Článek

Opilý neřidič ujížděl na odcizeném mopedu bez rozsvícených světel

 
Značně opilý neřidič ujížděl na odcizeném mopedu.
02.11.2014 18:36 |

podobné články

Podobné články

Závodník na mopedu (†69) narazil do zábradlí: Lékaři mu už nedokázali pomoci

 
Smrtí devětašedesátiletého muže skončily dnes závody mopedů ve Stodu na Plzeňsku. Při jízdě na stadionu muž na mopedu zřejmě nezvládl řízení a naboural do zábradlí, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Martina Korandová.
23.07.2016 17:10 |

podobné články

Dívka chodí bosa po rozsvícených žárovkách, aniž by je rozbila

 
Číňané jsou velcí dříči a svým akrobatickým uměním nepřestávají překvapovat okolní svět. Tentokrát předvedla jen těžko uvěřitelný kousek mladá Číňanka v parku Nan-ťiang v provincii Ťiang-su. Dokázala se totiž procházet naboso po rozsvícených žárovkách bez toho, aniž by je rozbila či jakkoli poškodila.
17.05.2010 17:45 |

podobné články

Pražským policistům ujížděl opilý řidič

 
Ve středu ujížděl pražským policistům recidivista v odcizeném vozidle, tato „honička“ skončila na Karlově náměstí zraněním dvou policistů. Další ujíždějící řidič na sebe nenechal dlouho čekat. Už v noci ze středy na čtvrtek se pokusil ujet policistům muž v osobním voze v Praze 6.
14.02.2014 16:20 |

podobné články

Policistům z PMJ Praha se snažil ujet opilý řidič, z auta ho museli vytáhnout

 
Policisté z PMJ Praha si ve čtvrtek večer všimli osobního vozidla Škoda Octavia, které jelo bez rozsvícených světel, respektive pouze se zapnutými „parkovačkami“.
10.10.2014 14:00 |

podobné články

Pražským policistům ujížděl muž v kradené Octavii

 
V čerstvě odcizeném vozidle ujížděl pražským policistům muž ve čtvrtek večer. Z Rohanského nábřeží vozidlo Škoda Octavia ujíždělo Voctářovou ulicí, dále Zenklovou až na Libereckou, směrem ven z Prahy.
06.02.2014 21:25 |

podobné články

V autě se řítila Prahou bez rozsvícených světel, nadýchala 2 promile

 
Strážníci se nestačili divit. Neosvětlené auto kličkovalo po silnici. Řidička byla opilá.
11.10.2010 17:00 |

podobné články

Velkolepá jízda Leoše Mareše pokračuje. Tentokrát parkoval na zákazu

 
Moderátor Leoš Mareš  (35) se nerad podřizuje. Důkazem toho je i jeho chování za volantem. Nejenže řídí bez rozsvícených světel , navíc naprosto ignoruje rezervované parkovací plochy pro rezidenty. Fotoreportéři Super.cz ho totiž načapali, jak v centru Prahy parkuje v modré zóně. A sám slavný moderátor přiznává, že to nebyl ojedinělý případ.
07.06.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3024 článků)

Řidič vozu tvrdil, že mu ho daroval kamarád, jeho jméno si ale nepamatoval

 
Ve čtvrtek dvě hodiny po půlnoci strážníci městské policie z Prahy 10 projížděli v rámci běžné hlídkové činnosti ulicí Přetlucká, kde si všimli jedoucího vozidla bez rozsvícených světel, které jelo velmi pomalu.
21.02.2014 15:10 |

podobné články

Ujíždějící řidič chtěl setřást hlídku PČR tím, že jel bez rozsvícených světel, nesetřásl

 
V pátek krátce před půlnocí se policejní hlídka v centru Ústí nad Labem chystala zkontrolovat řidiče osobního vozidla BMW. Jakmile řidič tuto hlídku zpozoroval, zrychlil a začal ujíždět. Policisté za řidičem ihned vyrazili. Ten ovšem nereagoval ani na zvukové ani na světelné výstražné světlo s nápisem STOP. Ulicemi města se řítil 100 kilometrovou rychlostí směrem na Severní Terasu. Na kruhovém objezdu v ulici Krušnohorská odbočil do ulice Kočovská, zhasnul světla a dále jel po tmě.
10.10.2014 01:55 |

podobné články

Stařík připravil pro svou ženu originální vyznání lásky

 
Veřejné demonstrování lásky se těší v poslední době velké oblibě, a evidentně nejen u mladých. Čtyřiaosmdesátiletý muž z Číny si pronajal jednu z fasád proskleného mrakodrapu a pro svou manželku tam nechal pomocí rozsvícených světel napsat obří vyznání lásky pomocí anglických osobních zájmen a piktogramu srdce, informovala agentura AP.
17.02.2016 09:25 |

podobné články

Češi se vrací do sedadel skútrů, mopedů a motokol

 
Drahé pohonné hmoty i extrémně nízké pořizovací ceny nových strojů vrací Čechy do sedel skútrů, mopedů a motokol. Za prvních pět měsíců se v Česku prodalo skoro 2000 malých motorek s objemem motoru do 50 ccm. Naprostá většina z nich pochází z Číny.
15.06.2010 05:45 |

podobné články

Nový strýček Jedlička! Jiří Dočekal předvedl bouračku mopedu s prasetem a vlaku se stádem krav

 
Sympatický imitátor zvířat a dopravních prostředků Jiří Dočekal (50) uchvátil porotu primáckého »Talentu«! Svou show, při které předvedl bouračku mopedu s prasetem a následně i vlaku se stádem krav, si vysloužil třikrát ANO.
29.09.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Jedlička (4 články)

ZÁZRAK! Do chlapce na mopedu UDEŘIL BLESK! Nic se mu nestalo

 
Nepřímý zásah blesku přežil ve středu v podvečer na Karlovarsku čtrnáctiletý chlapec, který jel na mopedu a před bouřkou a deštěm se schoval pod strom. V těsné blízkosti stromu však udeřil blesk a mladíka zranil, informoval agenturu Mediafax mluvčí záchranné služby Lukáš Hutta.
22.06.2011 19:15 |

podobné články

Žena byla zatčena za kojení během jízdy na mopedu

 
Jak je známo, "matky":http://www.extra.cz/z-toho-vam-zatrne-matka-porodila-prirozenou-cestou-sestikilove-dite prostě nemají čas a jsou doslova na roztrhání. Své o tom ví i jedna z "Číny":http://www.extra.cz/ta-holka-ma-styl-cinanka-se-nakrkla-a-uvarila-manzela-ktery-ji-tyral-v-papinaku, která byla tak vytížená, že kojila svého syna během jízdy na mopedu.
06.09.2013 21:30 |

podobné články

Matka - kaskadérka kojila na mopedu! Skončila v poutech

 
Policisté koukali jak opaření, když jim do zorného pole vjela mladá žena na mopedu, která jednou rukou držela řidítka a druhou svého syna, kterého současně kojila!
06.09.2013 22:35 |

podobné články

Při jízdě se mimino nekrmí: Ženu zatkli za kojení na mopedu!

 
V Česku se lidí podivují a pohoršují, když ženy kojí na veřejnosti. Číňanka z provincie Yuzhou se s tím nepárala a svého malého synka začala kojit přímo na mopedu a za jízdy!
08.09.2013 16:20 |

podobné články

Bělobrádka za sražení souseda na mopedu nepotrestají

 
Vyjížděl z vedlejší silnice, když v tom srazil autem Vladimíra M. (59) na mopedu, který musel být převezen k ošetření do nemocnice. K nehodě Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) došlo v březnu v Náchodě. policie ji vyšetřovala pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Vicepremiér však potrestán nebude.
23.06.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1564 článků)

Kuriózní honička: Muže na mopedu pronásledovalo 11 policejních aut

 
Neobvyklá policejní honička byla k vidění minulý týden v americkém Michiganu. Muže na mopedu, který nejel víc než 60 kilometrů za hodinu, tam pronásledovalo hned 11 policejních vozů. Muži zákona ho nakonec zadrželi až poté, co sesedl, uvedla americká média.
03.11.2014 16:00 |

podobné články

Policie obvinila jednoho z Kočků: ujížděl opilý na červenou a uplácel

 
Vnuk organizátora Matějské pouti projel v bílém BMW opilý na červenou. Policii ujížděl a chtěl ji uplácet.
13.06.2009 19:35 |

podobné články