejprve narazil do dopravní značky, když procházel kolem obchodů, které ulici lemují, začal kopat do výloh. Řádění zakončil tím, že na cestujcí v tramvají ukazoval prostředníček.
15.11.2016 16:50 |

podobné články

„Z výloh ke mně mluví hlasy.“ Muž jich v Praze rozbil šest během týdne, policie ho chytla s páčidlem

 
Hned šest výloh restaurací v centru Prahy poničil během jediného týdne recidivista. Policisté ho dopadli v polovině března pozdě večer poté, co rozmlátil výlohu restaurace v Týnské ulici. Muž jim poskytl neuvěřitelné vysvětlení - prý na něj z výloh hovoří hlasy, které slyší jen on. Byl opilý i zfetovaný.
17.03.2021 12:55 |

podobné články

Opilý vandal na Hodonínsku poničil cizí auto

 
Opilý vandal řádil v neděli nad ránem ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku, kde poničil cizí auto a pak odmítal odejít s policisty.
20.03.2011 11:15 |

podobné články

VIDEO: Vandal řádil na Andělu: Kopal do aut, ničil karoserie. Škoda sto tisíc!

 
Skoro stotisícovou škodu má na triku obtloustlý vandal, který se v polovině prosince vyřádil na zaparkovaných autech na pražském Andělu. Během své ničivé štace jich poškodil hned 13! Policisté pátrají po jeho totožnosti.
19.02.2020 10:45 |

podobné články

VIDEO: Opilec skopl bezdomovce ze schodů v metru! Nadával strážníkům a ničil vybavení v sanitce

 
Opilý agresor napadl bezdomovce v metru Veleslavín ohavným způsobem. Když muž nastoupil na eskalátor, opilec šel za ním a zezadu ho skopl ze schodů. Na místo dorazili strážníci, kteří schytali několik vulgárních nadávek. Poté, co hlídka muže zpacifikovala, začal předstírat bolesti. Strážníkům došla trpělivost, když muž v sanitce začal ničit vybavení.
31.01.2022 16:50 |

podobné články

Vandal řádil na hřbitově, zničil výzdobu a tři náhrobky

 
Vandal na hřbitově řádil pravděpodobně v noci z pátku na sobotu. Pátrá po něm policie.
28.02.2010 12:05 |

podobné články

„Závistivý“ vandal zničil luxusní auto v Turnově: Na kapotu nasprejoval kosočtverec!

 
Velmi nepříjemné překvapení čekalo na majitele luxusního chevroletu, který nechal svůj vůz přes noc zaparkovaný na ulici na Turnovsku. Neznámý vandal mu auto „vylepšil“ černým sprejem a přes celou kapotu mu nastříkal kosočtverec.
05.08.2018 10:20 |

podobné články

Bratrská pomsta? Vandal skákal po bavoráku, rozbil sklo a urval zrcátka. Strážníkům se sám přihlásil

 
Vandal se v pražských Stodůlkách pořádně vyřádil! Terčem jeho zlosti se stal zaparkovaný modrý bavorák. Muž skákal po kapotě, rozbil čelní sklo a urval zrcátka. Strážníkům se sám přihlásil, důvodem jeho běsnění měla být pomsta – auto údajně patřilo jeho bratrovi.
29.09.2020 15:40 |

podobné články

Zázrak! Opilý Rus spadl z 8. patra na zaparkovaný automobil a přežil

 
Tak tenhle člověk měl neskutečné štěstí. Třiadvacetiletý Rus z obce na západní Sibiři přežil pád z osmého patra panelového domu. Během „letu“ dopadl na zaparkovaný "automobil":http://www.extra.cz/tomu-se-rika-laska-k-vozu-brazilsky-milionar-pohrbiva-sve-bentley-chce-ho-uctit-jako-egyptskeho-faraona a jako zázrakem nezemřel.
13.10.2013 19:10 |

podobné články

PODÍVEJTE SE, jak vypadá slaboch, který napadl těhotnou manželku! Dceru skopl ze schodů!

 
V jednom z mosteckých paneláků surově napadl muž (38) svou těhotnou manželku (41). Agresor pak manželce vyhrožoval, že ji podřízne nožem. Aby toho nebylo málo, skopl ze schodů svou dceru.
03.04.2014 11:25 |

podobné články

Na muže, který skopl veverku do Grand Canyonu, je vypsána odměna

 
Skupina na ochranu práv zvířat PETA vypsala odměnu ve výši téměř 17 000 dolarů (asi 340 000 korun) za informace vedoucí k zadržení a odsouzení muže, který zřejmě skopl veverku do Grand Canyon v Arizoně. Jeho čin se objevil na videu, které vyvolalo na internetu značný poprask.
07.08.2014 11:10 |

podobné články

Motocyklista skopl chodkyni, která přecházela silnici mimo přechod

 
Přecházet rušnou silnici mimo místa k tomu určená se nemá. Tvrdě na to doplatila chodkyně v čínském Nan-ťingu, jež šla mimo přechod. Motocyklista, kterému zkřížila cestu, jí to dal totiž najevo velmi svérázným způsobem - skopl ji k zemi.
12.01.2016 05:25 |

podobné články

Šmejd, který skopl v Berlíně ženu na schodech do metra: Utekl do Bulharska!

 
Němečtí policisté již odhalili totožnost šmejda, který v berlínském metru zezadu skopl ze schodů nic netušící ženu. Jde o 27letého Bulhara Svetoslava S., který však před spravedlností upláchl do vlasti!
16.12.2016 05:15 |

podobné články

Svetoslav skopl v metru ženu ze schodů: Konečně skončil za mřížemi

 
Německá policie v sobotu zatkla muže podezřelého z toho, že v říjnu v berlínském metru brutálně skopl ze schodů nicnetušící ženu. Útok, který zachytily bezpečnostní kamery, otřásl německou veřejností.
17.12.2016 20:35 |

podobné články

Svetoslav brutálně skopl ženu v metru: Za pokus o vraždu mu hrozí doživotí

 
Muž z šokujícího videa z berlínského metra, na kterém brutálně skopl nic netušící ženu ze schodů, je dopaden. V sobotu ho policie vystopovala na autobusovém nádraží. Obviněný zatím není. Státní zástupce podle německých médií totiž prověřuje možnost, zda by Svetoslav S. nemohl být souzen z pokusu o vraždu. V takovém případě by sedmadvacetiletému Bulharovi hrozil i doživotní trest za mřížemi.
19.12.2016 10:40 |

podobné články

Svetoslav brutálně skopl ženu v metru: Do Německa ho přivezl český autobusák!

 
Brutálně skopl nic netušící ženu ze schodů a pak před spravedlností utekl přes půl Evropy. Bulhar Svetoslav Stoikov (27) byl zatčen na autobusovém nádraží v Berlíně. Zpět na »místo činu« ho přivezl český autobusák Vladimír Kvita (47). Řidič vůbec neměl tušení, že mu za zády sedí brutální násilník.
19.12.2016 19:00 |

podobné články

Poslední foto před smrtí: Mladík vzal expřítelkyni (†18) na útes, aby ji střelil a skopl dolů

 
Chtěl se jí nadobro zbavit, a tak ji pod záminkou procházky vylákal na útes. Loren Bunner počkal, až jeho expřítelkyně bude hledět do dáli, pak vzal pistoli a několikrát ji střelil. Joleen Callano (†18) neměla šanci přežít. Bývalý přítel po vraždě její tělo skopl z hory Cheaha. Pak zavolal policii a dělal nevinného.
20.08.2017 18:55 |

podobné články

Grázl brutálně skopl ze schodů nebohou ženu: Napadená padala několik metrů!

 
Policie pátrá po pachateli obzvlášť brutálního činu. Na jednom z eskalátorů v New Yorku nevybíravě skopl ženu dolů ze schodů jen proto, že do něj omylem šťouchla. Pachatel se zachoval o to hůře, že žena se mu za nevinné postrčení omluvila.
16.09.2021 21:55 |

podobné články

Vandal poničil pamětní desku obětem heydrichiády

 
Neznámý vandal poničil pamětní desku obětem heydrichiády na táborském popravišti. Desku vandal částečně postříkal sprejem a navíc ještě přelepil průhlednou páskou. Právu to potvrdil táborský policejní mluvčí komisař Miroslav Doubek.
24.04.2014 14:05 |

podobné články