Článek

Opilý muž ubodal svého kamaráda, jeho tělo pak hodil do žumpy. Soud vrahovi napařil vysoký trest

 
Na 20 let půjde do vězení muž, který ubodal svého kamaráda. S pomocí dalšího známého pak tělo oběti hodili do jímky a dělali, že se nic nestalo. Karel Machala teď dostal u ostravského krajského soudu dvacetiletý trest odnětí svobody, jeho komplic dostal podmínku. Rodině zavražděného musí zaplatit 600 tisíc korun. 
26.04.2024 19:10 |

podobné články

Podobné články

Zabil kojence a soud mu zmírnil trest!

 
Muž (25), který vloni na Silvestra ubil dvouměsíčního kojence, si půjde sednout do vězení na necelých 15 let. Přičemž vrchní soud v Praze tak jeho trest po odvolání ještě zmírnil. Krajský soud vrahovi totiž předtím napařil výjimečný dvacetiletý trest!
19.10.2010 11:30 |

podobné články

Krutá smrt v Praze: Kamaráda škrtil tkaničkou, pak ho hodil do kanálu! Rodině oběti tvrdil, že žije

 
Mimořádně hrůzostrašný čin se podařilo objasnit pražským kriminalistům! Zjistili, že za smrtí muže, jehož tělo 13. listopadu vyplavila čistička odpadních vod v Praze 6, nejspíš stojí jeho známý. S ním si nicnetušící oběť pět dní předtím vyrazila na skleničku do Hostivaře, muž ale svého kamaráda začal škrtit tkaničkou do bezvědomí a pak ho hodil do kanálu. Po činu ještě chladnokrevně dával naděje rodině zemřelého – tvrdil jim, že je jejich milovaný syn v pořádku!
25.02.2020 13:00 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (124 článků)

Kamaráda škrtil tkaničkou a pak ho hodil do kanálu! Soud za vraždu potvrdil 17 let

 
Odpyká si 17 let! Odvolací soud potvrdil trest Janu Bémovi (24), který kvůli penězům zavraždil v listopadu 2019 svého známého. Slováka (28) nejprve škrtil tkaničkou a pak ho v bezvědomí hodil do kanálu. Tělo se později našlo v čistírně odpadních vod v Praze 6. Odvolací senát v čele s předsedou Robertem Fremrem zamítl odvolání obžalovaného i státního zástupce.
29.09.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Slovák (11 článků)

Ubodal kamaráda (†23) a dívku (†15): Dostal trest 18 let!

 
Nejprve bujará oslava narozenin plná alkoholu a drog, pak krutá smrt dvou mladých lidí. Soud v Ostravě včera poslal Ladislava Ďuriše (25) za vraždu kamaráda Petra (†23) a jeho přítelkyně Aničky (†15) na 18 let do vězení. Vrah dvojici ubodal a pak chtěl vše zamaskovat požárem.
20.10.2012 12:20 |

podobné články

Dva kumpáni několik hodin mučili kamaráda: Františkovo zmasakrované tělo hodili do řeky

 
Žilinská zahrádkářská kolonie se stala scénou brutální vraždy. Ačkoli umlátili svého kamaráda, vrazi se snažili soud přesvědčit, že jeden nevěděl, co činí, protože byl pod vlivem léčiv, a druhý vše dělal jenom ze strachu a z donucení. Soud ani jednomu neuvěřil a napařil oběma vysoké tresty odnětí svobody.
19.10.2020 19:50 |

podobné články

Brutální vrah seniorek: Babičku kamaráda ubodal, svlékl a uspokojil se!

 
Brutální vrah Stanislav Horčík (31) ubodal babičku svého kamaráda, svlékl ji, tělo umyl a uspokojil se. Díky genetickým stopám kriminalisté zjistili, že má na svědomí ještě další vraždu, která se stala před čtyřmi roky na severní Moravě. V obou případech se přiznal.  Hrozí mu výjimečný trest.
03.12.2014 12:10 |

podobné články

Ubodal babičku svého kamaráda a další seniorku: Posedí si osmnáct let!

 
Letos v dubnu ubodal Stanislav H. (31) babičku svého kamaráda, před čtyřmi lety zabil ještě jednu seniorku. Soud ho dnes za zvláště brutální činy odsoudil na 18 let do vězení. Na místech činu nechal své sperma a díky rozborům DNA byly tyto dvě vraždy dokázány právě jemu. Soud nad ním dnes vynesl rozsudek!
10.12.2014 12:57 |

podobné články

Kamaráda ubodal, okradl a odešel v jeho oblečení: Dostal 25 let

 
Vše si předem naplánoval a šel zabíjet! Krajský soud v Liberci potrestal Františka Fejfara (51) za předem připravenou vraždu známého výjimečným trestem 25 let vězení. Jde o trest souhrnný, neboť nedávno byl Fejfar odsouzen na deset měsíců za neplacení alimentů a dnešním rozsudkem se tento trest ruší. Podle obžaloby šedesátiletého muže loni v květnu ubodal 11 ranami v jeho bytě v Liberci-Vratislavicích. Zavražděný muž byl v částečném invalidním důchodu.
10.05.2016 13:35 |

podobné články

Róbert (43) po hádce ubodal svého kamaráda: Na 17 let půjde do vězení!

 
Za ubodání spolubydlícího si třiačtyřicetiletý Róbert Rác odpyká 17 let ve vězení. Trest mu ve středu potvrdil odvolací soud. Muž se k činu přiznal. Tvrdil však, že svého o 11 let staršího přítele zabít nechtěl. Proti prvoinstančnímu rozsudku se proto odvolal a požadoval nižší trest. Pražský vrchní soud však jeho odvolání zamítl. Muž byl za podobné jednání již jednou odsouzen.
19.05.2021 11:35 |

podobné články

Otřesná vražda mezi bezdomovci: Kamaráda rozsekal mačetou, soud mu napařil 17 let

 
Mačetou rozsekal kamaráda (†45) v táboře bezdomovců v plzeňské městské části Roudná. Pak se šel sám udat na policii. Martina P. (43) teď soud v Plzni poslal za vraždu na 17 let do vězení.
25.07.2018 14:10 |

podobné články

Ubodal kamaráda a další dva zranil. Karel Š. (27) si odsedí devět let, trpěl toxickou psychózou

 
Karla Š., který v pražských Horních Počernicích ubodal kamaráda a další dva zranil, poslal v úterý soud do vězení na devět let. Za dokonanou vraždu a pokus o dvě další by mladíkovi hrozil až výjimečný trest, on však čelil obžalobě „pouze“ za opilství. Útočil totiž ve stavu toxické psychózy, kterou si přivodil dlouhodobým užíváním pervitinu. Rozsudek, jenž muži uložil také ústavní protidrogové léčení, není pravomocný.
31.07.2018 11:45 |

podobné články

Těhotnou manželku svázal, vyslýchal a udusil: Soud zvýšil vrahovi trest!

 
Olomoucký vrchní soud uložil osmatřicetiletému Pavlu Radziszewskému výjimečný trest 23 let za vraždu těhotné přítelkyně v Kalech na Brněnsku. Původní trest, který mu uložil brněnský krajský soud, mu soudci zpřísnili o tři roky. Uložení výjimečného trestu žádala v odvolání obžaloba, soud jí vyhověl mimo jiné kvůli závažnosti trestného činu. Muž podle rozsudku ženu doma svázal a ucpal jí ústa, zemřela po několika hodinách. Podle soudu šlo o trýznivý způsob vraždy.
12.04.2017 14:25 |

podobné články

Jozefa (†33) zalila odpadní voda při čištění žumpy: Rodina se ho marně pokoušela zachránit

 
Slovenskou obec Madunice šokovala smrt Jozefa, který tragicky zemřel při čištění kanalizační šachty! Třiatřicetiletý muž vlezl dovnitř, když se zničehonic vyvalil obsah žumpy a Jozef tam uvízl. Na pomoc mu běžel jeho tchán Robert (62), ale začal se topit také. Roberta zachránil soused, Jozefovi už ale bohužel nebylo pomoci.
28.07.2021 08:35 |

podobné články

Ukrajinec na pražském Chodově ubodal kamaráda, pak se po vrahovi na 24 let slehla zem. Dopadli ho až v Polsku

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Helvetica Neue'; color: #000000} K 11letému vězení byl u pražského městského soudu za vraždu svého krajana minulý měsíc odsouzen Ukrajinec Mychajlo Mykola Poljanskyj. K brutálnímu činu došlo přitom už před 24 lety, v prosinci 1999. Muž si ale po události změnil identitu a v mezičase si pod ní dokonce odseděl trest za vydírání. Ke stíhání do Česka byl vydán teprve nedávno po zadržení v Polsku. O případu informoval web Novinky.cz
20.11.2023 15:35 |

podobné články

Odsedí si 10 let za pomoc vrahovi: Svazoval oběti, ty pak zemřely!

 
Pomáhal vrahovi manželů S. (†45, †63) v zahrádkářské kolonii u Střížovic. Za to teď Jaroslav T. (54) u soudu vyfasoval 10 let vězení. Jak sám přiznal, pomáhal vrahovi oběti svázat.
25.10.2018 05:05 |

podobné články

Obviněný soudce Elischer jí napařil přísnější trest. Vietnamka se teď obrátila na Evropský soud

 
Vietnamka, která byla v Česku jako uprchlá odsouzena za podíl na obchodu s drogami a jíž soudce pražského vrchního soudu Ivan Elischer v březnu 2018 zvýšil trest o 15 měsíců na pět let, se minulý měsíc obrátila na Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku. Elischer byl totiž den po zpřísnění trestu zatčen policií a poté obviněn, že za úplatky dával nižší tresty. Těm, kdo úplatek odmítli dát, trest naopak zvýšil. Žena se od té doby snaží, aby tuzemské soudy její případ znovu projednaly, neuspěla ale u Nejvyššího ani Ústavního soudu. Píšou o tom  Hospodářské noviny (HN).
12.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2943 článků)

17 let za vraždu kamaráda! Jan (24) ho nejdřív škrtil tkaničkou, pak ho shodil do kanálu

 
Za vraždu motivovanou ziskem uložil dnes pražský městský soud čtyřiadvacetiletému Janu B. sedmnáctiletý trest vězení. Mladý muž podle obžaloby v listopadu 2019 škrtil svého známého tkaničkou a v bezvědomí ho hodil do kanálu. Tělo osmadvacetiletého Slováka se později našlo v čistírně odpadních vod v Praze 6. Odsouzený vinu odmítá. U hlavního líčení uvedl, že svého slovenského známého pouze v hádce strčil a odešel. Rozsudek není pravomocný.
18.05.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Slovák (11 článků)

Ubodal soka v lásce nožem. Soud mu snížil trest z 18 na 12 let

 
Vrchní soud v Praze snížil Martinu Kaplanovi trest za brutální vraždu z 18 let na 12. Muž v Pardubicích ubodal svého soka v lásce.
29.08.2012 22:05 |

podobné články