Článek

Opilý muž (28) zavolal policii, že se ztratil v lese: Záchranáři po něm pátrali na vrcholu Pusteven

 
Opilý osmadvacetiletý muž z Havířova na Karvinsku zaměstnal v sobotu horské záchranáře, hasiče i policisty. Až do nočních hodin po něm desítky lidí pátraly na vrcholu Pusteven.
18.10.2020 12:15 |

podobné články

Podobné články

Milionové škody na vzácné stavbě Libušín: Skvost Pusteven zničil požár!

 
Jednu z největších památek Pusteven, vzácnou dřevostavbu Libušín, totálně zničil požár. Škody půjdou do desítek milionů. Z historického hlediska jsou ale nevyčíslitelné.
04.03.2014 14:40 |

podobné články

Medvěda viděli u Pusteven v Beskydech

 
Lidé ve středu viděli medvěda u Pusteven v Beskydech. Podle ochránců přírody však není jisté, zda jde o zvíře, které se na Vsetínsku pohybovalo od září a způsobilo tam škody. Medvěd byl ve stejné oblasti spatřen i v polovině listopadu.
28.11.2018 16:30 |

podobné články

Hrál si s mobilem a omylem zalarmoval záchranáře! Přes hodinu po něm zbytečně pátrali

 
Vysvětlit záchranářům, že si je omylem zavolal prostřednictvím mobilní aplikace, se bál muž ze Staňkova na Domažlicku. Hrál si totiž s mobilem a omylem vyslal nouzový signál. Když mu záchranáři volali zpět, nebral jim telefon. Ti pak po něm, jako po ohroženém, hodinu a čtvrt zbytečně pátrali.
28.07.2017 12:00 |

podobné články

Ztracená houbařka narazila v lese na ztraceného chlapce

 
Policisté pátrali po ztracené ženě, ta v lese natrefila na patnáctiletého chlapce, který se také v lese ztratil.
07.08.2014 19:15 |

podobné články

Muž (29) žil 5 dní v cizím domě, a dokonce vyměnil zámky u dveří! Policii zavolal všímavý soused

 
Žena z Tachova opustila na delší dobu svůj dům, to ovšem netušila, že v něm bude mít nevítaného nájemníka. Její nepřítomnosti totiž využil devětadvacetiletý muž, který se do něj nastěhoval a ke spolubydlení si pozval dalších osm lidí! Toho, že dům není zcela prázdný, si všiml soused, který zavolal policii. Muž dokonce vyměnil zámky u vstupních dveří.
28.11.2018 23:25 |

podobné články

Opilý mladík (22) se ztratil v brněnském lese: Hledej světýlko, poradil mu otec a zalarmoval strážníky

 
Tah s kamarádem po brněnských restauracích se málem nevyplatil dvaadvacetiletému muži. Celý den prý nejedl, o to víc holdoval alkoholu. Po rozchodu s kumpánem ztratil orientaci a probudil se v noci v lese v Mariánském údolí v Brně.
22.01.2018 10:45 |

podobné články

Opilý muž si zavolal taxikáře, aby ho odvezl domů. Taxikář byl ale na mol!

 
Když si v noci na středu zavolal opilý muž taxislužbu, která měla domů odvézt jeho samotného i jeho vůz, nejspíš nečekal, že bude taxikář úplně na mol. TN.cz potvrdila informace o opilém řidiči taxislužby policejní mluvčí Jana Rösslerová.
17.04.2013 11:15 |

podobné články

Policisté pátrali po tříleté holčičce, která se ztratila v lese, našel ji psovod

 
V neděli 29. června pátrali policisté na Telčsku po tříleté holčičce, která se ztratila v lese rodičům. Dívku nalezl během krátké doby policejní psovod ve spolupráci s místními občany, kteří se také do pátrání zapojili. Holčička byla v pořádku.
01.07.2014 02:30 |

podobné články

Na Burčákovém pochodu se ztratil muž: Byl v bezvědomí, záchranáři po něm pátrali desítky minut

 
Jako značně problematickou hodnotí záchranáři organizaci letošního ročníku Burčákového pochodu v Mutěnicích na Hodonínsku. Na tísňovou linku 155 volala téměř desítka lidí. Posádky sanitek je ale musely dlouho hledat. Jeden muž byl přitom v bezvědomí.
11.10.2016 11:20 |

podobné články

Po vrahovi z Orlickoústecka pátrali 4 dny: Policii se přiznal, že matce uřízl hlavu!

 
Muž (42), který několik dní unikal policii, je nyní obviněn z brutální vraždy! Na policii se přiznal, že své matce uřízl hlavu. Obžalovaný muž putoval do vazby. V lese přežíval díky kořínkům a vodě ze studánky.
29.04.2020 14:40 |

podobné články

Australan se ztratil ve vlastní zahradě. Po dvou hodinách zavolal na pomoc policii

 
Jistý Jason ze severní oblasti Austrálie se sám v rozhovoru pro NT News označil idiotem. Dokázal se totiž ztratit ve vlastní zahradě. Nutno podotknout, že ta má ale osm hektarů. Ovšem když po dvou hodinách netrefil domů, zavolal na pomoc policii. Muži zákona ho za chvíli našli asi tři sta metrů od domu.
11.03.2014 09:10 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Seniora našli oběšeného v lese

 
Policisté pátrali tři měsíce po muži z Kamenice nad Lipou. Jeho tělo objevili v lese několik kilometrů od domova. Když se ztratil vypsala jeho rodina za nalezení dokonce odměnu.
16.03.2012 15:20 |

podobné články

Byl jsem opilý a nic si nepamatuji: Policistům se udal muž, který chtěl v metru znásilnit dívku

 
V úterý 11. října odpoledne přišel na policejní služebnu třicetiletý muž, který se poznal v médiích. Pražští kriminalisté po něm od začátku dubna pátrali v souvislosti s pokusem o znásilnění dívky ve vagonu metra. Tu před násilníkem ochránil strojvedoucí, který uslyšel mladou ženu křičet. Muž při výslechu policistům sdělil, že byl opilý a nic si nepamatuje.
11.10.2016 16:00 |

podobné články

Opilec zabloudil v lese, zavolal policisty, aby ho našli

 
Do pátrání v terénu se v neděli večer museli pustit policisté a hasiči na Českolipsku. Policejní mluvčí Ivana Baláková agentuře Mediafax v pondělí sdělila, že hledali muže (59) který se ztratil v lese cestou z hospody ve Svoru.
05.12.2011 14:05 |

podobné články

Muž z Blanenska zburcoval policisty a strážníky: Cestou z hospody se ztratil v lese

 
Kuriózní pátrací akci spustil o víkendu třiačtyřicetiletý návštěvník restaurace, který se na Blanensku už za tmy vypravil domů. Vsadil přitom na zkratku v lese, jenže posléze ztratil orientaci a musel si přivolat pomoc.
01.01.2019 12:20 |

podobné články

Dvě dívky (14) vykradly kasičku pro postižené. Muž, který přispěl, zavolal policii

 
Dvě dívky (14) se rozhodly ukrást peníze ze sbírky pro mentálně postižené. Přihlásily se jako dobrovolnice na jedné akci v Táboře. Měly ale smůlu. Když pokladničku vykrádaly, viděl je muž, který penězi sám přispěl a zavolal policii. I přesto, že jsou dívky mladistvé, trest je nemine.
25.09.2012 18:30 |

podobné články

Mladík se zabil při procházce v lese! Spáchal sebevraždu!

 
Osmapadesátiletý muž ze Šumperska v neděli večer zavolal na policii, že hledá svého přítele, který šel odpoledne na procházku se psem. Policie jej našla druhý den v lese bez známek života, uvedl v úterý policejní mluvčí Josef Bednařík.
01.11.2011 10:30 |

podobné články

Dívenky (13, 14) se totálně opily! Válely se v lese na zemi!

 
Dvě dívky ve věku třináct a čtrnáct let našel v ostravském Bělském lese v sobotu náhodný chodec ležet na zemi zcela opilé. Zavolal jim pomoc, děvčata skončila v nemocnici, informovala v pondělí agenturu Mediafax policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
24.10.2011 09:35 |

podobné články

Pohřešovanou ženu našli v lese podchlazenou, později zemřela

 
Policisté v pondělí našli v lese podchlazenou třiatřicetiletou ženu z Bystřice pod Hostýnem, po které pátrali od neděle. Záchranáři ji objevili odpoledne v katastru části Bystřice Sovadina a předali ji do péče lékařů, v nemocnici ale zemřela.
31.01.2011 17:55 |

podobné články