Článek

Opilý taxikář zdemoloval na Barrandově několik aut: Předtím přivezl pasažéry

 
Pražští policisté vyrazili v sobotu večer do Werichovy ulice v Praze 5 k několika nabouraným autům. Poškodil je muž, který řídil pod vlivem alkoholu. Podle oslovených svědků se nejspíš jednalo o taxikáře, který do ulice vezl pasažéry. Tuto informaci, ale pražská policejní mluvčí Violeta Siřišťová nepotvrdila. Podle ní poškodil nejspíš pět vozů a policisté mu na místě naměřili 2 promile alkoholu v krvi. Doprava byla během vyšetřování nehody omezena.
16.05.2020 21:25 |

podobné články

Podobné články

Ruský taxikář vjel na chodníku do lidí: Byl opilý, údajně si spletl pedály. Zranil 7 lidí

 
Taxikář v sobotu v Moskvě najel do chodců, zraněno bylo sedm lidí. Policie podle agentury TASS oznámila, že řidiče zadržela a že incident vyšetřuje jako nehodu. Za nehodu událost považuje také moskevský starosta Sergej Sobjanin. Taxikář, který se po nehodě pokusil utéct, byl zřejmě opilý, poznamenala agentura Interfax.
16.06.2018 21:45 |

podobné články

Opilec za volantem zdemoloval pět aut. Nadýchal 1,6 promile

 
Nasedli do autobusu, aby je dovezl na odpolední směnu. Cestou se však staly účastníky hororových scén. Řidič jejich autobusu byl namol opilý a cestou zdemoloval pět aut a svodidla. Ve firmě ho dostihla policie.
24.05.2012 19:15 |

podobné články

Drsné probuzení: Opilec za volantem zdemoloval pět aut v jediné ulici!

 
Opilý řidič dnes ráno v Jinočanech u Prahy zdemoloval pět aut. Některá jsou úplně na odpis. Muže policie na místě dopadla.
10.04.2014 22:20 |

podobné články

Taxikář jezdil po Praze namol opilý: Naboural několik aut

 
Opil se namol, jezdil jako závodník a nakonec naboural několik aut. To předvedl povedený taxikář (38) na pražském Chodově.
19.02.2016 17:35 |

podobné články

Statečný taxikář přivezl migranty, kteří okradli číšnici: Bál jsem se, že mě podřežou

 
Měl veliký strach. Myslel, že ho mohou zabít. I tak se ale taxikář Martin Kubů (48) zachoval statečně. Přivezl totiž zpět do Čech z Německa dva ze tří běženců, kteří ukradli barmance v erotickém klubu ve Folmavě kasírtašku.
03.10.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čech (176 článků) , Martin Čech (72 článků)

Opilý taxikář vezl zákazníky po městě devadesátkou

 
Hned několik dopravních přestupků najednou spáchal taxikář, kterého v pátek v noci chytili v centru Jihlavy policisté. Taxikář, který vezl plné auto zákazníků, měl v krvi téměř jeden a půl promile alkoholu, potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
07.11.2011 15:35 |

podobné články

Další požár ve filmových ateliérech na Barrandově. Škoda činí 800 tisíc

 
Po necelém roce se pražští hasiči opět vrátili do areálu filmových ateliérů na Barrandově. Tam v srpnu vzplály obří filmové kulisy a vznikla tak škoda 100 milionů. V pondělí v brzkých ranních hodinách na Barrandově opět hořelo, a to sklad. Škodu hasiči vyčíslili předběžně na 800 tisíc korun, příčinu stále vyšetřeují.
12.06.2017 08:30 |

podobné články

Opilý bagrista zdemoloval auto: Měl 2 promile!

 
Škodu za 50 tisíc korun způsobil muž (34) v Příbrami, když lžící bagru zdemoloval projíždějící Volkswagen Polo. Nebylo ale vůbec divu. Bagrista byl totiž opilý!
30.09.2014 12:20 |

podobné články

U kádí se zahříval až moc: Opilý prodejce kaprů zdemoloval vlastní prodejní stánek

 
Tak takový případ policisté z Vyškova ještě nevyšetřovali. Ve čtvrtek kontrolovali hladinu alkoholu u opilého prodejce (52) kaprů. Ten krátce předtím zdemoloval vlastní prodejní stánek.
21.12.2018 14:40 |

podobné články

Infikovaný taxikář z Prahy promluvil o projevech nákazy: Koronavirus má neskutečný nástup

 
Úterý přineslo nový případ nákazy koronavirem, který se od ostatních liší. Muž totiž nepobýval v žádné z rizikových zemí, ani nemá žádné vazby na Itálii. Nakazil se tedy podle ministra zdravotnictví mezilidským přenosem. Koronavir mohl ale jako taxikář přenést na několik dalších lidí. V kontaktu byl zhruba s 90 klienty. Taxikář promluvil pro televizi Nova o jeho příznacích nákazy.
10.03.2020 22:06 |

podobné články

Opilý muž si zavolal taxikáře, aby ho odvezl domů. Taxikář byl ale na mol!

 
Když si v noci na středu zavolal opilý muž taxislužbu, která měla domů odvézt jeho samotného i jeho vůz, nejspíš nečekal, že bude taxikář úplně na mol. TN.cz potvrdila informace o opilém řidiči taxislužby policejní mluvčí Jana Rösslerová.
17.04.2013 11:15 |

podobné články

Víte, jak se ruští taxikáři vypořádávají s pasažéry, kteří nemohou zaplatit? Mění jejich identitu!

 
Když "taxikář":http://www.extra.cz/tema/taxikar sveze někam pasažéra a ten mu pak řekne, že nemá dostatek peněz, má to těžké. Co s takovým člověkem? V "Rusku":http://www.extra.cz/tema/rusko to vyřešili po svém. Rozhodli se je polévat modrou barvou. A vytvářet z nich ty mimozemšťany z filmu "Avatar":http://www.extra.cz/tema/avatar…
02.06.2014 11:16 |

podobné články

Sklad ve filmových ateliérech na Barrandově zapálil opilý Lukáš K.: V suterénu rozlil podpalovač a škrtl

 
Loňský požár skladu ve filmových ateliérech na Barrandově má na svědomí Lukáš K. Ten oheň založil v suterénu budovy. Kriminalisté jeho počínání vyhodnotili jako úmyslné obecné ohrožení, za které mu hrozí až 15 let vězení.
27.04.2018 15:25 |

podobné články

Opil se, zdemoloval auto a UTEKL Z NEMOCNICE!

 
Opilý řidič, který na dálnici na Novojičínsku zdemoloval auto, utekl z nemocnice.
01.09.2011 15:45 |

podobné články

Naštvaný dělník zdemoloval bagrem šéfovo auto a kamion

 
Dvaapadesátiletý britský dělník Darren Verity byl minulou sobotu (28. září) už po několikáté vyhozen z práce, protože přišel opilý, což vnímal jako nespravedlnost. Rozhodl se proto svému šéfovi pomstít - nasedl do bagru a zdemoloval mu auto v hodnotě zhruba 80 tisíc liber (2,3 milionu korun) a firemní kamion. Jeho řádění zachytily bezpečnostní kamery.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Nebezpečný přechod na Barrandově: Chodci nejsou vidět, auta spěchají kvůli semaforu

 
Na rušné křižovatce ulic K Barrandovu a Slavínského na pražském Barrandově se nachází zdánlivě obyčejný, přesto velice nebezpečný přechod pro chodce. V noci je neosvětlený a lampy veřejného osvětlení tu příliš na viditelnosti nepřidávají. Každou chvíli tudy přitom projíždějí dávky aut, které sem vpouští semafor s relativně krátkým intervalem, řidiči se proto snaží projet místem v co největším počtu. Chodci se v tu ránu ocitají přinejmenším v nepříjemné situaci.
01.03.2018 18:10 |

podobné články

Opilý Slovák naboural na Letné několik aut, škoda jde do statisíců

 
Okolo 19:30 se na tísňovou linku pražské policie obrátilo několik lidí s tím, že Kamenickou ulicí směrem na Letenské náměstí jede nejspíš opilý řidič, který naboural několik zaparkovaných aut.
11.10.2014 15:45 |

podobné články

Podvodníci, třeste se! Tady je další svědectví turisty, kterého sprostě okradl taxikář

 
Včera jsme vás informovali o "videu, které natočil turista během jízdy pražským taxi":http://www.extra.cz/to-je-sila-taxikar-v-praze-okrada-turistu-ktery-vsechno-natocil-sledujte-jak-ridic-taxi-podvadi. V něm je vidět, jak taxikář, který cizince vezl, během jízdy několikrát mačká tlačítko zabudované pod koženkou na řadicí páce a zrychluje tak otáčky na taxametru.
15.12.2013 18:25 |

podobné články

Zmizelý taxikář se zřejmě našel ve Francii! Jeho identitu nyní prověřuje Interpol!

 
Taxikář Miloš Novák (29), "který byl od pondělí pohřešovaný a hledali ho proto policisté i lidé po celé zemi":http://www.extra.cz/nejnebezpecnejsi-povolani-v-cesku-taxikar-policie-se-snazi-vyjasnit-podivne-vrazdy-ridicu-v-nocni-sluzbe, se zřejmě našel.
12.07.2014 13:35 |

podobné články